Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני חושב שמה שתפוד מנסה להגיד זה שביבי מוביל את המדינה לתהום בגלל שמנסים לחסל אותו פוליטית לכן הוא במצב הישרדותי ולוקח את כל המדינה איתו למטה.

ושאם לא היו כל כך לוחצים להעיף אותו אז היה מנצל את הכסא לטובת העם ומשתמש בכח שלו לטובה.

מעין ביצה ותרנגולת.

הבעיה שלביבי אין ביצים

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 דקות, פינדר כתב:

האנלוגיה שלך לעסק היא לא מוצלחת.

אם אני עובד בחברה שאני משוכנע שהמנכל מוביל אותה לתהום ואין סיכוי להחליף אותו, אני מתחיל לשלוח קורות חיים לחברות אחרות. וזה בדיוק מה שאנשים פה עושים. הופכים עולמות בשביל להשיג דרכון זר.

אתה אבל עדיין רוצה לעבוד שם(אחרת מה הטעם להתמודד בבחירות ולהקים מפלגה).

לא התעוררת עדיין?

לפני 13 דקות, SurfHigh כתב:

הוא ראש הממשלה

נכון, עם השותפים שהוא בחר לעצמו שהם לא אלה שהייתי מעדיף שיהיו שם.

כראש ממשלה של מתנחלים קיצוניים וחרדים הוא מתפקד מצוין, השרים שלהם נמצאים בעמדות מפתח ומממשים מדיניות.

זה ממש טוב, רק לא לי או לך.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

האופוזיציה חסרת תועלת לחלוטין, אז כן.

אם אתה עומד מחוץ לעסק אומרים לך עובדתית יש מנכל שאתה לא אוהב, תעדיף לעמוד מחוץ לעסק עם שלט שאף אחד לא ישים עליך או להכנס פנימה ולעשות דברים(נותנים לך את האפשרות)?

כשחברת ההסעות של הבית הספר של הילדים שלך מחזיקה רכבים לא תקינים אתה תעבוד אצלהם כנהג או תעמוד עם שלט ליד בית הספר?

באמת שלא מבין את הגישה של הוא זבל אז אני אתמוך בו ואהיה עלה התאנה שלו כדי שיוכל להיות יותר זבל.

בינתיים בזכות ההפגנות לוין הודה שההפיכה שלו היא דיקטטורה, פיטורי גלאנט נמנעו וניצלנו מקטסטרופה עוד יותר גדולה. תאר לך ניהול מלחמה כזו תחת סמוטריץ כשר ביטחון.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

מצויין, תן לו את השלטון ותשפיע איפה שאתה יכול.

אם גנץ לפיד וליברמן היו בונים עם הליכוד ממשלה רחבה הם היו שרים במשרדים כמו בריאות,בט"פ,שיכון ודברים אולי היו זזים בכיוון חיובי.

לפני 8 שעות, Potato כתב:

בנט היה שר בטחון עם פחות.

אתה תולה פה המון דברים על ה״אולי״ הקטן הזה. זה לא שהם כבר לא היו בסרט הזה. ביבי לא היה נותן להם לזוז מילימטר הצידה ממה שמקובל עליו. הנה, עובדה, גנץ עשה כמו שאת הרוצה ועכשיו הוא בורח אחרי שהוא ואייזנקוט השיגו כלום ושום דבר.

לפני 8 שעות, Potato כתב:

המטוסים של בואינג מתפרקים כי מחלקות טכניות שם עושות פאדיחות ולא כי המנכל לא בא לבדוק אם הברגים סגורים.

כשדברים דופקים כמו שצריך הראש יכול לשמור על שקט תעשייתי בלי לקחת יותר מידי סיכונים.

והוא גם ככה לא לוקח יותר מידי החלטות, אז בעצם הוא דיי נתון לפעולות השרים תחתיו.

זה כן מתפקידו של המנכ״ל לסנן את המועמדים לעבודה במחלקה הטכנית, לערוך ביקורות (לוודא שהן נערכות ולקבל ולנתח דו״חות שוטפים על ביצועים מראשי המחלקות), לדרוש הערכות סיכונים ולחלק הוראות בהתאם, בין אם זה שינויים במינויים, בחוזים מול הפרטנרים העסקיים שמספקים ציוד ו/או חומרי גלם, בנהלים עד הרמה הקטנה ביותר (לדרוש מראשי המחלקות לבצע ואז גם לספק דו״חות) וכו׳. אם הוא לא עובד בשוטף ישירות מול ראשי מחלקות (למרות שהוא במינימום צריך להכיר שמות ופנים בעל פה) אז הוא צריך לקבל דו״חות על כל הנ״ל מה-CTO. אתה חושב שמנכ״ל של חברה גדולה כל היום רק משחק מיני-גולף במשרד ומסניף קוקאין כמו בסרטים אנטי-קפיטליסטיים?

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Night Driver כתב:

כשחברת ההסעות של הבית הספר של הילדים שלך מחזיקה רכבים לא תקינים אתה תעבוד אצלהם כנהג או תעמוד עם שלט ליד בית הספר?

האופציות שלך הן לעבוד בחברת הסעות ולנסות להשפיע.

או לתת לילדים שלך להתדרדר לסמים ושלא ילכו לבית הספר בכלל.

באמת שלא מבין את הגישה של הוא זבל אז אני אתמוך בו ואהיה עלה התאנה שלו כדי שיוכל להיות יותר זבל.

הפתרון הנוכחי לא עובד כבר 5 שנים.

אז תמשיכו ככה עד שמה יקרה? לא יישאר פה כלום? בינתיים אנחנו על דרך המלך לשם.

יהיו שוב בחירות, שוב יהיה 54-54 ועוד 10 מנדטים ערבים שוב נשרוף מיליארדים על בחירות...עד שמה יקרה? באמת אני שואל, ביבי על הפנים אבל יש לו קהל ומצביעים לו גם אם זה לא בא לך בטוב.

תן לו את הכיסא, תן לו בטחון בכיסא שלו ותגרום לו לעבוד בשבילך.

בינתיים בזכות ההפגנות לוין הודה שההפיכה שלו היא דיקטטורה, פיטורי גלאנט נמנעו וניצלנו מקטסטרופה עוד יותר גדולה. תאר לך ניהול מלחמה כזו תחת סמוטריץ כשר ביטחון.

הם היא הופסקה? ממה שאני קורא לא.

סמוטריץ הוא שר אוצר ושר במשרד הבטחון,המון מענייני הבטחון בצד הגבול המזרחי מושפעים ממנו.

לפני 10 דקות, MostlyWicked כתב:

אתה תולה פה המון דברים על ה״אולי״ הקטן הזה. זה לא שהם כבר לא היו בסרט הזה. ביבי לא היה נותן להם לזוז מילימטר הצידה ממה שמקובל עליו. הנה, עובדה, גנץ עשה כמו שאת הרוצה ועכשיו הוא בורח אחרי שהוא ואייזנקוט השיגו כלום ושום דבר.

כי הם לא היו בממשלה, הם לא נתנו לה יציבות.

זה היה טריק פוליטי שלהם ושל ביבי( ביבי להרגיע את הרוחות ושלהם לעשות רוח לקראת הבחירות).

זה כן מתפקידו של המנכ״ל לסנן את המועמדים לעבודה במחלקה הטכנית,

בטוח שלא.

CTO. אתה חושב שמנכ״ל של חברה גדולה כל היום רק משחק מיני-גולף במשרד ומסניף קוקאין כמו בסרטים אנטי-קפיטליסטיים?

כל הטיעונים שלך לא קשורים, ובסוף אתה מנסה להיות מתחכם.

יש לך משהו בעל תוכן להגיד?

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Potato כתב:

האופציות שלך הן לעבוד בחברת הסעות ולנסות להשפיע.

או לתת לילדים שלך להתדרדר לסמים ושלא ילכו לבית הספר בכלל.

לא. הפיתרון הוא להילחם בהתנהלות חברת ההסעות ואולי הורים יתעוררו ויחליפו אותה. אם זה לא עזור אז אעביר אותם בית ספר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Potato כתב:

גם אני וגם אתה מסכימים שהוא לא צריך להיות שם, אבל עובדתית הוא שם.

אם אתה מסכים שהוא לא צריך להיות שם, אתה צריך להצביע למישהו אחר. זה שהוא עובדתית שם, זה אחרי שהוא לא הצליח להרכיב ממשלה בראשותו והפיל אותה רק כדי להיות שם שוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, David32 כתב:

רק תיקון קטן אבל לא קריטי. 

יצאתי מהארץ בשביל הימור קטן כי חשבתי שאם כבר לנסות משהו, אז בגיל הזה. ובכלל לא כיוונתי ללעזוב כדי לשפר משהו, אבל להתנסות לראות. 

אחרי שנה התלבטתי לפה לשם, עברתי לגרמניה עברתי חזרה להולנד הייתי בארץ לכמה חודשים [אגב, כול ההתלבטות שלי לחזור לארץ או לא, לא הייתה כי טוב יותר אלא כי זה פשוט שונה. לפחות נכון ל 2019~] , ובסוף החלטתי להישאר בהולנד ומאז אני לא מצטער על זה. אני אוהב את העבודה שלי ואני אוהב את העיר שלי ואת האופציות שיש לי. 

אבל אני יכול להבטיח לך שלא חשבתי להגר לאיפה שאני נמצא עכשיו.

מאחל לך להנות איפו שאתה.  כמו שכתב חבר פורום. בשרשור אחר.

שיצא לסין דרך העבודה. ואחרי חודש אשתו והוא החליטו לא לחזור לארץ. וזה בסדר.

יש לי עוד סיפור. מדריך שהיה לי. סיפר היו לו במשפחה קרובים.

הם עלו לישראל מדרום אפריקה. הילד היה בסדר שם. בלימודים. הגיעו לישראל. הילד הידרדר בלימודים.

ריטלין בעיות התנהגות. זה לא היה שם. עזבו אחרי שנתיים לאנגליה. והילד הסתדר. פתאום לא צריך ריטלין.

משהו בישראל גורם לאנשים להיות בחרדה. מתח. מיסים חדשים. פיגועים. מחירי מזון מזנקים כל שני וחמישי. חשמל ארנונה ועוד. וכמעט ביילתי אפשרי לקנות דירה. נעזוב תשכירות שמרקיעה שחכים.

אם לא הורי. האיתי היום ברחוב. או מקסימום בהוסטל. גם היום אבא תומך.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Potato כתב:

הם היא הופסקה? ממה שאני קורא לא.

לא הופסקה אבל רוככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

הסתננו לבסיס 8200 - ואספו מסמכים מסווגים: "לא למדנו כלום מ-7/10" | חשיפה (ynet.co.il)

צה"ל חוזר לנורמות של 2023, ושוב רק הזוטרים נענשים. 

כל עוד הש.ג. מאוייש על ידי תערובת של מאבטחי מתקנים באותה רמת קב״א של עובד רס״ר שרק סופרים את הדקות עד סוף השירות, ושל תורנים אקראיים מהבסיס שהקשר היחיד בינם לבין נשק זה מטווח של כמה כדורים פעם בחצי שנה, הביקורות האלה תמיד ייכשלו. מדבר מנסיוני. העמדות האלה בבסיסי העורף מאויישות על ידי אנשים שהדבר האחרון שמעניין אותם זה ערנות בשמירה, אבל ממש הדבר האחרון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

אם אתה מסכים שהוא לא צריך להיות שם, אתה צריך להצביע למישהו אחר. זה שהוא עובדתית שם, זה אחרי שהוא לא הצליח להרכיב ממשלה בראשותו והפיל אותה רק כדי להיות שם שוב.

נניח הצבעתי למישהו אחר.

אבל 25-30 מנדטים הוא מקבל מאנשים שהם לא אני.

זה מצב נתון, בוא נעשה ממנו את המקסימום.

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

לא. הפיתרון הוא להילחם בהתנהלות חברת ההסעות ואולי הורים יתעוררו ויחליפו אותה. אם זה לא עזור אז אעביר אותם בית ספר.

סבבה, תעזוב את הארץ זה גם פתרון מצויין(לא ציני בכלל).

אבל המצב העובדתי הוא שיש לו 25-30 מנדטים.

אתה יכול לא לאהוב את זה אבל זה המצב הנתון.

אין לך איך להחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שאתה יכול להחליף אותו וזה כבר קרה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

לכן הוא במצב הישרדותי ולוקח את כל המדינה איתו למטה.

זאת סיבה מעולה להעיף אותו מההנהגה קיבינימט.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך ומחכה ליום שנוכל לעשות את זה בקלפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...