Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

גרמניה, אנגליה, צרפת.

גרמניה אנגליה צרפת.

גרמניה, אנגליה, אוסטרליה.

נרניה, רוהאן, אנך-מורפוק.

נרניה, רוהאן, פסדופוליס.

ניצחתי?

בוא נתרכז באנגליה של אחרי מלחמת העולם השניה: דוגמה ספציפית לטענה שלך... (יש מדינות דמוקרטיות... )

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4465

• פינדר

3516

• m3x7r3m3

2926

לפני 15 שעות, m3x7r3m3 כתב:

גרמניה, אנגליה, צרפת.

גרמניה אנגליה צרפת.

גרמניה, אנגליה, אוסטרליה.

ואתה ממשיך לחזק את הטענות שלי. אוהב את הקטע הזה..

הטענה שלי התמקדה ביח״צ והסברה.

כל המדינות שהבאת פה, לא עסוקות בהסברה כמו ישראל. אף אחת מהן לא שולחת יוסף חדאדים לרחבי העולם כדי להסביר שאנגליה או צרפת היא דמוקרטית ולא קולוניאליסטית או אפרטהייד ושיש לה זכות קיום וכו׳.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שהוא יתמקד בדברים שהוא מבין בהם, כמו גזענות ואלימות, כי בכלכלה הוא מחרטט שטויות:

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, גם הוא וגם ביבי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביבי היה בשלטון הכותרות היו צועקות על האינפלציה ואיך ביבי הביא עלינו את ההעלאת הריבית, בזמן שלפיד היה ממשיך להסתובב בעולם ולטעון שהוא יכול להכנס מחר בבוקר ללשכה ולהוריד מחירים.

פוזיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 שעות, m3x7r3m3 כתב:

פספסת את הנקודה בקילומטר וחצי

באמת שפיספסתי את הנקודה שמסבירה איזו סיבה יש לאדם שלא מונע מפחד ושנאה להצביע לבנגביר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

אם ביבי היה בשלטון הכותרות היו צועקות על האינפלציה ואיך ביבי הביא עלינו את ההעלאת הריבית, בזמן שלפיד היה ממשיך להסתובב בעולם ולטעון שהוא יכול להכנס מחר בבוקר ללשכה ולהוריד מחירים.

פוזיציה.

אם לסבתא שלי היו גלגלים היית אומר שזה בגלל שהיא שמאלנית מקומבנת ושאם ביבי יהיה בשלטון גם לסבתא שלך יהיו גלגלים.

פוזיציה.

• מצחיק 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

פוזיציה.

אבל חשבתי שביבי גאון כלכלי ולפיד בלי בגרות.

כול הקמפיין של ביבי זה הורדת מחירים. ימין חזק. גם את הריבית הוא יוריד ויתן כאפה לאינפלציה. ימין חזק.

---------

הדיבור על ביבי מתחיל להזכיר לי איזה שיר על פוטין:

ספוילר

Путин едет по стране
На серебряном коне.
Путин всем людям поможет —
Дай ему здоровья, Боже!

Всех бандитов перебьет,
Работягам он нальет,
Все построит и починит,
Если надо — лично двинет
Он борцовскою рукой… Ой…
Путин едет по стране,
A мы по-прежнему — …

Вась, слыхал вчера в вестях
Спит он будто на гвоздях
Ест лишь хлеб, а пьет лишь воду
чтоб не навредить народу

אני אין לי תירגום טוב לזה, סורי. אבל אנחנו נראה לי כבר בדרך...

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

אם לסבתא שלי היו גלגלים היית אומר שזה בגלל שהיא שמאלנית מקומבנת ושאם ביבי יהיה בשלטון גם לסבתא שלך יהיו גלגלים.

פוזיציה.

כולם מחרטטים בתקופת בחירות, לא מתרגש מזה עכשיו ולא התרגשתי פעם.
כמו שביבי הבטיח למוטט את שלטון חמאס..
הוא לא מוטט אותם, אבל גם לא התייחס אליהם כפרטנר על מלא, אז נזרום.
ואם לסבתא היו גלגלים היא לא הייתה לוקחת טרמפ מסבא.

לפני כשעה, David32 כתב:

אבל חשבתי שביבי גאון כלכלי ולפיד בלי בגרות.

כול הקמפיין של ביבי זה הורדת מחירים. ימין חזק. גם את הריבית הוא יוריד ויתן כאפה לאינפלציה. ימין חזק.

נעשה פה יבגני..
אני מצביע לביבי? לא, אז מה אתה רוצה ממני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

נעשה פה יבגני..
אני מצביע לביבי? לא, אז מה אתה רוצה ממני?

יבגני לא מתלונן כשיורדים על לפיד שהוא מטייל בעולם, כי זה באמת מה שהוא עשה בתור מנהיג אופוזציה. ויבגני לא מחפש צבועים בכל הזמן ובכל מקום, כאילו להיות צבוע, עזוב שזה לא אומר כלום, זה החטא הכי גרוע שרק אפשר לדמיין. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, יובל .מ. כתב:

מה אתה רוצה ממני

לא הבנתי. טענת אבל ביבי. פוזיציה.

רשמתי מה ביבי עושה עכשיו ושזה מטומטם.

אני מתאר לעצמי שתצביע בן גביר, נכון? הוא מנסה לעשות את אותו הדבר כמו ביבי, רק שהוא עוד לא כזה מוצלח...

חוץ מזה, התקשורת גם יוצאת נגד הממשלה הנוכחית, פשוט בגלל שזה לא כואב ''לכם'' - ''אתם'' לא שמים לב...

ולא, ראשי ממשלה לא מחליטים על האינפלציה או על הריבית

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

לא הבנתי. טענת אבל ביבי. פוזיציה.

רשמתי מה ביבי עושה עכשיו ושזה מטומטם.

ביבי לא עושה עכשיו כלום, הוא לא בעמדת כוח.

לפני כשעה, David32 כתב:

אני מתאר לעצמי שתצביע בן גביר, נכון? הוא מנסה לעשות את אותו הדבר כמו ביבי, רק שהוא עוד לא כזה מוצלח...

ניתן לו הזדמנות אז.. אולי ישתפר.

לפני כשעה, David32 כתב:

חוץ מזה, התקשורת גם יוצאת נגד הממשלה הנוכחית, פשוט בגלל שזה לא כואב ''לכם'' - ''אתם'' לא שמים לב...

מה זה.. תוקפת במלוא העוצמה.

לפני כשעה, David32 כתב:

ולא, ראשי ממשלה לא מחליטים על האינפלציה או על הריבית

אז למה לפיד יצא למחאה על זה עם ווסט צהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, יבגניפ כתב:

גם אני לא. מה אתה רוצה? :)

כולם מתישהו מופתעים מכך שהבחירה שלהם לא הצליחה.

אז אני רוצה לשים בקונטקסט :D

גם פה לא הבנתי מה אתה רוצה. נאלצתי להשאר בנקודה שבה אתה חושב שצריך לזורק את כולנו לים

רוצה לומר, פרשנות של ג'יהאד = רצח יהודים (בין היתר) זו לא ממש פרשנות, זה הבנה של המושג.

לעומת זאת, פרשנות של "בן גביר אמר שצריך לזרוק אויבים ולכן הוא רוצה לזרוק את כל הערבים", היא גם לא קשורה להבנה של המושג "אויב", וגם מתעלמת מדברים שאמר אותו בן גביר בדיוק באותו הקשר, לגבי אויבים של המדינה שאינם ערבים.

מה שמשאיר אותנו עם כך שהפרשנות "בן גביר אמר שצריך לזרוק אויבים ולכן הוא רוצה לזרוק את כל הערבים" עושה קפיצה לוגית שלא קיימת במקור, כזו שבג"צ בעצמו קבע שאינה קיימת, כי אם הייתה קיימת היה נפסל בדיוק כמו מיכאל בן ארי.

אני מנחש שלא קראת את פסק הדין. 

זה מההודעה לתקשורת:

ציטוט

בית המשפט דחה פה אחד את הערעור בכל הנוגע לראש רשימת "עוצמה יהודית," עו"ד איתמר בן גביר וכן את הערעור הנוגע לאי-פסילתה של רשימת "עוצמה יהודית" בכללותה.

...

הערעורים בכל הנוגע למועמדותם של בן גביר, "עוצמה יהודית" ו"הרשימה המשותפת" נדחו, כאמור,  משלא  נמצאה  תשתית  ראייתית  מספקת  לביסוס  הפסילה שהתבקשה בעניינם, על פי אמות המידה המחמירות שנקבעו לעניין זה בפסיקה.

פסק הדין כולל הנימוקים הוא ע"ב 5487/19, העיסוק בבן גביר הוא סעיפים 25-29, העיסוק ב"עוצמה יהודית" הוא סעיפים 30-33.

נשים רגע בקונטקסט, במסגרת הליך פסילת ח"כ כסיף בחירות קודם לכן, דיברו על פסילת בן גביר, ונדחתה הבקשה.

בעניין ח"כ כסיף זה היה הליך סדור - וועדת הבחירות פסלה אותו, ובג"צ נדרש לאשר את הפסילה לפי חוק יסוד הכנסת.

בעניין ח"כ בן גביר זה לא היה הליך סדור - וועדת הבחירות לא פסלה אותו, ובכל זאת עתרו עותרים שונים בבקשה לפסול אותו, בהליך שאינו לפי חוק יסוד הכנסת.

אז הבקשה בעניין בן גביר נדחתה מכמה סיבות - החומר המפליל ישן, הוא הסביר לבג"צ, וחומרים חדשים לא מספיקים כדי לפסול אותו.

בע"ב 5487/19 ביקשו עוד פעם לפסול אותו, בטענה שיש להם חומר נוסף, והפעם גם ביקשו לפסול את רשימת "עוצמה יהודית".

ציטוט

בעניין כסיף ציינו כי ככל שהדבר נוגע לבן גביר יש לייחס משקל ממשי להסברים שנשמעו מפיו (ראו פסקה 47 לחוות דעתי בעניין כסיף) וכן משום שנמצא כי חלק לא מבוטל מהחומר הבעייתי שהוצג בעניינו היה ישן בעוד שהתשתית הראייתית העדכנית שהוצגה "אינה מצטברת לכדי 'מסה קריטית' על פי אמות המידה המחמירות שנקבעו בהקשר זה בפסיקה" (שם). למרות זאת, סבורים המערערים כי בחלוף חמישה חודשים בלבד יש לשוב ולהידרש לסוגיית פסילתו של בן גביר מלהתמודד בבחירות לכנסת ה-22. המערערים מציינים כי בתקופת הביניים עלה בידם לאסוף חומר נוסף המתייחס ברובו לתקופה שקדמה להליכים הנוגעים לבחירות לכנסת ה-21, ולצדו חומר המתייחס לתקופה שלאחר מכן.

...

אולם, לעמדת היועץ בקשת הפסילה והערעור אינם מבססים גם הפעם תשתית ראייתית משכנעת, ברורה וחד-משמעית בעניינו של בן גביר העולה כדי "מסה ראייתית קריטית" המאפשרת פסילת מועמד בבחירות לכנסת.

...

עוד מלין בן גביר על כך שהמערערים מתעלמים מהתשובה שניתנה על ידו לגבי חלק מן הראיות וממשיכים להציגם בערעור כראיות שלא נסתרו. לגופם של דברים, בן גביר מדגיש כי הוא אינו גזען ואינו מטיף נגד הערבים כקולקטיב אלא מבחין בין מי ש"נאמן" למדינה ומי שהוא "אויב". בן גביר שב ומדגיש כי הוא סבור שכהנא היה מנהיג דגול אך מציין כי אינו מסכים בהכרח עם חלק מההצעות והרעיונות שהועלו על ידו.

...

עמדתו זו של היועץ המשפטי לממשלה מקובלת עלינו על שני ראשיה. אכן, גם אם נדרש לראיות מהתקופה האחרונה בלבד, מטרידים במיוחד הדברים שאמר בן גביר בקולו בראיון מצולם מיום 2.4.2019 ליהודה גרובייס וכן דבריו בעת האחרונה ממש בכנס של "עוצמה יהודית" שהתקיים ביום 4.7.2019 באומרו: "עוצמה יהודית זה לגרש את האויבים שלנו, את מי שלא נאמן בכרטיס בכיוון אחד [...] עוצמה יהודית זה כסף לשכונות – ולא לאויבים שלנו". עם זאת, איננו סבורים כי הראיות הנוספות שהצטברו יש בהן כדי לבסס באופן ברור וחד-משמעי את "המסה הראייתית הקריטית" הנדרשת לצורך פסילתו מלהתמודד לכנסת ועל כן, הספק ממשיך לפעול לעת הזו לטובת בן גביר.

אנחנו רואים פה בדיוק את מה שנטען גם כאן בשרשור - מתעלמים מתשובות שסותרות ראיות ("ממשיכים להציגם בערעור כראיות שלא נסתרו" בלשון הפס"ד), וממשיכים להציגן כראיות, למרות שאינן כאלה יותר.

לעניין עוצמה יהודית, זה עוד יותר מעניין, כי שם אנחנו כבר רואים בדיוק את הטענה הזו שבסיסה הוא הדיון הזה הפעם:

ציטוט

המערערים סבורים שיש לפסול את רשימת "עוצמה יהודית" כולה מלהתמודד בבחירות לכנסת ה-22 והם מדגישים כי מצע הרשימה מעיד בבירור על הסתה לגזענות. זאת, משום שהוא מתייחס לערבים באופן מכליל כאל "אויבי ישראל" ועולה ממנו שהרשימה אינה מחויבת לערכי הדמוקרטיה. עוד נטען כי קמפיין הרשימה לכנסת ה-21 היה רווי בביטויים אלימים וגזעניים כלפי ערביי ישראל וכי כל ארבעת מנהיגיה של "עוצמה יהודית" – בן ארי, בן גביר, מרזל וגופשטיין – התבטאו לאורך השנים באופן גזעני ביותר, כפי שעולה מההתבטאויות שפורטו מעלה.

1:1 מה שטענתם פה, עם אותה קפיצה לוגית. מה טענת הנגד של "עוצמה יהודית"?

ציטוט

"עוצמה יהודית" טוענת כי יש לדחות את הערעור. לגישתה, המצע שלה אינו כולל התייחסויות גזעניות כלפי ערביי ישראל והוא ממוקד בקביעה כי "מדינת ישראל היא מדינה יהודית וכך גם צריך שיהיה באופייה ובסמליה הלאומיים וערכיה המשפטיים". הרשימה מוסיפה וטוענת כי לא הוצגה כל ראיה נגד מרבית חבריה וכי הראיות שהוצגו נגד בן גביר ואחרים אין די בהן כדי לבסס את התשתית הראייתית הנדרשת המקימה עילה לפסילת הרשימה.

ומה בג"צ קבע?

ציטוט

הערעור הנוגע לאי-פסילתה של רשימת "עוצמה יהודית" דינו להידחות.

אבל למה?

ציטוט

אין לכחד, סעיפים שונים במצע הרשימה אכן מעוררים קושי בשל הניחוח הגזעני העולה מהם ובשל הספק העולה למקרא המצע באשר למידת המחויבות של הרשימה לערכים הדמוקרטיים שעליהם נוסדה מדינת ישראל, לצד היותה בית לאומי לעם היהודי.

...

בצדק ציין היועץ המשפטי לממשלה כי פרט לטענות שהועלו בעניין המצע של הרשימה, לא הוצגו על ידי המערערים ראיות משמעותיות נוספות הנוגעות למועמדים אחרים שנכללו ברשימה, המונה 29 מועמדים. גם מטעם זה דומה כי לא הונחה תשתית מספקת לפסילתה בהינתן אמות המידה המחמירות הנוהגות עמנו בכל הנוגע לפסילת רשימות מועמדים לכנסת. כפי שצוין, אמות מידה אלה מחייבות את מבקש הפסילה להציג הצהרות מפורשות והיגדים ישירים המצביעים באופן ברור, משכנע וחד-משמעי כי השאיפה הדומיננטית של הרשימה על פי הפרוגרמה הפוליטית שלה מכוונת לאחת המטרות המקימות עילת פסילה על פי סעיף 7א לחוק היסוד. כמו כן על המבקש להראות כי הרשימה חותרת באופן אקטיבי להגשמת מטרות אלה ולהוצאתן מהכוח אל הפועל. כזאת לא עלה בידי המערערים להוכיח ברמה הנדרשת בעניינה של "עוצמה יהודית".

אז חוץ מ"ניחוח", אין כלום...

אגב יותר מעניין לדעתי הסיבה שבל"ד ומתמודדים בה לא נפסלו באותו פס"ד, סיבה טכנית לחלוטין - בקשה לפסילת כל המשותפת ולא בל"ד בנפרד או היבא יזבק בנפרד:

ציטוט

היועץ מדגיש, עם זאת, כפי שאף ציין בעניין כסיף, כי לו הייתה נבחנת התמודדותה של מפלגת בל"ד לבדה היה מקום לשקול בכובד ראש את פסילתה. זאת משום שאחדות מהראיות שיוחסו למועמדים מטעם בל"ד מטרידות מאוד ועשויות לשיטתו להתפרש כהבעת הזדהות עם מחבלים שנטלו חלק במאבק מזוין בישראל. ואולם, בהעדר תשתית ראייתית משמעותית ביחס ליתר המפלגות המרכיבות את הרשימה המשותפת, היועץ סבור כי לא התגבשה תשתית ראייתית מספקת המצדיקה את פסילת הרשימה כולה.

...

לא מצאנו כי התשתית הראייתית שהוצגה בערעור דנן – בדגש על הראיות המתייחסות להתבטאויות ולמעשים של מועמדים מטעם הרשימה המשותפת לאחר פסק הדין בעניין כסיף – מצדיקה מסקנה שונה מזו שאליה הגענו אך לפני מספר חודשים בקשר לכלל המפלגות המרכיבות את הרשימה המשותפת, ועמדתו של היועץ המשפטי לממשלה מקובלת עלינו גם בעניין זה.

...

לעומת זאת, הציגו המערערים ראיות מטרידות ביותר מעמוד ה"פייסבוק" של ח"כ היבא יזבק (להלן: יזבק), החברה במפלגת בל"ד והמוצבת במקום השמיני ברשימה המשותפת. בהעדר הסבר כלשהו עשויות ראיות אלה בהחלט להתפרש כהבעת הזדהות ותמיכה מצדה בגורמים שונים – ובהם המחבל סמיר קונטאר שהורשע ברצח של ארבעה ישראלים בפיגוע בנהריה בשנת 1979 – הנוטלים חלק במאבק מזוין נגד מדינת ישראל ובארגוני טרור. משבחרה הרשימה המשותפת שלא להגיש תצהיר מטעם יזבק ולהשיב לשאלות ולהבהרות הנדרשות בהקשר זה על פי המתכונת שקבע יו"ר ועדת הבחירות כמפורט לעיל, עומדים הדברים בחזקתם ויש לזקוף אותם לחובתה. עם זאת, כפי שציין בצדק היועץ המשפטי לממשלה, ההליך שבפנינו אינו מכוון לפסילת יזבק אלא לפסילת הרשימה המשותפת והראיות הללו מתוך עמוד ה"פייסבוק" של יזבק – חמורות ככל שתהיינה – אין בהן כדי להצדיק את פסילת הרשימה המשותפת כולה באיזה מן העילות המפורטות בסעיף 7א לחוק היסוד.

כמעט כל המשפט הזה לא נכון. הבסיס העובדתי העסיק גם את השופטים בבגצ (שוב, "קו אדום", שוב "טקס אזכרה לכהנא" ועוד סיפורים מהעבר). עמדתם היא שהוא השתנה - אחלה. כמו שכתבתי כבר כמה פעמים - זו דעה לגיטימית. אבל אתה מנסה להוכיח ביותר מדי מאמץ כאילו הסיבה היחידה לחשוב שבן גביר גזען זה אם אתה גזען בעצמך. זה פשוט לא חכם. וגם לא נכון.

לא סיבה יחידה, אלא סיבה אפשרית.

הדעה שלי היא שספציפית אצל פינדר זו הסיבה.

לפני 17 שעות, borsood כתב:

נרניה, רוהאן, פסדופוליס.

ניצחתי?

בוא נתרכז באנגליה של אחרי מלחמת העולם השניה: דוגמה ספציפית לטענה שלך... (יש מדינות דמוקרטיות... )

הפסדת, אני מתייחס בעיקר לפעילי ותומכי דעא"ש במדינות הללו (כלומר בהכרח אחרי מלחמת העולם השנייה). חלקם זכו לשם "כלות דעא"ש" 

כמה כלות דעא"ש יש בנרניה?

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

ואתה ממשיך לחזק את הטענות שלי. אוהב את הקטע הזה..

הטענה שלי התמקדה ביח״צ והסברה.

כל המדינות שהבאת פה, לא עסוקות בהסברה כמו ישראל. אף אחת מהן לא שולחת יוסף חדאדים לרחבי העולם כדי להסביר שאנגליה או צרפת היא דמוקרטית ולא קולוניאליסטית או אפרטהייד ושיש לה זכות קיום וכו׳.

מה הקשר ליח"צ והסברה?! הרי יוסף חדאד בעצמו בעד פסילת אותם חברי כנסת, שאתה טוען שמשמשים אותו באותה הסברה.

ועוד נדמה לך שזה מחזק את הטענה שלך 🤣

לפני 23 שעות, פינדר כתב:

כי ככה יוסף חדאד ושאר פעילי ההסברה תמיד יכולים לטעון שישראל היא מדינה דמוקרטית, כי הנה אפילו אנטי ציונים כמו טיבי משמשים כמחוקקים.

מה הקשר בין דמוקרטיה לציונות או אנטי ציונות?! עשית סלט מוחלט ואז למעלה שמת כותרת של "הסברה".

מי שצריך שיוכיחו לו שמדינה מסוימת היא דמוקרטיה, כי היא מאפשרת לחברי פרלמנט אנטי ציוניים להיבחר, כנראה מסתכל עם IQ שלילי.

לפני 5 שעות, פינדר כתב:

עדיף שהוא יתמקד בדברים שהוא מבין בהם, כמו גזענות ואלימות, כי בכלכלה הוא מחרטט שטויות:

מי שמחפש תפיסה כלכלית אצל בן גביר בטח הולך לקצב ומחפש בקבוק חלב 3% 😂

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

באמת שפיספסתי את הנקודה שמסבירה איזו סיבה יש לאדם שלא מונע מפחד ושנאה להצביע לבנגביר.

והצלחת להתרחק עוד יותר מהנקודה.

ולעצם השאלה שלך - מי שחושב שצריך לגרש את אויבי המדינה. אין לזה קשר לפחד או שנאה.

ואם הייתי מנסה להיות פאסיב-אגרסיב - איזה סיבה יש לאדם שלא מונע מפחד ושנאה להצביע למרצ? איזו סיבה יש לאדם שלא מונע מביביזם להצביע לליכוד? ושות'

להכליל את כל המצביעים של מפלגה מסוימת, תחת סיבה של "פחד ושנאה" זה שיטה טיפשית לצבוע מפלגה שלמה ומצביעיה, והיא מצביעה יותר על הדובר.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אני רוצה לשים בקונטקסט :D

תודה על הקונטקסט אבל זה מייתר את התהייה שלך לגבי שיתוף הערבים בשלטון. 

לפני 47 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה שמשאיר אותנו עם כך שהפרשנות "בן גביר אמר שצריך לזרוק אויבים ולכן הוא רוצה לזרוק את כל הערבים" עושה קפיצה לוגית שלא קיימת במקור, כזו שבג"צ בעצמו קבע שאינה קיימת, כי אם הייתה קיימת היה נפסל בדיוק כמו מיכאל בן ארי.

אני מעריך את המאמץ שלך לייגע, אבל כתבתי מעל ומעבר על זה בימים האחרונים. אתה כרגיל מבלבל בין מה שנראה לך כלוגיקה טהורה לבין מה שהוא לא כזה.

לפני 49 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז חוץ מ"ניחוח", אין כלום...

אתה מצליח לקרוא ולא לקרוא ולהגיב בהתאם. שופטי בגצ התייחסו לכך שלמצע יש ניחוח גזעני. לפי הגישה שלך הם בטח גזענים בעצמם אחרת איך הגיעו לזה? אחרי שזה קרה הם החליטו שזה לא מספיק כדי לפסול את בן גביר. וכתבתי כבר 10 או 20 או 100 פעמים שזה לגיטימי לחלוטין. אבל הבעיה היא שאתה בוחר פעם אחר פעם אחר פעם להתעלם מה״ניחוח״ וממציא משהו מסביב.

לפני 50 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הדעה שלי היא שספציפית אצל פינדר זו הסיבה.

הדעה שלי היא שאין שטות שלא תכתוב בפורום ביותר מילים וציטוטים ממה שצריך כדי להוכיח נקודה מופרכת לחלוטין כדי לצאת צודק אלוהים יודע על מה. עזוב נו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

תודה על הקונטקסט אבל זה מייתר את התהייה שלך לגבי שיתוף הערבים בשלטון. 

כי אולי לפני הבחירות הם תומכים בשהידים ואחרי זה הם יהיו ציוניים?

ישנו סיכוי תיאורטי כזה.

אני מעריך את המאמץ שלך לייגע, אבל כתבתי מעל ומעבר על זה בימים האחרונים. אתה כרגיל מבלבל בין מה שנראה לך כלוגיקה טהורה לבין מה שהוא לא כזה.

תנוח דעתך, בג"צ בעצמו אומר שהלוגיקה הזו נכונה 🤣

אתה מצליח לקרוא ולא לקרוא ולהגיב בהתאם. שופטי בגצ התייחסו לכך שלמצע יש ניחוח גזעני. לפי הגישה שלך הם בטח גזענים בעצמם אחרת איך הגיעו לזה? אחרי שזה קרה הם החליטו שזה לא מספיק כדי לפסול את בן גביר. וכתבתי כבר 10 או 20 או 100 פעמים שזה לגיטימי לחלוטין. אבל הבעיה היא שאתה בוחר פעם אחר פעם אחר פעם להתעלם מה״ניחוח״ וממציא משהו מסביב.

"ניחוח" זה משהו שלא ניתן להוכחה או תימוכין.

הוא גם תלוי בעיני ה"מרחרח".

בניגוד למה שהלך פה בשרשור. כאן לא דיברו על "ניחוח" או משהו אמורפי אחר. כאן טענו כטענת המבקשים לפסול, שתפיסת בן גביר היא "אויב = ערבי", כלומר המילה "אויב" היא סוג של "לשון נקייה". על זה בג"צ אמר במפורש שאין להם הוכחה.

ההבדל הזה, בין האמורפי ל"פונקציונלי" (X = Y), הוא הבדל תהומי.

הדעה שלי היא שאין שטות שלא תכתוב בפורום ביותר מילים וציטוטים ממה שצריך כדי להוכיח נקודה מופרכת לחלוטין כדי לצאת צודק אלוהים יודע על מה. עזוב נו.

אתה זכאי להחזיק בדעתך, ולא צריך אישור לכך ממני.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...