Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ניקו פ. כתב:

לא רק עכשיו, אלא בכל השנים האחרונות מדיניות הביטחון הגרועה שלו תיזכר כעישלון קולוסאלי לנצח. 

אני לא חושב שיש מישהו שאלול לטעות ולחשוב שאני תומך או אפילו סובל את ביבי אבל על הכישלון של הקונספציה אני עוד יכול להבליג. זו טעות לגיטימית וחלק מהעבודה.

מה שאני לא יכול להבליג זה על הניסיון להפיל את הכל על כל העולם ואשתו חוץ משמש העמים ואשתו ויותר מזה על חוסר הטיפול במשפחות שנפגעו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

אני מקווה שלא יהרגו אותו.
מה שחסר לנו זה שהחלאה יהפוך לאיזה סמל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף אחד לא יהרוג אותו.

הוא יברח מהמדינה והפרצוף שלו יהיה סמל לכישלון.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

בעיה עם כל השרים שלנו.

זאת הבעיה עם כל מיני המצאות של כל מיני משרדים. מנסים להראות שהם עושים משהו אז הם ממצאים דברים. זאת העלות האמיתית של השרים. לא התפקיד או המשכורת. לא רק זה ישיבות ממשלה עם 30 שרים מוסיף הרבה לבלאגן

שישתנו פה דברים אני מקווה שזה אחד הדברים. 

לפני 27 דקות, BoazB11 כתב:

איזה "לתפארת"?!? -  דיקטטור דה-לה-שמאטע.

דיקטטור 'טוב' היה מדכא את המחאה מהתחלה.

נראה לי שהבן שלו יכול באמת להיות דיקטטור 'טוב' בע"ה...

ורק בא לי להקיא מבכלל לחשוב על המשפחה המוזרה הזו ששולטת כאן.

הדבר שהכי עיצבן אותי במחאה היה ההגדרה שלו כדיקטטור 

לפני 38 דקות, falou כתב:

כל מיני ניתוחים זורמים כל הזמן, רובם לא מתרחשים. הפעם איווט פגע בול, ולא רק פגע בול, הוא גם התפטר על הרקע הזה (לפחות המוצהר) ולאח״כ מכן סירב לשבת עם ביבי.

אז את זה אי אפשר לקחת ממנו - ליברמן צדק.

ליברמן ועמיר פרץ הראו את היתרון העיקרי של אזרח כשר ביטחון ולא רמטכל לשעבר.

צריך לבדוק מה גנץ עשה במשך שנתיים כשר ביטחון. לכאורה היה צריך להיות מעודכן בדבר.

כשר ביטחון הוא דאג לפנסיה התקציבית

מיכאל ביטון כשר במשרד הביטחון דאג לשים רגליים ברפורמה החקלאית

גם אייזנקוט ואשכנזי לכאורה היו צריכים להיות מודעים לדבר.

והאמת זה לא ליברמן כבר בצוק איתן לפני 8-9 שנים כבר היה ידוע שזאת התוכנית. אבל בגלל שחשבו שהמנהרות הם הבעיה ולא החמאס אס טיפלו במנהרות והיו רגועים שהכל בסדר. 

לפני שעתיים, ניקו פ. כתב:

לא בכל השנים האחרונות מדיניות הביטחון הגרועה שלו תיזכר כעישלון קולוסאלי לנצח. 

זה לא רק במשרד הביטחון.

זה במשרד החינוך, הבריאות, הרווחה. הכל.

התקופה של ביבי כראש ממשלה לוותה כקפיצה ברמת החיים בכל העולם. סתם לדוגמא תשוו רכב שנת 2009 לרכב שנת 2023 או טלפון סלולרי באותם שנים. כמעט בכל דבר. גם הדברים הטובים שקראו בתקופתו וקצת בזכותו ושאנחנו נהנים מהם כמו רפורמת שמיים פתוחים או הגז קראו ב 2012. ממש ממזמן

ביבי קיווה לדחות את הדברים ולא עניין אותו שיתפוצצו בפני המחליף שלו. אני שמח קצת שזה קרה בתקופה שלו

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

מה שעצוב זה שלאף מנהיג את את האומץ לעמוד מול משפחות החטופים ולהגיד להם שאנחנו מאוד רוצים להחזיר את כולם אבל לא כולם יחזרו ובטח שלא בכל מחיר ושגם אם הם ייהרגו שם הם לא יכולים להוות שיקול מבצעי בהתקדמות הלחימה.

זה כואב, זה קשה אבל זה המצב (ויש לי שם חבר ובן של חבר).

לפני שהתחיל הבלאגן היו הרבה תוכניות במלאות 50 שנה למלחמת יום כיפור. באחת מים ראיתי את משה דיין עומד על בימת הכנסת ומדבר על הסיוע ההומניטרי לארמיה ה-13 ואומר במפורש אנחנו לא עוזרים להם בגלל שאנחנו רוצים אנחנו עוזרים בגלל שאנחנו חייבים.

חשבתי לעצמי שהיום אין אחד כזה שיגיד דבר פשוט כזה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיילת וילדז מנהלים את המדינה דרך בובת חוטים בשם ביבי

כמה כסף צריך לשלם להם רק שייעלמו לנו כבר מהחיים? שאף אחד לא ייכנס לכלא, שרק יעופו מפה 🤬

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, עדי-אל כתב:

ליברמן ועמיר פרץ הראו את היתרון העיקרי של אזרח כשר ביטחון ולא רמטכל לשעבר.

כן, בפירוש יש כאן בעיה מערכתית מובהקת יותר.

אישית, כמישהו שלא סומך יותר מדי על ההתרברבות של גנרלים, והבטחון שהם משדרים שאנחנו מעצמת על בלתי מנוצחת וכו', אני חושב שזה אקוטי שנבחרי הציבור יאתגרו אותם. אני בטוח שיש בזה קושי ובספק כמה זה קורה כשבראש המערכת עומדים יוצאי צבא. ובהחלט יש יתרון לשרי בטחון שלא גדלו במערכת הזו, ויכולים להביא השקפת עולם אחרת. אם כי לצערי אני לא בטוח עד כמה הממסד הבטחוני סופר אותם. או לפחות זה מה שאני זוכר שליברמן תיקשר בזמנו, כשהתפטר. 

ביבי הוקלט מתגאה בזה שהלך נגד המלצות הצבא עם קו ההגנה בעזה. אבל בסופו של דבר, כנראה שהיתה כאן קונספציה שהוא הוביל, ומערכת הבטחון אימצה וכנראה גם חיזקה. וזה משהו שגם צריך לחקור ולהבין ולשנות, גם אם מחר בבוקר ביבי הולך הביתה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חה חה חה חה חה. ראיתם? הוא אשכרה השיג חוות דעת שהוא לא אחראי לכלום שקורה במדינה חוץ מ"ביטחון לאומי". אז מר שקרן בוגד, איפה הייתה השמירה על הביטחון הלאומי כשהעברת כסף לחמאס וגידלת מפלצת נאצית כחיית המחמד שלך?

https://x.com/kann_news/status/1718700196555620606?s=20

עריכה אחרונה על ידי MadCat_LE
  • אהבתי 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

כל מיני ניתוחים זורמים כל הזמן, רובם לא מתרחשים. הפעם איווט פגע בול, ולא רק פגע בול, הוא גם התפטר על הרקע הזה (לפחות המוצהר) ולאח״כ מכן סירב לשבת עם ביבי.

אז את זה אי אפשר לקחת ממנו - ליברמן צדק.

כשקראתי את זה הדבר היחידי שעבר לי בראש זה "למה ליברמן לא נתן לי את ה6 ספרות של הלוטו". וואו.

ואני עוד יותר מעריך אותו עכשיו על זה שהוא התפטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אני לא חושב שיש מישהו שאלול לטעות ולחשוב שאני תומך או אפילו סובל את ביבי אבל על הכישלון של הקונספציה אני עוד יכול להבליג. זו טעות לגיטימית וחלק מהעבודה.

לא ניתן להבליג על קונספציה שנכשלה, מישהו חייב לקחת עליה אחריות וזה האדם שמחליט על הקונספציה ובעיקר שמוכח שהיו גם קונספציות אחרות שהוא העדיף להתעלם מהם. עזוב גם כרגע את העובדה שהקונספציה הייתה בהנהגתו ובעידודו.

לפני 45 דקות, עדי-אל כתב:

צריך לבדוק מה גנץ עשה במשך שנתיים כשר ביטחון. לכאורה היה צריך להיות מעודכן בדבר.

כשר ביטחון הוא דאג לפנסיה התקציבית

מיכאל ביטון כשר במשרד הביטחון דאג לשים רגליים ברפורמה החקלאית

גם אייזנקוט ואשכנזי לכאורה היו צריכים להיות מודעים לדבר

לגבי גנץ אכן הדבר דורש בדיקה.

אייזנקוט ואשכנזי הם רמטכ"לים ובתקופה אחרת לגמרי שיכולות חמאס היו שונות לחלוטין, הם אחראים על פעולות צבאיות או כישלונן, אין להם ולא אמור להיות להם אחריות על בחירת קונספציה מדינית של חיזוק חמאס. 

וכל זה לא מוריד פסיק מהאחריות המיידית של האיש הסגול.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, motior כתב:

עמיר פרץ היה שר בטחון טוב? זוכרים לו את הדחיפה של כיפת ברזל ולא את מלחמת לבנון השנייה?

הוא נכנס לתפקיד 3 חודשים לפני המלחמה.

הבלאגן שהיה בצבא, חוסרים בימ״חים, פיקוד דרך פלאזמות, תוכניות שמשתנות כל שעתיים וכו׳, לא ממש היה באשמתו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה שר הבטחון מ-4.5.2006 עד 18.6.07
מלחמת לבנון השנייה פרצה ב- 12.7.2006 - כלומר שהוא היה בקושי חודשיים שר הבטחון כשהיא פרצה, אבל מה הוא כבר הספיק לעשות בשנה וחודש בתפקיד שאפשר לתת לו קרדיט על כך שהיה שר בטחון טוב?  אני לא זוכר ניסים ונפלאות.
אבל האמת שגם לא מליברמן וכנראה גם לא מכל שר בטחון אחר

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם קו מחשבה. ביבי העביר 15 שנה כספים לחמאס, האם פעם מישהו חשב שאולי מתוך כל המיליונים שהוא העביר הוא הכניס כמה מהם לכיס הפרטי שלו? הרי לא ניתן לבדוק ולא ניתן לאמת. ואז הוא חשב שהוא עושה עזקה מצויינת שגם ״משתיק״ את החמאס וגם משתיק את שרה

עריכה אחרונה על ידי 98civic
  • רעיון גרוע 2

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Uri-G כתב:

אייזנקוט ואשכנזי הם רמטכ"לים ובתקופה אחרת לגמרי שיכולות חמאס היו שונות לחלוטין, הם אחראים על פעולות צבאיות או כישלונן, אין להם ולא אמור להיות להם אחריות על בחירת קונספציה מדינית של חיזוק חמאס.

חשבתי אייזנקוט היה שר אבל אשכנזי היה שר החוץ ובטח ישב בקבינט. אני מצפה מחבר קבינט שדברים כאלו ידליקו אצלו איזה נורה אדומה. לכאורה אלו דברים שצריכים להיות קרובים לליבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...