Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

לזוז דרומה כמה קילומטרים זה לא טרנספר. הם נשארים ברצועת עזה.

זה כמו לומר, קורקינט חשמלי יכול להגיע מתל אביב לגבעתיים, אז הוא יכול גם להגיע מישראל לקפריסין...

קורקינט חשמלי יכול להגיע מישראל לקפריסין. צריך רק למצוא סירה שתיקח אותו (או מטוס).

כנ"ל לגבי הפלשתינים בעזה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3810

• m3x7r3m3

2926

Just now, MostlyWicked כתב:

מה הקשר "ימין על מלא" עכשיו? אני בוחר יאיר לפיד עקבי מאז 2013. עצוב לראות שאתה דוחף פוליטיקה בכוח לאן שהיא לא שייכת. אני רק מציג את המצב כמו שהוא, עובדתית הציבור הפלשתיני קיצוני עשרות מונים מהציבור הישראלי.

לא השוותי בין ישראלים לערבים. טענת שאני סובל מהטייה, כי קראת סקרים, והנה, כל הערבים קיצונים. הראתי לך, בסך הכל, שלפי השיטה הזו קל להראות שישראל היא מדינת ימין קיצוני, כי הממשלה ששולטת בה מתגאה בזה שהיא ממשלת ימין על מלא וכו', ויש לה 64 מנדטים. אבל המציאות היא יותר מורכבת, נכון? אפילו הסברתי למה, נראה לי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כבר 9 ימים בתוך החרא הזה וכלום לא התקדם.

אז שברו עוד כמה בתים בעזה. הרגו עוד כמה טרוטרסטים.

ב9 ימים המבצע היה אמור כבר להיות לקראת הכרעה מלאה של חמאס.

אבל בנתיים 

למה גייסו 300 אלף חיילים?

כדי לייבש אותם בשטחי כינוס?

כדי שיהיו מטרה נוחה לטיווח על ידי חמאס?

הנהגה כושלת.

מקווה שיבואו אנשים ראויים במקומם בבחירות הבאות (ואני מדבר בתור מישהו שבחר בהם)

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

סודן, למשל, ***** יקחו בשמחה.

יש לך שמץ של מושג מה הולך בסודן בכלל?

רמז: עשרות אלפי הפליטים שהגיעו משם לארץ ברחו על נפשם. לא באו במטרה לחפש פה עבודה.

מצד שני, השלטון שם טובח את אזרחיו שלו, אז אולי העזתים ירגישו שם בבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

לא השוותי בין ישראלים לערבים. טענת שאני סובל מהטייה, כי קראת סקרים, והנה, כל הערבים קיצונים. הראתי לך, בסך הכל, שלפי השיטה הזו קל להראות שישראל היא מדינת ימין קיצוני, כי הממשלה ששולטת בה מתגאה בזה שהיא ממשלת ימין על מלא וכו', ויש לה 64 מנדטים. אבל המציאות היא יותר מורכבת, נכון? אפילו הסברתי למה, נראה לי.

מנדטים אינם שווי ערך לסקר. לאנשים יש סיבות שונות למה הם בוחרים כפי שבוחרים, ונדיר שאדם כלשהו מסכים במאה אחוז עם כל מה שהמפלגה שבחר בה מייצגת. זאת לעומת שאלה פשוטה בסקר, שלרוב מתוכננת כך שלא תשתמע לשתי פנים.

כמו-כן לא כלל הציבור בוחר, ובניגוד לסקר, למרות שנכון שהרבה יותר אנשים משתתפים בבחירות מאשר בסקרים, ה"מדגם" של הבחירות (ציבור הבוחרים) מוטה ולא אקראי, קרי יש אחוזי הצבעה גבוהים יותר בציבורים מסויימים שנוטים להצביע למפלגות מסויימות.

בקיצור, דיברת שטויות מוחלטות 

ולא, לא ממש הסברת למה המציאות יותר מורכבת. הטענה שלך היא ש"הרוב הפלסטיני רק רוצים לחיות בשקט". אתה יכול להביא ראיות שמגבות את הטענה הזאת?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במדינות ערב בטח היו אנשים שכן רצו לחיות את חייהם

זה לא מנע מהם להילחם בנו וגם הפוך

ככה זה בכל המלחמות מאז ומתמיד.

להתעסק בפרט זה מיותר 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, BoazB11 כתב:

יש לך שמץ של מושג מה הולך בסודן בכלל?

רמז: עשרות אלפי הפליטים שהגיעו משם לארץ ברחו על נפשם. לא באו במטרה לחפש פה עבודה.

מצד שני, השלטון שם טובח את אזרחיו שלו, אז אולי העזתים ירגישו שם בבית...

נראה לי שלך קצת אין שמץ.

מסודן עצמה לא הגיעו "עשרות אלפים". מקסימום קצת מעל ל-10 אלף לפי הערכות שונות, ורובם באו לחפש חיים טובים. מעטים הם הפליטים מתוכם (רובם כנראה מחבל דרפור).

ומי ישמע העזתים מלקקים דבש בעזה עם החמאס.

להיפך, אנחנו נעביר אותם לסודן לרילוקיישן, תמורת מיליאד דולר לשנה. מעבר לעובדה שהם ירגישו בבית, התוספת העצומה תעזור אולי לסודן לקום על הרגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם נחזיר להם את הסודנים שכבר יש לנו פה, אחרי זה נראה אם הם צריכים תגבורת...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, MostlyWicked כתב:

מנדטים אינם שווי ערך לסקר. לאנשים יש סיבות שונות למה הם בוחרים כפי שבוחרים, ונדיר שאדם כלשהו מסכים במאה אחוז עם כל מה שהמפלגה שבחר בה מייצגת. זאת לעומת שאלה פשוטה בסקר, שלרוב מתוכננת כך שלא תשתמע לשתי פנים.

כן, מנדטים מתווים מדיניות. סקרים לא. סקרים מפשלים, כמו שראינו בבחירות האחרונות, שניבאו הפסד לביבי. בין היתר, כי הם כוללים הרבה פחות בני אדם, וגם כי בני אדם נוטים לפעמים לשקר בסקרים מסיבות שונות. בעוד שבחירות זה "נגעת נסעת". בסקר הספציפי שבחרת להתייחס אליו, ואני בטוח משום מה שלא קראת, פנו ל-1200 פלסטינאים. יש עוד.

לפני 10 דקות, MostlyWicked כתב:

כמו-כן לא כלל הציבור בוחר, ובניגוד לסקר, למרות שנכון שהרבה יותר אנשים משתתפים בבחירות מאשר בסקרים, ה"מדגם" של הבחירות (ציבור הבוחרים) מוטה ולא אקראי, קרי יש אחוזי הצבעה גבוהים יותר בציבורים מסויימים שנוטים להצביע למפלגות מסויימות.

אוקיי, חבל שהגבתי לפני שקראתי את הכל. אז אתה בצעם טוען שסקרים מלמדים טובים יותר מה אנשים רוצים מבחירות דמוקרטיות? קונספט מעניין. למדתי משהו חדש.

לפני 11 דקות, MostlyWicked כתב:

ולא, לא ממש הסברת למה המציאות יותר מורכבת. הטענה שלך היא ש"הרוב הפלסטיני רק רוצים לחיות בשקט". אתה יכול להביא ראיות שמגבות את הטענה הזאת?

הסברתי. חוסר יכולת לקרוא אפילו סקר שאתה מתבסס עליו זו מגבלה שלך.

לפני 12 דקות, MostlyWicked כתב:

בקיצור, דיברת שטויות מוחלטות 

בקיצור, אין לך מושג על מה אתה מדבר. אין לי כח אליכם. מוזמן לעזוב אותי בשקט וללכת לראות סרטונים של גיא בכור או משהו. בהצלחוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

כן, מנדטים מתווים מדיניות. סקרים לא. סקרים מפשלים, כמו שראינו בבחירות האחרונות, שניבאו הפסד לביבי. בין היתר, כי הם כוללים הרבה פחות בני אדם, וגם כי בני אדם נוטים לפעמים לשקר בסקרים מסיבות שונות. בעוד שבחירות זה "נגעת נסעת".

אנחנו לא מדברים כאן על "התוויית מדיניות", מלכתחילה דיברנו על הלך הרוח ורמת ההקצנה בחברה הערבית. נא לא לנסות לטשטש את נושא השיחה על ידי שטויות לא רלוונטיות.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

בסקר הספציפי שבחרת להתייחס אליו, ואני בטוח משום מה שלא קראת, פנו ל-1200 פלסטינאים. יש עוד.

אני מבין שלא עברת קורס סטטיסטיקה והסתברות באוניברסיטה. חבל, אחרת היית מבין עד כמה מה שאמרת לא רלוונטי.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

אוקיי, חבל שהגבתי לפני שקראתי את הכל. אז אתה בצעם טוען שסקרים מלמדים טובים יותר מה אנשים רוצים מבחירות דמוקרטיות? קונספט מעניין.

לא, ממש לא מה שטענתי. אף אחד לא דיבר על בחירות דמוקרטיות עד שאתה התחלת לדחוף באקראי את הנושא. דיברנו על ההקצנה והלך הרוח בעולם הערבי.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

למדתי משהו חדש.

הסברתי. חוסר יכולת לקרוא אפילו סקר שאתה מתבסס עליו זו מגבלה שלך.

בקיצור, אין לך מושג על מה אתה מדבר. אין לי כח אליכם. מוזמן לעזוב אותי בשקט וללכת לראות סרטונים של גיא בכור או משהו. בהצלחוי.

אתה מביך... ביי.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פריג'י כתב:

אין לי שום בעיה עם עסקת שבויים שתכלול שחרור שבויים רבים מאוד

והפצצה שלהם אחרי חצי שעה

• אהבתי 2
  • משעמם 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה משהו שבחיים לא הבנתי למה לא עושים. גם עם גלעד שליט היו צריכים לעשות את זה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, MostlyWicked כתב:

אנחנו לא מדברים כאן על "התוויית מדיניות", מלכתחילה דיברנו על הלך הרוח ורמת ההקצנה בחברה הערבית. נא לא לנסות לטשטש את נושא השיחה על ידי שטויות לא רלוונטיות.

אתה מטריל, נכון?

כן, דיברנו על הלך הרוח וההקצנה בחברה הערבית. מה שאתה עשית היה להביא סקר, שלא קראת בוודאות, המבוסס על 1200 מתושאלים. מה שאני ניסיתי לעשות, ללא הצלחה כי אי אפשר להצליח מול מיוחדים כמוך, זה להסביר שאם מסתכלים על ישראל אנחנו גם נראים הרבה יותר קיצוניים ממה שאנחנו. ויש לזה התייחסות גם בסקר שלא קראת. ושאולי כדאי לשים את זה קצת בפרופורציה, ולא להסיק מזה שכולם פה ושם צמאי דם. כי, בכל זאת, לא בסקרים, אלא במציאות, רוב האנשים לא לוקחים חלק בפעילויות לוחמניות, לא מתאמנים ביחידות של החמאס וכו'.

לא "טשטשתי" את נושא השיחה. צר לי שאתה לא ככ טוב בהבנת הנקרא. 

לפני 6 דקות, MostlyWicked כתב:

לא, ממש לא מה שטענתי. אף אחד לא דיבר על בחירות דמוקרטיות עד שאתה התחלת לדחוף באקראי את הנושא. דיברנו על ההקצנה והלך הרוח בעולם הערבי.

זה בדיוק מה שטענת. 

ממש כאן:

לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

ונדיר שאדם כלשהו מסכים במאה אחוז עם כל מה שהמפלגה שבחר בה מייצגת. זאת לעומת שאלה פשוטה בסקר, שלרוב מתוכננת כך שלא תשתמע לשתי פנים.

אתה באמת לא מבין מה אתה כותב, אה?

לפני 6 דקות, MostlyWicked כתב:

ביי.

ו... נחסם.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אתה מטריל, נכון?

כן, דיברנו על הלך הרוח וההקצנה בחברה הערבית. מה שאתה עשית היה להביא סקר, שלא קראת בוודאות, המבוסס על 1200 מתושאלים. מה שאני ניסיתי לעשות, ללא הצלחה כי אי אפשר להצליח מול מיוחדים כמוך, זה להסביר שאם מסתכלים על ישראל אנחנו גם נראים הרבה יותר קיצוניים ממה שאנחנו. ויש לזה התייחסות גם בסקר שלא קראת. ושאולי כדאי לשים את זה קצת בפרופורציה, ולא להסיק מזה שכולם פה ושם צמאי דם. כי, בכל זאת, לא בסקרים, אלא במציאות, רוב האנשים לא לוקחים חלק בפעילויות לוחמניות, לא מתאמנים ביחידות של החמאס וכו'.

לא "טשטשתי" את נושא השיחה. צר לי שאתה לא ככ טוב בהבנת הנקרא. 

זה בדיוק מה שטענת. 

ממש כאן:

אתה באמת לא מבין מה אתה כותב, אה?

סיכום של השיחה.

1. שיקרת לגבי נושא השיחה

2. דחפת פוליטיקה לא קשורה לכלום

3. הפגנת חוסר הבנה מביך בסטטיסטיקה

4. האשמת אותי באי-קריאת הסקר בזמן שלא נראה שאתה בעצמך מבין מה אתה קורא

5. לאורך כל השיחה לא הבאת ולו שביב של הוכחה לטענתך ש"הערבים רק רוצים לחיות בשקט", גם כשביקשתי ממך במפורש

אחלה שיחה סך הכל.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

ו... נחסם.

אתה לא צריך לדווח לי ליצן, פשוט תחסום.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפחבר, אתה פשוט מנסה למצוא רציונל אצל חבורת טרוריסטים נאצים שחותכים ראש של תינוקות ושורפים את הגופה.

אל.

אל תחפש תירוצים, אל תחפש סיבות, אל תחפש עילות. הם פשוט שונאים אותך.

פה ושם יש בודדים שיהיו בני אדם, בסדר. נזרום. כל הכבוד להם.

אבל עזתי או שבח משכם שיסתנן ויגיע לתל אביב במקרה הטוב יעצר, במקרה הרע יתעלמו ממנו עד שיעשה פיגוע. 

אזרח ישראלי שיכנס לעזה או לשכם לא יצא ממנה ב99 אחוז מהמקרים. זה כל הסיפור.

היחידים שצריך לנסות לקרב אלינו (וזה אפשרי) אלה ערביי ישראל, כי מה לעשות אי אפשר לגרש.

עכשיו צריך הסברה נורמלית שתראה גם למוחמד מטייבה ששרף חנות אופניים כי היא תרמה לילדים ישראלים שמחבלי חמאס רצחו גם ערבים.

כמו שהבנת אני זורם איתך על עניין ה"צריך למצוא פתרון נורמלי", ואין לי עניין לתת לסמוטריץ לטייל בחאן יונס כי זה לא ריאלי, הלוואי שהיה אפשר ללחוץ על כפתור ולהשמיד את כל ה2 מיליון, אבל נתמודד עם מה שיש.

כרגע צריך להתחיל לדבר ערבית, שזה אומר לתת התראה של שעתיים בגג ולהתחיל עם הפצצות שטיח על שכונה, לאחר מכן לעבור לשכונה הבאה עד שמקבלים חזרה את כל החטופים. מי שמת בדרך ברכה.

(לתת התראה כי עדיין אנחנו הומניים, אבל שחמאס יקחו את האחריות על המוות).

לא אבכה על שום תינוק עזתי של מחבל עד שאריאל בן החצי שנה יחזור לבית.

לא אבכה על שום אמא נבלה של מחבל עד ששני לוק תחזור לרקוד.

לא אבכה על שום אח של מחבל עד שכל הורה, אח או סבתא ישראלים יחזרו לבית.

כמו שאמר יאיר לפיד (שהשם ישמור אני מסכים איתו), חמאס צריך להימחק וזה לא משנה מה העולם יגיד, אלה הילדים שלנו.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...