Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אם בא לי לדבר על פוליטיקה ועוד לשלם על זה אז שזה יהיה זול ועל הדרך הוא לוקח אותי למחוז חפצי בכלל טוב..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

דיברת על ״זול״ - אז הנה עוד משהו שצריך לחשוב עליו: האם אתה רוצה מודל של מחיר קבוע (כמו עם המונה המסורתי, גם אם הוא מבוסס GPS ולא חיבור לספידומטר), או מודל כמו של אובר, שפועל על בסיס היצע וביקוש, ויגרום למחירים של עשרותֶשקלים לקילומטר בשעותֶהעומס, ויבריח נהגים בשעותֶהשפל. עוד נושא לדיון.

אני חוזר: אם אתה רוצה להתיר ridesharing אתה צריך להיות מוכן לשנות את כל מודל ההפעלה של מוניות, לא רק המספר הירוק. ולהביא בחשבון את כל העלויות, לא רק המחיר על המסך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לפוליטיקה

אתמול צפיתי בלוינסון ואופירה. הגיע לאולפן היועץ של בן גביר, נבו כהן. מעבר לעבודה שכל היועצים האלו ברובם חלאות המין האנושי שהיו מייצגים גם את היטלר תמורת הכסף, הציבורי, שהם מקבלים,  הדבר היחיד הטוב שהיה לו לומר על פעילות השר זה שהוא "הקים אלפי כיתות כוננות וחילק (כאילו שזה שלו) 120,000 אקדחים". רק שזו חוכמה מאוד קטנה לעשות את זה אחרי ה-7 באוקטובר, החוכמה הייתה אם הוא עשה לפני ולא אחרי או בקיצור גם הוא היה חלק מהקונספציה ובמקרה שלו, בטח שישובי העוטף לא עניינו אותו לרגע. כמובן שגם כל כיתות הכוננות בכל חור זו די בדיחה, זה משהו שאם לא מתחזקים אותו (בכסף) הוא יתמסמס, למעט בישובי קו עימות. במקום זה השר לביטחון לאומי צריך לדרוש גיוס של בני ישיבות למג"ב ועד 10,000 שוטרי מג"ב בהחלט יכולים לשנות את התמונה ולמנוע בכלל את הצורך בכיתות כוננות, אבל מה אפשר לצפות מממשלה שכנראה חיסלה סופית את הפרויקט הציוני, עברה לפרויקט מלוכני, משיחי, שחיתותי. 

אהה, לליצן היה עוד משהו לומר, גניבות הרכב בירידה מתחילת השנה. באמת שאין מה להוסיף על זה, התרבות הביביסטית תחסל את המדינה הזו או שתהפוך אותה לעוד פח אשפה פלסטיני-יהודי. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ch28566 כתב:

הדבר היחיד הטוב שהיה לו לומר על פעילות השר זה שהוא "הקים אלפי כיתות כוננות וחילק (כאילו שזה שלו) 120,000 אקדחים". רק שזו חוכמה מאוד קטנה לעשות את זה אחרי ה-7 באוקטובר, החוכמה הייתה אם הוא עשה לפני

רק שבעוטף היו גם כיתות כוננות וגם אקדחים.

אקדח לא שווה כלום מול נשק ארוך בשטח פתוח.

חוץ מזה לא מעניין אם חילק אקדחים או הצמיד שוטר לכל אזרח. במבחן התוצאה הפשע משתולל, המשטרה לא מצליחה למלא את יעודה ואין לא ביטחון פנים ובטח לא ביטחון לאומי.

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.5.2024 בשעה 15:23, יובל .מ. כתב:

החרדים מאיימים שאם לא יעלו את המשכורות למורים החרדים עד סוף יוני גפני יפרוש מועדת הכספים..

זה כמו האיום של הרב הראשי שהם יירדו מהארץ. אהבלים.

הוא לא דרש העלאה אלא הסדרה של תשלום משכורות ברשתות החינוך הפרטיות שלו, שלוקות בניהול תקין והכספים שם נעלמים, חייבות כסף למדינה ומשרד האוצר הקפיא להם את חשבון הבנק.

וראה איזה פלא. האולטימטום עובד כמו שעון.

אז מי אהבלים? הם או אנחנו?

IMG_9050.jpeg

• מבאס 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ה-קומבינה.

הלוואי והיו מתאבדים על נושאים שקשורים לאזרחים כמו שהם מתאבדים על נושאים שקשורים בעצמם ובעומד בראשם.

איך תמיד בשביל עצמם הפתרונות כאלה מהירים אבל לתושבים עצמם זה תמיד לוקח הרבה זמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בכתבה הזאת. יש משהו בזה.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-1103311

יש רק דבר אחד שהוביל ל-7 באוקטובר, והוא לא מה שמדברים עליו

מדוע העולם הופך יותר ויותר אנטישמי? כי התקשורת הבינלאומית מחנכת אותו להיות כזה. ילדים צעירים ספגו את האידיאולוגיה הנאצית־חמאסית מחלב אימם, מספרי הלימוד האנטישמיים ומערוץ הטלוויזיה של הרשות הפלסטינית.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, yor2 כתב:

נתקלתי בכתבה הזאת. יש משהו בזה.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-1103311

יש רק דבר אחד שהוביל ל-7 באוקטובר, והוא לא מה שמדברים עליו

מדוע העולם הופך יותר ויותר אנטישמי? כי התקשורת הבינלאומית מחנכת אותו להיות כזה. ילדים צעירים ספגו את האידיאולוגיה הנאצית־חמאסית מחלב אימם, מספרי הלימוד האנטישמיים ומערוץ הטלוויזיה של הרשות הפלסטינית.

"יש משהו בזה?" זו עובדה ידועה כבר שנים שכל בר דעת מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ch28566 כתב:

אהה, לליצן היה עוד משהו לומר, גניבות הרכב בירידה מתחילת השנה. באמת שאין מה להוסיף על זה, התרבות הביביסטית תחסל את המדינה הזו או שתהפוך אותה לעוד פח אשפה פלסטיני-יהודי.

אשמח להפנות אותו לשכן עם RAV4 שיעשה לו אנטיתזה לטענה המביכה הזו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל תפסיד וכבר הפסידה במלחמה, כי בסופו של דבר, מי שמסתכל על המציאות ורואה את העובדות בשטח, מבין שגם מבחינה צבאית ובטח שמדינית ישראל הפסידה במלחמה. בסיומה למרות ההצהרות, החמאס עדיין ישאר הכוח הפלסטיני הדומיננטי בעזה, כי החיזבאללה הוכיח עליונות צבאית על ישראל והפך חבל ארץ שלם במדינת ישראל לבלתי ראוי למגורים וכל זאת בלי פגיעה משמעותית בו, כי ישראל הפכה בסיום המלחמה למדינה מצורעת עם מנהיגים המבוקשים על רצח עם ומנועים מלהיכנס לרוב מדינות העולם, כי אירן הפכה לכוח הדומיננטי ביותר במזרח התיכון שברצותו יכול לפגוע בכל נקודה במדינת ישראל בלי אפילו חלק בטוח אחד, להטיל מצור ימי ואווירי על ישראל, לסגור את נמל אילת לחלוטין ולהפוך את נמלי ישראל למובטלים, כי בסיומה תושבי ישראל יודעים שמדינת ישראל לא רואה את השבתם הביתה מהשבי כמטרה עליונה ומעל כל זה, בסופו של דבר המלחמה תיזכר כמלחמת העצמאות הפלסטינית שבסופה העולם מכיר בכל הדרישות שלהם וכל זה בלי שהפלסטינים נדרשו לעשות ויתורים במסגרת משא ומתן משפיל עבורם עם ישראל ולהיראות כמי שנכנעים לדרישות ישראל.

פשוט כישלון מוחלט.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה עסקה, ראשי הממשלה בפועל מאיימים על האפס המאופס שאם יש עסקה הולכים לבחירות.

מפתיע אותי שביבי מסוגל להלך על האדמה ולא חי בתוך המים, בהתחשב בעובדה שהוא 100% רכיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

לא תהיה עסקה, ראשי הממשלה בפועל מאיימים על האפס המאופס שאם יש עסקה הולכים לבחירות.

מפתיע אותי שביבי מסוגל להלך על האדמה ולא חי בתוך המים, בהתחשב בעובדה שהוא 100% רכיכה.

ובמקרה הזה מזל שכך.

• אהבתי 1
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתכם העסקה הזאת טובה?

קודם כל, חמאס עדיין לא הסכים לעסקה כזו. 

אם יסכימו, יש מצב גדול מאד שזה יהיה בשביל למרוח זמן ולהתחזק שוב, כדי להמשיך במלחמת התשה הזאת עד שהלחץ הבינלאומי והפנימי יעשה את שלו והעסקה הבאה תהיה גרועה יותר מזו והכישלון של ישראל יהיה גדול יותר.

הם כבר אמרו שהם "לא יודעים" איפה כל החטופים.

מצד שני, נראה שהלחימה המתמשכת בעצימות יחסית גבוהה כן מלחיצה אותם, בגלל זה הם משחררים יותר ויותר סרטוני חטופים ואפילו המציאו סיפור שחטפו חייל. זה לא כי משעמם להם אלא כי הם רוצים הפוגה בלחימה. 

אני חושב שכל דבר שהם רוצים, צריך לעשות בדיוק ההפך.

לדעתי זה מה שיהיה, במידה ושני הצדדים יחליטו ללכת לשלב ראשון של העסקה. ישחררו מעט חטופים, במקביל ישפרו עמדות ויפרו את הפסקת האש אחרי חודשיים בערך. 

גם חמאס וגם ביבי רוצים מלחמה בעצימות נמוכה שלא נגמרת. חמאס מרוויח מזה שחיקה של המעמד הבינלאומי של ישראל וביבי מרוויח מזה שהוא נשאר ראש ממשלה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה שהעסקה לא טובה עצם זה שהחמאס עומד איתן על עמדתו ורנחנו זוחלים ומתחננים זה גרוע מאוד.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, SlowRide כתב:

אני חושב שכל דבר שהם רוצים, צריך לעשות בדיוק ההפך.

הסכמים מטבעם יהיו כזה ששני הצדדים מסכימים עליו. כל צד יוותר על משהו, ככה זה עובד. האגו הזה של אם הצד השני מסכים אז אני נדפק אז בוא נפוצץ הכל הוא מתכון לאסון.

ויותר מזה, הוא כבר קרה בעבר. יצא לי לשמוע הרצאה של חבר במו''מ בקמפ דיוויד אם אני זוכר נכון. היה הסכם שלום מוכן ששני הצדדים הסכימו לעליו - הסכם שלום ארוך טווח, מדינה פלסטינית, משהו שהיה יכול לשנות את המציאות שלנו מהקצה אל הקצה. ברגע שכל צד שמע שהשני הסכים הם חטפו רגליים קרות כי ''אם הם מסכימים מה פספסנו פה שגרוע לנו?!'', ההסכם פוצץ, והנה אנחנו ממשיכים לחיות על חרבנו.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...