Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, פינדר כתב:

מעניין, כשאני שאלתי איפה ח״כים ערבים ״אומרים במפורש שיזרקו אותנו לים״, נדרשתי להסתפק בציטוטים שלא אומרים את זה (בטח לא במפורש), ולהשלים את ההקשר בעזרת דמיון מודרך.

למה יובל לא מתלונן על הצביעות????

אחלה, אז לפי החוקיות הזו, אתה כרגע קבעת, שכל הערבים כולם, הם גם אויבים וגם טרוריסטים.

עקפת את בן גביר ומיכאל בן ארי מימין, והכל כדי להוכיח פואנטה שהיא אפילו לא נכונה.

כפיים לפינדר.

בשביל חובבי הפסיכומטרי:

ג'יהאד = רצח או זריקת יהודים לים

זה כמו

ערבים = טרוריסטים = אויבים.

אני חייב להסכים איתך שזה אכן מעניין.

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

יש. אני מניח שקודם כל הייתי רוצה שמי שלוקח חלק בשלטון כאן יתעניין באינטרסים של התושבים כאן, ולא רק בכיבוש וכמובן לא יהיה חבר בארגון טרור כזה או אחר.

אוקיי, אז שני תנאי סף:

1. לא חבר בארגון טרור (מה עם תומך של ארגון טרור, אבל לא חבר ממש?)

2. לא יתעסק רק בכיבוש, 5% מזמנו ומרצו של השותף לקואליציה לטובת התושבים כאן זה מספיק כדי לקחת חלק בשלטון?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4465

• פינדר

3516

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה כרגע קבעת

הויכוח היה על הכוונה של בןגביר, כשהוא אומר אויבים.

אני לא קבעתי כלום.

נראה שאתה זה שצריך שיעור בפסיכומטרי..

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הכוונה של בן גביר ברורה - גם בג"צ נדרש לעניין וקבע שבן גביר אינו אומר "אויבים = ערבים" או "מחבלים = ערבים".

מזכיר שאותו בג"צ, באותו סבב בחירות, פסל את מיכאל בן ארי - בדיוק על זה, שאמר שהערבים הם אויבים.

מזכיר גם שרק לאחרונה בסיור של בן גביר בשוק מחנה יהודה - צעק מישהו "מוות לערבים", אז בן גביר צעק עליו שזה "מוות למחבלים, לא מוות לערבים".

אז הקביעה היא שלך, בניגוד לבן גביר עצמו, ולבג"צ שעשה וידוא לכך.

אז מי צריך שיעור בפסיכומטרי? אופסי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עקפת את בן גביר ומיכאל בן ארי מימין, והכל כדי להוכיח פואנטה שהיא אפילו לא נכונה.

במקום לעשות שמיניות באוויר, אתה יכול בבקשה להסביר את מי מעודדים להגר מרצון? כי חשבתי שאת אויבי ישראל המחבלים מגרשים בכל מקרה לאנשהו בלי לשאול אותם.

לפני 38 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אוקיי, אז שני תנאי סף:

כן התלבטתי אם להגיב על התהייה שלך אתמול או לא, כי ידעתי שתנסה לפרמל את זה למשהו כזה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

במקום לעשות שמיניות באוויר, אתה יכול בבקשה להסביר את מי מעודדים להגר מרצון? כי חשבתי שאת אויבי ישראל המחבלים מגרשים בכל מקרה לאנשהו בלי לשאול אותם.

מעודדים להגר מרצון את כל מי שלא רוצה בקיום מדינת ישראל.

לא כל אלה מחבלים.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

כן התלבטתי אם להגיב על התהייה שלך אתמול או לא, כי ידעתי שתנסה לפרמל את זה למשהו כזה. 

חשוב לדעת...

האם מספיק איזה חוק טיבי לטיסות פעם ב-20 שנה כדי להיות שותף בקואליציה שדואג למדינה הפלשתינית בכל שאר הזמן...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מעודדים להגר מרצון את כל מי שלא רוצה בקיום מדינת ישראל.

לא כל אלה מחבלים.

נרגעתי, תודה.

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

האם מספיק איזה חוק טיבי לטיסות פעם ב-20 שנה כדי להיות שותף בקואליציה שדואג למדינה הפלשתינית בכל שאר הזמן...

לא יודע, אבל אני בטוח שאתה יכול לבנות נוסחה מתמטית  לזה. סומך עליך.

בנימה רצינית, זה דיון קצת חסר ערך. כמו לנהל דיון דומה על פעילות של חברי כנסת. נגיד לפיד בתור יור האופוזיציה או משהו. אני מניח ששנינו מסכימים שהוא בעיקר טס לחול ולא בא לעבודה. אבל לא חשבתי אף פעם וזה גם לא מספיק מעניין אותי מה הסף המתמטי ואיך לנרמל את הנוכחות או עבודתם הפרלמנטרית של חכים לפונקציה בוליאנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מזכיר גם שרק לאחרונה בסיור של בן גביר בשוק מחנה יהודה - צעק מישהו "מוות לערבים", אז בן גביר צעק עליו שזה "מוות למחבלים, לא מוות לערבים"

🤣🤣

כן ראיתי. לא רואה איך זה מוכיח משהו. אם כבר מראה מה מי שתומך בו רוצה באמת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן גביר התקשר אליי אישית

054-2354811

נתתי לו את הקישור לשרשור הזה. אולי יגיב.

{איך הגיע לטלפון שלי אני לא יודע}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מזכיר גם שרק לאחרונה בסיור של בן גביר בשוק מחנה יהודה - צעק מישהו "מוות לערבים", אז בן גביר צעק עליו שזה "מוות למחבלים, לא מוות לערבים".

אתה רק מחזק את הטיעון של סלואורייד...

בכל אופן, רק רציתי להצביע על זה שכשאתה כותב ״אומר במפורש״ וכשמישהו אחר משתמש באותו הביטוי, רמת ההוכחה הנדרשת שונה לגמרי.

או כמו שיובל אוהב להכריז, צביעות.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

לא יודע, אבל אני בטוח שאתה יכול לבנות נוסחה מתמטית  לזה. סומך עליך.

חסר מידע.

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

בנימה רצינית, זה דיון קצת חסר ערך. כמו לנהל דיון דומה על פעילות של חברי כנסת. נגיד לפיד בתור יור האופוזיציה או משהו. אני מניח ששנינו מסכימים שהוא בעיקר טס לחול ולא בא לעבודה. אבל לא חשבתי אף פעם וזה גם לא מספיק מעניין אותי מה הסף המתמטי ואיך לנרמל את הנוכחות או עבודתם הפרלמנטרית של חכים לפונקציה בוליאנית

אז אתה שומר על האופציות פתוחות בגדול, "מי שאינו חבר בארגון טרור" (שזה אומר מי שרק תומך בארגון טרור כנראה כן), ומי שפועל גם לטובת תושבי ישראל, מתישהו, העיקר שיהיה איזה שבריר אחוז ממרצו של מי שתפקידו (לפחות על הנייר) לפעול לטובת תושבי ישראל ומקבל משכורת עתק מהמיסים שלי ושלך בשביל זה.

ככה בעתיד אפשר להלבין את טיבי, עודה, תומא-סלימאן, ואפילו הבל"דיסטים.

לפני 16 דקות, David32 כתב:

🤣🤣

כן ראיתי. לא רואה איך זה מוכיח משהו. אם כבר מראה מה מי שתומך בו רוצה באמת.

שלא נדבר על מה מי שתומך במרצ ולפיד רוצה באמת...

אנחנו עברנו להאשים פוליטיקאים על התפיסות של מי שתומך בהם?

לפני 15 דקות, פינדר כתב:

אתה רק מחזק את הטיעון של סלואורייד...

לא זה לא, וזה שאתה לא מבין את זה, אומר שאתה זה שצריך שיעור לפסיכומטרי.

אבל לך תקרא את הפס"ד של העליון בבקשה לפסילת בן גביר, אולי תלמד משהו.

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

בכל אופן, רק רציתי להצביע על זה שכשאתה כותב ״אומר במפורש״ וכשמישהו אחר משתמש באותו הביטוי, רמת ההוכחה הנדרשת שונה לגמרי.

או כמו שיובל אוהב להכריז, צביעות.

רצית, לא הלך לך.

בסוף יצאת גזען יותר מכל הימניים הקיצוניים.

תבוא כל יום.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגובה בפסק דין של בג"צ 😘

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אתה שומר על האופציות פתוחות

נכון

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ככה בעתיד אפשר להלבין את טיבי, עודה, תומא-סלימאן, ואפילו הבל"דיסטים.

לא יודע. מה זה משנה בשבילך אם אתה בעד הלבנה של אנשים שמעידים על עצמם שהם משתנים? חלק מאלו שמנית נראה לי כן קידמו חקיקה שונה ומשנוה בישראל, כלומר כן עסקו גם בעבודה פרלמנטרית.

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רצית, לא הלך לך.

בסוף יצאת גזען יותר מכל הימניים הקיצוניים.

איזה בולשיט.

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

המגובה בפסק דין של בג"צ 😘

פסק הדין של בגצ פוסל את חברו של בן גביר, בן ארי, מלהתמודד, מציין את השתתפותו של בן גביר באיזה טקס אזכרה לכהנא ומצטט את היועמ"ש שמדבר על בן גביר כמי שהתקרב מאוד לקו האדום שמי שחוצה אותו לא אמור להיות מסוגל להתמודד לכנסת. אבל כן. זה פינדר. הבעיה היא בפינדר. הוא הגזען האמיתי. כי בן גביר צעק על מישהו בשוק שאמר "מוות לערבים". בטח הבחור מהשוק פשוט קרא את פינדר לפני.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

נכון

אז למה בכלל להגביל?

זה Defeat the purpose.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

לא יודע. מה זה משנה בשבילך אם אתה בעד הלבנה של אנשים שמעידים על עצמם שהם משתנים? חלק מאלו שמנית נראה לי כן קידמו חקיקה שונה ומשנוה בישראל, כלומר כן עסקו גם בעבודה פרלמנטרית.

אני בהחלט בעד, אני רק לא בעד הלבנה של אנשים בלי שהם משתנים, ע"י הזזה של "הקו האדום".

ייתכן שחלקם גם עסקו בחקיקה, אבל הם עדיין פסולים אצלי, השאלה היא האם הם פסולים אצלך, והתשובה היא כנראה לא.

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

איזה בולשיט.

היי, הוא זה שאמר שערבי = אויב = טרוריסט...

הוא רק ניסה להשליך את זה על בן גביר, למרות שבג"צ קבע שזה לא המצב.

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

פסק הדין של בגצ פוסל את חברו של בן גביר, בן ארי, מלהתמודד, מציין את השתתפותו של בן גביר באיזה טקס אזכרה לכהנא ומצטט את היועמ"ש שמדבר על בן גביר כמי שהתקרב מאוד לקו האדום שמי שחוצה אותו לא אמור להיות מסוגל להתמודד לכנסת. אבל כן. זה פינדר. הבעיה היא בפינדר. הוא הגזען האמיתי. כי בן גביר צעק על מישהו בשוק שאמר "מוות לערבים". בטח הבחור מהשוק פשוט קרא את פינדר לפני.

אתה יודע מה ההבדל בין מה שאומר בן ארי ובין מה שאומר בן גביר?

אז כן, הבעיה היא בפינדר.

אגב הבחור מהשוק, בשוק מחנה יהודה אפשר לשמוע דברים הרבה יותר גזעניים, שאם בן גביר היה אומר עשירית מהם, היה נפסל ע"י בג"צ, אבל רוכלים בשוק לא עומדים לבחירת הציבור...

אבל היי, אולי יש לך איזה אינפורמציה שאותו בחור בעצם חונך ע"י בן גביר בעצמו באיזה כנס מתחרתי שהיועמ"ש והמשטרה לא הצליחו לתעד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ייתכן שחלקם גם עסקו בחקיקה, אבל הם עדיין פסולים אצלי, השאלה היא האם הם פסולים אצלך, והתשובה היא כנראה לא.

לא יודע, אין לי דעה על כל חכ ערבי.

אתה יודע מה ההבדל בין מה שאומר בן ארי ובין מה שאומר בן גביר?

אז כן, הבעיה היא בפינדר.

לא, כמובן שהבעיה היא לא בפינדר. הבעיה היא בזה שאתה ממציא. כדי לחשוב שבן גביר חושב ש"ערבי = אויב" אני לא צריך לחשוב בעצמי ש"ערבי = אויב". ואעזור לך אולי בדוגמא מחול ב"זה כמו ש" כמו שאתה אוהב. "זה כמו ש" אני חושב שג'רמי קורבין וכמה מחבריו הם אנטישמים לא כי אני חושב שיהודים שולטים בעולם.

הדיון בבגצ היה בדיוק סביב זה. עלו בו גם טענות שכבר הזכרתי בתגובה הקודמת ואיכשהו השופטים אומנם השתכנעו שבן גביר השתנה, אבל בניגוד אליך הם לא טענו שמי שרוצה לפסול אותו הוא בעצם גזען בעצמו.

אגב הבחור מהשוק, בשוק מחנה יהודה אפשר לשמוע דברים הרבה יותר גזעניים, שאם בן גביר היה אומר עשירית מהם, היה נפסל ע"י בג"צ, אבל רוכלים בשוק לא עומדים לבחירת הציבור...

אבל היי, אולי יש לך איזה אינפורמציה שאותו בחור בעצם חונך ע"י בן גביר בעצמו באיזה כנס מתחרתי שהיועמ"ש והמשטרה לא הצליחו לתעד.

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד. זה קהל המצביעים של בן גביר. מעניין למה הם מצביעים לו אם המרחק בינם לבינו כזה עצום. כאמור בטח גם קראו פה את פינדר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...