Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמתי עוד חלום-התיישנתי בפנטיק קבלרו

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכל המפרגנים לכתיבה שלי....אני מאושר שאתם נהנים ממנה. האמת, הפורום הזה הוא המקום היחיד בו אני כותב ולכן אני מקפיד על כל משפט וכל פסיק, ובעיקר על העלילה......

ירון יקירי, עלית על הבעיה. אין לי מושג איך להוציא את הכלים מהסדנא המוגנת שלהם, להוריד אותם מקומה 15 לרחוב הסואן, ואז - שאלוהים ישמור - להניע וממש לרכב עליהם ואז הצמיגים יכולים להתלכלך ואולי גם יהיה קצת אבק, רק המחשבה על כך מדירה שינה מעיני.....

אבל דיה לצרה בשעתה, יחלוף עוד זמן רב (וממון רב לא פחות לצערי) עד שהכלים יהיו מוכנים למבחן וגם אז, רק אם כל החברים האחרים יגיעו עם הכלים המיוחדים שלהם (אורן - אתה כמובן רשום למבחן עם הגרלי והבנלי וכמובן גם אסף עם הסוזוקי TS), ורק אם דני קושמרו יגיע עם צוות צילום לעשות כתבה לערוץ 2!!!!! זה מעין סוג של חלום קטן נוסף אבל למדתי בשנים האחרונות שחלומות נועדו להתגשם אם ממש ממש רוצים.

שלומי

בבוא העת נארגן כולם את הכלים לכתבה מתאימה, אני אדאג לחיבור לדני קושמרו :)

חלומות נועדו להתגשם, אסור לשכוח את זה :idea:

:lol:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ערב טוב לכולם ושוב תודה ענקית על הפירגון, כיף אמיתי לקרוא את התגובות שלכם.

לדודה מזל שלום. בחודש יוני האחרון היא חגגה שבעים אביבים וכמנהגה תמיד מאז ומעולם, נתנה לי מתנה.......כן, אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל ככה זה אצל הדודה שלי - כאשר יש לה יום הולדת היא פשוט חייבת לתת לי מתנה.....טוב, אני כמובן לא מוחה נגד הנוהג הזה ואני גם חושב שלהתחיל לחנך מחדש אנשים בגילה זו משימה בלתי אפשרית ולכן כל פעם מחדש אני מוותר ונשבר ומרשה לה לתת לי מתנה ליום ההולדת שלה.....

השנה היה יום הולדת "עגול" והדודה כאמור החליפה קידומת וזה אומר שגם המתנה צריכה להיות בהתאם (אני חושב שאפילו טרחתי להזכיר לה את זה, פשוט כדי שהיא לא תאכזב את עצמה). אתן לכם רמז למהותה של המתנה - זו כמובן מתנה מוטורית, בעלת 4 גלגלים ולא שניים, עליה ביצעתי את נסיעת הבתולין שלי כאשר קיבלתי את רישיון הנהיגה לרכב אי שם בשנת 1983, המתנה בת 30 כדת וכדין (כלומר מבציר 1982), שמורה בקפסולת זמן מתוצרת הדודה שזה אומר שכבות של שמיכות רכות וכיסויים מפנקים ועדינים בתוך חניה סגורה ששייכת רק למתנה...), וכן, יש עליה פחות מ-40,000 ק"מ אם זכרוני אינו מטעני. המתנה כמובן נראית ומרגישה בהתאם, נוצצת ובוהקת, אין עליה שריטה או חלילה גרגר אבק , הצבע כמו חדש, וכך גם הריפוד, הרדיו מקורי ויש אפילו אזעקה מקורית ששמורה בקופסה בבאגאז' כי הדודה אומנם קנתה אזעקה אבל לא ממש התכוונה להרכיב אותה, וכל מי שרואה אותה פוער את פיו בהשתאות (את המתנה, לא את הדודה....או שלהיפך????). אני לא אפרט מעבר לכך כי כמו שישי ציין, זה בהחלט שווה שרשור נפרד שיוקדש כולו לדודה האהובה שלי.

נחזור אל הפנטיק. הפרק הראשון יוקדש ל-"איך הכל התחיל" או בשמו החלופי - "הכל בגלל כסא קטן, הכל בגלל כסא". הפרק נמצא בשלבי עריכה ואני אעלה אותו בקרוב בליווי תמונות.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז רצית פאנטיק, קיבלת דרבי

התבגרת, התגעגעת, שוב קנית דרבי והפעם גם פאנטיק, וגם מכונית שנת 82 של הדודה יש ברקע.

כיף לקרוא נוסטלגיה, גם מעורר אסוציאציות:

איך בגלל עניין בנאלי, נמנע ממני נצחון

היה היה עתון מודעות חינמי בשם אינדקס

כמו יד 2 של היום, אך רק לגרוטאות

היה דרור לדמיון, כי לא היו תמונות

קניתי דרך העתון גיטרה ומכרתי כדי לקנות אופנוע, גם כן דרך העתון.

לפני שמכרתי עוד הספקתי להקליט את עצמי, לחברתי השמעתי, יחד עם סקיצות ראשוניות של ספרינגסטין.

היא לא הבחינה בין הההקלטות. כבר אז הייתי צריך לדעת- זה לא כושר שיפוט במיטבו.

אבל גם לי לא היה כזה, אחרת, לא הייתי קונה את הבנאלי[50 כביש עם כנף מוגבהת סטייל קרוס]

בדרך חזרה הביתה, ממוסך האופנועים- כמובן ברגל, ראיתי מחזה נורא:

טריומף ספיטפייר עם גלגלי שפיצים, די גרוטאה. גג נורא, מכסה מנוע נורא, אבל, חבל,

הדבר הכי נורא באוטו היה כמובן המחיר-רק 1200 שקלים, כמה מאות יותר מהבנאלי שלי.

זו הייתה רק הפעם הראשונה מיני רבות , שהחלטה בנאלית מנעה ממני טריומף גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי בהצלחה בשיפוץ,

מזל טוב על הרכישה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי רק מלקרוא את הסיפורים שלך ,ולחוש את הנאת השיפוץ וההתלהבות שבאה איתה, זה ממש מחיה אצלי את הרצון לשפץ את הקבלרו שאצלי בחצר, אבל לצערי זה יחכה ל 2014 שהאופנוע יעבור בעלות לשמי.

כיף לקרוא את הסיפורים שלך , אני מאמין שלכולנו פה יש זכרונות מכלי כזה או אחר, אני באופן אישי היתה לי קבלרו שנת 84 לפני 20 שנה, משום מה האופנוע היה מתחיל רק מהילוך שני , הראשון היה מחליק , אבל נוסע מדהים, היה אופנוע אמין ומהיר .

בוא נאמר שזה היה כיף להשאיר TS ים מאחור שאתה מתחיל בהילוך שני עם אופנוע אדום ישן ומזיע , שהיה לו צליל מעיר מתים, ומחיה חיים.

מאחל לך בהצלחה בשיפוץ , ומקווה שבקרוב נוכל להפגש בנוקיה כמו מועדון ההונדות 50, אני ממש מקנא בהם לפעמים.

זה נשמע מגניב לצאת לסיבוב ברחבי תל אביב עם פאנטיק אינדורו , קבלרו, דרבי ובנלי. הרעש שמייצרים 4 כלים כאלו יחד זה כמו

יצירת מופת מוזיקלית שמלווה בהעברת הילוכים מאסיבית .

Picture 083.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב חברים וחברות,

כפי שהבטחתי, הנה הפרק הראשון בסיפורו המתגלגל של הפאנטיק שלי. לא, עוד אין לו שם וגם לא כינוי. הדבר היחיד שברור כרגע זה שהוא זכר איטלקי טיפוסי עם כל הגינונים וכל השיגעונות המאפיינים את העם הזה.

פרק ראשון – הכל בגלל כסא קטן, הכל בגלל כסא

חג סוכות 2009 היה נפלא. בדיוק הגשמתי לעצמי חלום ישן ורכשתי את הדרבי הראשון שלי, נסיך 1, חבוט ומרוט אך אני הייתי בעולם אחר. שיתפתי באושר החדש חברים רבים מהפורום וביניהם גם את אסף כהן ממזכרת בתיה. באחת משיחותינו הארוכות ציינתי בפניו שיש לי חלום קטן נוסף, בלתי אפשרי לחלוטין, לשים יד על פנטיק קבלרו.

החודשיים הבאים חלפו בחדוות פירוק, כאשר כל יתר הגברים במשפחה (אבי ובני הצעיר) מסייעים לי בפירוקו של האומלל. יחדיו תכננו לסיים את המלאכה במהלך חג חנוכה הממשמש ובא.

ואכן, טיבם של חגים להגיע בזמן ובמועד שנקבע להם, ואני כמובן שובצתי ל "סיבוב הופעות" עם האוצר הקטן כי הנשמה שחיה איתי החליטה שהילד צריך קולטורה. כל ההסברים שלי שהילד לא רוצה ללכת להופעות האלה, וכל תחנוניו של האוצר לקבל פטור מרוע הגזרה נפלו על אוזניה הערלות של הנשמה. בפסקנות חדה היא רכשה כרטיסים להופעות, וכך שנינו מצאנו את עצמנו משרכים את דרכנו בדיכאון מהופעה משמימה אחת לרעותה.

באחד הימים הנוראיים הללו התרחש נס חנוכה. ממש כך. בעוד האוצר ואני מפלסים את דרכנו באגרסיביות חיננית לכניסה למופע, דורכים בכל הלב ובהרבה אהבה על אמהות עצבניות וילדים מנוזלים שגם הם כמובן נדחפים בתור בנימוס ישראלי אופייני, והנה הנייד מטרטר בעליצות. על הקו אסף כהן מיודענו מהפיסקה הראשונה ובפיו הודעה בזו הלשון:

אסף – זוכר שרצית פאנטיק?

אני – תחזור שנית.

אסף - מצאתי לך פאנטיק.

אני – אתה בטוח?

אסף – טוב, זה לא בדיוק פאנטיק שלם אבל ממש קרוב.

אני (בחשדנות תוך חלוקת צ'אפחות ידידותיות למנוזלים מגעילים בתור להופעה) – כמה קרוב? יש שילדה וגלגלים? יש מנוע?

אסף – כמעט, אתה ממש קרוב, יש כסא.....

אני (בהתלהבות קולנית) – אחלה, מושלם, איפה זה נמצא? אנחנו בדרך.

האוצר הקטן שהיה כמובן עד לשיחה הרת הגורל לעיל, הביט בי בתמיהה מעורבת בציפייה לחנינה מההופעה , בעודו מקפיד לנגב את ידיו משאריות ריבה של סופגניה על שערותיה של ילדה שלרוע מזלה עמדה בתור לפניו. סיפרתי לו שיש שינוי בתוכניות ואנחנו נוסעים ליום כיף במוסך. עיניו של האוצר אורו והוא מיהר למשוך אותי החוצה מהתור ופילס את דרכנו ביעילות רבה מלווה בצביטות ובעיטות בחזרה אל המכונית.

טסנו שנינו במהירות לכיוון המוסך (נו שויין, טיסה זה מונח יחסי כאשר נוהגים בבאלנו), מאושרים מהחנינה שקיבלנו מטרחנותו הקולנית של צביקה הדר שהתעקש להדגים לילדים שגם בגיל 40 ומשהו הוא יכול להיות עלי באבא או איזה דמות קסומה וצנומה אחרת שממש מתלבשת על מימדיו השופעים.

במוסך, הפלא ופלא, נמצא כסא לפאנטיק במצב מעולה. נס חנוכה של ממש. לחיצות ידיים עם בעל המוסך, מזומן מחליף ידיים (דמי החנוכה שהאוצר נתן לאבא שלו לשמור לו, טעות גדולה שלי כי החמוד הקטן דורש ריבית של שוק אפור על המלווה קצר המועד), ניגוב כתמי גריז מידיו של האוצר ומריחתם על החולצה (ילד טוב אור-יהודה) והכסא עובר לרשותי.

בעודנו בדרכנו לרכב, שמחים וטובי לבב, אני בגלל הרכש החדש והאוצר בגלל הריבית הקצוצה שסחט ממני בתמורה להלוואה ובעבור שתיקתו אל מול הנשמה (מדהים איך ילד קטן יודע לסתום את הפה בתמורה לתשלום הולם), והנה בעל המוסך רץ אחרינו בקריאות רמות ומנופף בידיו בחתיכת מתכת. מסתבר שהוא מצא גם מכסה מנוע לצד שמאל של הפאנטיק והוא נותן לי אותו במתנה. שני ניסים באותו יום!!!!!!

כבר בדרך הביתה התחילו לקנן בראשי מחשבות אודות האפשרות שאולי אצליח להשיג פאנטיק, כי מה חסר לי בסך הכל? כמעט כלום, כי מי צריך יותר מכסא או מכסה צד?

ועכשיו ברצינות, לא ממש האמנתי שיצא מזה משהו, יותר נכון לומר שקיננה בי תקווה קלושה שאולי יום אחד יתחבר לכסא גם אופנוע אמיתי. אבל כמו שלמדתי על בשרי, יש הזדמנות – קח וברח.....(שיעור למתקדמים בקורס "חיים משותפים עם נשמה מהסוג האלים").

מצורפות תמונות של הכסא ומכסה הצד.

הפרק הבא, השני בעלילה – התקדמות קלה בכיוון הנכון.

תהנו.

שלומי

PC080001.jpg

PC080002.jpg

PC080003.jpg

PB290002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי שלום.

תתחדש על הכלי ה"ישן".

אכן גיל 16 תקופת ה 50 סמ"ק.

ואוו איזו נוסטלגיה לתקופה והתרגשות. לראת האופנוע הראשון. העשן הכחול וחצר בית הספר.

למרות שעומדות ביננו אי אילו שנים, באופן אישי אני כל כך מבין אותך, אני עדיין מחזיק את אופנוע ה50 הראשון שלי.

להשלמת הסיפור שכתוב כרגיל רהוט ובדרכך וסגנונך הציני והשנון בצורה נפלאה, אני אשלים לך את הסט לדרבי ואתן לך במתנה בביקורי הבא בארץ קסדת לם משנתון דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המשך ??

שבת שלום לכולם,

שוב, אלפי תודות לכל המפרגנים. אני שמח שאתם סבלניים ובכלל טורחים להיכנס לשרשור שלי, אני מעריך זאת מאוד וזה מדרבן ונוטע בי מטויבציה להמשיך לעדכן ולכתוב.

לשאלתך calipper159, בוודאי שיש המשך. הפרק השני בעלילות הפאנטיק כבר כמעט מוכן עם תמונות כמובן. הבעיה היא שכל החומר נמצא במחשב שבמשרד .....טוב שיש משרד, ותודה לאל שהמציא את מושג "השעות הנוספות" שמספקות לכם ולי מעט רגעי נחת, אושר, והפוגה מתלאות היומיום......

ניר היקר - תודה ענקית שבכלל חשבת לתת לי במתנה קסדת לם (lem) תקופתית. שנים שאני מחפש אחת כזו וחשבתי שהן פסו מהעולם. יאללה, תגיע כבר לארץ, אין לי סבלנות לחכות לה וגם לצופר האוויר עבור "גברוש".......(ביום ראשון אני אשלח לך דוא"ל פרטי כי כתובת הדוא"ל שלך נמצאת במחשב במשרד.....). תמורה הולמת מובטחת....

בינתיים אני חורש את האיביי כדי למצוא חלקים חדשים באיטליה. הממזרים הללו לא טורחים כלל לענות למיילים שנשלחים אליהם, ולא משנה אם אני כותב באנגלית או איטלקית, הם פשוט מתעלמים ואני מפסיד דברים מדהימים.

בשבוע האחרון למעט כתיבה ושיטוט האיביי, לא הספקתי להתקדם הרבה עם הפנטיק או הדרבי למעט בחירת גוון אדום ייחודי לכל אחד מהם, בעזרתו של אורן, שתמיד נכון להירתם ולעזור ולתת כתף בכל שאלה או בעיה. פשוט חבר אמיתי עם לב ונשמה ענקיים. תודה אורן.

יחד עם זאת, אולי לא התקדמתי הרבה עם הילדים מאירופה - הספרדי והאיטלקי - אבל בואו לא נשכח את המלכה האם, ההונדה היקרה שלי, בבת עיני, שביום חמישי עברה טסט שנתי בתשואות רמות. כיאה וכנאה למלכה בת 30 היוצאת לעיתים נדירות ללכלך את הצמיגים על כביש אמיתי ולנשום את אבק הדרכים, מובן שציחצחתי והברקתי אותה לכבוד האירוע, הניקלים בהקו והמנוע המיוחד גיגר ונהם בצליל הייחודי שרק מנועי וי יודעים להפיק. הבוחן בטסט פשוט לא יכל לזוז מהכלי, ביקש לשבת עליה ולחוש אותה (אחרי שכבר חתם ואישר את כל המסמכים) והכי מצחיק זה שבסוף הטסט הוא שאל אם הכלי למכירה כי הוא ממש חייב אחת כזו.....כשהוא שמע את גובה ההשקעה שלי בכלי עד היום, והמחיר התיאורטי הנדרש, נפלה לו הלסת לריצפה.......הוא חשב שאם האופנוע "ישן" אז הוא עולה "כמה שקלים"......לא הפסקתי לצחוק עד שהגעתי הביתה מהנאיביות המרעננת שלו.

דרך אגב חברים וחברות, אם אצל מי מכם מסתתר בבוידם או במחסן חלק קטן או גדול שיכול לסייע לי בשיקומו של הפאנטיק, או שמכיר מישהו שיש לו חלקים, אשמח מאוד לשמוע על כך וכמובן לרכוש . אנא, אל תהססו לעדכן אותי.

שתהיה שבת רגועה לכולנו.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואאו!!! בבת אחת חזרתי שלושים שנה אחורה!

גם אני הייתי מהחולמים על ה"מלך"

בסופו של דבר הסתפקתי בגארלי קרוס.

שרשור מרתק הן בנושא וכן בסגנון.

ממתין בכיליון עיניים להמשך ולתמונות!

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...