Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה רגע להתייחס לפיל שבחדר, איך למעיין יש גישה לאוף טופיק אחרי 5 הודעות בפורום (לא שאני מתלונן)?

אתה קורא לה שמנה?!?!?!11

זה נשמע כאילו שיש כמה בחורות שוות והחברים מעבירים אותם מאחד לשני אחרי שהם גמרו איתם.

איפה נרשמים?

מסתבר שיש לי כבר כמה תגובות מבחורות אחרות שהתכתבתי איתן.

בינתיים לא עושה עם זה כלום.

מחר בpurseforum: מסע לעומקם של שרשורי היכרויות: גרסת שושי צרפת.

"למה גברים לא עונים להודעות שלי? שלחתי הודעה לאיזה יוסי אחד שנראה נורא חמוד (אני מתתתה על ענגרי ברדז) והוא לא עונה לי. זה בגלל שאני מכוערת?"

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נגיד שלי מפריע אפילו לשבת על אסלה שעדיין חמה ממישהו אחר..

בוא נגיד שאם יבוא מישהו ויאמר שהוא אורב לאנשים בשירותים הציבוריים אחר חיפוש אסלות חמימות אני ארגיש מוטרד.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, בחורות יכולות ממש להריח כשמישהו לא מחפש משהו באותו רגע?

קיבלתי היום 2 הודעות באתרים מבחורות שדווקא נראות ממש לא רע.

מחר יש לי דייט שני עם הנוכחית ונראה כבר מה הולך שם כשניכנס לנושאים יותר מהותיים של שיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הקטע נרשמתי לאתר ה'חצי השני' כדי לראות איך נראות הבנות באתרים האלה... בואנה ראיתם איזה עקומות יש באתר הזה? :shock:

בתקופות היובש הכי גרועות שלי לא הייתי זורם עם הבחורילות שיש שם, האתר צריך לשלם לי כסף כדי שאכיר אותן ולא ההיפך.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הקטע נרשמתי לאתר ה'חצי השני' כדי לראות איך נראות הבנות באתרים האלה... בואנה ראיתם איזה עקומות יש באתר הזה? :shock:

בתקופות היובש הכי גרועות שלי לא הייתי זורם עם הבחורילות שיש שם, האתר צריך לשלם לי כסף כדי שאכיר אותן ולא ההיפך.

אז זהו, שיש שם כמה שנראות בסדר ומה שהכי מוזר לי זה שהן בדיוק אלו שיצרו איתי קשר.

כן, יש שם זוועות לא נורמליות גם (וכשאני אומר לא נורמליות אני מתכוון למוטנטים מעולם אחר).

tokyogorepolice-four.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות מפוצצת הבועות - אבל אתה מבין שסביר שיש כאלו שיגידו את זה גם עליך - כן?

גם גברברי ישראל לא תמיד הורסים את הבריאות, וסליחה שאני טיפה צדקנית (לא מופנה ספציפית אליך אלא לצורת הביטוי) - אבל גם בחורה לא יפה היא עדיין יש לה מוח (לפעמים) ובד"כ יש לב - אז אנא ממך, רסן את צורת הביטוי הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות מפוצצת הבועות - אבל אתה מבין שסביר שיש כאלו שיגידו את זה גם עליך - כן?

גם גברברי ישראל לא תמיד הורסים את הבריאות, וסליחה שאני טיפה צדקנית (לא מופנה ספציפית אליך אלא לצורת הביטוי) - אבל גם בחורה לא יפה היא עדיין יש לה מוח (לפעמים) ובד"כ יש לב - אז אנא ממך, רסן את צורת הביטוי הזו.

צודקת, אני איתך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה יוסי :lol:

לי קשה אם כל הסיטואציה של אתרי היכרויות (רק פעם אחת הכרתי מישהי בצאט של תפוז ונגמר אחרי פחות משנה שהשארתי אותה בכביש מהיר שתסתדר לבד להגיע הביתה), את אישתי הכרתי באוסטרליה, בגסט האוס, ששהינו שם, ומפה לשם אני בשוויץ :-D

Eowyn הרבה בנות ישר מסתכלות על המראה החיצוני, ולא על המוח, ושלא נדבר בכלל איזה רכב וכמה הוא מרוויח ושזה נכנס לתפקיד, אז להרבה אין סיכוי, אז מותר לדבר ככה במיוחד שהצד השני לא יותר טוב בצורת הבחירה :wink:

אני עוד זוכר, שאני היתי בסצנה של הדייטים, ישר הן רוצות לראות אם איזה רכב אתה בא, או במה עובד, כמובן שהיו כמה יוצאות מן הכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...