Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אצל פשיסטים, אם אתה מבקר מישהו מהמחנה שלהם, אז נחשפים הסטנדרטים הכפולים, הדלגיטימציה והדמוניזציה.

גם הנאצים חשבו שהם נאורים. אותו דבר עם השמאל של היום.

• רעיון גרוע 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4782

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

אוהב? אני מביט על התנהגותו של ראש הממשלה שמשנה את דעתו ב180 מעלות אחרי שהוא ביקר בבית (פרשת המגנטומטרים). לא מעניין אותי איך אשתו מתנהגת למנקה, או אם היא אוהבת שמפניה ורודה. 

אני מקבל התייחסות לאחרונים כעיתונות צהובה, לראשונים לא. באותה מידה עניין אותי למי עליזה אולמרט מוכרת ציורים.

זה באמת הטיעון? הוא שינה את דעתו, ובין לבין היה בבית? עוד מעט אני הולך לסופר. אם מחר אסכים איתך זה בגלל הקופאית שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Renaultrap כתב:

המצביעים של בן גביר, סמוטריץ' ובמידה מסויימת ש"ס לא משתמטים.

אבל המודעה מתייחסת לקואליציית המשתמטים, לא לציבור שבחר בהן. מותר לציין עובדות לגבי נבחרי ציבור. אפשר לטעון שראש הממשלה אוכל שרימפסים מבלי להתייחס לכך שרוב בוחריו כנראה אוכלים כשר.

אבל כאשר אי אפשר להתעמת עם המציאות, מעוותים אותה כדי להתמודד. באופן דומה כאשר טענו שדרעי גנב, חלק הפכו את זה ל״מתייחסים לכל המזרחיים כגנבים״, כי עם הטענה הזו אפשר להתמודד

לפני 3 דקות, Renaultrap כתב:

אם מחר אסכים איתך זה בגלל הקופאית שם?

זה באמת הטיעון? אתה נושא משרה בכירה בשירות המדינה? התייעצת עם אנשי מקצוע כמה פעמים לגבי ההודעה שלי והגעת למסקנה שאני טועה ואז הלכת לסופר ושינית את דעתך?

אתה שומע את האבסורד? שלאנשי המקצוע בשירות המדינה יש השפעה פחותה מאשר הקופאית לגבי נושאים שמשפיעים על המדינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Renaultrap כתב:

שמח שניקינו מהשולחן את הקטע הלא חוקי. אם היתה תגובה לא מגמגמת כשהתופעה הפסולה הזו התחילה לא היינו מתגלגלים לאנרכיה מסכנת חיים. זה לגמרי על גורמי האכיפה שלקחו צד במחלוקת.

הפגנות וסדר ציבורי הם שני צדדים של אותו מטבע. אני מקבל את זה שהפרעה לסדר היא חלק מהאימפקט של הפגנה שאנחנו צריכים לקבל כחלק מהמשחק הדמוקרטי. יחד עם זה, אני אשתמש במושג המקודש של סבירות. הפגנות המונים פה ושם הן נסבלות גם במחיר חסימות דרכים. הפיכתן לטקס שבועי (או יותר מזה) זה כבר בלתי נסבל. זו הפיכת הסבל הציבורי לאמצעי וזה לא לגיטימי.

עלייתה של גלאון לראשות מר"צ הגיעה כמעט 20 שנה לאחר האסון שמרץ תרמה לו, אבל זה כבר דיון אידיאולוגי. כאלה צריכים להיערך כנראה בשרשור אחר.

לגבי ההפגנות לא מסכים. גם אם זה שבועי כשזה בכאלה היקפים כנראה שזה מוצדק. מזכיר לך שגם ההפגנות על סנדק שהיו גם אלימות היו על בסיס שבועי וגם אז זה היה בסדר.

לגבי מרץ, גם אם נשים בצד את הויכוח האידאולוגי, עד גלאון הם נלחמו למען החלשים ועשו דברים יפים מאוד. ברגע שהיא נבחרה מיד הבנתי שהכיוון הולך להשתנות מדגש חברתי לדגש מדיני ובגלל זה הפסקתי להצביע להם 

לפני 22 דקות, Coro כתב:

גם הנאצים חשבו שהם נאורים. אותו דבר עם השמאל של היום.

טיעון יותר נמוך ומטומטם כדימלהראות כמה אתה דפוק לא מצאת?

מי אתה שתכנה אותי נאצי?

חתיכת אפס.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

ברור. אין קשר ואין סיבה. ולדעתי בבחירות הבאות חייבים מישהו שידאג למשילות באמת, כלומר יתן כח אינסופי לאנשים במדים להרביץ למי שהם רוצים ולירות במי שהם רוצים. מקסימום אם זה לא יעבוד נפטר אותם מכוחות הבטחון, ואז נצביע למי שבאמת ידאג למשילות.

לא, זה לא קשור לבן גביר, זה סתם אוהד ביתר ערס:

https://www.instagram.com/reel/C81lfVet7lu/?igsh=dDRvbDFicHFtcjV0

זאת לא פעם ראשונה שאדם אוהד ביתר עם כוח מנסה לגרום נזק לאוהד הפועל, זה קרה לנו גם בטדי עם פקח ביתריסט שהחליט לאכוף את ההנחיות העישון באמצע הגוש עידוד, כשבמשחקים של ביתר לא מדברים על זה אפילו.

הבחור שהותקף היה עם חולצה של הרש שהוא חלק מהבריגדה, זאת הסיבה היחידה. לא בן גביר ולא סמוטריץ.

עריכה: דרך אגב, אנחנו הקהל הכי חננה בליגה. היה שבוע ש4 קבוצות עמדו לדין, 3 מהן על אלימות אוהדים, אנחנו על מדבקה שהדביקו בשירותים בקרית שמונה. ברור, רק אוהדי הפועל היו עצורים.

שוטר אהבל.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

עצם זה שאתה מכיר אתכל מטורללי הצד השני בשמם מעיד כמה הם מיעוט זניח.

רובם המכריע של הבודדים האלה (אם לא כולם. לא עוקב אחרי כל מטורלל) לא נבחרי ציבור, לא נושאי משרה ציבורית ולא עובדים אצל אף נבחר ציבור. אתה יכול להגיד אותו הדבר על הזרקאים, האמסלמים והרגבים?

מטורללי הצד הזה מקבלים כתבות שער בידיעות.

עלמה זק עלתה לדבר אתמול וטוענת ש"היו בהלם שהיא חזרה לדבר".. בוא אחי, היא מדברת כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

אבל המודעה מתייחסת לקואליציית המשתמטים, לא לציבור שבחר בהן. מותר לציין עובדות לגבי נבחרי ציבור. אפשר לטעון שראש הממשלה אוכל שרימפסים מבלי להתייחס לכך שרוב בוחריו כנראה אוכלים כשר.

אבל כאשר אי אפשר להתעמת עם המציאות, מעוותים אותה כדי להתמודד. באופן דומה כאשר טענו שדרעי גנב, חלק הפכו את זה ל״מתייחסים לכל המזרחיים כגנבים״, כי עם הטענה הזו אפשר להתמודד

זה באמת הטיעון? אתה נושא משרה בכירה בשירות המדינה? התייעצת עם אנשי מקצוע כמה פעמים לגבי ההודעה שלי והגעת למסקנה שאני טועה ואז הלכת לסופר ושינית את דעתך?

אתה שומע את האבסורד? שלאנשי המקצוע בשירות המדינה יש השפעה פחותה מאשר הקופאית לגבי נושאים שמשפיעים על המדינה?

אריה דרעי ובצלאל סמוטריץ' שירתו בצה"ל. עובדה. בן גביר (כנראה) לא גויס בשל דעותיו הפוליטיות. זו לא השתמטות. אבל זו שוב היתממות. המודעות הרעילות האלה נתלו כדי לעשות דה-לגיטימציה לציבור שלם, שכולל את מי ששקמה ברסלר כינתה "נאצים יהודים". לפני ששוב תתנער מדבריה ככאלה שמייצגים רק אותה, אזכיר לך שהיו"ר החדש של מפלגת העבודה מסכים איתה.

שמע, פרשת המגנומטרים לא תיזכר כשעתו היפה של נתניהו. הטענה שהוא שינה את דעתו בגלל שרה היא מגוחכת (ולכל הפחות לא מבוססת). בדיוק אלה המקומות שהיעדר תקשורת רצינית מונע מאיתנו דיון רציני בסוגיות כאלה כי מה שמוכר זה רפש.

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

לגבי ההפגנות לא מסכים. גם אם זה שבועי כשזה בכאלה היקפים כנראה שזה מוצדק. מזכיר לך שגם ההפגנות על סנדק שהיו גם אלימות היו על בסיס שבועי וגם אז זה היה בסדר.

לגבי מרץ, גם אם נשים בצד את הויכוח האידאולוגי, עד גלאון הם נלחמו למען החלשים ועשו דברים יפים מאוד. ברגע שהיא נבחרה מיד הבנתי שהכיוון הולך להשתנות מדגש חברתי לדגש מדיני ובגלל זה הפסקתי להצביע להם

חסימות כבישים שבועיות בחסות החוק זה ביג נו נו. זה אבסורד זועק לשמיים שנחסמת כניסה לעיר מדי מוצ"ש כי יש לציבור מסויים עצרת פוליטית.

אני באמת לא רוצה לסטות לציר אוסלו- 7.10. זה מיד יהפוך כאן למלחמת בוץ ותוך פוסט וחצי יתנקז לביבי. אני רק אזכיר ששולמית אלוני הצהירה שבשביל שלום היא מוכנה ללבוש שטריימל. "שלום" שהכשיר שוחד פוליטי ופסקת התגברות. צאצאיה הפוליטיים מאשימים את יריביהם שהם מנרמלים את ההשתמטות ומאיימים על בג"ץ מסיבות פוליטיות. מצא את ההבדלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Coro כתב:

מי דיבר אליך בכלל?

כשאתה מכנה את השמאל נאצים אתה מכנה אותי, את יבגני ועוד רבים אחרים.

ואל תיתמם. אתה לא עד כדי כך אידיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Renaultrap כתב:

אריה דרעי

שירת 3 חודשים, 1/12 משירות חובה סטנדרטי.

אם אשלם 1/12 מהמיסים בהם אני מחויב, אתה מוזמן לקרוא לי משתמט ממיסים.

לא יודע אם אנחנו שומעים רק רפש, ישנם הרבה דברים סביב התנהגותו של ראש הממשלה שלא מוסברים אחרת (למשל נציגי ההסברה שמפוטרים בעת מלחמת תודעה די קשה, בלי הסבר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Renaultrap כתב:

אני באמת לא רוצה לסטות לציר אוסלו- 7.10. זה מיד יהפוך כאן למלחמת בוץ ותוך פוסט וחצי יתנקז לביבי. אני רק אזכיר ששולמית אלוני הצהירה שבשביל שלום היא מוכנה ללבוש שטריימל. "שלום" שהכשיר שוחד פוליטי ופסקת התגברות. צאצאיה הפוליטיים מאשימים את יריביהם שהם מנרמלים את ההשתמטות ומאיימים על בג"ץ מסיבות פוליטיות. מצא את ההבדלים

כולנו ללא יוצא מן הכלל בולעים צפרדע כדי להציל את הצפרדע שיותר קרובה לליבנו.

שוחד פוליטי קיים מיום המצאת הפוליטיקה. מגעיל ולא משרת את הציבור אבל את השיטה המציאו עוד לפני קום המדינה 

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Renaultrap כתב:

אריה דרעי ובצלאל סמוטריץ' שירתו בצה"ל. עובדה.

סליחה על הניטפוק, אבל הראשון "שירת" 4 חודשים והאחרון שנה ו4. לקרוא לשיט הזה "שירתו בצהל עובדה" זה נכון בפן ההגדרתי, מאעפן בפן המהותי. סוג של הנחת המבוקש. 

האפסים האלו באמת שווים את ההתפלפלות? 

(אני יוצא מנק' הנחה שאנחנו לא ניתמם כאן ונטען שהנ"ל מהווה שירות צבאי סטנדרטי, אם זה לא המצב אז לא משנה)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזהה תהליכים בדיוק כמו שזיהה יאיר גולן.

אתה חושב שהשמאל בארץ חסין מפשיזם?

אתה לא רואה מה קורה בעולם?

מי מתממם עכשיו?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

שירת 3 חודשים, 1/12 משירות חובה סטנדרטי.

אם אשלם 1/12 מהמיסים בהם אני מחויב, אתה מוזמן לקרוא לי משתמט ממיסים.

לא יודע אם אנחנו שומעים רק רפש, ישנם הרבה דברים סביב התנהגותו של ראש הממשלה שלא מוסברים אחרת (למשל נציגי ההסברה שמפוטרים בעת מלחמת תודעה די קשה, בלי הסבר)

ההתפלפלות מיותרת. אז סמוטריץ' לא משתמט? מה הוא עושה שם? ובן גביר? הקמפיין הוא נגד ציבורים שלמים ולא נגד הדמויות שם. המכנה המשותף לכל הדמויות שם זה שהם יהודים חובשי כיפה.

OK, אז קורים דברים "בלתי מוסברים" בכוורת של נתניהו אז נאמץ את ההסברים של עיתונות שרודפת אותו מאז 1996? אתה נשמע מסוייג עם "לא יודע אם אנחנו שומעים רק רפש", אז למה לאמץ את ההסבר הזה ולא את ההוא של ערוץ 14? פה קבור הכלב. כל "מחנה" והערוצים שלו, שמזינים אותו בדיוק במה שהוא רוצה לשמוע. מרחק קצר עד שהשיח מביא לזה ששלטי הענק באיילון נראים כמו הגדלה של השער של דר שטירמר וזה מחליק בקלות בגרון.

לפני 4 דקות, oryo כתב:

סליחה על הניטפוק, אבל הראשון "שירת" 4 חודשים והאחרון שנה ו4. לקרוא לשיט הזה "שירתו בצהל עובדה" זה נכון בפן ההגדרתי, מאעפן בפן המהותי. סוג של הנחת המבוקש. 

האפסים האלו באמת שווים את ההתפלפלות? 

(אני יוצא מנק' הנחה שאנחנו לא ניתמם כאן ונטען שהנ"ל מהווה שירות צבאי סטנדרטי, אם זה לא המצב אז לא משנה)

לגמרי מובן. זה לא שירות צבאי מלא. אני בעד שירות שווה לכולם. ציינתי עובדות כשנתקלתי בטיעון שמהמודעה לא מכוונת לציבורים אלא לפרטים, והשתמטותם היא עובדה. גם בנות יהודיות (ודרוזיות!) משתמטות. (כמעט) כל הערבים "משתמטים". הכרזה לא כיוונה לאוסף האישים הזה. הרי צריך לשים שם את כל החרדים האשכנזים וחלק מחברי ש"ס (חלקם שירת).

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...