Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא רוצה להכנס לפינות וסיבות אישיות ושאר מרעין בישין, אבל אם נהייה רציניים לרגע, נראה לי מוזר כל הסיפור הזה.

- יוסי נרשם ל400 אתרים היכרות כדי לערוך מחקר אנתרופולוגי על התנהלות אתרי היכרות

- יוסי מציג רשמים מעניינים מאוד לגבי האתרים המוזכרים לעיל

- יוסי מתקל (מהמילה tackle) את השאלה הנוקבת "למה בחורות לא עונות להודעות"

- בחורה עונה ליוסי

- יוסי ובחורה יוצאים לדייט

- עוד דייט

-"הבעייה נפתרה"

איזה בעייה? הייתה בעיה? זה לא היה אמור להיות מחקר?

יכול להיות שיוסי מכובדינו הציג מיצג שווא לגבי "מחקר שמחקר" כדי שהרשמים מאתרי ההיכרויות יעברו עם פחות ביקורת (מה שבפני עצמו מוזר, כי אפשר היה פשוט לא לפרסם כלום)?

או שמא יוסי רצה חיזוקים חיוביים בזמן שחיפש לעצמו חברה חדשה אחרי שפעם אחר פעם הדגיש כי איננו מחפש חברה ועושה את זה "למען האנושות".

פרנקוס, אם אפשר, התייחסותך

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהי שמדברת כמו ערסית או פרחה ולא יודעת לנהל שיחה אינטליגנטית.

כל מה שאכפת לה זה מהעולם הקטן שלה ולא מכל מה שקורה מסביב.

לא קוראת חדשות, לא יודעת למצוא את ישראל על המפה, לא יודעת עובדות בסיסיות על החיים.

עם כאלו כבר סיימתי.

לא ברור בכלל למה התחלת... דברים כאלה מגלים אחרי 5-10 דקות של שיחה, וייסלחו לי- לפעמים עוד לפני שהבחורה פצתה פיה.

כנראה שאתה צריך להחליף פילטרים :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, אתה צודק.

היו לי (כמו ללא מעט גברים) תקופות שבהן לא ידעתי להעריך טוב מה אני שווה.

תוסיף לזה בחורות שלא ממש טובות בכלום אבל טובות במניפולציה וותקבל תוצאה של גבר שחושב "נו טוב, אפשר לחיות עם זה" עד שמגיע הרגע שבו הוא נשבר.

Spire:

בכיף, אני אסביר.

ה"בעיה" שהייתה לי לא עכשיו אלא כבר כמה שנים היא שלא מצאתי בחורה איכותית.

עוד "בעיה" שרציתי לפתור הייתה בעיה לא אישית שלי, אלא של רוב הגברים שמגיעים לאתרי היכרויות ולא מקבלים תשובות.

את הניסוי רציתי לערוך כבר המון זמן ולראות מה הצורה האידיאלית למשוך נשים באתרים האלו.

בעבר לא יכולתי לעשות את זה כי בנות הזוג שלי התנגדו.

אז כשפתחתי את השרשור לא נרשמתי לשום אתר אלא פשוט עדכנתי את התמונות ושלחתי 4-7 הודעות (תבדקו פה בשרשור, אין לי כוח).

בכלליות היו פה 2 אתרים שהתעסקתי איתם (החצי השני וOKCUPID).

באחד אני יודע שהבחורות יותר נורמליות כי הוא באנגלית אז אם מישהי לא יודעת אנגלית, היא לא תיכנס לשם (ידיעת אנגלית היא מבחינתי דרישת סף).

באתר השני לא חשבתי שבכלל יפנו אלי אבל מסתבר ש3 פנו אלי. מה שביאס זה שהן לא מה שחיפשתי בכלל.

אז כן, גיליתי פתאום איך להכיר נשים איכותיות באתרים האלו.

עכשיו אני יוצא עם אחת ואני לא אתן לניסוי כזה להרוס לי את הפוטנציאל לזוגיות ארוכת טווח עם מישהי שממש מוצאת חן בעיני.

יש עוד אלמנט, והוא העובדה שבשביל להתחיל עם מישהי, גם באתרים האלו, אני חייב באמת להתכוון לזה. ברגע שאני לא באמת מתכוון לזה, לא יענו לי.

כמה טיפים (חלקם עבדו בשבילי, חלקם לא יעבדו בשביל אחרים):

1) להגיע לגיל מספיק מבוגר.

מסתבר שנשים לא מגיבות טוב לגילאים עד 27. החל מהגיל הזה הן יתחילו להביע עניין.

זה קורה כי ה"נשים" ששם לא מחפשות בחור אלא מחפשות "גבר".

זה נשמע כאילו כל הנשים שם הן סתומות שטחיות אבל זה לא ממש ככה. יש גם בחורות טובות, הן פשוט מיעוט.

רק אחרי גיל מסוים נשים תופסות מישהו כגבר אמיתי. זה קשור בעובדה שכל היום דוחפים להן שהן מתבגרות יותר מהר.

2) שימו תמונות שבהן אתם מחייכים.

נשים שונאות שליליות או כשמישהו כבד מדי.

3) תמונות אותנטיות.

אם אתה לא נראה טוב, אתה לא נראה טוב. לפחות תמצא תמונה שבה אתה בטבעיות.

אם אפשר, בקש מחבר שיצלם אותך כשאתה לא שם לב. התמונות האלו הכי טובות.

4) תכתבו באמת מי אתם.

אם היא לא תאהב את מה שכתבתם, היא לא תאהב אתכם כשהיא תכיר אתכם.

אם היא מתעניינת במי שאתם, זה יותר חזק.

5) להיות חיוביים!

לא לכתוב בשום רגע (גם לא בצ'אט או הודעות) שאין לכם ביטחון עצמי גבוה או שאתם מפחדים ממשהו או שאתם חדשים בזה. ברגע שכותבים את זה הן בורחות כי הן רואות ילד ולא גבר.

אחרי שפוגשים אותה זו כבר פחות בעיה.

6) יש עוד דגים בים.

אם מישהי לא עונה זה לא תמיד בגללך. אולי לא יצא לה אפילו לקרוא את ההודעה מכל מני סיבות.

7) המנעו מאתרי היכרויות ככל האפשר.

8)אם מישהי שאתה לא בטוח לגביה פונה אליך אל תפסול על הסף. אחרי כמה דקות שיחה פנים מול פנים אתה תדע.

תחשוב טוב טוב אם זה מה שאת המחפש באותו רגע ואם אתה תהיה מסוגל למשל להיות תקוע איתה חודש על אי בודד.

אם התשובה היא לא, תסביר לה שזה לא זה ופנה לבחורות אחרות.

לא שווה את זה להיות עם מישהי שהיא פחות ממושלמת בשבילך, כי אלא אם כן אתה מכוער וטיפש, יש איפשהו מישהי שמתאימה לך.

9) שימו שם לעבודה שלכם.

נשים לא נמשכות לסטודנטים ולא למובטלים. אתה עובד? תגיד את זה!

ברגע שהתחלתי לכתוב מה אני עושה בחיים והפסקתי להיות סטודנט, התחלתי לקבל פניות. פשוט ככה.

10) תחלוק את התחביבים שלך באתר.

יש אתרים שמנסחים שאלה כמו "מה אתה עושה ביום שישי טיפוסי".

אני עניתי "אני נמצא במפגשי רכבים עם חברים או הולך נפגש עם חברים בבית של אחד מאיתנו. אם יש לך רעיון טוב יותר, תכתבי לי :)"

אם היא לא תאהב את זה באתר, היא לא תאהב את זה בחיים האמיתיים.

בקיצור, אני לא יכול כרגע להקריב פוטנציאל לזוגיות בשביל ניסוי כזה.

בעתיד יכול להיות שאני יכול לערוך ניסוי רציני יותר, עם תמונות של מישהו אחר ועם שיטת עבודה יותר מסודרת.

זה יכול להיות מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד אני יודע שהבחורות יותר נורמליות כי הוא באנגלית אז אם מישהי לא יודעת אנגלית, היא לא תיכנס לשם (ידיעת אנגלית היא מבחינתי דרישת סף).

לי חשוב מאוד שהבחורה תדע גרמנית או רוסית.

ככה אני בטוח שהבחורה אינטלגנטית.

בקיצור שטות אחת גדולה !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור שלי חי באנגלית.

זו שפה בינלאומית ואתה לא יכול להסתדר בדור האינטרנט בלי אנגלית.

בדור שלך אולי לא צריך את זה אבל אדם שלא יודע אנגלית כיום פשוט מעיד על זה שהעולם שלו מוגבל ואין לו גישה להמון מידע.

אם הוא יודע עוד שפות, יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בעייה? הייתה בעיה? זה לא היה אמור להיות מחקר?

יכול להיות שיוסי מכובדינו הציג מיצג שווא לגבי "מחקר שמחקר" כדי שהרשמים מאתרי ההיכרויות יעברו עם פחות ביקורת (מה שבפני עצמו מוזר, כי אפשר היה פשוט לא לפרסם כלום)?

או שמא יוסי רצה חיזוקים חיוביים בזמן שחיפש לעצמו חברה חדשה אחרי שפעם אחר פעם הדגיש כי איננו מחפש חברה ועושה את זה "למען האנושות".

פרנקוס, אם אפשר, התייחסותך

בדיוק כמו האנשים שבאים לשאול פה שאלה "בשביל חבר" או בשביל "קרוב משפחה".

זה דיי היה ברור מההתחלה וצפוי לאור שרשורי העבר של פרנקוס.

לאחר עריכה: לא שאני מתלונן, זכותו של פרנקוס לעשות מה שהוא רוצה, זו מדינה חופשית.

אני מתפלא שאתה מתפלא.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניחו לבחור, הוא הצהיר מההודעה הראשונה שהוא מחפש בת זוג.

יסתדר - סבבה. לא יסתדר - יחזור לניסוי וימשיך להעביר לנו את הזמן.

אני דווקא סקרן לראות איך זה ילך הפעם ולאיזה חוויות הנוכחית תכניס אותו.

310-47017b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שחשב שאני שופט את מעשיו של רבי פרנקוס: אני לא. חד משמעית. הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה, מי אני להגיד לו אחרת?

הפריעה לי העובדה שחיפוש בת הזוג הוצג כמחקר. סטייל קאבר-אפ אמריקאי מתוחכם על רוזוול.

אם הכיר מישהי איכותית ומאוד לטעמו במהלך הניסוי, מה טוב. אני האחרון שישלול את זה.

לא תיארתי לעצמי שנמצאה מישהי ששווה לזנוח למענה את הניסוי. התבדתי.

נשאר רק להגיד מזל טוב ולבקש תמונות עם אבטיח

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות שכנועים מסוימים אבל יש מצב שהיא תזרום...:lol:

למען האמת זה לא היה קאבר אפ בכלל.

באמת לא חשבתי שאני אמצא מישהי.

הייתי בטוח שאף אחת לא תענה לי ואני אשתמש בשרשור בכדי להוציא תסכולים על זה שבחורות ישראליות הן בהמות סנוביות.

מסתבר שזה לא 100% נכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...