Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

בצרפת חושבים שהם רלוונטיים למה שקורה פה בגלל שעוד יש להם אי-אלו געגועים ללבנון בתור מדינת חסות.

מעניין אותי אם מקרון רוצה לצאת ליצן פעמיים, כמו שיצא שניה וחצי לפני שרוסיה תקפה את אוקראינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4899

• SlowRide

4770

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אז אתה מוכיח שלא רק שיש ביקוש אלא שגם מקבלים יותר. הבטטה טוען בדיוק הפוך.

לא. הוא צודק.

הדוגמא שהבאתי היא אנומליה. 

פונים אליי לא מעט ומציעים לי משרות במרכז.

הברוטו יכול להיות לגדול ב 5-6K בקלות. 

אני מוותר כי אני לא מועניין לבלות בדרכים 3 שעות כל יום. 

אבל מי שכבר גר שם? נהנה מהתוספת (וכנראה מבזבז אותה על דיור). 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

אני בתול וחי עם ההורים.

image.png.81f04632d546257397a54899e485f012.png

• מצחיק 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, SurfHigh כתב:

לא. הוא צודק.

הדוגמא שהבאתי היא אנומליה. 

פונים אליי לא מעט ומציעים לי משרות במרכז.

הברוטו יכול להיות לגדול ב 5-6K בקלות. 

אני מוותר כי אני לא מועניין לבלות בדרכים 3 שעות כל יום. 

אבל מי שכבר גר שם? נהנה מהתוספת (וכנראה מבזבז אותה על דיור). 

השאלה היא כמה קל לאייש מששרה בצפןן לעומת המרכז.

האם זה שוק של מחפשי עבודה בלבד, דרושים בלבד או מאוזן?

ונקודת המבט שלך כמגייס לדעתי יותר נכונה כי מחפש העבודה הוא פיתרון נקודתי בעוד המגייס מחפש פתרונות למגוון גדול יותר שנותן תמונה יותר אמיתית.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, MiniMiz3r כתב:

הרבה יותר קשה לגייס בצפון. 

נו ברור, עכשיו הכל נשרף..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

השאלה היא כמה קל לאייש מששרה בצפןן לעומת המרכז.

האם זה שוק של מחפשי עבודה בלבד, דרושים בלבד או מאוזן?

זה שוק שמאוד תלוי בותק ובתחום הספציפי.

אני חושב שבלי להגזים 98% מחברות הסייבר יושבות בתוך 3 קמ"ר.

תפתח אחת מחוץ לרדיוס יהיה לך קשה לגרום לאנשים להגיע.

ואני מדבר איתך על הרצליה, אשקלון בכלל לא רלוונטית.

אם אתה מחפש מפתח פרונט ללא נסיון יש לך בוגרי קורסים בערימות והם יבואו לעבוד בכל מקום בשביל הנסיון, אבל once יש נסיון...אתה כבר יודע לאן זה הולך.

לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

ונקודת המבט שלך כמגייס לדעתי יותר נכונה כי מחפש העבודה הוא פיתרון נקודתי בעוד המגייס מחפש פתרונות למגוון גדול יותר שנותן תמונה יותר אמיתית.

אבל נתתי לך דוגמה של כמה עשרות מחפשים ולא אחד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על בוגרים טריים. לא בדיוק חומר מבוקש בשום תחום.

גם אני לא דוגמא כי הצרכחם שלי הם בתחום המכאני וכשהייתי צריך מתכנן אלקטרוניקה לקחתי מישהו יקר כי אין לי את הכלים לנהל אותו מקצועית (תחום התכנות עשיתי בשת"פ עם מכללה).

לעומתנו מגייס רואה את המצב במגוון תפקידים ורמות הרבה יותר נרחב.

אני גם לא יודע איפה למדתם אבל אין דין בוגר סמי שמעון אפילו בהצטיינות כדין בוגר אוניברסיטה מובילה אפילו בציונים ממוצעים.

• רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, oryo כתב:

הערת צד שתשמע מתנשאת למרות שהיא אובייקטיבית נכונה - אין כמעט ישראלים שגרים בבית גדול, דירת ״5״ חדרים (3 וממד) זה לא שום דבר גדול, בית ישראלי ״גדול״ של עשירון עליון שקול ל starter home שאנחנו משכירים כאן לצווארון כחול. הכל יחסי.

עזוב שכל בית מחורטט בארה"ב הוא 2500sq/ft, ומי שקונה אותו הוא בסטטוס של העובד של העובד של NightDriver. אנחנו לא במשחק הזה.
היום בישראל מוכרים דירות 5 חדרים בגודל מדהים של 110 מ"ר. העיקר שלכל ילד יש את המכלאה שלו.

אתם זורקים כאן אנשים שגרים בפריפריה בבתי קרקע. אוקיי נגיד שבשביל זה שווה לאכול פקקים, אבל רוב האנשים לא גרים בבתי קרקע.
רוב האנשים אלו כאלה שקנו בראש העין כדי לנסוע לת"א כל בוקר ולאכול פקקים, העיקר שתהיה מכלאה על שמם.
האמת לא מאשים אותם, המדינה הזו דפוקה ברמות, תחבורה ציבורית ברמה של בית שימוש במדינה בגודל של מטר ובמבה.
מה שהבריטים והתורכים עשו פה בכמה שנים של המנדט עם רכבות עוד לא הצלחנו לעשות, ומה הפלא? תראו איזו נעל מנהלת את משרד התחבורה ומי שיחליף אותה יהיה נעל בית אחר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אידית הייתי בוחר בדירת 3 חדרים במרחק סביר מהעבודה על בית רחב ידיים רחוק ממנה. נכון שאולי הייתי מתפשר על גודל המשפחה או דברים אחרים אבל להגיע הרוג ועצבני בסוף יום זה הכל חוץ מהחיים שאני מאחל לי ולמשפחתי.

אני עובד כדי לקבל איכות חיים וחלק מאיכות החיים עבורי זה לא לעמוד בפקקים ( אני אוהב את מה שטני עןשה בעבודה ולכן השעות המרובות עבורי הם לא פגיעה אלא חלק מאיכות החיים. 30 שנה ויישארו לי אצבעות פנויות אם אספור את הימים שקמתי ולא היה לי חקש ללכת לעבודה).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, farkash7 כתב:

עזוב שכל בית מחורטט בארה"ב הוא 2500sq/ft, ומי שקונה אותו הוא בסטטוס של העובד של העובד של NightDriver.

*Cries in Washingtonian*

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אתה מדבר על בוגרים טריים. לא בדיוק חומר מבוקש בשום תחום.

גם אני לא דוגמא כי הצרכחם שלי הם בתחום המכאני וכשהייתי צריך מתכנן אלקטרוניקה לקחתי מישהו יקר כי אין לי את הכלים לנהל אותו מקצועית (תחום התכנות עשיתי בשת"פ עם מכללה).

לעומתנו מגייס רואה את המצב במגוון תפקידים ורמות הרבה יותר נרחב.

אני גם לא יודע איפה למדתם אבל אין דין בוגר סמי שמעון אפילו בהצטיינות כדין בוגר אוניברסיטה מובילה אפילו בציונים ממוצעים.

שתהיה בריא, לא משנה מה הטיעון אתה תמצא איך לסובב אותו עליך,גם אם הוא בליל של שטויות.

יש בוגרים,מנוסים, מנוסים מאוד,אמהות...לכל תת תחום תמציא לי טיעון?

אצל כווולם כולל כולם המצב אותו מצב.

זה היה משעשע אבל דיי מיצינו.

היו לי דיונים יותר מוצלחים עם מצביעי ליכוד.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון גרוע 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי חושב שיש עבודה בדרום. אולי בתחומים מסויימים ומשרות ENTRY. 

אבל במשרות יותר מתקדמות ההיצע פשוט לא קיים. עד כמה לא קיים? זה מסתכם בשליחת קו"ח פעם אחת בשנה וחצי האחרונות. 

ולא, אני לא מדבר על חזרה לראיון טלפוני או זימון לראיון פרונטלי. אלא שליחת קורות חיים למשרות שאני מעוניין בהם. משרה אחת(!) בשנה וחצי. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הגענו לנושא הזה, קפצה לי כתבה בטמקא, שמדרגת שכונות למגורים באיזור השרון. המציאו איזה דירוג, שמתייחס למוסדות חינוך, תחבורה, תכנון שכולל עירוב שימושים וכו' ועוד כל מיני. המנצחת שלהם זו גליל ים בהרצליה. לא מדובר בפריפריה. מהחלונות בקומות הגבוהות רואים את ת"א. קרוב לים. המחירים בשמיים. 4.7 מיליון ל-100 מטר. אומרים בכתבה שיש שם הרבה הייטקיסטים. כנראה. לא יודע. אבל גם הייטקיסט ממוצע לא באמת יכול להרשות לעצמו דירה ב-5 מיליון. מילא. לפי הדירוג יש בשכונה מגוון מוסדות לימוד, מקומות בילוי, היא קרובה לתחבורה ציבורית סבירה וכו'. נשמע קסום למי שיכול להרשות לעצמו, נכון?

הבעיה היא שמדובר פלוס מינוס בשקר. ומספיק להכנס לשכונה הזו בשעה שבה נגמר יום הלימודים בבתי הספר, כדי להבין עד כמה. כל האיזור פקק אחד ענק, בערך משבעת הכוכבים ועד לבית העלמין החדש בקצה. מספיק כדי להסיק שאין שם ילדים שהולכים הביתה ברגל, או רוכבים על אופניים (את ההורים שאוספים את הילד על חשמלוק תלת גלגלי אני לא סופר). וההגעה לבית הספר היא ברכב. גם הקרבה היחסית לתחבורה ציבורית היא קצת שקר. כן, זה 15-20 דקות לתחנת הרכבת בהרצליה. חצי שעה, אולי קצת פחות לאיזור התעשיה של העיר. אבל כמה אנשים באמת ילכו ברחובות מהסוג שיש בשכונת בלון טיפוסית בישראל, או על המדרכות לצידי שדרות שבעה הכוכבים ומעל איילון וכביש החוף? ובהתאם, כל הכחול לבן שציירו שם, כבר מתמלא בהדרגה במכוניות. ודי בטוח שעוד שנה גם שם כבר תהייה מצוקת חניה לרכב השני או השלישי של המשפחה. ואף אחד לא יבין למה.

וכשהמלחמה תגמר, וננצח, התושבים מהשכונה הזו, ושכונות דומות אחרות, יחזרו לטוס לחול. יסעו בתחתית בלונדון או במדריד או בוינה. ויגידו לעצמם שאיזה כיף זה, שהכל נגיש ונוח ואין פקקים אם לא רוצים לעמוד בהם. ואף אחד לא יקשר בין הבחירה שלו בחיים היומיומיים כאן, לבין זה. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Potato כתב:

שתהיה בריא, לא משנה מה הטיעון אתה תמצא איך לסובב אותו עליך,גם אם הוא בליל של שטויות.

יש בוגרים,מנוסים, מנוסים מאוד,אמהות...לכל תת תחום תמציא לי טיעון?

אצל כווולם כולל כולם המצב אותו מצב.

זה היה משעשע אבל דיי מיצינו.

היו לי דיונים יותר מוצלחים עם מצביעי ליכוד.

בקיצור, כשהנתונים שלא אני מביא מראים אחרת אתה משתטח על הרצפה ורוקע ברגליים.

לפני 43 דקות, davemustaine87 כתב:

לא יודע מי חושב שיש עבודה בדרום. אולי בתחומים מסויימים ומשרות ENTRY. 

אבל במשרות יותר מתקדמות ההיצע פשוט לא קיים. עד כמה לא קיים? זה מסתכם בשליחת קו"ח פעם אחת בשנה וחצי האחרונות. 

ולא, אני לא מדבר על חזרה לראיון טלפוני או זימון לראיון פרונטלי. אלא שליחת קורות חיים למשרות שאני מעוניין בהם. משרה אחת(!) בשנה וחצי. 

באיזו משרה אתה מעוניין?

• רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...