Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדמירל אקבר אמר משפט מסכם את מה שאני חושב על כניסה למערכת זוגית אם מישהי שיש לה ילד.

ITS A TRAP!

כל הניסיון שלי מבוסס על מקור ראשון.

חבר טוב שנכנס ל"הרפתקאקה" כזו.

בהתחלה הכל היה יפה וטוב, אבל בהמשך אתה מגלה שהילד (אם הוא לא תינוק) לא יסתדר איתך אף פעם כי הוא חושב שהוא מתחרה איתך על צומת לב מאמא שלו.

ואז יש את עניין האקס, שבמקרה החיובי הוא לא קשור לחיים שלכם וסתם לא משלם מזונות, ובמקרה הרע הוא הידיד הכי טוב שלה.

במקרה שלו, הוא "תפס" אותם לא פעם יושבים על קפה בדירה שלו .

אני לא הייתי נכנס למערכת זוגית כזו, כמו שתמיד אומרים לי (ואני לא מאמין שאני אומר את זה לאחרים) יש מספיק דגים בים

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כגרוש, הנה שני השקל שלי.

זה ממש לא בעיה בקונטקסט הנכון. הדברים שמסביב - "מכשולים" כמו אקס, ילד שלא מקבל אותך וכדומה יכולים ללבוש הרבה צורות אחרות (אקס, חמות, אחות צעירה ויפה יותר וכדומה).

אם יש קליק ויש פוטנציאל, יאללה לזרום.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד.

מה אפשר ללמוד מזה?!

כלום.

אפשר ללמוד הרבה, כמו להתרחק מדבר כזה כמו מאש.

אתה תמיד יכול לחפש חריגים, ברור שיש זוגות כאלה שחיים באושר ועושר וקמים לקול ציפורים מצייצות.

אבל אם נחשוב בהגיון, נראה שהחסרונות של להכנס להרפתקאה כזו גדולים יותר מלהכנס לקשר בו שני הצדדים ללא ילדים.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יסתדר איתך אף פעם כי הוא חושב שהוא מתחרה איתך על צומת לב מאמא שלו.

אז תגיד לו שייקח שמאלה בצומת :roll:

ושייתחרה על תשומת ליבה של אימו

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממקרה בודד אי אפשר ללמוד כלום, לא לטובה ולא לרעה.

הבעיה היא שהפורום מורכב מילדים, ואכן יחסים עם נשים מבוגרות, עם חיים שהם מעבר ללמוד ולמלצר, זה לא משהו שמתאים לילדים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמהות חד הוריות הן לא תמיד "נשים מבוגרות", לא חסר גם בנות 22-25 שהתחתנו מוקדם ואז משהו לא הסתדר והן ונשארו עם הילד. יש לי שני חברים טובים שנמצאים במערכת יחסים עם בחורות כאלה, אחד כבר נשוי והשני כנראה בדרך לשם.

האמת היא שבסיטואציה כזאת יש לא פחות יתרונות מחסרונות. ברוב המקרים הילד הוא חתיכת טירונות שהבחורה עברה וכך אתה כבר נכנס לקשר עם אדם בוגר ורציני יחסית ולא עם איזו ילדה שרק עומדת לגלות את העולם. אם תצליח להסתדר עם הילד ולבנות איתו אמון, תזכה לחווייה מיוחדת במינה - להיות חלק ממשפחה ולא סתם בקשר זוגי. זה יכול להיות עולם ומלואו למי שנמצא בשלב הנכון בחיים, ומאידך משהו שקשה להסביר לרווק שבסה"כ מחפש מישהי ליציאות ולzיונים בלי כוונות לטווח רחוק.

החסרונות ברורים למדי וגם בהם אין להקל ראש, מובן שלהיכנס לתא משפחתי קיים וזה לא סיפור פשוט. ברוב המקרים תמיד תהיה מספר 2 ותחיה במידה מסויימת בצילו של העולל, שלא לדבר על החשדנות המוגברת שתצטרך להתמודד איתה מצד המשפחה המורחבת של בת הזוג (עניין לא קטן גם בקשר רגיל, קל וחומר כאן). יש גם את ההיבטים הפיזיולוגיים - יש גברים שזה מפריע להם ובלי קשר לדעותיי האישיות בנושא זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

אלה רק כמה מהשיקולים בעד ונגד, אפשר לדבר על זה עוד הרבה ורצוי עם מישהו שהנסיון שלו ממקור ראשון. מה שאני אומר זה שבגדול, אם אתה לא שולל שזה יוביל לקשר רציני, לא הייתי מוותר. לטוב ולרע, לדעתי זו יכולה להיות חוויה מעצבת בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש זוכה בפרס מכבסת המילים של השבוע על הביטוי "היבטים פיזיולוגיים" ;-)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי...

תשמע, דריש, הזדקנות זאת מחלה חשוכת מרפא,

ההיבט הפיזיולוגי ישיג אותך במוקדם או במאוחר, ביחד או בנפרד ;-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...