Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, yd b-4 כתב:

יש לך מספיק ביקורת הגיונית/מחלוקת אידיאולוגית על הציבור החרדי, למה את התמיד נופל לשטות הזו.

תצפה שוב בסרטונים ותגיד לי איך החרדים שם נראים ותן ניחוש מהידע של למי הם יותר דומים. לחברה במאה שערים או לחרדים רגילים בשאר ערי הארץ.

ניתמם רגע שאתה לא ידעת לבד את ההבדל- זה אותם קיצונים בבית שמש, מאה שערים ושות'. ואם קשה לך להבדיל תסתכל על הלבוש גם של הנשים וגם של הגברים הוא בולט בשונות שלו אל מול השאר.

אם הם קיצוניים מבית שמש ומאה שערים - שדרעי וארבל שהם לכאורה לא קיצוניים ייצאו נגדם וייתנו גיבוי לשוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

אם הם קיצוניים מבית שמש ומאה שערים - שדרעי וארבל שהם לכאורה לא קיצוניים ייצאו נגדם וייתנו גיבוי לשוטרים.

גיבוי למה? 

שלא היה צריך לעלות להר? כל מוביל דעה/פוליטיקאי/סמכות רבנית - הדהדו כבר שבוע לפני בכל דרך אפשרית שלא לעלות למירון.

והמספרים מוכיחים זאת מחצי מיליון עולים בשנה רגילה אני מהמר על אלפים בודדים. זה חברה' שלא נשמעים לכלום בערך בצלחה עם זה.

נתקדם הלאה העולים עבריינים ובניגוד לחוק עלו להר מכאן הותר הרסן? 

כולם (בעצם לא) הזעזעו מהקשיש שהוטח בכביש. האמת שלי יותר הפריע הסרטון של השוטרת אשכרה מכה אשה סתם שגם ככה מתפנה לכיוון שנדרש ממנה. יודע מה את המכה הראשונה עוד הייתי מחליק אבל מה פשר הבאות אחריה חוץ מפריקת אגרסיות?

שאני אבין לזה אתה רוצה שיצור עם מוח בין האוזניים יתן גיבוי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

לא, זה לא מה שזה אומר.

זה הכנה לכך שילדות שילכו עם חולצה קצרה ירקו עליהן ברחובות, הפרדה בשטחים ציבוריים, שעסקים לא כשרים יקבלו אבנים לחלונות ראווה ובאופן כללי כל חילוני שיעבור ברחוב הוא "שיקסעעע".

ואם מישהו יגיד שבפרויקט עם צביון חילוני יהיו פחות בתי כנסת, יגידו שהוא אנטי דת.

אבל זה נכון מה שהוא כתב. לחרדים יש תכנון שונה. בשכונה של חרדים לא יהיו מוסדות חינוך שמתאימים לחילונים ועוד דברים שלא מתאימים לסטנדרטים של החילוני הממוצע.

זה שכחילוני לא היית רוצה לגור בשכונה חרדית מאותה סיבה שכיהודי לא היית רוצה לגור בישוב ערבי, זה כבר סיפור אחר שלא קשור לתכנון...

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, פינדר כתב:

וכמובן, אם זה לא ברור, ללכת לפסי יצור ישנים יותר, אומר ללכת אחורה מבחינה טכנולוגית. כאילו שב2024 יתחילו לייצר רכבים עם טכנולוגיה של 2020.

ואז כל הביצים של העולם המערבי יהיו בידיים של שליט דיקטטורי, שיוכל לסחוט את כולם ולא רק את האמריקאים?

וכמובן הסיכון שתמסור לייצור את הIP הכי מתקדם שלך, שהשקעת מליונים בפיתוח שלו, ואחרי כמה חודשים הוא פתאום יופיע אצל מתחרה סינית.

העניין הוא שאם ישימו את כל הביצים אצל דיקטטור סיני אמנם נהנה מהטכנולוגיה של 2024 ב 2024 אבל גם נהנה מאותה טכנולוגיה ב 2030

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

זה לא בשביל החרדים זה בשביל המסורתיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, yd b-4 כתב:

ניתמם רגע שאתה לא ידעת לבד את ההבדל

מה איכפת לי מההבדל? כאילו, כן. ערסים במסווה חרדי, שמחפשים ללכת מכות עם שוטרים או לטוס לאוקראינה כשאסור וכו׳, זה יותר גרוע מסתם חרדים ממוצעים שרק לוקחים ממני 2500 שקל בחודש, בשביל לתת לי כלום בפיתה בחזרה. אין ספק. אם זה גורם לך להרגיש יותר טוב שאתה שייך לקבוצה השניה - תהנה. אני לא אקח לך את זה.

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

זה לא היה ברור הציניות שלי? מאכזב..

ברור. רק המשכתי את קו המחשבה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, yd b-4 כתב:

שלא היה צריך לעלות להר? כל מוביל דעה/פוליטיקאי/סמכות רבנית - הדהדו כבר שבוע לפני בכל דרך אפשרית שלא לעלות למירון.

אז אתה אומר בעצם שהם ממרים את פי הרבנים שלהם?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעבר חד - צריכים להפסיק עם ההפצצות מהאוויר באיזור רפיח שהן לא סיוע קרוב לכוחותינו, זה יותר נזק מתועלת כרגע.

במקום לחפש איזה מחבל ספציפי יימח שמו ושם זכרו עדיף לכבוש את כל מרחב הגדר של רפיח ולחנוק את חמאס, משם אפשר לקחת הפסקת אש אפילו של חצי שנה. לשקם מעמד מדיני, להעיף את ביבי הביתה ולהמשיך את המלחמה אחרי שהחטופים יהיו בבית.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

קחת הפסקת אש אפילו של חצי שנה. לשקם מעמד מדיני, להעיף את ביבי הביתה ולהמשיך את המלחמה אחרי שהחטופים יהיו בבית.

אני גאה בך, סוף סוף קצת פרגמיות מעבר לסימטריה 💋

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, David32 כתב:

אני? למה לא?

כי אתה לא מכיר את המציאות הזאת. למשל לפני מספר ימים חברה של אשתי כתבה: "מתחילים להאזין לכולם". כוונה סיימנו לדבר על פוליטיקה. וזאת אחת אשר מאמינה שאוקראינים תקפו את רוסיה, פטריוטית של פוטין שעברה להתגורר מסיביר לקרים.

להיות בסבבה זה לא רק גודל הדירה או דגם של רכב. וזה כנראה אתה לא מבין. אבל אולי אני טועה, הרי ישנם אנשים שמסתדרים גם בכלא.

לפני 10 שעות, DareDevil כתב:

20 דקות ראשונות של המקור חלק ב' מירי רגב -

המטומטמת יכלה להכניס את אובר ולהפוך את המדינה הזו למתקדמת יותר. חסרת מעוף האישה הזו.

מתקדמת יותר? ישראל היום נמצאת במקום האחרון בעולם המערבי בירידה בתאונות דרכים.
מחיר ההתנהלות של מירי רגב: זינוק של 25% בהרוגים בכבישים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

במעבר חד - צריכים להפסיק עם ההפצצות מהאוויר באיזור רפיח שהן לא סיוע קרוב לכוחותינו, זה יותר נזק מתועלת כרגע.

במקום לחפש איזה מחבל ספציפי יימח שמו ושם זכרו עדיף לכבוש את כל מרחב הגדר של רפיח ולחנוק את חמאס, משם אפשר לקחת הפסקת אש אפילו של חצי שנה. לשקם מעמד מדיני, להעיף את ביבי הביתה ולהמשיך את המלחמה אחרי שהחטופים יהיו בבית.

אף אחד בעולם לא יתן לך להמשיך עם המלחמה אחרי שהחטופים יהיו בבית. אם עכשיו יש תביעות בהאג והאשראי הבינלאומי עמוק במינוס אז תתאר לעצמך שישראל פתאום מפרה הפסקת אש ומתחילה הפצצות בעזה כשאין שום חטופים בפנים (ובוא, גם אם חמאס יהיה זה שיפר את הפסקת האש אף אחד לא ייתן לך להפציץ את עזה בגלל רקטה או שניים, בקושי מקבלים את ההפצצות בעזה גם אחרי רצח של 1300 ישראלים).

הפסקת המלחמה עכשיו משמעותה השארה וודאית של חמאס בשלטון ברצועה למשך עוד עשור מינימום, עד הטבח (והלגיטימציה הבינלאומית המוגברת) הבא.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היינו יוזמים הצהרה מול העולם שאנחנו מפסיקים מלחמה תמורה החטופים והגליית החמאס, זה היה מתקבל טוב יותר בעולם. עזוב שהחמאס לא היה מסכים, אבל מול העולם היינו נראים אחרת. הבעיה שיש לנו 0 יוזמה ויצירתיות בשנים האחרונות.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העולם גם לא "נתן" לנו להיכנס לרפיח ועשינו את זה בכל מקרה.

אם היתה לנו מנהיגות עם ביצים מטרה וחזון (לא בהכרח בסדר הזה) שמסוגלת לתפקד לא רק בשביל תעמולה פוליטית היו תוקפים כשצריך בעוצמה הנדרשת בלי להתחשב יותר מדי באשראי בינלאומי ומראש לא היינו מגיעים למצב שמורחים מלחמה 7 חודשים ו140 אנשים עדיין בשבי, רובם אזרחים.

אז אם אין מנהיגות שמסוגלת להביא ניצחון, לפחות שיחזירו את המסכנים למשפחות שלהם ויעמדו לדין על התפקוד הכושל.

לפני 13 דקות, MostlyWicked כתב:

הפסקת המלחמה עכשיו משמעותה השארה וודאית של חמאס בשלטון ברצועה למשך עוד עשור מינימום, עד הטבח (והלגיטימציה הבינלאומית המוגברת) הבא.

לצערנו נראה שזה הולך להיות המקרה גם עם עוד שנה רצופה של מלחמה. נראה שאין לישראל כוונה להוריד את חמאס מהשלטון.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, MostlyWicked כתב:

אף אחד בעולם לא יתן לך להמשיך עם המלחמה אחרי שהחטופים יהיו בבית. אם עכשיו יש תביעות בהאג והאשראי הבינלאומי עמוק במינוס אז תתאר לעצמך שישראל פתאום מפרה הפסקת אש ומתחילה הפצצות בעזה כשאין שום חטופים בפנים (ובוא, גם אם חמאס יהיה זה שיפר את הפסקת האש אף אחד לא ייתן לך להפציץ את עזה בגלל רקטה או שניים, בקושי מקבלים את ההפצצות בעזה גם אחרי רצח של 1300 ישראלים).

אני רוצה את כפיר ביבס היום בבית. שיזדיין סינוואר, טחנו את אמא שלו וכל העזתים שתומכים בו.

לא רוצה להפציץ מהאוויר אחרי הפסקת אש, ובתאכלס גם לא צריך. צבא היבשה הוכיח בצורה חד משמעית שהוא מביא תוצאות יותר טובות מF16 ברצועת עזה, רק צריך ראש ממשלה שיהיה לו אומץ לשלוח כל שבוע איזה 2 גדודים לחסל כמה עשרות חמאסניקים ולכתוש אותם. לצורך העניין אם נותנים את הפקודה 401 וגבעתי מגיעות היום בקו הגדר לים תוך שעתיים מרגע פקודה.

תשלוט על רפיח והם לא יוכלו להתחמש.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

העולם גם לא "נתן" לנו להיכנס לרפיח ועשינו את זה בכל מקרה.

אם היתה לנו מנהיגות עם ביצים מטרה וחזון (לא בהכרח בסדר הזה) שמסוגלת לתפקד לא רק בשביל תעמולה פוליטית היו תוקפים כשצריך בעוצמה הנדרשת בלי להתחשב יותר מדי באשראי בינלאומי ומראש לא היינו מגיעים למצב שמורחים מלחמה 7 חודשים ו140 אנשים עדיין בשבי, רובם אזרחים.

אז אם אין מנהיגות שמסוגלת להביא ניצחון, לפחות שיחזירו את המסכנים למשפחות שלהם ויעמדו לדין על התפקוד הכושל.

לצערנו נראה שזה הולך להיות המקרה גם עם עוד שנה רצופה של מלחמה. נראה שאין לישראל כוונה להוריד את חמאס מהשלטון.

מצחיק איך דברים משתנים. לא מזמן חצי פורום רב איתי פה על זה שאי אפשר להתעלם מהעולם ולעשות מה שבא לנו בעזה, עכשיו כשזה נוח פתאום אנחנו יכולים לא לספור את העולם.

Just now, יובל .מ. כתב:

אני רוצה את כפיר ביבס היום בבית. שיזדיין סינוואר, טחנו את אמא שלו וכל העזתים שתומכים בו.

לא רוצה להפציץ מהאוויר אחרי הפסקת אש, ובתאכלס גם לא צריך. צבא היבשה הוכיח בצורה חד משמעית שהוא מביא תוצאות יותר טובות מF16 ברצועת עזה, רק צריך ראש ממשלה שיהיה לו אומץ לשלוח כל שבוע איזה 2 גדודים לחסל כמה עשרות חמאסניקים ולכתוש אותם. לצורך העניין אם נותנים את הפקודה 401 וגבעתי מגיעות היום בקו הגדר לים תוך שעתיים מרגע פקודה.

תשלוט על רפיח והם לא יוכלו להתחמש.

הפסקת אש משמעה אסור לאף חייל צה״ל להכנס לעזה וכל כניסה כזו היא הפרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה מציג את זה כאילו זה או להקשיב לעולם ולא לעשות כלום או להרוג את כולם ולשים ז על כל חוקי המלחמה.

מה שקורה בפועל זה חודשים של מריחת המלחמה בלי סיבה וכל אנשי זכויות האדם בעולם יוצאים נגדנו - יצאנו קרחים מכאן ומכאן בגלל התנהלות מטומטמת. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...