Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

הרחיבו את שטח הדייג וה 15,000 פועלים זה לא סתם אויר.

או וואה או וואה. אל תשאל. 15 אלף פועלים על 2 מיליון תושבים. שיא עולמי באבטלה. בטוח ש 15K פועלים ושטחי דייג זה "חיים טובים לאוכלוסיה"?  בקושי יש להם חשמל ומים...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3809

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, David32 כתב:

לא היה ירי, היה איום על ירי.

ועוד בציטוט לאחר מכן רשמתי איום.. אצבעות מהירות על המקלדת. מודה בטעות. היה איום בירי נ"ט.

מנקודת מבט שלי, סבלתי ועדיין סובל מהסבב לחימה הזה. יום חמישי כבר ידעתי שפנינו לסבב לחימה (יום רביעי עוד הכחשתי שזה מה שהולך להיות). פניקה וחרדות בחמישי, שישי רגוע עד שמגיע לאזור הדרום, נתקל במחסום, עושה עיקוף של שעה, מגיע לבית. אחרי כמה שעות קולות הציפורים בשמיים. לאחר מכן כמה בומים, צבע אדום ופניקה של הקפצה כי יש צורך לסדר סידורי שינה למשפחה שמעבר לכביש. שבת על האש עם המשפחה כי צריך 15 שניות מממ"ד וברקע בומים וציפורים בשמיים.

אזקעות שלא נשמעות ביישוב, התראות שווא, בומים לאורך כל היום. שינה לא איכותית שתחזור רק בעוד שבוע שבועיים, סטרס שמשתחרר לכאבי גב ורצון לקחת חופש מהעבודה או בכלל להתפטר כי למה עבודה. 

מרוצה מהסבב? למדתי לחכות ולבחון את זה במרוצת החודשים/שנים. מאשר כבר עכשיו לחלק ציונים לאיש כזה או אחר. 

מה אני רוצה בסבב הבא? שיכניסו את תל אביב למשוואה, שאני אהיה באזור הדרום ושמערכת כיפת ברזל שתעבוד יופי יופי. מת על הזיקוקים הללו. הבאסה - אזור הצפייה בשטח פתוח.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

או וואה או וואה. אל תשאל. 15 אלף פועלים על 2 מיליון תושבים. שיא עולמי באבטלה. בטוח ש 15K פועלים ושטחי דייג זה "חיים טובים לאוכלוסיה"?  בקושי יש להם חשמל ומים...

ה 15,000 האלה מכניסים כמו 40,000 שעובדים ברצועה והם יודעים שזו התחלה.

בינתיים מותר להם לעבוד רק בבנין או תעשייה.

כשאתה רעב גם פירור זה הרבה  

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40000? יותר יותר...
"השכר הממוצע של כלל המועסקים בשכר בעזה עמד ברבעון הרביעי על 682 שקל בחודש"

יש הרבה אנשים שלא יודעים שפעם מעזה היו יוצאות בכל יום שיירות של מכוניות כדי לעבוד בארץ בבניין וחקלאות.
עד היום אני זוכר את הגנן שלנו בחבל אשכול, דופק ביום שבת בדלת וממשיך לדפוק למרות שאתה אומר לו להיכנס, הוא היה חירש... היה מגיע אלינו מעזה בלי הודעה מוקדמת.
גם אם היה צריך אותו וגם אם לא אבא שלי היה נותן לו לעבוד ואחר כך מקפיץ אותו חזרה.

מי ששיפצו לנו את הבית גם היו מעזה, הסתובבו עם פטישי 5 חופשי חופשי ליד הילדים.

איך שהמציאות השתנתה...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה במכה אחת לכולכם - לא מרוצה מלפיד, ולא הייתי מרוצה מביבי ב6-7 שנים האחרונות.

בגלל זה חיפשתי מקומות אחרים, ומאז 2013 הצבעתי לבנט למעט פתק אחד בודד ב2020 לביבי.

מה קיבלתי במקום 10 מעלות ימינה? את מרענה, גולן וואליד טאהה.

והגאווה שלכם על זה שלפיד משתמש בשיטות של ביבי.. נו טוב. שיהיה לכם בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, farkash7 כתב:

חבל אשכול

וואלה, בפתחה או באזור צוחר ושות'? או שאני בכלל לא בכיוון וזה בקיבוצים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, DareDevil כתב:

צוחר

לפני 26 דקות, יובל .מ. כתב:

לא מרוצה מלפיד

הבנאדם יומיים ראש ממשלה. ממה בדיוק אתה לא מרוצה?
דרך אגב לא הצבעתי לו מעולם, אבל אני באמת לא מבין איך אתה יכול לא להיות מרוצה ממנו.
אתה יכול להגיד לא אבחר בו כי אני לא מאמין בו, אבל כדי להיות מרוצה/לא מרוצה ממשהו צריך לחוות אותו.

שרשור פוליטי, אולי כדאי לתת את הדעת  למה שקורה במפלגת העבודה היום. הם רוצים למות? מי אלה האנשים האלה ולמה שמישהו יבחר בהם?
לבר לב היו כמה יציאות של אלוהים ישמור אבל וואלה בגדול לטעמי היה שר פנים לא רע ( אולי זה שוב בגלל ביבי שהרגיל אותנו לאשפה,אוחנה, וחוסר תפקוד) והוא בחוץ...

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

מה קיבלתי במקום 10 מעלות ימינה? את מרענה, גולן וואליד טאהה.

LOL

חבל שאתה לא מעריך את הימין שבנט הכניס לממשלה הזו. כי עד שהוא הגיע, לא ממש היה ימין כלכלי וזה חבל אמיתי כי מאוד רציתי את ביבי של 2003. ימין כלכלי לא מתפשר שעושה צעדים אמיצים ונכונים. בסוף קיבלתי אחד שמפחד מועדי עובדים ומקדם שמאל כלכלי שמשאיר אנשים עניים

• רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

חבל שאתה לא מעריך את הימין שבנט הכניס לממשלה הזו

אתה לא מבין. "ימין" זו מילה נרדפת לנתניהו (והחרדים. האירוניה מתה). 

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

#define RIGHT Bibi

(You <3 RIGHT)? printf("אתה ימני בנשמה!"): printf("שמאלני- צא בחוץ!"); 

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 3

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרגע ששס ויהדות התורה התחילו להיות ״ימין״ הפרדיגמה השתנתה כל כך חזק שלהגדרות האלה אין יותר משמעות. במילים אחרות ביבי יכול לספר לחסידים שלו שהעולם שטוח ושיש נגדו מזימה עולמית של חייזרים והמצביעים שלו יצעקו את זה כמו תורה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, farkash7 כתב:

הבנאדם יומיים ראש ממשלה. ממה בדיוק אתה לא מרוצה?
דרך אגב לא הצבעתי לו מעולם, אבל אני באמת לא מבין איך אתה יכול לא להיות מרוצה ממנו.

למען ההגינות את השאלה הזאת צריך לשאול גם את מי שמרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, SlowRide כתב:

לא. כ"לקוח" של השלטון לא מעניין אותך מי יורה את הטילים. אתה רוצה שקט ושגרה כמה שיותר מהר. הממשלה הקודמת כשלה לספק את זה, הנוכחית לא. זאת השורה התחתונה.

אם חופרים מספיק אפשר לבטל כמעט כל השוואה.

אתה זה שרצית אובייקטיבי לא?!

אז מה אתה בא בטענות שהצבעתי שההשוואה שלך היא לא אובייקטיבית?

תגיד שאתה לא רוצה אובייקטיביות אלא לחפש נקודות לטובת הממשלה הזו.

לפני 18 שעות, יבגניפ כתב:

לא היינו בשיחה הזו כבר? 

הצבעתי על חור לוגי במשפט שלך.

למי איכפת? היא נפלה. ומימלא אתה ויובל לא תצביעו ללפיד ולבנט.

הסיפור כאילו המבצע יכל להתקיים לפני נפילת הממשלה הזו, לא מיועד אליי ולא ליובל.

אגב אי אפשר להצביע לבנט, הוא פורש לביתו.

לא היתה סיבה לתקוף בעזה בשנה האחרונה. 

זה לחלוטין לא עונה על השאלה...

לפני 16 שעות, farkash7 כתב:

אבל פגעו בו מה אתה רוצה? מדברים על זה שהפיקוד שלו חוסל או לפחות נפגע קשה.

אתה חושב שאם יורידו 50 חברה עם קלאצ׳ זה מה שיהפוך אותו למשמעותי?

מחר בבוקר יגייסו 100 חדשים בעלות של 100$ לחודש משכורת.

לא נכון מהרבה סיבות.

העיקרית שבהן היא שהתשלום תמורת הסיכון נמוך מהאלטרנטיבות.

מי שלא באידיאולוגיה של הג'יהאד, יעדיף להצטרף לחמאס, עם סיכון נמוך יותר.

לפני 16 שעות, יובל .מ. כתב:

בוא תיתן לי סיבה אחת למבצע האחרון.

סיבה אמיתית, בשטח, לא "איום".

יובל אתה לא צודק, וד"ל.

לפני 15 שעות, farkash7 כתב:

מי שניהל פה את המבצעים לפני ובא "מהימין" לא עשה עבודה טובה יותר ולא היה אגרסיבי יותר אז בבקשה מספיק עם הקישקושים.

כי בינינו עם כל הכבוד, ניהול המבצע מתבצע ברמת מטכ"ל ומטה.

הבעיה היא עצם היציאה למבצע, כי את זה לא מאשרים בפורום מטכ"ל (ומדינה מתוקנת - גם לא בפורום של רה"מ-שר ביטחון, אלא בפורום רשמי כמו הקבינט המדיני-ביטחוני).

לפני 15 שעות, David32 כתב:

בקיצור, נשמע שגם הימין וגם השמאל מסכימים שזה היה מבצע מיותר. עכשיו נשאר שליאור יסכים וזהו.

אף מבצע נגד ארגוני טרור לא מיותר, באף תזמון.

אגב מבחינתי המעצר של אותו מפקד ג'יהאד בשומרון היה מיותר, היו צריכים לחסל אותו וזהו.

תחשוב שבדיעבד לא היית יוצא למבצע, כי זה מוציא את העוקץ מהאיומים שלהם - מה הם ידרשו? שתחזיר אותו מהמתים?!

לפני 15 שעות, David32 כתב:

אה כן ויובל, היה צריך לפני שנה? יעני ביבי הימין החזק היציב לא עשה את העבודה?

לפני שנה וקצת לא היה ימין חזק, הייתה ממשלה של הליכוד (ממש לא ימין חזק), כחול לבן (ממש לא ימין), החרדים (ממש לא ימין), ואסופת הומלסים פוליטיים (לא רלוונטיים בכלל).

אבל לעצם השאלה - אכן לא עשו את העבודה.

ההתקפלות בנושא מצעד הדגלים וקיפול לשכת בן גביר משמעון הצדיק הוכיחו חד משמעית מה שאפילו נתניהו מנסה ללמד בספר שלו - הסכמה לדרישות של ארגון טרור רק מעודדת אותם לפעול.

לפני 15 שעות, MiniMiz3r כתב:

העברת מזוודות כסף לחמאס

כי סכומים גבוהים בהרבה, אבל בתצורה של דלק שאפשר למכור ברצועה (ואפילו להפקיע את מחירו כדי להרוויח אפילו יותר מהשווי הריאלי) זה עדיף?

זה Tomato tomato.

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

לא ירו טיל מעזה שנה

אין להם טילים יש להם רקטות.

זה כמובן לא נכון, למשל ההחלטה על השיפוץ ופתיחת 4 כיווני אוויר לעמדת החמאס (אבל השארתה עומדת) התקבלה בתגובה לירי רקטה.

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

לפיד הרבה יותר קרוב לליכוד בכל דבר ממה שהוא קרוב לשמאל. הסיבה היחידה שהוא לא בקואליציה עם ביבי זה כי הם רבו, כמו שביבי רב עם כל הילדים האחרים בגנון.

כמו המוכנות להקים קואליציה שהמשותפת היא חלק ממנה? או אפילו רשת הביטחון שלה?

לפני 14 שעות, RK כתב:

למה אתה חושב שזה מעניין מישהו? מרגע שתומכי הליכוד קיבלו בחפץ לב את המשוואה "ימין=ביבי" ואת המשוואה "שמאל=כל מי שלא ביבי", כל מה שאתה אומר לא מעניין. אני מת לדעת מה ביבי עשה, אגב, שהוא כ"כ ימני. מתישהו. לא אמר, עשה. בייחוד ימין כלכלי (כי מדינית אנחנו ממילא במערכת אילוצים, לפה או לשם כולם יעשו את אותם הדברים).

בגדול אני מסכים איתך, אם כי לגבי המדינית המערכת אילוצים מגבילה את הימין, לא את השמאל, פעולות שמאל אפשר לעשות בכיף ושום אילוץ בינלאומי לא יפריע.

ככה שבקטע הזה - זה לא נכון.

סתם דוגמה - הכנסת הפועלים מעזה, הקואליציה הנוכחית אישרה במדרגות עולות עד 15 אלף, אחרי המבצע נותנים "בונוס חוסר השתתפות" לחמאס בדמות עוד 5 אלף.

בתקופת הקואליציה הקודמת כמה היו? 0

לפני 14 שעות, DareDevil כתב:

זה היה קורה גם ככה אם ביבי היה בשלטון וגם אם היינו אחרי הבחירות 22. הסבב הזה הוא ברירת מחדל מסוימת. הסבב היה קורה מתישהו בעתיד הקרוב. כך יצא שיש שעת כושר לעבוד בה..

צודק, אני רק לא מבין את מדיניות הבת יענה לא להבין ש"שעת כושר" זה אחרי נפילת הממשלה בישראל.

הזוי בכל קנה מידה.

לפני 14 שעות, David32 כתב:

15 אלף זה יותר מ-0 אתה יודע.

מי אשם בזה שאין להם חשמל? המדינה שעליה הם יורים שגם מספקת להם חשמל (שעליו הם כמובן לא משלמים, רק צוברים חוב)?

מי אשם בזה שאין להם מים? שישתו מהים של עזה לא?

עד איפה מגיע הפטרנליזם? אנחנו צריכים גם לדאוג להם למסאג' פעם בשבוע?

לפני 13 שעות, farkash7 כתב:

אפשר לא להיות מרוצה מהקואליציה שהוא הרכיב (וזה הוא הרכיב, הוא קיבל את המנדט והוא הודיע לנשיא "עלה בידי").

לפני 13 שעות, farkash7 כתב:

לבר לב היו כמה יציאות של אלוהים ישמור אבל וואלה בגדול לטעמי היה שר פנים לא רע ( אולי זה שוב בגלל ביבי שהרגיל אותנו לאשפה,אוחנה, וחוסר תפקוד) והוא בחוץ...

Say what? אוחנה היה פי אלף יותר טוב. (והוא לא היה כזה טוב בפני עצמו).

הבנאדם בחוסר תפקוד טוטלי. לא לדבר על זה שמנטלית הוא בכלל לא שם.

על כך יש תמימות דעים אפילו אצל מתפקדי העבודה, ולכן הוא במקום שהוא קיבל.

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

חבל שאתה לא מעריך את הימין שבנט הכניס לממשלה הזו.

הימין בממשלה הזו שפחד מהצל של עצמו? כזה שסתם את הפה גם כשהשמאל בממשלה השתולל לכל כיוון אפשרי?

זה הרי בדיוק הימין שאני רוצה... 😂

לפני שעתיים, Giant_TA כתב:

מהרגע ששס ויהדות התורה התחילו להיות ״ימין״ הפרדיגמה השתנתה כל כך חזק שלהגדרות האלה אין יותר משמעות. במילים אחרות ביבי יכול לספר לחסידים שלו שהעולם שטוח ושיש נגדו מזימה עולמית של חייזרים והמצביעים שלו יצעקו את זה כמו תורה. 

הם לא ימין, כמו שהם לא שמאל - מדינית לפחות. (האלקטורט שלהם דווקא ימין מאוד, עובדה שהם מאבדים מצביעים דווקא לבן גביר)

כלכלית כמובן שהם שמאל.

אממה - קל "לקנות" אותם, אין להם דרישות אידיאולוגיות מי יודע מה, הגבלת עבודות בשבת פה ומניעת הכנסת חמץ לבתי חולים בפסח שם, אלה דברים שלליכוד ולימין קל לבלוע, חלקם אפילו באג'נדה שלהם, ומסתבר שגם מבחינת דרישות כלכליות, הם דורשים פחות מהאלטרנטיבות (רע"מ והמשותפת למשל).

זה הופך אותם לשותפים מעולים לליכוד ולימין.

בעבר הם היו שותפים מעולים גם לשמאל, אבל השמאל זז, היום מניעת הכנסת חמץ לבתי חולים בפסח זה קזוס בלי למרצ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עד איפה מגיע הפטרנליזם? אנחנו צריכים גם לדאוג להם למסאג' פעם בשבוע

כשמדברים על זה שנפסיק להם את החיים הטובים, צריך שיהיה משהו לקחת ממנו. 

נתתי דוגמא לתנאי מחיה בסיסיים שאין להם כביסוס לטענה שאין מה לקחת מהם...

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

כשמדברים על זה שנפסיק להם את החיים הטובים, צריך שיהיה משהו לקחת ממנו. 

נתתי דוגמא לתנאי מחיה בסיסיים שאין להם כביסוס לטענה שאין מה לקחת מהם...

על מי מהאנשים בעזה אתה מסתכל כשאתה אומר את זה?

יש שם אנשים עם חיים מעולים, שאין להם בעיה של מים או של חשמל, אוכל או אפילו קניות של מוצרי מותרות מובהקים.

למשל כמה קניונים יש בעזה?

ציטוט

האם ייתכן כי את העניים באמת, עושקים כל ארגוני הטרור, ואלו שבשלטון, והמקורבים?
ולצידם של העניים שלא יודעים איך להביא אוכל לילדים, חיים אלו העושקים, שאת כספי הסיוע, והמזון לנזקקים, לכיסם הם שודדים, האם כך הם ממנים את החיים הטובים?

ושאלה אחרונה שכבר שאלה כתבת אל-ג’זירה, בכתבה מסוף שנת שנת 2017 (תודה לMEMRI על התרגום) על הכלכלה העזתית: מדוע ברצועה, משקיעים בעלי ההון, בכל מה שקשור לכלכלת צריכה, כמו בתי מלון, מסעדות, אפילו סלוני טיפוח ויופי וכמובן קניונים חדשים, במקום להשקיע בכלכלת צמיחה, כמו במפעלים ובחקלאות?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...