Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דיטיילינג אימפרזה WRX

שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, שנתיים שאני הבעלים של אימפרזה 2007 WRX, בצבע שחור, למה חשוב הצבע? זה כי אנשי סובארו החליטו לייצר לכה כל כך רכה שכל דבר הכי קטן גורם לסימני סווירל/הולוגרמות/שריטות, בקיצור כל דבר שיגרום לצבע להיראות זוועה.

המטרה הראשית היתה צימצום הסווירלים, באופן רציונלי אין מטרה להעלים אותם לגמרי בכדי לא לפגוע בלכה באופן חריג, והחזרת הברק והעומק של הצבע שהלכו לאיבוד במשך השנים.

אורך העבודה היתה כ-15 שעות במצטבר, שנפרסו על פני כמה ימים.

לאחר חשיבה רבה קריאה בפורומים רבים וחפירה לחבר טוב, גלעד (moonlight theory) תודה רבה על ההכוונה :-D

אז ככה לאחר איסוף חומרים ושימוש בחלק שהיו בבית, הרשימה נסגרה על:

1) מכונת פוליש רוטורית של יונדאי (אל תשחטו אותה היא עושה את העבודה לשימוש המועט שלי בה).

2) פדים של מגווירס: בורדו-cutting, צהוב-polish, שחור-finish.

3) פלסטלינה וחומר סיכוך מבית carplan.

4) מגווירס ultimate compound- לשימוש כפוליש אגרסיבי.

5) מנזרנה sf4000 לפיניש.

6) מנזרנה power lock-אוטם צבע שאין צורך להרחיב עליו יותר מידי.

7) ווקס dodo juice- סדרת blue velvet המתאימה לצבעים מטאליים כהים כשלי.

8) מלא מטליות מיקרופייבר, ואני מתכוון מלא!

9) סבון שטיפה carplan.

10) סונקס- לניקוי הג'אנטים.

11) שטיפה על יבש - blue wash.

סליחה על התמונות שצולמו באייפון בתנאי צילום לא הכי אופטמליים אז יצאו תמונות קצת "מגורענות" מבטיח להעלות סט איכותי יותר בהמשך.

כמה תמונות של איך נראה הפח לפני, אני רק יכול לציין כי בתמונות הפח נראה מעולה ביחס למציאות שהיא נראה ממש זוועה, הצבע קיבל גוון מט, מאשר מטלי, שחבר שלי שהינו פחח התווכח איתי על היות הרכב מטאלי והאמין רק אחרי שהריץ את הקוד צבע שלי במחשב של הצבעים.

001.jpg

002.jpg

003.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת תמונות של הסוף, לאחר שטיפה טובה, ייבוש עם מיקרופייבר, ומריחת הרכב בשכבה שנייה של אוטם צבע.

ווקס כרגע לא נמרח על הרכב עדיין מתלבט אם כדאי בכל מקרה נותן לאוטם להיתאחות על הפח.

033.jpg

031.jpg

030.jpg

034.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב, בכללי אפילו- ראיתי את הרכב שלך באחד המפגשים והוא עשה לי חשק לעשות הסבת פרונט; )

מה שכן, אני חייב למצוא זמן לפנק את שלי, כי כמו שאמרת הצבע עדין מאוד אז תחשוב מה הולך ברכב שנת 2003:banghead:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאצלי יש גם דנטים למשוך החוצה שזה הפוך את הפרוייקט לקצת יותר מורכב.

מעבר לזה אני באמת שוקל הסבת פרונט לHawk eye שתכלול בתוכה כמה אביזרי אפטר-מרקט.

Decisions, decisions....

אגב, הספויילר הורד ביוזמתך או ש״יזמו״ עבורך?

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש זוג "עיניים" קטנות שיזדקקו בעתיד ל-pdr. אך כל דבר בעיתו, יש בחור באשדוד שעושה את התיקון הזה בעלות של 100-150 ש''ח לדנט, שווה בדיקה.

האמת שהספויילר ירד ביוזמתי בכדי לצבוע מחדש את דלת הבאגז' שהחלה להראות סימני חלודה בחורי הספויילר, והאמת שדי אהבתי את הרכב ללא הכנף והחלטתי להישאר ככה לעת עתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת גם אני אוהב את המראה הנקי וללא הספויילר, אם הייתי בעלים של wrx בהחלט הייתי מוריד.

אבל מה לעשות, עוד מאז שאני זוכר את עצמי בתור ילד מסתכל על הsti (הספציפית שעכשיו בבעלותי אגב) וחולם על אחת- עם sti מנטלית ישר מתחבר לי ספויילר גבוהה.

טיזר קטן שקשור לעניין, בתחילת אפריל אני טס ללונדון, כבר דאגתי לתאם רפליקה של Syms עם מדף קארבון אמיתי ומתכוונן שתחכה לי במלון:cool:

penunepa.jpg

אז אם מישהו זקוק לספויילר sti מקורי אני פתוח להצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד. נראה שיפור מהותי.

15 שעות...בכמה ימים. האם שטפת כל פעם את הרכב מחדש?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...