Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

גלנט דיבר היום על הקמת איזו מנהלת מגן לעורף בצפון או משהו כזה, להקים מיגוניות ומקלטים.

אם זאת כל התכנית שלהם, שילכו קיבינימאט.

לא למדו כלום מה7.10.

אסור לסמוך על המדינה הזו (ויש לי מספיק הוכחות לכך מהחודשיים האחרונים)

לקחים שלמדתי בעקבות הטבח שהייתי בו:

א. להצטרף בכיתת כוננות או להתנדב בכוחות חירום כלשהן - כיבוי והצלה, מד"א ושות', משטרה.

ב. לקחת קורס פראמדיקים לכל הפחות קורס עזרה ראשונה.

ג. להוציא רישיון לנשק במידת האפשר.

ד. לדאוג לבנות מקלט עם מערכת סינון אוויר, נעילה חיצונית ופנימית יעילה. אם מתאפשר ללכת על אובר קיל.

ה. להקים קבוצת וואצפ חירום של הרחוב/בניין - בעצם לנהל קבוצה של אנשים שיכולים פיזית לתת מענה בעת חירום.

ו. לדרוש מהמועצה/עירייה/יישוב שיקימו כיתת כוננות לכל הפחות ועדת חירום (ממליץ לכוון אותם שידברו עם ועדת החירום של קיבוץ נירים/ניר עוז/בארי - אחד מהקיבוצים עם פז"מ בתחום).

ז. להתחיל להצטייד בציוד כללי ללחימה. שכפצים, וואקי טוקי, רכבי חירום וכו'.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4914

• SlowRide

4788

• פינדר

3815

• m3x7r3m3

2926

@DareDevilקצת פרופורציות, אתה עושה קצת סלט בין הערכות אישית /משפחתית לבין הערכות יישובית או שכונתית.

לארגן את הבית בכלל והמקלט בפרט - נכון. מעבר לכך זה תלוי ביכולות שלך וגם בהתארגנות האזורית.

אגב, אין "קורס פרמדיקים". בתחילת הדרך (שנות ה-70) היה מדובר בקורס של שנתיים, היום זה תואר אוניברסיטאי. יש קורסי עזרה ראשונה ברמות שונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, תראה את הסמליל שלו ותבין.

הוא עכשיו הכורדי ששובר את הקומקום השורק ואף אחד לא יכול להאשים אותו.

וחייב להגיד שעם חלק לא מבוטל מהדברים שלו אני מסכים.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, sperial כתב:

@DareDevilקצת פרופורציות, אתה עושה קצת סלט בין הערכות אישית /משפחתית לבין הערכות יישובית או שכונתית.

איזה פרופורציות? ומה זה משנה איך נערכים? מספיק שתעשה פעולה אחת ממה שרשמתי וזו כבר התקדמות.

לא סתם אני כותב את זה, כי היתה הפקרות באזור ועד שהגיעה התגובה לקח אחושרמוטה הרבה זמן. ב7.10 לא היתה ישראל במועצה.

לא מדברים על זה ואולי גם לא רוצים לדבר על זה אבל היתה שליטה של חמאס-דעאש בחלק מן היישובים במשך כמה שעות טובות.

תוסיף לזה מתקפה משולבת עם עוד ארגונים מצפון או במרכז וקיבלת אחושלוקי של סיוט לצאת מהלופ הזה (מה שהיה בת'כלס אמור לקרות אבל לא קרה כי חמאס-דאעש יצא בלי לתאם).

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף זה נסגר בדבר אחד - נשק טוב עוצר נשק רע. כל המסביב בזבוז זמן ובזבוז מקום על השרת.

הקמת כיתות כוננות והתחמשות של האזרחים זה הבסיס, ציוד מגן איכותי זה בונוס מבורך, ציוד קשר זה כבר חלום רטוב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevil @Night Driver אני יודע מאיזה איזור הבחור. ועדיין הפוסט הזה קצת לא מאורגן, כי הוא לא מבחין בין רמות שונות של התארגנות. כל פרט לכשעצמו נכון, אבל הפוסט מערבב בין הדברים. יש מה שאפשר לעשות עצמאית, יש מה שאפשר ליזום קבוצתית ויש גם מה שמצריך ארגון ואישור בדרגים יותר גבוהים. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד מרחיק לכת יותר ממנו. לו אני רבש"ץ של יישוב, אפילו לא ממש סמוך לקו העימות, אני מתחיל לחשוב על בניית סליקים ועמדות מבוצרות מוסלקות שאף אחד לא יודע על קיומם מלבד מי שצריך, והשגת אמצעים. בנגוע לאמצעים, צריך לחשוב על קומבינות נוסח 1946.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

אתה חייב להוסיף לרשימה רימונים, מטול רימונים ואם אפשר למגן כמה רכבים למקרה הצורך.

לפני 27 דקות, קורן בן אשר כתב:

והשגת אמצעים. בנגוע לאמצעים, צריך לחשוב על קומבינות נוסח 1946.

היו כמה חיילים ביחידות המיוחדות או מג"ב שהיה להם "תוספות" לנשק השירות בבית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן מלחמה, כשטורקיה תוקפת אותנו בלי הפסקה, אולמרט הולך ומתראיין אל רשת טורקית וטוען שבן גבר מחבל ורוצח. הבן אדם מטורלל ואיבד את זה לגמרי.

שיחזור לכלא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, מרק10 כתב:

אתה חייב להוסיף לרשימה רימונים, מטול רימונים ואם אפשר למגן כמה רכבים למקרה הצורך.

Elementary, my dear Watson

.thumb.png.80a9c222a1db766ea2597551ba6a89f9.png

• מצחיק 4
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, DareDevil כתב:

אסור לסמוך על המדינה הזו (ויש לי מספיק הוכחות לכך מהחודשיים האחרונים)

לקחים שלמדתי בעקבות הטבח שהייתי בו:

א. להצטרף בכיתת כוננות או להתנדב בכוחות חירום כלשהן - כיבוי והצלה, מד"א ושות', משטרה.

ב. לקחת קורס פראמדיקים לכל הפחות קורס עזרה ראשונה.

ג. להוציא רישיון לנשק במידת האפשר.

ד. לדאוג לבנות מקלט עם מערכת סינון אוויר, נעילה חיצונית ופנימית יעילה. אם מתאפשר ללכת על אובר קיל.

ה. להקים קבוצת וואצפ חירום של הרחוב/בניין - בעצם לנהל קבוצה של אנשים שיכולים פיזית לתת מענה בעת חירום.

ו. לדרוש מהמועצה/עירייה/יישוב שיקימו כיתת כוננות לכל הפחות ועדת חירום (ממליץ לכוון אותם שידברו עם ועדת החירום של קיבוץ נירים/ניר עוז/בארי - אחד מהקיבוצים עם פז"מ בתחום).

אתה צודק לגבי הסעיפים, הבעיה היא היכולת של אזרחים לשמור על סוג של שגרת חירום כפי שאתה מתאר. מי שכן יכולה וחייבת לשמור על סוג שגרת חירום זו המדינה וכמו תמיד, בסוף זה עניין של סדרי עדיפויות שהמדינה קובעת. כסף יש, השאלה היא לאן הוא הולך. רק עם ה-20 מיליון שקל ששר האוצר זורק לאיזה חיזוק הזרג היהודי או 2 מיליון לוועד היישוב בחברון היה אפשר להקים יופי של כיתות כוננות מקצועיות בישובי העוטף. דבר שהתושבים עצמם רצו ודרשו אבל הם לא הציונות הדתית, הם לא נכס אלקטורלי. 

לצערי, עולם כמנהגו נוהג ולמרות מה שהיה ב-7 באוקטובר, אתה כבר שומע את הקולות של החלאות חוזרים לנגן את אותה מנגינה. מדינה חפצת חיים צריכה לומר שאין יותר מגזרים בישראל, אין יותר מערכות חינוך נפרדות, יש ישראל ישראלי וזהו ומי שלא רוצה, מוזמן לממן את זה מכיסו הפרטי. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Supertigre כתב:

אין יותר מערכות חינוך נפרדות

בזה אני לא מצדיק אותך.

אני ואתה אנשים שונים, בטח עם ערכים שונים ואמונות שונות.

אין שום סיבה שנהיה אנשים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, עדי-אל כתב:

בזה אני לא מצדיק אותך.

אני ואתה אנשים שונים, בטח עם ערכים שונים ואמונות שונות.

אין שום סיבה שנהיה אנשים זהים.

הגדרת בסיס שווה לכולם ועל בסיסו מתקצבים - מתמטיקה, אנגלית, מדעים, היסטוריה, תנ"ך, ספרות ולשון. משם תרחיב מה שבא לך.

כמו כל מקום בעולם - רוצה להרחיב משהו בנוסף, סלאמתק, זכותך. אבל אל תקים לעצמך מערכת פרטית נפרדת, שמלמדת דברים בניגוד מוחלט לכל דבר אחר ואז תתלונן אחר כך שאין כסף.

• אהבתי 8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...