Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מזכיר לי את התאונה בה נהרג טל שביט כשהוא רכוב על אופנוע, כשלא היה כבר סיכוי לסטות ולהנצל.

יהי זכרו ברוך.

• מבאס 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון חסום

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמקם בנתיב לפניה שמאלה בלבד ונוסע באדום.

לפני הרמזור הוא היה מאחוריי, נצמד, ועקף אותי בפראות על נתיב פניה שמאלה לפנייה ליישוב.  

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הביקורת על מיזם שומרי הדרך - רעיונית וטכנית, עדיין לענ”ד יש להרחיב את שורותיו ולתת לכל המעוניין להעלות סרטונים לאתר ייעודי המאויש ע”י שוטרי תנועה אשר ינפיקו דוחות על סמך הסרטונים.

זה יהיה מכפיל כח אמיתי ונראה הרבה פחות עבירות בכבישים, גם קיפוח זכות, פלאפונים, עבירות מסכנות חיים, ואפילו סתם עבריינים בחנייה כפולה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, tinoki כתב:

עם כל הביקורת על מיזם שומרי הדרך - רעיונית וטכנית, עדיין לענ”ד יש להרחיב את שורותיו ולתת לכל המעוניין להעלות סרטונים לאתר ייעודי המאויש ע”י שוטרי תנועה אשר ינפיקו דוחות על סמך הסרטונים.

זה יהיה מכפיל כח אמיתי ונראה הרבה פחות עבירות בכבישים, גם קיפוח זכות, פלאפונים, עבירות מסכנות חיים, ואפילו סתם עבריינים בחנייה כפולה

אם אתה קצת עוקב אחר ההתכתבות פה בפורום, חלק מאד גדול מהתלונות פה הן על אבדן משילות, או בעברית פשוטה - אין משטרה, אין אכיפה. איש הישר בעיניו יעשה.
והנה לך סיפור מקסים לדוגמא:
ערב אחד אני נוסע בכביש 6 לכיוון צפון בקטע שבין נחל שורק לרמלה. שני מסלולים לכיוון הנסיעה.
אני נוסע במסלול הימני, הכביש ריק יחסית.
כאשר אני מתקרב למשאית שנוסעת באיטיות בימני, אני עובר לנתיב השמאלי כדי לעקוף אותה.
לפני במסלול השמאלי אוטובוס שעוקף את המשאית באיטיות מייסרת.
בשלב זה מגיע מאחוריי בטיסה נמוכה רכב פרטי. הוא מעוניין לעקוף, נדבק אלי מאחורה, ומהבהב באורות כבדיסקוטק.
אני משתתף בצערו, אבל אין לי איך לעזור לו.
מימיני משאית, משמאלי גדר הפרדה, לפני אוטובוס ומאחורי ממהר...
לאחר אי אילו קילומטרים  האוטובוס מסיים בשעה טובה ומוצלחת את העקיפה וממהר למרבה ההפתעה לעבור למסלול הימני. אני מגביר מהירות ועוקף את האוטובוס. בשלב הזה הממהר מאחוריי קרוב להתמוטטות עצבים. הוא מתחרע על ידית ההבהוב כמוכה אפילפסיה.
אני מסיים את עקיפת האוטובוס ומנסה לעבור לימני.
לא מספיק.
המג'נון מאחוריי חותך ימינה ביני לבין האוטובוס ועוקף מימין.
הוא מאט מימיני ונוסע במקביל אלי (אנחנו על כביש 6 במהירות תלת ספרתית)
בשלב הזה אני כבר במהירות המירבית המותרת, אבל לא יכול לעבור ימינה בגלל האידיוט מימין
ואז הוא פותח את החלון ומשליך חפצים (לא הצלחתי לזהות מה זה היה) על רכבי. נראה כמו בקבוקי שתיה.
אני שומע פגיעות ברכב מאחורה, ומאט בזהירות כדי לא להפתיע את הנהג מאחוריי.
לאחר מספר זריקות, אנחנו מתקרבים למשאית איטית נוספת במסלול הימני. בשלב הזה ידידנו נותן בגז, עוקף אותי, עובר שמאלה ונעלם באופק.
כאשר אני מגיע הביתה אני בוחן את הרכב ומגלה שפאנל הפלסטיק שאחרי החלון הימני האחורי (מעל הכנף הימנית) נעלם, ויש שריטות על הפח שאחרי החלון הימני.
אני מוציא את הוידאו ממצלמות הרכב. יש לי מצלמה מעולה, קדמית + אחורית (VIOFO A129pro, מומלצת!) הסצנה צולמה מתחילתה ועד סופה, כולל זיהוי חד משמעי של הרכב הפוגע - דגם, צבע, מס' לוחית.
אני פונה לחברת הביטוח, מספר את הסיפור מתחילתו ועד סופו, ונותן את מספר הרישוי של הרכב הפוגע.
בחברת הביטוח מסבירים לי שאין באפשרותם לאתר נהג ע"פ מס' רישוי, ועלי להגיש תלונה במשטרה.
אני פונה (פיזית) לתחנת המשטרה במודיעין עילית, שם הייתי גר, מגיש תלונה ומבקש את פרטי בעל הרכב.
החוקרת שלוקחת ממני את התלונה אומרת לי שאסור לה לתת לי את פרטי בעל הרכב. הם ייצרו קשר ישירות עם הנהג הפוגע, וייעדכנו אותי.
לאחר כמה ימים התקשרו אלי ממשטרת יבנה. השוטרת על הקו מסבירה לי שהתלונה הגיעה אליהם, כיוון שהאירוע היה בתחום התחנה שלהם. ייצרו איתי קשר בהמשך.
לאחר כחודש אני מקבל מכתב ממשטרת רחובות (?) שבו נאמר לי שהתלונה שלי נסגרה מחוסר עניין לציבור.
את פרטי בעל הרכב לא קיבלתי.
חברת הביטוח מסרבת לתקן, או לחילופין, דורשת שאקח כל עצמי את האחריות לתיקון, מה שיגרור אובדן הטבת "אין תביעות" והתייקרות הפרמייה.
החלטתי שלא לתקן.
את הפאנל הזמנתי באיביי ותיקנתי לבד.

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1
  • מבאס 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב. מחזק את מה שטענתי. אין משטרה, לפחות בואו ונהיה כולנו שוטרים.

לפני 12 שעות, G-רפי כתב:

החוקרת שלוקחת ממני את התלונה אומרת לי שאסור לה לתת לי את פרטי בעל הרכב

טעות שלה. הם מחליטים לפי האינטואיציה האם לתת לך פרטים או שתלך אליו הביתה להחזיר מכות לרכב שלו.

נתקלתי לא מכבר בתחנה זו בשוטר (עולה חדש) בעל עברית חלשה !!

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tinoki כתב:

אין משטרה, לפחות בואו ונהיה כולנו שוטרים.

גם אין מורים אז בואו ונהיה כולנו מורים, ורופאים, ואחיות, ועובדים סוציאליים ועוד ועוד. 

בקיצור הבנת את הרעיון. ואני לא ממשיך כי זו כבר סטייה מהנושא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, G-רפי כתב:

החוקרת שלוקחת ממני את התלונה אומרת לי שאסור לה לתת לי את פרטי בעל הרכב. 

זה לא נכון, אני הגשתי תלונה על מישהו שפגע לי באוטו (פנס אחורי נשבר) וקיבלתי פרטים שלו במקום, החוקר רשם לי על פתק(נראה לי שם מלא, ת.ז ומספר טלפון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מפייס

• אהבתי 2
  • מצחיק 4
  • מבאס 2

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Electron, קבל ח״ח על העצירה כדי לבדוק את שלומם של הרוכבים, בעוד שאר משתמשי הדרך ממשיכים בדרכם, כאילו אין חוק שדורש מהם לעשות כן.

• רעיון טוב! 4

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...