Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לאמריקאים יש חיבה מוזרה למרדפים, לכליאה ולאלימות משטרתית. לא עוזר להם למגר פשיעה.

עם כל אי הסבילות שלי לאופנוענים ממהרים, אלה אינם רוצחים (אלא אם הם מהנוחבה). מסוכנים? כן. צריך לאכוף? בהחלט. אבל, אתה יודע, קודם כל אפשר לצלם אותם ואז לדפוק להם בדלת בשעה 2 בלילה. במרדפים האלה השוטרים מסכנים את עצמם ואת הסביבה לא פחות מהאופנוענים. כנראה שיותר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה זה "המרדפים האלה". אם מדובר על עבירת מהירות למשל אז אני מסכים איתך.
אם מדובר על מישהו שמסכן חפים מפשע (למשל נוסע נגד כיוון התנועה וגורם לרכבים אחרים לסטות ולהתנגש במכוניות אחרות)- יש לסכל אותו בהקדם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לעצור מי שנוסע נגד כיוון התנועה לא צריך מרדף. מספיק רכב אחד אונשנייםצעם צ'קלקה שייסע בכיוון הנכון ויעצור אותו. בסופו של דבר מדובר  בסיכון שגורם מרדף לעומת סיכון של שחרור העבריין. מחבל עם קלאץ' זה לא אופנוען, אפילו בווילי או 150 מאחורי עיקול.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא עוצר מרצון - הדרך היחדיה לעצור אותו היא להכנס בו. וזה בדיוק מה שאני רוצה - לסכל אותו.
(והעניין של האופנוע פה ופוטנציאל הסיכון הוא לא הנושא. בד"כ המרדפים הם אחרי פריווטים. וגם שם יש אובבסיה להשאר את העבריין בחיים ולהמנע מלחסל אותו כמעט בכל מחיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

בסופו של דבר מדובר  בסיכון שגורם מרדף לעומת סיכון של שחרור העבריין.

יש פה גם את הסיכון שאם אתה לא רודף אחרי עבריינים הם מבינים שהם יכולים פשוט לברוח וזה מעלה את כמות הנהגים האלה

אני גם בדעה שבן אדם שמסרב לעצור ומוביל מרדף צריך לעצור "בכל מחיר", מבחינתי גם לרסס את הרכב עם נשק תופס (כל עוד איןמישהו חף מפשע ברכב)

ולצלם אותו וללכת אליו הביתה ב2 בלילה זה רעיון נחמד, אבל מה קורה עם הרכב גנוב או הלוחית מזוייפת?

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Sparrow420 כתב:

אני גם בדעה שבן אדם שמסרב לעצור ומוביל מרדף צריך לעצור "בכל מחיר", מבחינתי גם לרסס את הרכב עם נשק תופס (כל עוד איןמישהו חף מפשע ברכב)

למה?

מאיפה אתה יודע שהוא חף מפשע?

בטח הוא עשה משהו פעם, ואם לא אז בטוח יעשה...

אז יריתי בו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, BoazB11 כתב:

למה?

מאיפה אתה יודע שהוא חף מפשע?

בטח הוא עשה משהו פעם, ואם לא אז בטוח יעשה...

אז יריתי בו!

אז נעשה הפוך.
לא נרדוף אחרי אף אחד כי זה מסוכן ונראה האם זה יוביל לעוד נהגים מסוכנים.
יודע מה?
לא צריך.
זה בדיוק מה שקרה וקורה בישראל.
מ.ש.ל.
נמשיך לשחרר, הישראלים בטוח בסוף יגדלו קצת אחריות, שליטה עצמית והיגיון.
או שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרדוף רק במקרה של פשע אלים. מרדף יהפוך נהג מסוכן בודד לקבוצה מסוכנת על הכביש.

אבל, היי, מתאים לדוקטרינת בן גביר.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי מצלמה.

לכבוד המאורע, צדתי משהו מעניין על הכביש היום. 

לשיפוטכם. 

• אהבתי 5
  • מבאס 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם התיק של הוולטר לקח לי איזה 15 הרצות בהילוך איטי להבין מה עשה האידיוט. אבל, באמת, איך אפשר לראות את ה-431 כשאתה בימני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2024 בשעה 21:41, sperial כתב:

תרדוף רק במקרה של פשע אלים. מרדף יהפוך נהג מסוכן בודד לקבוצה מסוכנת על הכביש.

אבל, היי, מתאים לדוקטרינת בן גביר.

המחלוקת היא לא תרדוף כשאתה יודע מה הפשע (אני מניח), אלא האם לרדוף כשאתה לא יודע מה הפשע. זו השאלה המורכבת ולדעתי שתי הגישות לגיטימיות עם יתרונות וחסרונות לכל אחת. לדעתי זה ממש לא שחור ולבן. 

בתאריך 24.2.2024 בשעה 22:26, Michazzz כתב:

אם היה כבר, תגידו ואמחק

עבודה מאוד יפה שלהם. מקצוענות ותיאום יפים. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...