Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, היו זמני בומבה כתב:

באמת לא מרגישים פגיעה במהירות כזאת עם משאית ?

זאת ועוד - איך אין איזה חיישן שם למטה

לא יודע לגבי משאית, אבל יצא לי לדבר עם נהג אוטובוס שרכב נכנס בו בצד(בכיכר), והוא מבחינתו הרגיש כאילו אבן עפה לו על הצד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, zaf כתב:

צפירה מיותרת לצערי, פרט להוצאת התיסכול. ככל הנראה בלתי ניתנים לחינוך השליחים האלה. מוכנים למות בשביל 20 שקל טיפ.

אני כבר הפסקתי לנסות לנהל את התנועה אבל זה לא מונע ממני את התיסכול (ראה בחתימה 😂)

מסכים איתך. אבל אכן התסכול היה מעל ומעבר הפעם. לא אוהב בלימות חירום בכביש רטוב :)

לפני כשעה, davemustaine87 כתב:

לא יודע לגבי משאית, אבל יצא לי לדבר עם נהג אוטובוס שרכב נכנס בו בצד(בכיכר), והוא מבחינתו הרגיש כאילו אבן עפה לו על הצד. 

נכנסה בי פעם מיכלית מהצד המת שלה ולקח הרבה זמן לנהג לשים לב. מתוך מושב הנהג ברכב הפרטי, על הצמיג שגירד אותי הסתכלתי מלמטה, ויש למשאית 18 כאלה. אנחנו כמו זבוב בשבילם

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בזמן האחרון לא מעט סרטונים של תאונות כאלה מארה"ב. אלה לא משאיות טלוויזיה אלא בעלות אף ארוך, וגם מעמדת המצלמה בקושי רואים את הרכב הפרטי. וכיוון שמדובר בכבישים מהירים ובמשאיות של הרבה עשטות טונות הרכבים נגררים על הצד מאות מטרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת נתיבי ישראל מנסים לחסל אותי עם הסימונים הסותרים שלהם

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yoni162 כתב:

מה המהירות המותרת וכמה נסעת אם אפשר לדעת?

מהירות מותרת 50 קמש.

כל הכביש במפרים גבוהים, והאטתי ל20 קמש ואף פחות. 

אם תסע במהירות, קפיצה ואתה משפשף את הרכב מתחת. 

אבל זה לא משנה, אין שום סיבה לטוס על במפרים ובטח לא לעקוף בפראות על פס לבן רצוף. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא מצדיק עקיפות אגרסיביות/לא חוקיות. אבל אם נסעת 20 קמ"ש (ואף פחות) לאורך כל הדרך, דע שאתה חלק לא קטן מהבעיה. לנהיגה איטית יש השפעה שלילית על נהגים אחרים ותרומה לגרימת תאונות, יש לא מעט על זה באינטרנט. בנימה אישית, זה יכול לחרפן. לתשומת לבך.

אם יש מהירות מותרת ותנאי הדרך מאפשרים, סע במהירות המותרת. אם אתה לבד, ניחא. אם ממש קריטי לך מטעמי צריכת דלק/בלאי מתלים/ווטאבר, תן לאחרים לעבור אותך שלא תהווה מטרד.

עריכה אחרונה על ידי yoni162
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד המהירות המותרת מתאימה לתנאי הדרך. לדוגמה, בשכונה שבה אני גר המהירות המותרת 50 קמ"ש, אבל הרחוב הראשי מלא באמפרים ויש בו ריבוי צמתים ויציאות ממגרשי חניה, כך שהמהירות הסבירה 20-25 קמ"ש. אז נכון שיש מעצבנים שנוסעים 8 קמ"ש - ואז,א אפילו בדרץ לעבודה בבוקר אני נכנע ונוסע אחריהם בסבלנות. מתעצבן ושותק, ולא עןקף בלי שדה ראיה מספק (הרחוב תלול ומתעקל).

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, icohen436 כתב:

חברת נתיבי ישראל מנסים לחסל אותי עם הסימונים הסותרים שלהם

נתחיל מזה שהמצלמה שלך בתת חשיפה - הייתי צריך לכבות את האור בחדר כדי לראות משהו, אפילו כדי לזהות את המקום. לדעתי היא לא תקינה, אבל יתכן שמדובר רק בהגדרות.

אני נוסע בקטע הזה כמה פעמים בשבוע, בשנים האחרונות  הוא סובל מבניית ה"נופית", מזיזים את הכביש כל הזמן, ויש שם איזה מסלול (בין יציאת פז ל-22) שלא ברור לי למה מיועד. מכל מקום - הנתיבים שם משתנים כל שבועיים וזה כנראה ימשך עד שיגמרו את קטע המסילה (ואם יחליטו לפרק אתה המסילה שכבר הונחה ולהפוך את הקטע ל-BRT נתחיל מאפס).

בקטע הזה יש שלוש בעיות הרב יותר גדולות מסימון הנתיבים:

1. הבורות בשוליים הימניים.

2. רכבים שעוצרים באין שוליים ואפילו רוכבי אופניים שלא ברור לי מהיכן מגיעים (הרי הגישה היא מכביש מהיר).

3. נתיב ההשתלבות של 75 משמאל והחכמולוגים שמשתמשים בו כנתיב עקיפה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, rsm130d כתב:

@yoni162

יש מהירות מותרת ויש תנאי הדרך. 

תנאי הדרך לא מאפשרים לנסוע לפי המהירות המותרת. 

אין מה לעשות.

הייתי נוסע שם באותה מהירות כמוך. עם זאת, כדי לסלק מהזנב כל מיני בבונים, אני משתדל תמיד או לרדת לשוליים (אם מתאפשר בבטחון), או לעצור במפרץ של אוטובוסים/חניה, או לעשות 360 מעלות בכיכר אם ישנה. אני מעדיף להתעכב עוד חצי דקה, ובלבד שלא יידבקו לי לתחת.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yoni162 כתב:

אם יש מהירות מותרת ותנאי הדרך מאפשרים, סע במהירות המותרת. 

מרגיש כאילו לחצתי על איזה כפתור preset. אמרתי, במידה ותנאי הדרך מאפשרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שהוא אמר, זה שאם תנאי הדרך מאפשרים לנסוע 50, אז לנסוע 30 עלול לעורר אנטגוניזם. הוא צודק. מפה שכל אחד ייקח את זה לאן שבא לו. 

לי יש רכב נמוך, אני עובר על באמפרים לאט, מי שזה מעצבן אותו מוזמן לעקוף או לחכות בסבלנות. 

אבל לפעמים בא לי לנסוע 30 במקום 50, אז אני עושה את זה בימני בדו-נתיבי ואם חד נתיבי ואפשר לנסוע 50, אז אני משתדל לתת לעקוף או לחלופין מאיץ רגע עד שאפשר לתת לעקוף. בערך מה שקורן רשם. זו פשוט דרך ארץ. 

אתם תקראו לי מטומטם אבל לפעמים אני שם מוזיקה ונוסע 90 בימני ואז מגיעה איזו משאית שמנסה לעקוף ולא מצליחה ממש כי יש תנועה או כי נהג המשאית נוסע 92 ולא בא לו לנסוע 90. אז ברגע שהוא עובר לאמצעי אני בולם כדי שיקוף אותי ויחזור ימינה מהר. אחרי זה שוב מאיץ מ-80 ל-90 אחריו פשוט.  

כל זה אין בו למקרה הפרטי שהועלה כאן, שבו בירור המצלם נוסע בצורה מאוד לגיטימית ואין באמת שום סיבה למהר שם למי שאכפת מהגחון שלו. זה שהנהג מאחוריו בחר לעקוף אותו בצורה מסוכנת זה עליו ועליו בלבד. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 5

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

נתחיל מזה שהמצלמה שלך בתת חשיפה - הייתי צריך לכבות את האור בחדר כדי לראות משהו, אפילו כדי לזהות את המקום.

אני נוסע בקטע הזה כמה פעמים בשבוע, בשנים האחרונות  הוא סובל מבניית ה"נופית", מזיזים את הכביש כל הזמן, ויש שם איזה מסלול (בין יציאת פז ל-22) שלא ברור לי למה מיועד. מכל מקום - הנתיבים שם משתנים כל שבועיים וזה כנראה ימשך עד שיגמרו את קטע המסילה (ואם יחליטו לפרק אתה המסילה שכבר הונחה ולהפוך את הקטע ל-BRT נתחיל מאפס).

בקטע הזה יש שלוש בעיות הרב יותר גדולות מסימון הנתיבים:

2. רכבים שעוצרים באין שוליים ואפילו רוכבי אופניים שלא ברור לי מהיכן מגיעים (הרי הגישה היא מכביש מהיר).

לפני 4 שעות, sperial כתב:

נתחיל מזה שהמצלמה שלך בתת חשיפה - הייתי צריך לכבות את האור בחדר כדי לראות משהו, אפילו כדי לזהות את המקום.

שעת בין ערביים מול השמש + מצלמה זולה.

וכל אלה בקטע הקטן הזה? ב"ה אני לא נוסע שם בשעות שאתה נוסע

לכו קיבינימאט כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...