Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לא רק בישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

שילוט אלקטרוני שמוריד את המהירות המותרת בהדרגה על פני די הרבה קילומטרים, ואז מסיט את התנועה לנתיב אחד כך שנותר נתיב פנוי לרכבי החירום

ענין השילוט האלקטרוני שמוריד מהירות מותרת קיים גם בגרמניה (כמו גם בארץ). לגבי נתיב לרכבי חירום הנוהל/חוק הוא שבפקק, נוסעי נתיב שמאלי נדבקים לשמאל ככל הניתן והנתיב ליד נדבק לימין כמה שניתן כך שנותר מספיק מקום לרכב חירום. 

Stau אגב זו פשוט המילה לפקק (תנועה).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנוהל בגרמניה, אם אין שוליים או השוליים בשימוש (יש תמרורים דינמיים המאפשרים שימוש בשוליים לנהיגה רגילה בתנאי עומס).

הנוהל ההולנדי יותר ברור - באותם כבישים פשוט מבטלים (דינמית) נתיב לטובת רכבי החירום. אם יש שני נתיבים סוגרים אחד מהם ושהתנועה תתנהל באחר. ולא הייתי מעיז להתעסק עם המשטרה ההולנדית.

בבלגיה נתקעתי פעם בפקק ענק (הייתיעל סף הפסד טיסה) - היו חכמולוגים שניסו לעקוף על השוליים. היו גם שוטרים רכובי אופנועים שטיפלו בהם מיידית.

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גיבור שחושב שהוא מלך הכביש.

עוקף מימין, בגסות וגם מהשוליים כמו דביל כשהתנועה די ערה ועוד מתלונן שמישהו נכנס לו לנתיב.

דביל מוחלט נוסע בנתיב השמאלי, בולם במקום, עוצר את כל התנועה כדי להיכנס לתחנת דלק 

מאז המלחמה זה מרגיש שהרבה יותר אנשים גונבים אדומים, מן התרופפות בשמירה על החוקים בכביש, זאת דוגמה אחת, היו לי עוד כמה מקרים שאנשים נוסעים באדום מלא 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.12.2023 בשעה 21:46, aviaviavi כתב:

עוד גיבור שחושב שהוא מלך הכביש.

עוקף מימין, בגסות וגם מהשוליים כמו דביל כשהתנועה די ערה ועוד מתלונן שמישהו נכנס לו לנתיב.

מה שמדהים באידיוטים מהסוג הזה, שהוא כאילו ממהר אבל בפועל נוסע לאט יותר ומגיע מאוחר יותר רק בשביל ללמד אותך איך להיות בהמה.

נהג טוב לעולם לא יחמיץ את הפנייה (כאן יש 3).
גם אם הוא נוהג באוטובוס וגם במחיר שעלול להסתיים בתאונה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, bigfoot7375nadav כתב:

נהג טוב גרוע לעולם לא יחמיץ את הפנייה.

תיקנתי.

נהג טוב יתכנן, ואם פספס ימשיך ליציאה הבאה. מה שהצגת כאן אלה נהגים אלימים שחשוב להם להיות לפניך, גם אם צריכים להאט ולסטות.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

תיקנתי.

נהג טוב יתכנן, ואם פספס ימשיך ליציאה הבאה. מה שהצגת כאן אלה נהגים אלימים שחשוב להם להיות לפניך, גם אם צריכים להאט ולסטות.

מצטער שפיספסנו.
עד שקארספורום יעדכנו את הממשק שנוכל להעביר ציניות, ככה זה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה... עושים כך:
[\ציניות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, sperial כתב:

אהה... עושים כך:
[\ציניות]

או אולי אני העבריין שמעיז ליסוע בנתיב ימין?
היה לי מקרה בכביש 6 בגשם, בלילה, בנתיב ימין שאיזה ראב4 הגיע מאחורי והתחיל להבהב כמו משוגע ולצפור לי (מזכיר שאני בימני).
אחרי 20 שניות עקף אותי (הכביש היה פנוי), חזר לימני והמשיך לדהור.
עד היום לא הצלחתי להבין מה הוא רצה.
שאעבור לשמאל שהוא יעקוף בימני? שאסע על השוליים? 🙄

עריכה אחרונה על ידי bigfoot7375nadav
תיקון
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עבר וחלף, ״תוריד את המים״ ותמשיך בדרכך. 🙂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.12.2023 בשעה 09:06, bigfoot7375nadav כתב:

היה לי מקרה בכביש 6 בגשם, בלילה, בנתיב ימין שאיזה ראב4 הגיע מאחורי והתחיל להבהב כמו משוגע ולצפור לי (מזכיר שאני בימני).
אחרי 20 שניות עקף אותי (הכביש היה פנוי), חזר לימני והמשיך לדהור

במשך שנים נסעתי בכביש 6 בימני - זה המסלול הכי מהיר, בהפרש רציני מהאחרים. רק שאני אף פעם לא הערתי\ הארתי למישהו על כך שנסע לאט בימני.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שיירת מפגינים בבוסטון (נחשו באיזה נושא) נוסעת באיטיות ומעכבת את התנועה, אבל דווקא ברמזור אדום דחוף להם לעבור.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...