Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם התכוונת אלי - אכן הילד (האמצעי, לא הצעיר) משחק אותה ערס צעצוע. זה לא ילך לו, פשוט כיון שהוא לא כזה, ואין לי ספק שבאיזה שהוא שלב הוא יגלה שעדיף לו לנצל את יכולותיו הלשוניות (שהבתטאו במיטבן כאשר היה ילד צעיר). מעבר לכך שיש גם איזה רכיב של לקות למידה, אבל זה משני לגמרי. אני מחכה שבעוד שנה-שנתיים יגיע לאוניברסיטה ויגלה עולם קצת אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן התכוונתי אליך.

אני חייב להודות שאתה מאוד סובלני, אצלי במשפחה המורחבת והגרעינית היו מוציאים את זה ממנו ומהר באמצעות סנקציות הולכות ומחמירות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אינטרוול, החכמתי, תודה.

:mm_yeah:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדבר מאוד חיצוני, ולכן אני לא נלחם בו בכח. בעניינים מהותיים הבחור אמין מאוד, ולמרות נדמה שהוא קצת זרוק הוא רציני מאד. אז מצידי שיגיד "שני ביצים", אבל שיבצע את המטלות שלו על הצד הטוב, וזה בדיוק מה שקורה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה איך דייט אחד מציף את כל בעיות החברה הישראלית (אם עוד לא דיברנו על מחירים אפשר להתחיל לקטר על מחירי הקולנוע או הפאבים או הפחם למנגל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 1+1 על סרטי קולנוע בכרטיס אשראי. אין תלונות פה :)

תראה איך דייט אחד מציף את כל בעיות החברה הישראלית (אם עוד לא דיברנו על מחירים אפשר להתחיל לקטר על מחירי הקולנוע או הפאבים או הפחם למנגל).

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התכוונתי אליך.

אני חייב להודות שאתה מאוד סובלני, אצלי במשפחה המורחבת והגרעינית היו מוציאים את זה ממנו ומהר באמצעות סנקציות הולכות ומחמירות.

האממ, האם "סנקציות" ושאר אמצעים כאלה, לא יביאו דווקא לתוצאה ההפוכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 הודעות בשרשור!

כבוד!

מה זה משנה כמה, העיקר שירדנו ממך (לעת עתה):lol: קאזנובה:snipersmi

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האממ, האם "סנקציות" ושאר אמצעים כאלה, לא יביאו דווקא לתוצאה ההפוכה?

תלוי. אצלנו גדלים מראש בידיעה שאם תלך עם ראש בקיר שום דבר טוב לא יצא לך מזה בחיים. בכל מקרה, הספצימן של sperial, נראה באמת במצב קל מאוד, אז אני תומך בגישה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה איך דייט אחד מציף את כל בעיות החברה הישראלית.

לפני שנה או שנתיים כל שרשור על בעיות החברה הישראלית היה מסתיים בדיון על רילוקיישן - בעד ונגד.

הייתי אומר שמה שיש לנו עכשיו זה עוד טוב יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 1+1 על סרטי קולנוע בכרטיס אשראי. אין תלונות פה :)

יש לך גם 1+1 על הפופקורן? ומה עם הקולה?

ראית איך אפשר להגיע לזה :lol:

יוסי,

רק דבר אחד צרם לי. כשכתבת שאם מישהי לא מסוגלת לחבר 5+14 מיד היא לא בשבילך.

רק רציתי לכתוב לך שיש בעיה שקוראים לה דיסקלקוליה. זו בעיה שבגללה מאוד מאוד קשה להבין מתמטיקה (ובכלל חשבון בסיסי). אדם (לרוב נשים) שיש להם זאת יכולים לחבר 2+6 ולקבל 4 וזה יראה הגיוני בעיניהם!

האם זה אומר משהו לגבי שאר היכולות שלהם/ן? ממש לא!

חברה שלי דיסקלקולית. לא ברמה מאוד גבוהה אבל כן. לוקח לה המון זמן לחבר או לכפול מספרים (לוח הכפל לקח לה למעלה משנה לזכור וגם היום היא טועה) אבל בכל דבר הקשור לקריאה/ למידה יש להרבה אנשים מה ללמוד ממנה!

יש לה ידע עצום בכלכך הרבה תחומים אחרים. היא מאוד מתעניינת ביקום, בעולם, בפרסום ושיווק, קצת פחות בפוליטיקה אבל זה פשוט כי היא לא אוהבת ולא בגלל שהיא מנותקת. היא יודעת כמה שפות (כולל מעט ספרדית והיא כמהה ללמוד עוד, כמה מילים בגרמנית ובעוד כמה שפות וכמובן עברית, אנגלית ורוסית). אפילו במכוניות היא החלה להתעניין (טימטתי אותה בנושא :lol:).

אבל אין לה בגרות במתמטיקה. במקום יש לה מדעים. אז מה? לרדת מזה?

כל החפירה הזו הייתה רק כדי להגיע לסיכום- לא לפסול על דבר כזה דבילי (לפחות בעיני).

שמח לשמוע שמצאת מישהי טובה! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיוסי רוצה להגיד זה שהוא יפסול על הסף מישהי שלא רוצה* לדעת כמה זה 14+5 ולא אחת שלא מצליחה לעשות את החישוב.

או לצורך העניין מישהי שלא מעניין אותה לדעת אנגלית, שתשמע שיחה שלמה באנגלית ואפילו לא תבקש לעבוד לעברית אלא פשוט תנדוד אל הריק. ולא אחת שפשוט לא מצליחה להבין אבל כל פעם שהיא שומעת מילה שהיא לא מבינה היא שואלת.

הוא רוצה אחת שרוצה להפעיל את הראש שלה, אני מניח שאפילו אם הראש לא משתף פעולה.

*לא סתם "לא רוצה". אלא ממש לא בזין שלה

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...