Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, kompy כתב:

@Electron, קבל ח״ח על העצירה כדי לבדוק את שלומם של הרוכבים, בעוד שאר משתמשי הדרך ממשיכים בדרכם, כאילו אין חוק שדורש מהם לעשות כן.

(בתור בן אדם עם רישיון לאופנוע) מה את מצפה?
קטנועים ושליחים משתוללים ועושים ״דווקא״ בכביש ואתה מצפה שמישהו גם יבדוק לשלומם שהם בעצמם שמים ז#ן על בטיחותם שלהם?
עידן ה״פוליטיקלי קורקט״ לאט לאט מת כי נמאס.
כשהם ירכבו כמו בני אדם, יקבלו יחס של בני אדם.

עריכה אחרונה על ידי bigfoot7375nadav
תיקון
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 2
  • לא הבנתי... 1
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, bigfoot7375nadav כתב:

(בתור בן אדם עם רישיון לאופנוע) מה את מצפה?
קטנועים ושליחים משתוללים ועושים ״דווקא״ בכביש ואתה מצפה שמישהו גם יבדוק לשלומם שהם בעצמם שמים ז#ן על בטיחותם שלהם?
עידן ה״פוליטיקלי קורקט״ לאט לאט מת כי נמאס.
כשהם ירכבו כמו בני אדם, יקבלו יחס של בני אדם.

לא סגור לגבי המשפט האחרון,

לי אישית יהיה קשה לשנות סטיגמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Cherniy Bumer כתב:

לא סגור לגבי המשפט האחרון,

לי אישית יהיה קשה לשנות סטיגמה

היום אני עם 4 גלגלים, אבל היו לי כמה וכמה שנים על קטנוע עירוני, קטנוע גדול ואופנוע גדול.
כשהייתי על 2, לא נדחפתי מול מכוניות, לא בלמתי דווקא כי היה נהג דביל (והיו ה-מ-ו-ן), כן עברתי פקק לראש התור אבל במהירות זחילה ואם היה מתחלף לירוק תוך כדי, הייתי מאט וממשיך מהמקום שאני נמצא בלי להגיע לראש,
לא הייתי מתחיל ליסוע לפני שהיה מתחלף לירוק מלא ובודק לפני כניסה לצומת.
נראה לי שהבנת עד כאן, וזה נקרא לרכב כמו בן אדם.
כל עוד השליחים ושאר הרוכבים (ולצערי יש הרבה כאלו היום, אבל לא כולם) משתוללים על הכביש,
אני (יחד עם אחרים) לא אאבד דקת שינה אם אחד ישתולל וייכנס לי מתחת לגלגלים ויימצא את עצמו כתוצאה בבית לוינשטיין.
זה ההרחבה כדי שתבין מה היתה כוונתי במשפט האחרון (סליחה על החפירה).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, shimta כתב:

הוא טוען שזה "נס גלוי" 

כנראה שיחק עם הפלאפון יותר מדי...

https://fb.watch/p8VDg-oiTU/

בגלל רוצחים פוטנציאליים כמוהו אני מת מפחד כל פעם שאני מגיע לפקק בכביש מהיר. אני פשוט שומר מרחק גדול מהרכב שלפני וכל הזמן מסתכל במראה ככה שאם יגיע אחד כזה יהיה לי לאן לברוח

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

שים 4 וינקרים

ומי שמסתכל בטלפון במקום על הכביש יראה את הוינקרים שלי איך בדיוק.. ?

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך אמר פעם "מורנו ורבנו" ;) בשרשור אחר. לשיקולכם אם מתאים: 

בתאריך 5.8.2017 בשעה 12:11, חן ג. כתב:

רוב ההתנגשויות מאחור לא נגרמות סתם ככה. הן קורות במצבים של הפרשי מהירות קיצוניים: לרוב כאשר נהג אחד כבר נעצר ברמזור או בסופו של טור מכוניות בפקק והנהג שמאחוריו שדעתו מוסחת או מעורפלת פשוט לא עוצר.

הפתרון: במקום לעצור בקצה הטור שלפניך, תייצר לעצמך טור מכוניות ותעצור לפניו: על ידי האטה מוקדמת, הנהג שמאחוריך מסוגל להדביק אותך בתחילת ההאטה והנהג שמאחוריו יכול להדביק אותו כששניכם עדיין בתנועה (והסיכוי להתנגשות אפסי), ככה שתגיע לעצירה עם ״כיסוי.״

כשאתה מתכנן האטה מוקדמת, אתה גם יכול לשחרר בתחילת ההאטה מקום לנהג שמגיע קצת מהר מדי ועדיין להיות מסוגל להביא את הרכב לעצירה בנקודה הרצויה בסוף ההאטה.

יש כמובן גם יתרונות נוספים (צריכת דלק, סיוע להזרמת התנועה), אבל היתרון הבטיחותי צריך תמיד להיות בראש מעיינינו.

אגב, ענין הווינקרים נפוץ בגרמניה/אירופה בהגעה לפקק פתאומי.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה, בעיקר באוטובאהן, יש נוהל מסודר.

מדובר בפקקי ענק שנוצרים ונעלמים, במקרים רבים ללא הסבר נראה לעין, וקרויים Stau. יש מערכת שמתריעה עליהם מטווח של עשרות קילומטרים - שילוט אלקטרוני (דומה לזה שבאיילון), שלטי בד הנפרשים על גשרים והודעות מתפרצות במערכות המדיה, שמכינים גם את הנהגים הדוהרים ב-250 קמ״ש. הנוהל הוא שכל מי שמצטרף לפקק מדליק 4 וינקרים ומכבה אותם כאשר מישהו מצטרף מאחוריו.

• מעניין 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, shimta כתב:

הוא טוען שזה "נס גלוי" 

כנראה שיחק עם הפלאפון יותר מדי...

https://fb.watch/p8VDg-oiTU/

כנראה שהוא חלם/שיחק בטלפון/היה עסוק בלפרסם את השירים שלו, אבל הוא ביצע התחמקות מרשימה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Tom_22 כתב:

כך אמר פעם "מורנו ורבנו" ;) בשרשור אחר. לשיקולכם אם מתאים: 

אגב, ענין הווינקרים נפוץ בגרמניה/אירופה בהגעה לפקק פתאומי.

גם פה (לא אצל כולם).
הבעיה שאנשים נצמדים ונוסעים מהר אז גם וונקרים לא יעזרו שם.
לא יכול לספור את הפעמים שהגעתי להשתלבות מכביש 1 ל-6 מכיוון ירושלים ולמרות שהפקק שם קבוע / תמידי, עדיין יש שם מלא מקרי ״כמעט״ בגלל נהיגה חסרת אחריות / פושעת.
יש הרבה ״נהגים״ ישראלים שפשוט לא לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

יש מערכת שמתריעה עליהם מטווח של עשרות קילומטרים

אבל בסרטון המדובר - רואים את אורות בלימה די מרחוק, הנעג נוסע 100 בנתיב האמצעי.. בקיצור, בנתיב הימיני, יש מספיק מקום, וגם נגמר הגדר, ויש מספיק מקום בשוליים..

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הכלל בגרמניה, לא על האירוע הספציפי בישראל. מה שמיוחד בגרמניה הוא מערכת ההתראות הארצית המשומנת (עשרות אלפי קילומטרים של אוטובאהן מנוטרים ממרכז בקרה אחד) שמזהירה אותך עשרות קילומטרים מראש. גם בהולנד נתקלתי לפני שנים רבות בסידור דומה, אפילו יותר יפה, שילוט אלקטרוני שמוריד את המהירות המותרת בהדרגה על פני די הרבה קילומטרים, ואז מסיט את התנועה לנתיב אחד כך שנותר נתיב פנוי לרכבי החירום. אבל זה מצריך משמעת ומשטרה הולנדיים, לא תחמנים ישראלים שמולם משטרה חסרת אונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...