Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך לעשות שכנועים מסוימים אבל יש מצב שהיא תזרום...:lol:

הייתי בטוח שאף אחת לא תענה לי ואני אשתמש בשרשור בכדי להוציא תסכולים על זה שבחורות ישראליות הן בהמות סנוביות.

מסתבר שזה לא 100% נכון...

לדעתי אתרי ההיכרויות הם סוג של מנוף שנותן הזדמנות למי שטיפה מתבייש לגשת לבחורה זרה לחלוטין ולהגיד לה - "את מוצאת חן בעיני" (ומי לא מתבייש?). הבחורות הישראליות הם לא 100% בהמות סנוביות אך אם תיקח בחורה ממוצעת בעבודה רגילה ובסביבה נורמאלית -אז אני יכול לשער שמישהו מתחיל איתה פעם בחודש (פנים מול פנים), תיקח את אותה הגברת, שים לה כרטיס עד 5 כרטיסים באתרי היכרויות ותעבור ל 50 hits per week מה שכמעט בטוח יהפוך אותה לבהמה סנובית וכאן בעצם נוצרת הבעיה.

וכאן הרגזת אותי:

בנוגע לאנגלית אז כמובן שתרשה לי להגיד שאתה עדיין רווק, צעיר, לא מנוסה בעליל (בחיים, לא בזוגיות) ואין לך מושג איך העולם עובד באמת. ימים יגידו ואתה וכל שאר הילדים בפורום יעכלו שאנגלית אפשר ללמוד בברליץ בתוך שנה. בכל גיל. מה שאי אפשר ללמוד בגיל 25 או בכל גיל זה נימוסים, דרך ארץ, אהבת הזולת, סבלנות , טיפת צניעות (לא דתית) וכל יתר התכונות הבסיסיות שחלק ניכר מהבנות של היום מתקשות להציג. אבל מה, כולן יודעות אנגלית (אני משער ששלוש יחידות והעתקה בבגרות נחשב לך).

who gives a fuck if your wife doesnt know english?

למשל אם היא צרפתייה או דרום אמריקאית? אתה מדבר כאן על אישה שתלד את ילדך ושאתה מתכוון לחיות איתה את שארית חייך! ותן לי קצת להבהיר לך - באופן יחסי, גם אתה לא יודע אנגלית מי יודע מה ובתור מתורגמן its pretty lame

אני לא מתכוון להעליב ח"ו רק להציג נקודה מאוד מאוד חשובה: תמיד יהיה מישהו שיודע משהו יותר טוב ממך. ידיעת שפה כזאת או אחרת היא ממש לא קריטריון להתאמה, משיכה או זוגיות טובה. מה אם תכיר מישהי עם דוקטורט? אז אתה אוטומטית אמור להחשיב את עצמך טאמבאל כי יש לך בקושי תואר ראשון (נדמה לי שעוד לא)? אז אולי היא אמורה לסנן באופן ראשוני כל מי שלא סיים לפחות מאסטר? אחרת אסור לה להכיר אותך?

שאול המלך היה רועה אתונות, יצחק תשובה עבד בשיפוצים מגיל 12, רמי לוי דיסלקט שנשאר כיתה וכו' וכו'. אני הייתי ממליץ לכם תמיד לחפש בבת הזוג את התכונות החשובות בבנאדם ולא את השפות שהוא יודע או מהי ההשכלה שלו. אני מבטיח לכם שבשביל לבנות בית חם ומשפחה אוהבת אין צורך בהרבה מילים, אפילו לא בעברית. יש צורך במעשים.

בקיצור יוסל'ה אני מאחל לך בהצלחה ומקווה שאתה מגיע לקשר החדש פתוח ואמיתי וללא שום דעות קדומות או שבלונות שהתקבעו לך בראש לגבי איך בת הזוג אמורה להיות, להתנהג או להגיב בכל מצב. כי אם זה כך, אתה תמצא את עצמך שוב במעגל בו אתה לכוד ואז תשאל את עצמך - האם באמת יש לך כוח לעוד ריקוד?

שבת שלום

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתרי ההיכרויות הם סוג של מנוף שנותן הזדמנות למי שטיפה מתבייש לגשת לבחורה זרה לחלוטין ולהגיד לה - "את מוצאת חן בעיני" (ומי לא מתבייש?).

אני מסכים איתך בגדול (גם בשאר הדברים שכתבת), אבל לדעתי הביישנים למיניהם הם לא קהל היעד היחידי של אותם אתרים. מה שהוביל אותי לשם בזמנו למשל היה היכולת לקבל מושג על אופיו של האדם העומד מולך ולא רק לתת לביולוגיה לעשות את שלה. אני לא חושב שלהתחיל עם בחורות יפות רק כי הן מצאו חן בעיניי זו הדרך האופטימלית, בצורה כזאת אתה מאד מגביל לעצמך את המבחר וגם יוצר מצב של תחרות מיותרת. אסטטיקה לחוד ותכונות אישיות לחוד - אני יכול להעריך ולהתרשם מיופיה של אישה כמו שאני מתרשם מיופיה של מכונית או יופיו של בניין מעוצב, זה הרי לא אומר שאני מיד ארוץ לקנות את המכונית או לשכור דירה בבניין, אז למה פה אני אמור לגשת אליה ולהתחיל איתה? מה משותף בינינו חוץ מזה שנדלקתי ואני רוצה לז**ן אותה, סלח לי על הבוטות? לא לכולם זו השיטה המתאימה.

אז קח אחד כמוני שצריך להכיר בחורה באופן אפלטוני לפני שהוא מגיע למסקנה שהיא מעניינת אותו כשותפה לחיים, שים אותו בקצב החיים המודרני שבו האינטראקציה האנושית מצטמצמת וההזדמנויות להכיר בחוץ הולכות ומתמעטות, ותבין את היתרון הגדול באתרים האלה. תחשוב שהיית מחפש עובדים לעסק רק על סמך זה שמדי פעם אתה מבקר בכל מיני מפעלים ונתקל בעובד טוב. זה היה לוקח שנים. הרבה יותר אפקטיבי לשים מודעה ואז לעבור על קורות החיים שהגיעו אליך ולבחור מתוכם מועמדים מתאימים. באתר כמו OKC זה בדיוק מה שקורה, וסיכויי ההתאמה הרבה יותר גבוהים מהמתחרים. גם זה עוד לא מבטיח כלום, אבל זו התחלה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר אפשר ללמוד תוך שנה. רק צריך לרצות.

וגם אם אני יוצא עם דרום אמריקאית אני מצפה שהיא תדע אנגלית בנוסף לשפת האם שלה.

יש ידע כללי שאני רוצה שיהיה לבת הזוג שלי.

כמו שאני רוצה שהיא תבין דברים מינימליים שקשורים לכלכלת בית או לתרבות האינטרנט, ככה גם חשוב לי שהיא תהיה במגע עם העולם.

כל האנשים מסביבי בעולם "האמיתי" הם אנשים שהסתובבו בעולם. כשאני עם חברים השיחות עוברות בין עברית לאנגלית וספרדית אפילו באמצע משפט. השיחות נוגעות בידע כללי מכל תחום שהוא.

לא מתחשק לי להיות עם מישהי שאני צריך להסביר לה כל דבר קטן. כבר הייתי בסרט הזה.

יכול להיות שהרבה מערכות זוגיות לא מסתדרות כי אנשים לא מציבים אפילו דרישות מינימום, ורק אחרי זה רואים שזה לא עובד כי אין שם כלום. לי זה קרה בעבר וחלק גדול ממערכות היחסים שלי נגמרו פשוט כי אני שם לב שהבחורה לא עומדת בקצב שלי ואני צריך כל היום להסביר לה איך עובד העולם.

יש אנשים שצריכים אתגר אינטלקטואלי ויש כאלו שלא. אצלי זו דרישת מינימום מבת זוג, ואני בטוח שלכל אדם יש דרישות כאלו.

וזה לא שאני מתנשא כל כך, פשוט אין לי כוח לנהל שיחות שנובעות מהרגשה של נחיתות של מישהו אחר כי הוא לא יודע אנגלית. לפני שאתה חושב שזה מעיד עליך משהו, תזכור שהסיבות לזה שלא הייתי יוצא איתך הן הרבה יותר עמוקות מזה שאתה לא יודע טוב אנגלית :lol:

לפני 200 הודעות בערך שאלתי את הפורום "מה דרישות המינימום שלכם".

אז אני שואל שוב:

על מה אי אפשר להתפשר בבת\בן זוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שואל שוב:

לאו דווקא בסדר הזה אבל בעיני:

1. משיכה (ואל תגידו לי שיש כאלה שהמשיכה מגיעה לפעמים רק אחרי שמכירים את האופי. לא מאמין בזה. או שיש משיכה או שאין)

2. נושאי שיחה (לא מישהי עמה שכל מה שמעניין אותה זה רק בניית ציפורניים ופן)

3. אופי (כנות,נאמנות,אמינות וכו')

4. דת (בשביל אנשים שמסורת חשובה להם,כמוני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגידו לי שיש כאלה שהמשיכה מגיעה לפעמים רק אחרי שמכירים את האופי. לא מאמין בזה. או שיש משיכה או שאין.

פעם גם אני חשבתי כמוך, עד שהגיעה אחת שגרמה לי לשנות את התפיסה. (ומאז היו עוד כמה כאלה)

מה שכן, על דחייה שקיימת מהשלב הראשון קשה מאד להתגבר.

בחורות מעשנות לדוגמה, או מקועקעות, או עם תוספות של אנטומיה מלאכותית... כל אחד והטעם שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם גם אני חשבתי כמוך, עד שהגיעה אחת שגרמה לי לשנות את התפיסה. (ומאז היו עוד כמה כאלה)

מה שכן, על דחייה שקיימת מהשלב הראשון קשה מאד להתגבר.

בחורות מעשנות לדוגמה, או מקועקעות, או עם תוספות של אנטומיה מלאכותית... כל אחד והטעם שלו.

מה רע בתחת מלאכותי ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רק דוגמה, כמו שבחורות רבות מחפשות גבר מעל 1.75 מ׳

מה זה מבטיח בדיוק? לא ברור. פשוט עניין של טעם.

על אבולוציה שמעת? גבר גבוה הוא יותר מרשים בעיני האבולוציה ולכן יש לו יותר סיכוי להצליח בחיים. הוא ככל הנראה יותר חזק מגבר נמוך ולכן יגן יותר טוב על האישה. יש יותר סיכוי שהילדים שלו יהיו גבוהים ולכן בהתאם יצליחו יותר בחיים, וכולי וכולי...

אפשר כמובן להגיד דברים דומים על מאפיינים חיצוניים רבים אצל הגבר והאשה. נכון שלא תמיד זה נכון, אבל האבולוציה היא עניין של סטטיסטיקה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שואל שוב:

מבחינתי הדרישת סף היחידה היא שיהיה כיף לדבר איתה, מבלי להרגיש שאני מתחקר, או מנסה בכוח.

כבר יצא לי לדבר עם בחורות יפייפיות, לא סנוביות, חכמות ומשום מה לא היה להן כמעט בני זוג. עד שהיא מתחילה לדבר, ואתה מבין שאם לא ניחנת בגנים שנותנים לך את היכולת ליצור שיחה גם עם אקליפטוס, אז לא תצליח לדבר איתה יותר מ-3 דקות רצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רק דוגמה, כמו שבחורות רבות מחפשות גבר מעל 1.75 מ׳

מה זה מבטיח בדיוק? לא ברור. פשוט עניין של טעם.

אם היית מתנשא לגובה של 1.75-1.80 מטר היית מקבל יותר פניות באתרי ההכרויות מגבר שגובהו 1.65 מטר לכן הסיכוי שלך למצוא בחורה איכותית גדול יותר.

עניין של סטטיסטיקה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתרי ההיכרויות הם סוג של מנוף שנותן הזדמנות למי שטיפה מתבייש לגשת לבחורה זרה לחלוטין ולהגיד לה - "את מוצאת חן בעיני" (ומי לא מתבייש?). הבחורות הישראליות הם לא 100% בהמות סנוביות אך אם תיקח בחורה ממוצעת בעבודה רגילה ובסביבה נורמאלית -אז אני יכול לשער שמישהו מתחיל איתה פעם בחודש (פנים מול פנים), תיקח את אותה הגברת, שים לה כרטיס עד 5 כרטיסים באתרי היכרויות ותעבור ל 50 hits per week מה שכמעט בטוח יהפוך אותה לבהמה סנובית וכאן בעצם נוצרת הבעיה.

וכאן הרגזת אותי:

בנוגע לאנגלית אז כמובן שתרשה לי להגיד שאתה עדיין רווק, צעיר, לא מנוסה בעליל (בחיים, לא בזוגיות) ואין לך מושג איך העולם עובד באמת. ימים יגידו ואתה וכל שאר הילדים בפורום יעכלו שאנגלית אפשר ללמוד בברליץ בתוך שנה. בכל גיל. מה שאי אפשר ללמוד בגיל 25 או בכל גיל זה נימוסים, דרך ארץ, אהבת הזולת, סבלנות , טיפת צניעות (לא דתית) וכל יתר התכונות הבסיסיות שחלק ניכר מהבנות של היום מתקשות להציג. אבל מה, כולן יודעות אנגלית (אני משער ששלוש יחידות והעתקה בבגרות נחשב לך).

who gives a fuck if your wife doesnt know english?

למשל אם היא צרפתייה או דרום אמריקאית? אתה מדבר כאן על אישה שתלד את ילדך ושאתה מתכוון לחיות איתה את שארית חייך! ותן לי קצת להבהיר לך - באופן יחסי, גם אתה לא יודע אנגלית מי יודע מה ובתור מתורגמן its pretty lame

אני לא מתכוון להעליב ח"ו רק להציג נקודה מאוד מאוד חשובה: תמיד יהיה מישהו שיודע משהו יותר טוב ממך. ידיעת שפה כזאת או אחרת היא ממש לא קריטריון להתאמה, משיכה או זוגיות טובה. מה אם תכיר מישהי עם דוקטורט? אז אתה אוטומטית אמור להחשיב את עצמך טאמבאל כי יש לך בקושי תואר ראשון (נדמה לי שעוד לא)? אז אולי היא אמורה לסנן באופן ראשוני כל מי שלא סיים לפחות מאסטר? אחרת אסור לה להכיר אותך?

שאול המלך היה רועה אתונות, יצחק תשובה עבד בשיפוצים מגיל 12, רמי לוי דיסלקט שנשאר כיתה וכו' וכו'. אני הייתי ממליץ לכם תמיד לחפש בבת הזוג את התכונות החשובות בבנאדם ולא את השפות שהוא יודע או מהי ההשכלה שלו. אני מבטיח לכם שבשביל לבנות בית חם ומשפחה אוהבת אין צורך בהרבה מילים, אפילו לא בעברית. יש צורך במעשים.

בקיצור יוסל'ה אני מאחל לך בהצלחה ומקווה שאתה מגיע לקשר החדש פתוח ואמיתי וללא שום דעות קדומות או שבלונות שהתקבעו לך בראש לגבי איך בת הזוג אמורה להיות, להתנהג או להגיב בכל מצב. כי אם זה כך, אתה תמצא את עצמך שוב במעגל בו אתה לכוד ואז תשאל את עצמך - האם באמת יש לך כוח לעוד ריקוד?

שבת שלום

+ מספר השואף לאינסוף+ מימין

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אבולוציה שמעת?

אני מבין למה גבר גבוה או אישה עם חזה גדול מושכים יותר ברמה הביולוגית, אבל האדם החושב שחי ב-2013 כבר אמור להבין שהנתונים האלה לא באמת מבטיחים כלום ובוודאי שלא להציב זאת כדרישת סף. לכן אני משייך זאת לתחום הרגשי ולא ההגיוני וטוען שהבחירה הזאת נובעת משיקולים של טעם אישי ושל נוחות, לא משהו מעבר.

אנשים שהביולוגיה לבדה מנחה אותם בקבלת החלטות בחיים לא מקבלים בד״כ גישה לאוף טופיק, במקרה הטוב הם מוכרים אבטיחים לחבריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...