Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו, בחורות יכולות ממש להריח כשמישהו לא מחפש משהו באותו רגע?

קיבלתי היום 2 הודעות באתרים מבחורות שדווקא נראות ממש לא רע.

מחר יש לי דייט שני עם הנוכחית ונראה כבר מה הולך שם כשניכנס לנושאים יותר מהותיים של שיחה.

הביקוש לדייטים עולה כאשר עונת החגים בפתח. בדיוק לפני ערב חג פסח, קיבלתי הודעה מבחורה שיצאתי איתה לפני יותר משנתיים למשך מספר חודשים,האם אני רוצה להפגש איתה. לפני כן, עוד אקסית החלה לחדש את התשתיות לכיווני:-).

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא יודעת על השרשור. צחקנו על זה.

שמח לשמוע שכולנו פה חברים בפורום :lol:

כשאני ארצה שתהיה לה טראומה לכל החיים אני אכיר לה את החברים שלי (אולי שבוע הבא)

יוסי, אתה עושה לנו דפיקות לב...

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דייט אחד, זה כבר שניים :)

ביום העצמאות אני מוזמן לעל האש עם חברות וידידים שלה.

לדעתי ניתן לתרגם את ההזמנה הזאת לכמה שפות:

1. היא כל כך נדלקה עליך אז היא כבר רצה להראות את התכשיט החדש לכולם

2. אתה דיי מוצא חן בעיניה אבל היא עדיין צריכה כמה פידבאקים מהחברות והחברים

3. היא חברה בכת של קניבאלים ואתה תהיה ארוחת הצהריים

ולכן אתה צריך להתכונן לכל אחת מהאפשרויות בנפרד:

1. תבוא לבוש בבגדים שאתה לא מתכוון להשתמש בהם יותר - כשתהיו שתויים בערב היא ממילא תקרע אותם מעליך

2. תבוא לבוש בבגדים שאתה לא מתכוון להשתמש בהם יותר - בכדי להוכיח את עצמך תצטרך לפרפר על המנגל ואתה תסריח מעשן

ותהיה מלא בכתמים של פחמים ושומן שלא ירדו גם בהרתחה של 7000 מעלות.

3. תבוא לבוש בבגדים שאתה לא מתכוון להשתמש בהם יותר - נו מה..

בכל מקרה אתה יודע בדיוק מה ללבוש

בהצלחה!

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא את העמוד הראשון, ואז בסיומו ראיתי שיש עוד 29 כמוהו... התייאשתי. אני מקווה שאתה מבין.

פרנקוס, שנינו יודעים (או שאני יודע ועכשיו אני מספר לך) שיש הבדל תהומי (גם אם אין הדבר נעשה במתכוון) בין אישיותך על המקלדת ובחיים.

לדעתי, ברגע שתהיה קצת יותר Open minded בקשר להתחלה עם בחורות במציאות היומיומית, תראה שהשד אינו נורא כלל.

כלומר - כן, בחורות "מאיימות" ויכולות להיות ברוטאליות מאוד, אבל זה לא בגלל שהן נגדך, הן פשוט "בעד עצמן".

הן הכירו יותר מדי שמוקים (תרתי משמע) שחרטו על ליבן ופצעו את נפשן, ולכן נולדו כל מנגנוני ההגנה שתיתקל בהם.

הפיתרון? פשוט מאוד. יש הרבה יותר נשים איכותיות מאשר גברים איכותיים (וסליחה מראש מן המין הגברי), וזה היתרון שלך!

תבליט את מי שאתה (במקום את מי שאתה לא), ותן לאותה בחורה לראות את זה. אפילו אם השיחה ידידותית לחלוטין.

אם היא מזהה את האיכות - היא בעצמה תביע עניין, ואם לא - אז היא לא זו שאתה מחפש במילא...

העצה הטובה ביותר כבר ניתנה לך לדעתי:

חשוב שתהיה רגוע וקול ולא ללחוץ יותר מידי לכיוון "אני רוצה קשר"

מי שמשדר לחץ, כנראה שיש לו סיבה. מי שיודע מה הוא שווה, מתנהג בהתאם.

As simple as that.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון,

הדייט הבא יהיה קרוב לבית שלה, שקרוב יחסית לבית שלך.

אם תרצה, נשב לקפה או משהו לפני שאני הולך לשם :)

וכן, אתה צודק. יש הבדל תהומי בין יוסי מהפורום ויוסי מהעולם ה"נורמלי".

אתה מכיר אותי כבר שבע (!) שנים וראית אותי עם 5 חברות כבר. ברור לך שאין לי בעיה להשיג בחורה. הבעיה היא להשיג מישהי איכותית ונראה לי שהבעיה הזו נפתרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא את העמוד הראשון, ואז בסיומו ראיתי שיש עוד 29 כמוהו... התייאשתי. אני מקווה שאתה מבין.

פרנקוס, שנינו יודעים (או שאני יודע ועכשיו אני מספר לך) שיש הבדל תהומי (גם אם אין הדבר נעשה במתכוון) בין אישיותך על המקלדת ובחיים.

לדעתי, ברגע שתהיה קצת יותר Open minded בקשר להתחלה עם בחורות במציאות היומיומית, תראה שהשד אינו נורא כלל.

כלומר - כן, בחורות "מאיימות" ויכולות להיות ברוטאליות מאוד, אבל זה לא בגלל שהן נגדך, הן פשוט "בעד עצמן".

הן הכירו יותר מדי שמוקים (תרתי משמע) שחרטו על ליבן ופצעו את נפשן, ולכן נולדו כל מנגנוני ההגנה שתיתקל בהם.

הפיתרון? פשוט מאוד. יש הרבה יותר נשים איכותיות מאשר גברים איכותיים (וסליחה מראש מן המין הגברי), וזה היתרון שלך!

תבליט את מי שאתה (במקום את מי שאתה לא), ותן לאותה בחורה לראות את זה. אפילו אם השיחה ידידותית לחלוטין.

אם היא מזהה את האיכות - היא בעצמה תביע עניין, ואם לא - אז היא לא זו שאתה מחפש במילא...

העצה הטובה ביותר כבר ניתנה לך לדעתי:

מי שמשדר לחץ, כנראה שיש לו סיבה. מי שיודע מה הוא שווה, מתנהג בהתאם.

As simple as that.

צודק בכל מילה..

נ.ב: תודה על הפירגון ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון,

הדייט הבא יהיה קרוב לבית שלה, שקרוב יחסית לבית שלך.

אם תרצה, נשב לקפה או משהו לפני שאני הולך לשם :)

וכן, אתה צודק. יש הבדל תהומי בין יוסי מהפורום ויוסי מהעולם ה"נורמלי".

אתה מכיר אותי כבר שבע (!) שנים וראית אותי עם 5 חברות כבר. ברור לך שאין לי בעיה להשיג בחורה. הבעיה היא להשיג מישהי איכותית ונראה לי שהבעיה הזו נפתרה...

תכל'ס, אנחנו מכירים יותר מדי שנים... ולחשוב שיש לי עוד חברים וידידות של 15 - 20 שנה... אני מרגיש זקן! :lol:

כמו תמיד, תרים טלפון, ממתי היית צריך להודיע על זה קבל עם, עדה, ופורום? :wink:

צודק בכל מילה..

נ.ב: תודה על הפירגון ;)

בבקשה. כשמגיע אז מגיע.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הורגת אותי :-)

הייתכן ויוסי הוא גרסה ישראלית של קוסטנזה... :shock:

יוסטנזה :lol:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, מה זה "בחורה לא איכותית" ? תן דוגמא, חוץ מההיא עם 30 קילו משקל עודף.

משקל לא קשור לאם היא איכותית או לא.

בחורה לא איכותית היא מישהי שמדברת כמו ערסית או פרחה ולא יודעת לנהל שיחה אינטליגנטית.

זה יכול גם להיות מישהי בלי שאיפות ומטרות, שכל מה שאכפת לה זה מהעולם הקטן שלה ולא מכל מה שקורה מסביב.

לא קוראת חדשות, לא יודעת למצוא את ישראל על המפה, לא יודעת עובדות בסיסיות על החיים.

עם כאלו כבר סיימתי.

אז אפשר להגיד מזל טוב?

דייט שלישי מחר ועוד אחד ביום שלישי (על האש עם החבר'ה שלה).

נראה לי שכן.

כמו תמיד, תרים טלפון, ממתי היית צריך להודיע על זה קבל עם, עדה, ופורום? :wink:

רק בודק שאתה עדיין קורא פה לפעמים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...