Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

לא הבנתי, אתה חושב שתומכי חמאס צריכים להיות חברי פרלמנט?

כאחד שחושב שטיבי צריך היה לגמור עם כדור בראש כבר לפני הרבה מאוד שנים שהיה היועץ של ערפאת וברור שלא להיות בכנסת ההצעת חוק הזאת היא סופר פופוליסטית. 

א. היא לא תעבור

ב. היא מראה שכאילו עושים משהו ולא באמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4904

• SlowRide

4771

• פינדר

3792

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, gadik6 כתב:

חיסול כל מי שקשור לחמאס זה אומר עשרות אלפי עזתים מתים, ואם אתה רוצה גם לחסל את כל מי שתומך בחמאס אז נגיע כבר למאות אלפים

אין לי בעיה עם זה, זה יותר זול ויותר מהיר מטרנספר, ובניגוד לטרנספר זה בר ביצוע.

חוץ מזה, מספיק שהורדת את ההנהגה הבכירה, מי שנכנע אפשר לקחת בשבי ולהרוג באופן מסודר, אחרי משפט כמו שהרגו את אייכמן. נאצים צריך להרוג.

לפני 20 דקות, om2 כתב:

אפשר לשכנע משפחות לעזוב תמורת תשלום נאה

בפעם המיליון, מי יקח אותם?

כמו שאתה לא יכול להחליט מחר שאתה עוזב את ישראל וטס להיות אזרח בשבדיה על דעת עצמך, קל וחומר פלסטינים מוסלמים קיצוניים שאף מדינה בעולם לא רוצה אותם.

לפני 22 דקות, om2 כתב:

שישאר שם שטח ריק עם מוזיאון גדול באמצע שיזכיר לעולם (ולשכנים שלנו) מה קורה שמנסים לעשות טבח בישראל

אם המלחמה הזאת לא תהפוך למלחמת עולם שלישית, כנראה יקימו מוזיאון כמו יד ושם לזכר האסון הזה. לא יודע אם שם, אבל בטוח.

לפני 24 דקות, om2 כתב:

תושבי הרצועה כבר לפחות 56 שנים לומדים בבית הספר. בגן. במסגד ובכל מקום שישראל זה השטן ויש להשמיד אותה בכל דרך אפשרית

אם תשמיד את החמאס, לא תהיה לו שליטה במערכת החינוך שם. צריך לעשות להם חינוך מחדש תחת שלטון חדש, וזה תהליך של דורות.

לא יודע אם מישהו שם למעלה בכלל חושב על זה, כי כרגע אנחנו קודם צריכים לנצח ולא רק את חמאס.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו נמצאים די במצב של חוסר וודאות לגבי מה יקרה שם אחרי.
עוד לא ברור מה יהיה האחרי הזה ולאיזה אחרי נגיע. עוד לא ברור מה תהיה העלות של התמרון הקרקעי. עוד לא ברור כמה הוא יהיה מוצלח, צריך לזכור שהם בנו שם מבצר במשך 10-15 שנה שתפקידו אחד, להרוג לך כמה שיותר חיילים. לא מעניין אותם אזרחים ולא מעניין אותם החיילים שלהם, המטרה היא להרוג לך כמה שיותר כדי שהקודקודים שלך יוותרו. ממש ממש לא ברור כמה ההנהגה פה חזקה כדי לבצע את העבודה וכמה הצבא מוכן. צריך להמתין ולראות.

לאן ילכו העזתים? מי יחנך אותם? מי ישלוט כמה ואיך? שאלות כבדות משקל אבל לא בטוח שנגיע לשלב הזה בכלל.
לצורך העניין מעבר רפיח אם כמה שהוא סגור כרגע אם האזרחים שם ירצו לפרוץ אותו הם יפרצו, ומה יעשו המצרים? ירו בכולם?
כנ"ל הגדרות שלנו מה יקרה אם פתאום ירוצו לך מאה אלף איש לשטח ישראל? נהרוג את כולם?

ערביי ישראל ישבו בשקט? כן כן רובם רק רוצים לחיות אני גם מאמין בזה אבל מספיק שאחוז אחד של משוגעים התרוצץ פה עם נשקים, מדובר ב20K מחבלים בפוטנציה שיכולים לנוע פה בחופשיות, וזה רק 1%. השאר שרוצים לחיות בשלום לא יעצרו כאלה עם נשק אני לא רואה את זה. מה אם זה יהיה 2%? 5%?
אפשר לומר על בן גביר הרבה דברים והוא ללא ספק פיל שיכור בחנות חרסינה אבל להיות מוכנים לשומר חומות 2 על סטורואידים צריך כן, גם אם לא צריך לומר את זה בקול רם כדי לא לעורר מהומה.
חלוקת נשקים ארוכים ליוצאי צבא קרביים שסיימו שירות מילואים זה לא רעיון רע. מספיק נוכחות גדולה של אנשים כאלה כדי להרתיע מכאלה שחושבים לבצע אירוע כזה, כמו נושאת מטוסים בים התיכון. הלוואי שהיו נותנים לי נשק ארוך, בכיף הייתי מסתובב איתו.

עוד לא דיברנו בכלל על הצפון, ועל המזרח התיכון באופן כללי.
מי יודע מה יקרה, יש הרבה אי וודאות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 6

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, MostlyWicked כתב:

יש אנשים שחיים בסרט שעל כל עימות קטנטן עם האמריקאים הם מיד יטילו אמברגו נשק מלא על ישראל וסנקציות כלכליות. תרגעו, זה לא יקרה.

מי שהטילו עלינו אמברגו היו הצרפתים, לשימת ליבו של הבחור מקוהלת. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yb כתב:

למה הוא העלה פתרון כרגע לבעיה שלא נוצרה?

איך אתה מסביר את זה?  עד עכשיו לא שמעת שערבי ישראל הצטרפו ותמכו בחמאס באופן גורף, החגים הערביים ששמעתי נתנו גינוי,  מי שהביע תמיכה כמו הדיילת היא מאלעל כבר העיפו אותו מהעבודה ועוד מקרים שנפתחה חקירה על הסתה ובצדק. 

להדיח ח"כים רק כי הם ערבים זה אלף כל  פאשיזם נקי ובית טמטום טהור גם כי תחשוב איזה חומר השכל פיתה הזה נותן לאויבנו כנגד מדינת ישראל, זה בדיוק הטמטום שלו ושל התפיסה שלו של כח מקסימלי במקום שכל.

@פינדר בוא גם אתה.

ננסה לעשות סדר למה אני חושב שההגדרה של פינדר היא טעות ולמה אני לא קונה את הבולשיט של בן גביר:

1. עופר כסיף כבר האשים את ישראל במלחמה הזאת:

https://www.google.co.il/amp/s/www.israelhayom.co.il/news/politics/article/14693861%3famp=1

מבחינתי זה האמ אמא של תמיכה בחמאס, ובגידה בזמן מלחמה.

נשאיר לך לחשוב על העונש. אהה והוא לא ערבי.

2. מסכים שזה פופוליזם להעלות את זה עכשיו כי יכל להעלות את זה לפני חצי שנה, אבל זה לא פאשיזם. זה הגיון בריא. פופוליזם כן - פשיזם לא.

3. אתה קורא לזה פאשיזם, אבל במדינות אירופה הנאורות מי שמניף דגל פלסטין מקבל מכות משוטרים היום, בזמן שפה יש תמיכה להניף את דגל הטרור באוניברסיטת תל אביב.

ואנחנו ספגנו 1300 נרצחים, להם יש כמה בודדים.

4. הבעיה שלי עם בן גביר זה שהוא מתעסק בתפל. המהלכים שעשה עכשיו עם הרשיונות נשק היו צריכים לקרות לפני חצי שנה, כנ"ל חימוש כיתות הכוננות, אבל התעסק ברפורמה המסריחה.

5. בעבר העלתי פה את הדברים של יצחק בריק, וואלה קרה אחד לאחד. 

אחת הדרכים שלו לפתרון היה חימוש כלל האזרחים, הבעיה שכל יפי הנפש (כולל כמה פה) טענו שאסור לחלק נשק לאזרחים שומרי חוק,

כאילו חמאס וארגוני הפשיעה באו עם רובאי 07.

6. אחת הבעיות שלי היא שבישראל מתכוננים לאירוע של שנה שעברה.

אם בכל בית בקיבוץ בארי המחבלים היו נתקלים באדם עם M4 ו-ווסט שכפץ קסדה עם 6 מחסניות התוצאה הייתה אחרת. אולי היו נרצחים 20 בני אדם, אבל לא 102.

7. שכל אדם עם גליון פלילי נקי יקבל את הזכות לשאת נשק להגנה עצמית במדינה. אפילו שיגדירו שאזורי מרכז עם אקדחים ואיזורי עימות עם נשק ארוך. נשק חוקי אצל אזרחים שומרי חוק זה מכפיל כוח. אם לאמריקאים יש את התיקון כדי למנוע עריצות של הממשלה, פה יש את הזכות להגן על המשפחה שלך ממחבלים ארורים.

8. בן גביר לא דאג לכל הדברים האלה, לכן נכשל. זהו.

עכשיו ברשותכם, דיברתי היום יותר פוליטיקה מאשר כל השבוע וחצי האחרון.. אני אפרוש פה.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

@פינדר בוא גם אתה.

ננסה לעשות סדר למה אני חושב שההגדרה של פינדר היא טעות ולמה אני לא קונה את הבולשיט של בן גביר:

1. עופר כסיף כבר האשים את ישראל במלחמה הזאת:

https://www.google.co.il/amp/s/www.israelhayom.co.il/news/politics/article/14693861%3famp=1

נשאיר לך לחשוב על העונש. אהה והוא לא ערבי.

2. מסכים שזה פופוליזם להעלות את זה עכשיו כי יכל להעלות את זה לפני חצי שנה, אבל זה לא פאשיזם. זה הגיון בריא. פופוליזם כן - פשיזם לא.

3. אתה קורא לזה פאשיזם, אבל במדינות אירופה הנאורות מי שמניף דגל פלסטין מקבל מכות משוטרים היום, בזמן שפה יש תמיכה להניף את דגל הטרור באוניברסיטת תל אביב.

ואנחנו ספגנו 1300 נרצחים, להם יש כמה בודדים.

4. הבעיה שלי עם בן גביר זה שהוא מתעסק בתפל. המהלכים שעשה עכשיו עם הרשיונות נשק היו צריכים לקרות לפני חצי שנה, כנ"ל חימוש כיתות הכוננות, אבל התעסק ברפורמה המסריחה.

5. בעבר העלתי פה את הדברים של יצחק בריק, וואלה קרה אחד לאחד. 

אחת הדרכים שלו לפתרון היה חימוש כלל האזרחים, הבעיה שכל יפי הנפש (כולל כמה פה) טענו שאסור לחלק נשק לאזרחים שומרי חוק,

כאילו חמאס וארגוני הפשיעה באו עם רובאי 07.

6. אחת הבעיות שלי היא שבישראל מתכוננים לאירוע של שנה שעברה.

אם בכל בית בקיבוץ בארי המחבלים היו נתקלים באדם עם M4 ו-ווסט שכפץ קסדה עם 6 מחסניות התוצאה הייתה אחרת. אולי היו נרצחים 20 בני אדם, אבל לא 102.

7. שכל אדם עם גליון פלילי נקי יקבל את הזכות לשאת נשק להגנה עצמית במדינה. אפילו שיגדירו שאזורי מרכז עם אקדחים ואיזורי עימות עם נשק ארוך. נשק חוקי אצל אזרחים שומרי חוק זה מכפיל כוח. אם לאמריקאים יש את התיקון כדי למנוע עריצות של הממשלה, פה יש את הזכות להגן על המשפחה שלך ממחבלים ארורים.

8. בן גביר לא דאג לכל הדברים האלה, לכן נכשל. זהו.

עכשיו ברשותכם, דיברתי היום יותר פוליטיקה מאשר כל השבוע וחצי האחרון.. אני אפרוש פה.

רגע, מישהו אמר שזה פאשיזם? זה ממש לא פאשיזם. אין מדינה מערבית שאין בה חוקים נגד בגידה במדינה, בטח ובטח שבזמן מלחמה. כמובן שאפשר להתווכח על מה נחשב בגידה (לצורך העניין להגיד שההתנהלות שלנו מול הפלסטינים אגרסיבית מדי ושיש להקל עליהם ולקחת אחראיות על המצב איתם זה ממש לא בגידה אלא רק שאלה של מדיניות, גם אם אני מאוד מאוד מאוד לא מסכים עם אמירה כזו, ואני לא), אבל לדעתי כולנו יכולים להסכים שלטעון שחמאס לא אשמים כשרק לפני שבוע המחבלים שלהם טבחו ב1500 אזרחים ישראלים זה לכל הפחות גובל מאוד בבגידה.

למען הסר ספק, אני חושב שאין שום טעם להעביר את החוק הזה דווקא עכשיו ושיש מיליון דברים חשובים ודחופים יותר שבן גביר יכל להתעסק בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יובל .מ.

עופר כסיף ודומיו עם כל הכבוד הם הדאגה האחרונה שלנו. הדבילים האלה, המחבלים האלה אם תרצה הם הדאגה האחרונה שלנו.
תסתכל על זה ככה כל אחד מהחכ"ים האלה שרף אלפי קולות של אזרחים שבמקום לשים את שיפור התנאים שלהם במקום הראשון שמים אינטרסים מטומטמים אחרים במקום הראשון, זה מקביל ללשלול להם זכות בחירה בצורה דמוקרטית. הם זורקים את הפתק שלהם לפח. הנבחרים שלהם לא רלוונטיים ולא משנים לי ולך שום דבר.

אתה מעדיף נבחרים אחרים שישתמשו בקולות של אותם תומכי טרור לשיטתך ויגזלו תקציבים מהמדינה? תסתכל על זה בצורה כזו.

לגבי בריק. איש חכם. מה שכתבת זה לא מה שהוא אמר. הוא היה יותר ספציפי. בוא ביקש לחמש ישובים וקיבוצים מועדים לפורענות מה שנקרא. הוא ביקש לאמן את הכיתות כוננות. הוא ביקש ליצור שם תעלות לחימה. הוא צדק ב-100%. ככה זה היה גם פעם. בקיבוץ שלי יש פילבוקס!
הצבא והממשלה פה לאורך שנים עשתה את ההפך. עכשיו התהפך המצב, אני יכול להגיד לך שחילקו נשקים ארוכים אצלנו ולא רק אצלנו, בעוד הרבה מושבים וקיבוצים, זה לא מספיק לשיטתי. לדעתי צריך לשאול אזרחים יוצאי יחידות קרביות שלא נקראים למילואים כבר אם הם מעוניינים לבצע מטווח ולשאת נשק, אפילו רק לשם ההרתעה.

לגבי רשיונות נשק, אני לא חושב שכל בנאדם צריך לשאת אקדח. אם אתה שואל אותי זה היה גורם לי לאי תחושת בטחון ב95% מהזמן שאין מלחמה/סבב, יש פה יותר מדי דבילים ויותר מדי אנשים עצבניים. כל וויכוח על חניה או אכיפה פה יגמר בירי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 דקות, Coro כתב:

שוב מכילים, שוב נותנים להם אספקה, לא לומדים.

כרגע לא מכילים כלום, פרשנים מבלבלים במח כי צריך להעביר זמן בין הידיעות לפרסומות

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שגר בענב מסתובב בימים האחרונים עם m16 ורימוני רסס בחגור.

והוא מעולם לא שירת בצה"ל(חרדי לשעבר).

אז כשצריך צה"ל מחמש במיידי אנשים עם רובאי 00..

חבל שלא הבינו את זה כבר לפני 20 שנה..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

1. הוא טוען שסילפו את דבריו

2. גם אם אמר שישראל אשמה במלחמה, זו עדיין לא תמיכה במעשי חמאס

3. להעביר חוק שמאפשר לך להאשים בבגידה מישהו ש"מבחינתך" הוא תומך חמאס זה האמ אמא של הפאשיזם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

אם אתה לא מצליח להפריד בין הגנה על טרוריסטים לבין טענה שלא כל ערבי הוא טרוריסט

בציטוט שהבאת קודם לכן הוא איחל לסתם פלסטיני שלא עשה כלום ״להשרף יחד עם החמאס״ - אז פרשנות לסטטיסטיקת סקרים זה מה שמשנה לך? 

חלק מהכשלון ההסברתי של ישראל הוא בדיוק זה: בעצמנו, אין הפרדה בין חמאס והפלסטינים. לא קולטים את זה אבל זה משחק לידי מבקרי ישראל, כי להגן על חמאס זה משהו הרבה יותר קשה כעת מאשר להגן על הפלסטינים, אבל הפריימינג של הימין במסגרתו אנחנו נלחמים בכל הפלסטינים + העובדה שמתוך כמה מליונים יש מיעוט לוחם, גורם למאמצי ההסברה להיות הרבה יותר מסובכים.

במילים אחרות: גם אם פלוני באמת ובתמים רוצה מוות לערבים, עדיף שיסתום את הפה, אם הוא מתעדף את ישראל על פני האגו.

קצת כמו שהיה עדיף לחמאס להיות פחות isis כי עכשיו, כשיצא המרצע מן השק, יש לגיטימציה הרבה יותר חזקה משאר העולם להפרד מהם לצמיתות.

image.png.8ec48d6634443235bcec6352ff142697.png

(רק חבל שההנהגה הישראלית הנוכחית מורכבת ברובה מחבורה של דפקטים חסרי יכולת ביצוע שעסוקים בסקרי מנדטים ולא במהלכים אסטרטגיים ארוכי טווח, לכאורה)

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, farkash7 כתב:

לגבי רשיונות נשק, אני לא חושב שכל בנאדם צריך לשאת אקדח. אם אתה שואל אותי זה היה גורם לי לאי תחושת בטחון ב95% מהזמן שאין מלחמה/סבב, יש פה יותר מדי דבילים ויותר מדי אנשים עצבניים. כל וויכוח על חניה או אכיפה פה יגמר בירי.

יש פתרונות ביניים. היום קיים רשיון נשיאה ורשיון אחזקה. אחזקה זה בבית, מותר לצאת רק למטווח. אפשר להקל את התנאים לאחזקת נשק, להגדיר שלפני יציאה למטווח צריך לבצע אישור אוטומטי במערכת טלפונית ואז לצאת עם הנשק. מי שיתפס ללא אישור כזה מפר את תנאי האחזקה והנשק יוחרם + אישום פלילי. מי שיש לו רשיון אחזקה וירה על אדם מחוץ לביתו, יואשם בניסיון רצח\רצח, שכן הנשק לא אמור להיות עליו. זה לא אומר חלילה שצריך לחלק נשק על ימין ועל שמאל, אבל יש אפור, לא חייב להיות שחור או לבן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, omerkot כתב:

אין פה באמת שאלה.

יש פה שאלה, ברור שיש פה שאלה, שאלה של יכולת, עזוב נכון לא נכון.
ביום שבת פלשו לך לכאן כמה אנשים כולל מחבלים? 5000? 10000? לא הצלחת לירות בכולם וגם במי שירית זה דרש מאמץ לא קטן.
עכשיו דמיין ש-100K מתחילים לרוץ מכל מני כיוונים לעבר הגדר, דמיין 200K, איך תירה בכולם? גם אם תחליט שכן ויש לך לגיטימציה.

אור עם כל הכבוד לתושבי עזה המסכנים וכן יש שם לא מעט אנשים מסכנים אנחנו לא יכולים לחיות עם הדבר הזה לידנו. ניסינו, לא עבד. 
אנחנו צריכים לחסל אותו ואם בדרך ימותו אלפי עזתים זה מה יש. אישית אני מקווה שלא ישאר שם בניין אחד עומד רק כדי להיות בטוח שאין שם איזה פיר שיצאו ממנו מחבלים. הולכים להכניס שם המון חיילים והבטחון שלהם מבחינתי קודם.
העולם לא יאהב אותנו גם אם נבקש מחמאס שקט ולא נעשה כלום.
שיגמר על הצד הטוב ביותר מבחינתנו. הם מוזמנים לבנות מערכת אחרת בלי טרור, שיתחילו מבתי מלון בקו החוף יש להם אחלה פוטנציאל.

צילינדר אתה חי בישראל. אתה יודע מה דעתם של אנשים פה על החוק...

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...