Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות (נוספת) בכביש 5

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 4084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין מה לעשות. הם (המשטרה, "אור ירוק", משרד התחבורה והחברות שזכו במכרז) נצחו אותנו. עם כל הצער שבדבר, לא יעזור כאן לא ווייז ולא גלאי רדרים ולא כלום, כי זה עניין של זמן עד שירשתו את כל הכבישים במצלמות, ברמה כזו שכבר לא יהיה איפה להאיץ בכל מקרה.

אני כבר מתכונן לסוף 2013, אז ימכרו לנו שקר נוסף על "ירידה דרסטית בכמות ההורגים בתואנות, בזכות מערך המצלמות".

גם אם אליהו הנביא ירד אלינו בחזרה מהשמיים, הוא לא יצליח לשכנע את הגורמים הנ"ל שמי שאשם בתאונות בכבישי הארץ, אלו הם לא הממהרים, אלא "גאונים" כמו איזה בחור שנסע לפני הבוקר בירידה מגהה לבר אילן, ועבר נתיבים שם משהו כמו 4 פעמים בתוך הפניה, כי באחת מהידיים שלו הוא החזיק טלפון סלולארי...

לבטח לא הוא ולא אף אחד לא היו מצליחים גם לשכנע את השר כץ או את מי שיחליף אותו, שלפני שרצים לשים מצלמות בכביש החוף, כדאי לשים שם איזה עמוד תאורה או שניים, ככה סתם, כדי שנהגים יראו לאן הם נוסעים ולא יסנוורו זה את זה. למה? הרי זה מבזבז כסף ומצלמות מכניסות כסף. גועל נפש.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צריך לשלם על כיפת ברזל :)

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שם.

כל המצלמות החדשות שיותקנו בחודש ינואר:

http://www.police.gov.il/articlePage.aspx?aid=985

כבר מותקנות ופועלות.

אין לינק להמשך השנה? ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מישהו שם לב למצלמת מהירות החדשה דנדשה בכביש 5 בפעם הראשונה לכיוון מערב,

מיד אחרי שעוברים את הכפר הירוק כבערך 150-200 מטר מצד ימין,ישנה מצלמת מהירות כתומה שמוחבאת מאחורי

שלט דרכים ירוק גדול , בגלל זה אי אפשר לראות אותה מרחוק.

מישהו שם לב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נסעתי בכביש חמש ולהפתעתי נתקלתי במצלמה חדשה (כתומה) שמוצבת קצת אחרי מחלף הכפר הירוק לכיוון גלילות (ממזרח למערב). מקווה שהספקתי לבלום בזמן ולהאט אבל בכל מקרה, לידיעת החברים כאן שנוסעים שם. אני די משוכנע שהיא חדשה חדשה כי אני עובר שם לא מעט ועד היום לא ראיתי אותה. מה שמפתיע, חשבתי שהכתומות הן רק מצלמות רמזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נסעתי בכביש חמש ולהפתעתי נתקלתי במצלמה חדשה (כתומה) שמוצבת קצת אחרי מחלף הכפר הירוק לכיוון גלילות (ממזרח למערב). מקווה שהספקתי לבלום בזמן ולהאט אבל בכל מקרה' date=' לידיעת החברים כאן שנוסעים שם. אני די משוכנע שהיא חדשה חדשה כי אני עובר שם לא מעט ועד היום לא ראיתי אותה. מה שמפתיע, חשבתי שהכתומות הן רק מצלמות רמזור[/quote']

זאת מצלמת מהירות חדשה סימנתי אותה היום בוויז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתיר את המצלמה?

הרי המשטרה טוענת שכל הפרויקט הזה מטרתו לייצר הרתעה ושהגדלת הכנסות המדינה היא לא הנושא המרכזי.

למה המשטרה, המשרד לבטחון פנים והאוצר לא מודים שמדובר במסחטת כספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתיר את המצלמה?

הרי המשטרה טוענת שכל הפרויקט הזה מטרתו לייצר הרתעה ושהגדלת הכנסות המדינה היא לא הנושא המרכזי.

למה המשטרה, המשרד לבטחון פנים והאוצר לא מודים שמדובר במסחטת כספים?

מסחטת כספים? איכס ! מה פתאום.

הרי בגלל זה מסתירים אותן, מציבים אותן בדרכים נוחות לנסיעה ולא בדרכים "אדומות".

ביזיון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה בנושא מוואלה.

פשוט מרתיח.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתיח? כן!

מפתיע? לא!

יש מטרה והיא מקדשת את האמצעים...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...