Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, Renaultrap כתב:

עם אמונה בצדקת הדרך מעמידים בני ברית חזקים במקומם כשהם משחקים בבטחון הלאומי שלך.

כן, אני מכיר את המלפפון והגנן, וכישראלים אף פעם לא היינו טובים במיוחד בצניעות (גם אני לא 😅) ובעיקר הבנה של מגבלות הכח. ישראל כרגע דוחפת את בעלת הברית (ובפחות נימוס אמריקאי: נותנת חסות) שלה, מבלי להבין ששימור האינטרסים המשותפים היא לא בגדר ״nice to have״ אלא ״critical״. כאמור, שלח דיבר על זה בצורה הרבה יותר רהוטה ממה שאני מסוגל.

השמיים אף פעם לא נופלים, וישראל לא הולכת לקרוס מחרתיים - מה שכן ייפול לה על הראש בנק׳ כלשהי זו מדינה פלסטינית בהכרה בין-לאומית, כל מה שצריך זה שארה״ב תפסיק עם הווטו או תזכיר לממשלת ישראל מאיפה משתין הדג, ולדעתי אנחנו מתקרבים לנק׳ הזו מיום ליום. מה שבעיקר מפחיד אותי כאדם המעוניין בקיומה של ישראל חזקה ומשגשגת זה הסיכוי להחלשת הברית עם העולם המערבי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, oryo כתב:

כמו כן אני לא יכול שלא להעלות את השאלה האם אדם התומך בממשלה הנוכחית (לפי העולה מן התגובות, לא עשית עלי רושם של מתנגד לשלטון / אופוזיציונר - מוזמן לתקן אותי) מדבר איתנו על ״אובדן ערכים״. הממשלה לפני יומיים העבירה חוק הארכת מילואים ופטור מגיוס בזמן שחיילים מתים בעזה עם חיוכים ופלאברות בכינון ישיר למצלמה, קצת לפני זה ראש הממשלה עשה פוטואופ עם חטופים אחרי ש״שכח״ לדבר עם אינספור משפחות שקיבלו ארונות, ותחקיר על אחת הנשים החזקות בממשלה העלה שמה שמעניין אותה זה קודם ולפני הכל מתפקדים למפלגה שלה כי את המשרד שלה מישהו אחר ינהל. 

״אובדן ערכים״... בוא, הם כבר נזרקו לפח ממזמן.

כשהציבור יבחר שוב בפוליטיקאים האלו, נזכה ״לגלות״ שאלו אכן הערכים והנבחרים בהם הציבור מעוניין, כי החרדות מהפסקאות לעיל מאיינות כל דיבור על ערכים או נורמות שלטוניות.

**

אם בערכים עסקינן - זה המקום לתת עוד המלצה שאף אחד לא יקשיב לה :) עופר שלח, שניתח את הסיטואציה ואת הכשל האסטרטגי שקוראים לו ״התנהלות ממשלת ישראל״ בצורה מדויקת להפליא. חבל מאוד שאינו בכנסת, אדם סופר חד, ראוי וערכי. כ״כ ערכי, עד שברור לי למה אין לו מקום בכנסת ישראל. sad.

לאור מה שהלך פה לפני כמה ימים אני מעדיף לא לדבר על ביבי. אזכור שלו מרוקן כל דיון מהגיון.

בעניין חוק הגיוס על גלגוליו השונים, אין פוליטיקאי אחד שלא האכיל אותנו חרא. תפקידה של האופוזיציה בדמוקרטיה לנסות ולהפיל את הקואליציה, כפי שתפקידה של הקואליציה הוא לשמור על כוחה והשפעתה. לשני הצדדים אמורים להיות גבולות, אבל הם אבדו הרבה יותר מוקדם ממה שחלק מאיתנו מוכנים להודות. אלה ואלה "נגועים" בפוליטיקה כי זה המקצוע שלהם. זה מצטלם לא יפה. פעם היתה אידיאולוגיה בתוך זה אז היה אפשר לקיים דיון ענייני. היום הכל אישי ולכן עם כל הגועל שאתה מתאר אני לא יכול להשתכנע שהביקורת עניינית.

אני אתן לך דוגמה. כשרבין היה צריך להעביר את הסכם אוסלו ב' הוא שיחד פוליטיקאים מ"ימין", חוקק והפעיל את פסקת ההתגברות והעביר את ההסכם בתמיכת החרדים. הרוב המכריע של התומכים בגניבה היקרה הזו לא יכול לשאת את המראות מהכנסת אתמול. אני תומך בזה שמי שלא משרת צריך להפסיק ולהיות מתוקצב (חילונים, חרדים וערבים), אבל אני לא מקבל הטפות מוסר ממי שמחיל סטנדרטים כפולים.

לגבי התחקיר על מירי רגב, אני חושב שהיא דמות נלעגת וחבל לי שהיא מעורבת בפוליטיקה הישראלית. יחד עם זה, אני חושב שרביב דרוקר הוא גם אדם נלעג, וחבל לי שהוא עדיין בעל השפעה בתקשורת הישראלית. זכור לרע ה"תחקיר" על פרשת הצוללות. לצערי גם זו וגם זה הם דוגמאות להתדרדרות של העם המפולג. בעולם אידיאלי שניהם היו נעלמים מהמפה. לטובת רגב ייאמר שהיא נבחרת ציבור (מטומטם או לא זו כבר השקפה אישית).

אזכיר תחקיר טלוויזיוני נוסף כדי להתייחס לנקודה הבאה. התחקיר על מאיר כהן. ההד הציבורי לפרשה הזו היה עמום וקצר למרות ההאשמות הקשות. מנהיג המפלגה שלו, זה שממנה את חברי הרשימה כראות עיניו, הגן עליו באופן פומבי אבל עשה סיכול ממוקד לעופר שלח (יכול להסכים איתך שהוא ישר) שהעיז לדרוש דמוקרטיה במפלגה. סלח לי על זה שאני לא מקבל הטפות על דמוקרטיה מתומכי המפלגה (?) הנקיה הזו. אין סיכוי שאצביע למפלגה שלא מקיימת בחירות לרשימה לכנסת, ומכבדת את פסיקת בוחריה. הביקורת הכי גדולה שלי על נתניהו (שיט, נשברתי) היא שהוא הרס את הליכוד כדי לכפות בחירות נשיאותיות על מערכת פרלמנטרית.

לפני 5 דקות, oryo כתב:

כן, אני מכיר את המלפפון והגנן, וכישראלים אף פעם לא היינו טובים במיוחד בצניעות (גם אני לא 😅) ובעיקר הבנה של מגבלות הכח. ישראל כרגע דוחפת את בעלת הברית (ובפחות נימוס אמריקאי: נותנת חסות) שלה, מבלי להבין ששימור האינטרסים המשותפים היא לא בגדר ״nice to have״ אלא ״critical״. כאמור, שלח דיבר על זה בצורה הרבה יותר רהוטה ממה שאני מסוגל.

השמיים אף פעם לא נופלים, וישראל לא הולכת לקרוס מחרתיים - מה שכן ייפול לה על הראש בנק׳ כלשהי זו מדינה פלסטינית בהכרה בין-לאומית, כל מה שצריך זה שארה״ב תפסיק עם הווטו או תזכיר לממשלת ישראל מאיפה משתין הדג, ולדעתי אנחנו מתקרבים לנק׳ הזו מיום ליום. מה שבעיקר מפחיד אותי כאדם המעוניין בקיומה של ישראל חזקה ומשגשגת זה הסיכוי להחלשת הברית עם העולם המערבי.

מגבלות הכוח מובנות לכולם. הצפון הבוער 8 חודשים וחופשת הרמדאן הממושכת ברפיח הן תזכורות לא רעות. אנחנו מתקבים לכל נקודה עתידית מיום ליום, ודעות על מה צופן העתיד יש לכולם. יש הסבורים שהנסיונות של השמאל לגייס את מערכת המשפט כדי לנצח בחירות בארה"ב לא יצלחו, ובמקרה כזה הפנטזיה על מדינה פלסטינית תדעך.

הטרלול שמאפיין את הזירה הפוליטית פה בשנים האחרונות הביא למצב שיש פה אנשים שאשכרה מייחלים לזה שכוח חיצוני יכפה על ישראל תסריט שרוב אזרחיה מתנגדים לו בתוקף. אני לא יודע אם זה יקרה או לא, אבל אני אומר שוב שהסכנה הגדולה של ישראל היא מאלה שמוותרים על הליך דמוקרטי כדי לדפוק את הפוליטיקאי שהם מתעבים.

אני לא יודע אם אתה ממש שם או לא, אבל אם לא אני יכול להציע עוד שביב אופטימיות. על דמם של קורבנות 7/10, בעקבות התגובה של המוסלמים והמופרעים בארה"ב ובאירופה ב-8/10 (טרום התגובה של ישראל) והריאקציה למדיניות ההגירה הבלתי אחראית נותנים תקווה לשינוי. ניצנים לזה היה אפשר לראות בבחירות לפרלמנט ה-EU ובסקרים בארה"ב.

המערב השפוי יודע בדיוק מה מייצג כל צד פה. האם זה מאד מעסיק אותו? לא כל כך. האם באמת מטרידים אותו מתים פה? הרי הוא עוצם עיניים כשאיראן משלימה פיתוח נשק גרעיני. אני לא יכול להטריד את עצמי בריצוי מי שמחבל בנסיונות לפתח נשק גרעיני אחרי שהצהיר שמספיקה פצצה אחת כדי להשמיד את ישראל.

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Renaultrap כתב:

עוד דבר בקשר לצדקת הדרך. בלי להתנצח על עמדות אישיות, כמה אנשים לדעתך היו נשארים בארץ אם שגרת יומם היתה דומה לזו של המתיישבים ביו"ש? קרא להם משיחיים והכל, אבל על איזה שטח בארץ ישראל היינו כחברה יכולים להיות כאלה משיחיים ולא לעזוב גם אם היינו בסכנת חיים יומיומית- בדרך מבי"ס, לעבודה, לקחת את הילדים לחוגים.

למה לא להתנצח על עמדות אישיות? בניגוד אליך, אני סבור שיש להם תפקיד מרכזי בהחמרת הקונפליקט, צמצום הסיכוי לפתרון שלו שלא בכפייה עלינו או הפיכתה של ישראל למדינת אפרטהיד. ממה יש להתלהב? מזה שהם פנטים דתיים? הייתי צעיר מדי להגר בתקופת האינטיפדה השניה, לא חשבנו על זה אז בכלל. אבל אם היום נחזור למצב כזה - אני עף מפה על המטוס הראשון שאני יכול. כי אני מקדש את החיים עצמם. ולא את האדמה. ולא אל כזה או אחר. ואני יודע שבעייני הימין הדתי או לא רק, זה מוגחך ל"חחח חשוב לך יורת הקפוצ'ינו שלך וקניות בזול". אבל לי, אולי בתור אקס סובייטי, יש אלרגיה קלילה לאידיאולוגיות שמקדשות משהו לפני או מעבר לחיים. ולא משנה במה ולמה הן מנסות לעטוף את עצמן. כי הן לא יודעת לתת שום דבר חוץ מהרס למען מטרות גדולות מדי.

יותר מזה, כמו שכתבתי פה מיליון פעמים, אני בטוח ביותר מ-100% שהמשחקים בכאילו דמוקרטיה וכאילו ליברליזם של המשיחיים יפסקו ברגע שיהיה מספיק כח פוליטי לזה. הנה, כבר עכשיו, כמה חכים מהימין הדתי מבקשים לחוקק חוקק חדש, שיאפשר לשלמה קרעי, ליברל ידוע, לנתק אותנו מהאינטרנט, כדי שלא נוכל לראות בטעות אל ג'זירה

לפני 34 דקות, Renaultrap כתב:

אבל אני אומר שוב שהסכנה הגדולה של ישראל היא מאלה שמוותרים על הליך דמוקרטי כדי לדפוק את הפוליטיקאי שהם מתעבים.

אחזור על מה שאמרתי, נדמה לי לך, לפני כמה ימים: הדמוקרטיה הישראלית שבורה לחלוטין. עשרות אחוזים מהאוכלוסיה שלך לא מאמינים בה, או מאמינים בה בכאילו. מפלגת השלטון שלך היא לכאורה מופת דמוקרטי, אך מעשית שיטת הפריימריז שלה מובילה לעלייתם של אנשים כמו מירי רגב (שרצתה להיות חכית בעבודה בכלל, מרוב שהיא ימנית), ובכלליות היא מטפחת פולחן אישיות שלא רואים ככ מחוץ לצפון קוריאה היום. והאלטרנטיבות, כמו גנץ או לפיד, לא טובות הרבה יותר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

למה לא להתנצח על עמדות אישיות? בניגוד אליך, אני סבור שיש להם תפקיד מרכזי בהחמרת הקונפליקט, צמצום הסיכוי לפתרון שלו שלא בכפייה עלינו או הפיכתה של ישראל למדינת אפרטהיד. ממה יש להתלהב? מזה שהם פנטים דתיים? הייתי צעיר מדי להגר בתקופת האינטיפדה השניה, לא חשבנו על זה אז בכלל. אבל אם היום נחזור למצב כזה - אני עף מפה על המטוס הראשון שאני יכול. כי אני מקדש את החיים עצמם. ולא את האדמה. ולא אל כזה או אחר. ואני יודע שבעייני הימין הדתי או לא רק, זה מוגחך ל"חחח חשוב לך יורת הקפוצ'ינו שלך וקניות בזול". אבל לי, אולי בתור אקס סובייטי, יש אלרגיה קלילה לאידיאולוגיות שמקדשות משהו לפני או מעבר לחיים. ולא משנה במה ולמה הן מנסות לעטוף את עצמן. כי הן לא יודעת לתת שום דבר חוץ מהרס למען מטרות גדולות מדי.

יותר מזה, כמו שכתבתי פה מיליון פעמים, אני בטוח ביותר מ-100% שהמשחקים בכאילו דמוקרטיה וכאילו ליברליזם של המשיחיים יפסקו ברגע שיהיה מספיק כח פוליטי לזה. הנה, כבר עכשיו, כמה חכים מהימין הדתי מבקשים לחוקק חוקק חדש, שיאפשר לשלמה קרעי, ליברל ידוע, לנתק אותנו מהאינטרנט, כדי שלא נוכל לראות בטעות אל ג'זירה

אתה פותח בשאלה אלי ועונה עליה בשבילי עוד לפני תום הפסקה הראשונה שלך. אין לי איתך שום דיון על עתידה של מדינת ישראל. אני מכבד מאד את דעתך על אידיאולוגיה ועל החיים, אבל דעתך על ניהול הסיכונים של ישראל במזרח התיכון חשובה לי כקליפת השום. אין פלא שאתה מוכן לקחת סיכונים אם התכנון שלך הוא לעוף מכאן כשהם יתפוצצו לנו בפנים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Renaultrap כתב:

אתה פותח בשאלה אלי ועונה עליה בשבילי עוד לפני תום הפסקה הראשונה שלך

שאלה רטורית וזה. מן הסתם בעייני לא להתנצח על עמדות פוליטיות של מחנה, שמכתיב את המדיניות של ישראל גם בחוץ וגם בפנים, כבר עשרות שנים, זו טעות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אחזור על מה שאמרתי, נדמה לי לך, לפני כמה ימים: הדמוקרטיה הישראלית שבורה לחלוטין. עשרות אחוזים מהאוכלוסיה שלך לא מאמינים בה, או מאמינים בה בכאילו. מפלגת השלטון שלך היא לכאורה מופת דמוקרטי, אך מעשית שיטת הפריימריז שלה מובילה לעלייתם של אנשים כמו מירי רגב (שרצתה להיות חכית בעבודה בכלל, מרוב שהיא ימנית), ובכלליות היא מטפחת פולחן אישיות שלא רואים ככ מחוץ לצפון קוריאה היום. והאלטרנטיבות, כמו גנץ או לפיד, לא טובות הרבה יותר.

האוכלוסיה שלי? מפלגת השלטון שלי? חבל לי שכל הכסף שנשפך על קליטת עלייה לא מצליח ליצור תחושת שייכות אצל העולים. מאמין שאצל הרוב זה לא ככה.

מירי רגב היא סימפטום של המשבר כאן. אחד מני רבים. גם צבא הרמטכ"לים דרי הבמה בקפלן נעדר חוט שדרה רעיוני. בכמה מפלגות היה אהוד ברק? בוגי יעלון? עם כמה מפלגות פלירטטו בני גנץ, גבי אשכנזי ואייזנקוט עם שחרורם? כמה ציונות וכמה הבטחות לתפקידים היו במו"מ שהם ניהלו עם ראשי המפלגות.

אמרתי שביבי הרס את הליכוד, אבל אי אפשר להאשים רק אותו. בפריימריז האחרונים בליכוד הצביעו פחות מ-100,000 מתפקדים. בבחירות הצביעו לליכוד כמיליון. ל-90% מהמצביעים אין 60 ש"ח לשנה וחצי שעה פעם ב-3-4 שנים כדי להשפיע. ב"מפלגות" האחרות לבוחרים אין עניין בכלל בזהות המחוקקים שיישלחו לכנסת. העיקר שהקבוצה שלהם תדפוק את היריב, אחרת אי אפשר להסביר את זה שאנשים לא עומדים על כך שנבחרי ציבור יהיו... נבחרי ציבור

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, MiniMiz3r כתב:

טעות נפוצה שהשתרשה בקרב מצביעי ה"ימין" אחרי עשור וחצי שהקואליציה מחרבנת להם בפה ואומרת שזה שוקולד. 

תפקידן הראשון במעלה של הקואליציה והאופוזיציה הוא לשרת את העם ולפעול למען האינטרס הלאומי של מדינת ישראל. 

ככה זה כשיש מנטליות של מועדון כדורגל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, MiniMiz3r כתב:

טעות נפוצה שהשתרשה בקרב מצביעי ה"ימין" אחרי עשור וחצי שהקואליציה מחרבנת להם בפה ואומרת שזה שוקולד. 

תפקידן הראשון במעלה של הקואליציה והאופוזיציה הוא לשרת את העם ולפעול למען האינטרס הלאומי של מדינת ישראל. 

בכלל לא טעות. תפקידה של הקואליציה למשול על פי המנדט שניתן לה על ידי בוחריה. "מחרבנת בפה" ו"הורסת את המדינה" זה עניין של השקפה ולא כל אזרחי ישראל חולקים את אותן השקפות. אם מי ש"מחרבנים לו בפה" מרוצה מהטעם ומצביע שוב לאותן מפלגות אז כנראה שהאופוזיציה לא הציעה לו משהו יותר טעים.

עכשיו תומכי האופוזיציה יכולים לחכות לבחירות הבאות, לגבש תכנית אטרקטיבית יותר, לחכות למעידות או לחבל במדינה ובאזרחיה. מצביעי ה"שמאל" בחרו באופציה ג'

https://www.hidabroot.org/article/1184504

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

ככה זה כשיש מנטליות של מועדון כדורגל.

זה בדיוק מה שקרה לנו עם ביבי מול רל"ב.

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Renaultrap כתב:

"מחרבנת בפה" ו"הורסת את המדינה" זה עניין של השקפה ולא כל אזרחי ישראל חולקים את אותן השקפות.

לפי תוצאות הבחירות האחרונות, זו השקפתם של רוב אזרחי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, Renaultrap כתב:

בדיוק מה שקרה לנו עם ביבי מול רל"ב

כן אבל לא בדיוק.

רל"ב זו תגובה אוטומטית לכת המעריצים שביבי רכש. כשיש לך קבוצה שחושבת שהוא מלך ישראל ואין עוד מלבדו טבעי שתקום קבוצה לקיצון השני.

אובייקטיבית מסתבר שהם לא כל כך טעו, הרי מי שהוביל אותנו למצב הנוכחי זה... ביבי. לא לפיד, לא בנט, לא שרון, לא רבין ולא בן גוריון.

אם אחרי מה שקרה וקורה כל יום עדיין מאמינים שהוא והמיניונים שלו מתאימים להוביל אותנו הלאה, מדובר במחלה. זה לא שונה מארגוני זכויות להט"ב שתומכים בפלסטינים, בידיעה שאם הם היו חיים בפלסטין היו שוחטים אותם, או ארגוני זכויות נשים, שאם היו חיות שם היו שוברים להן את העצמות אם היו מעיזות לחשוף את השיער. כמו שנאמר, מחרבנים להם בפה והם אומרים תודה וממשיכים להצביע. זה אומר שהם מרוצים? לדעתי זה מראה שיש להם בעיה חמורה.

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

בגין? אסון לאומי.

סידר לנו את השתמטות החרדים

את ההיפראינפלציה.

טיפח את השד העדתי.

הכניס אותנו ללבנון (וגרם לבניית חיבאללה).

להמשיך?

לזכותו - ידע שצריך ללכת הביתה.

בגין גם הביא את הסכם השלום הראשון, פתח את הכלכלה (מה שגרם לאינפלציה המטורפת אבל איפשר לישראלים לנסוע לחו"ל ולקנות מכוניות ומוצרי חשמל מודרניים), תמך בחוק שכר מינימום, ניסה לצמצם פערים בין עניים ועשירים...

הוא לא היה אסון. ברק היה אסון, ביבי אסון. לבגין היו יתרונות וחסרונות. היתרון הגדול שלו היה שניסה לפעול למען המדינה ולא למען עצמו.

• אהבתי 3

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Renaultrap כתב:

עכשיו תומכי האופוזיציה יכולים לחכות לבחירות הבאות, לגבש תכנית אטרקטיבית יותר, לחכות למעידות או לחבל במדינה ובאזרחיה. מצביעי ה"שמאל" בחרו באופציה ג'

https://www.hidabroot.org/article/1184504

אתה משווה את התנהלות האופוזיציה ה"שמאלנית" להתנהלות של האופוזיציה הביביסטית המונהגת בזמן הממשלה הקודמת? להתנהגות ביום הזיכרון? לאי ביצוע חפיפה לראש ממשלה?

"לחבל במדינה ובאזרחיה"? בגלל ראיון עם משה רדמן שמייצג את... משה רדמן?

בחיאת, אין לכם שום עכבות ושום מודעות עצמית, נכון?. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

אובייקטיבית מסתבר שהם לא כל כך טעו, הרי מי שהוביל אותנו למצב הנוכחי זה... ביבי. לא לפיד, לא בנט, לא שרון, לא רבין ולא בן גוריון.

הכת הביביסטית תחלוק עליך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...