Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי תצביעו בבחירות 2013? (מעודכן, תצביעו שוב)

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

למי תצביעו בבחירות הקרובות?  

219 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות הקרובות?

• הליכוד ביתנו (ביבי + ליברמן)
      76
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      35
    • קדימה (שאול מופז)
      3
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      67
    • מרצ (זהבה גלאון)
      10
    • ארץ חדשה (אלדד יניב)
      0
    • האיחוד הלאומי \ הבית היהודי (נפתלי בנט\זבולון אורלב)
      23
    • מפלגות חרדיות (ש"ס, יהדות התורה)
      5
    • מפלגות ערביות (בל"ד, רע"מ, תע"ל)
      0

פוסטים מומלצים

כולנו מודעים לחסרונות הדמוקרטיה, לצערי רבים מאיתנו לא מודעים ליתרונותיה או לוקחים אותה כמובנת מאליה ומוכנים לתת יד וקול למי שיפעל לרוקנה מתוכן, גם אם לא באופן פורמאלי. הפגיעה בהפרדת רשויות כבר מתרחשת ויש עוד.

מערכת החנוך לא מדגישה מספיק את העניין ובתאים משפחתיים רבים אין הבנה אמיתית נושא אלא חשדנות כלפי שיטה זו וחיפוש האדם שיעשה סדר. פתרון קסם

מדינה היא מנגנון מורכב ממכונית. אין מכונאי קסם וודאי אין מדינאי קסם. יש הבנה כללית, ירידה לפרטים והתמדה.כמובן, מדינאי נזקק לעוד כישורים.

ישגם נערי פוסטר, הם לפוליטיקה בערך כמו נערות פוסטר במוסך או פנצריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 390
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האירוניה כאן היא שאנשי השמאל מייבבים "פאשיזם" כשהם מבינים שהשליטה במדינה לא תחזור לידיהם. כל הדעות לגיטימיות - כל עוד הן דעותיהם. שיח ציבורי? פלורליזם? ממש לא. או שאתה איתנו, או שאתה בור ונבער\פאשיסט\טוקבקיסט בתשלום. דווקא ליברמן הוא דוגמא להתעמרות מערכת המשפט ועינוי דין, עם חקירה שארכה שנים רבות. דווקא ליברמן נקט בעמדה פרגמטית ומאוזנת בתפקידו, לרבות הסכמה על מדינה פלסטינית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך מהשרשור הקודם :-D

blavie כתב:

http://news.walla.co.il/?w=/22/2579572

הפעם, לאור "זריקת הכוח" הקואליציונית שהליכוד קיבל מהחבירה לישראל ביתנו (במידה והחבירה לא תפגע בכמות המנדטים ותקטין את הכוח שהיה אמור להיות להם מלכתחילה אם היו רצים לבד ואז חוברים מאליו), נראה שביבי לא יצטרך לפחד שתתפרק לו הממשלה אם הוא לא יסור מייד לרצונם של הקיצוניים ה"חרדים". לפי ההגיון הזה, מהלך שכזה משמעו שהמשוואה של "שס מורדת = קואליציה מתפרקת" כבר לא תהיה רלוונטית תודות לשינויי הכוח במפה הפוליטית = יותר יציבות. הלא כן? אשמח אם אתוקן במידה והלוגיקה הזו שגויה \ איני מבין כיצד המנגנון הפוליטי פועל.

אני חושב שהבנת את זה הפוך. מה שקרה הוא שאם בממשלה הנוכחית ישראל ביתנו היה גורם מאזן ומרסן, בממשלה הבאה לישראל ביתנו לא תהיה אפשרות לאיים בפרישה או לנקוט בצעדים חתרניים כנגד נתניהו. לא תהיה משקולת נגדית לחרדים.

הליכוד וליברמן זה גוש גדול, אולי אפילו גדול מאוד, אבל לא מספיק להרכבת ממשלה. מאחר וגורמי שמאל לא יכנסו לממשלה כזו (להצהרתם) ומופז גמור פוליטית וכבר הושפל פעם אחת על ידי ביבי, לא יהיו שותפים מלבד החרדים והימין הקיצוני.

אולי לפיד יצטרף. עדיין יצטרכו כאן את ש"ס או את הגוש הלאומני (וכנראה את שניהם).

ומה קורה במידה וליברמן מחליט לפרק את הברית ויחד איתה את הממשלה? עכשיו הוא מצהיר הצהרות שמריחות בסגנון של "במידה וביבי עושה לי קטע אני מראה לו מאיפה משתין הדג". הרי הוא יכול עדיין להיות גורם מאזן מבפנים באמצעות איום כזה. השאלה אם ריאלי להניח שהוא יוכל בכלל להרשות לעצמו לעשות זאת? (כי אחרת, במידה וזה לא ריאלי וזה יראה כאיום סרק, אז כמו שאמרת הוא יאבד את יכולת ההפחדה שהייתה לו כלפי נתניהו)

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמן החלטתי להצביע ל"עם שלם" בראשות ח"כ הרב חיים אמסלם.

ככל שהוא יתעצם על חשבון ש"ס יהיה לכולנו רק טוב.

ואחרי שקראתי את השרשור, לרבות התגובות הנ"ל -

חסרה לי אופציה של אמסלם.

נכון שאני אפיקורס גמור אבל כשאין למי להצביע אז לפחות לתת אלטרנטיבה לחרדים בדמות דת שפוייה.

המחשבה של להצביע לאמסלם עברה לי בראש לא אחת. עובדיה, in your face

+1

אמסלם הוא עוף מוזר, ייחודי, בדיוק הייתה עליו כתבה אתמול.

המודל שהוא מדבר עליו, היה בבית סבי וסבי רבי, ואשמח לתת יד לחזרתה של העטרה האמיתית ליושנה.

אבקש שתוסיפו את האופצייה אם זה אפשרי... :-P מעניין לראות כמה חושבים כמונו.

בנוסף -

לא להצביע בכלל זו לא אופציה כי הכל רק לא החרדים וזו אחריות חילונית שלי ללכת ולהצביע.

בקיצור, נשאר או עלה ירוק או לערבים :roll:

מכיוון שכולם ח*א, זו האחריות החילונית שלך להצביע לח"כ הרב אמסלם. האינטרס החילוני שלך, שנציגי הציבור החרדים בכנסת יהיו שפויים, שמייצגים את החלק השפוי בחברה החרדית. ולא סחטנים, שמייצגים את עצמם ואת היקרים לליבם ע"ח כלל הציבור החרדי אותו הם מתיימרים לייצג, וכמו כן על חשבון כלל הציבור במדינה. במידה ומפלגתו תתחזק ותיכנס לממשלה, תוכל להיות סוף סוף אלטרנטיבה שפוייה לשגעונות של ה"חרדים" שמאיישים את כיסאות ש"ס ויהדות התורה בכנסת. בואו נודה בזה, לרוב הציבור יש זכרון קצר להפליא, או שלהבדיל הם תמימים מאוד. אי לכך, סביר להניח שביברמן ינצחו את הבחירות (יקבלו את קולות המצביעים עם הזכרון הקצר), כשאת רוב שאר הקולות יקבלו מפלגות "מרכז"\שמאל\סטארטאפ כשזה לא מספיק בשביל לגבור על צמד החמד. לפחות לא כשהגוש הזה כ"כ מפולג.

סביר להניח שהבחירות האלו לא ישנו דבר במימד ההיסטורי (כמו למשל, שהשמאל יקח את ראשות הממשלה). כך שאם יש אפשרות להצביע לאדם משכמו ומעלה כמו אמסלם, שכאמור במידה ויצליח להחליש את כוחה של ש"ס יעשה לכולנו רק טוב, אז למה לא בעצם? בכיתם על חריש? על הטמבלים מבית שמש שיורקים על ילדות קטנות? חוסר השילוב בחברה? על האוטובוסים ה"קדושים" שמדירים נשים? תצביעו לאמסלם. יש לכם הזדמנות להכניס לממשלה מישהו שיוכל להקטין, ולו במעט לפחות, את מגמת הסחטנות והנבערות שמאפיינות את ה"ייצוג" (עאלק) החרדי בכנסת ויהווה זרז לתהליך שילובם של החרדים במארג החברתי. my two cents

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שרועי לא כיוון את האמירה הזו כלפיך, אלא כלפי רוב נבחרי \ אנשי הציבור שפועלים מטעם השמאל, והוא צודק בהנחה והיא אכן כוונה לשם. השמאל בארץ מצטיין בצביעותו ובכשרונו להפנות אצבעות מאשימות ואמצעי דמוניזציה כלפי כל מי שאינו מסכים איתו, וזאת במקום לפתח שיח ענייני ולברר את האמת. יותר קל לצעוק ולהאשים מישהו שהוא גזען, חשוך, אפילו רוצח :shock:, מאשר לנהל דיון ענייני על השלכות סוגיית הפליטים על המאזן הדמוגרפי \ חברתי \ כלכלי במדינת ישראל. (סתם דוגמה להתנהלות נציגי השמאל בסוגיית המסתננים. ולא חסרות דוגמאות נוספות של צביעות מצידם \ העלמת הרמה העניינית של הדיון, איך שתרצה לקרוא לזה )

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך מהשרשור הקודם :-D

ומה קורה במידה וליברמן מחליט לפרק את הברית ויחד איתה את הממשלה? עכשיו הוא מצהיר הצהרות שמריחות בסגנון של "במידה וביבי עושה לי קטע אני מראה לו מאיפה משתין הדג". הרי הוא יכול עדיין להיות גורם מאזן מבפנים באמצעות איום כזה. השאלה אם ריאלי להניח שהוא יוכל בכלל להרשות לעצמו לעשות זאת? (כי אחרת, במידה וזה לא ריאלי וזה יראה כאיום סרק, אז כמו שאמרת הוא יאבד את יכולת ההפחדה שהייתה לו כלפי נתניהו)

וכי למה שיפרק את הברית ?

נתניהו נתן לו את ראשות הליכוד בעתיד על מגש של כסף, ועל הדרך מכר את חברי סיעתו במחיר היצף, בלשון המעטה.

היחיד שהיו לו ביצים להגיד את האמת הוא כרגיל מיכאל איתן, שכנראה יבעט יחד עם דן מרידור מחוץ לכנסת הבאה.

בסיעה לאומית הם יכולים לככב, בסיעה לאומנית לא.

מעניין מה היה אומר על זה בגין ז"ל..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנדוב, לקרוא ליאיר לפיד נער פוסטר זה כינוי מעליב. אם יש לך נקודות שליליות בנוגע ללפיד שאתה יכול להוכיח אשמח לשמוע עליהן עד אז אנא שמור על תרבות הדיון.

אני שמח על תוצאות הסקר, אנשים רוצים שינוי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אמיר, אתן לך הוכחה פשוטה: כתבתי כמה פוסטים והקדשתי רוב דבריי לליברמן. עדיין, כשהזכרתי נער פוסטר בלי לציין שם, החלטת שמדובר בלפיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ודאי מכירים משוואות עם משתנים או נוסחאות בהם ניתן להציב נתונים.

קראתי לפני זמן ספר על מוסוליני ועליית הפאשיזם באיטליה,הלאומנות, האלימות, שינאת הזרים , הזילזול בכל מי ששונה ממך בארצך ומחוצה לה, הצפצוף על החוק המקומי והבינלאומי, השחיתות האישית, השמוש בבורות של אנשים שאינם מבינים את ערכה של הדמוקרטיה אך כן רואים את חסרונותיה, הפתרונות הפשוטים לבעיות סבוכות, פתרונות שהם פשטניים למעשה. פניה גלויה לעם ובפועל פנייה לבעלי ההון מאחורי הקלעים.

לקחתי את הנוסחה , במקום איטליה הצבתי את המשתנה ישראל. התוצאה יצאה ליברמן.

יתרונו היחיד הוא ביחסו המסתייג כביכול לדת , בחבירה לביבי גם זה נעלם, הברית עם החרדים בוא תבוא.

התוצאה היא שילוב לאומנות ושינאת השונה של ליברמן, הליברליזם והקפיטליזם החזירי של נתניהו וזאת יחד עם הסחיטה החרדית הרגילה. בעזרת השם, מצפה לנו עתיד מזהיר.

נ.ב הצבעה לעלה ירוק זה משחק בכאילו, לילדותיים ומפונקים שאומרים, אני שובר כלים ולא משחקים. המענה ל ביברמן אינו סמים ולא התכחשות למציאות, אלא הצבעה לצד השני, המאמין בדמוקרטיה, בחוק ובהומניזם. יש כאלו וזה ודאי לא לפיד נער הפוסטר.

אגב, לפני שמתקנים אותי, אבקש לקרוא באופן מינימלי על יומרות הפאשיזם, אז נראה אם אני טועה או פשוט קורא לדברים בשמם.

אסון.

פסקה לפני אחרונה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכי למה שיפרק את הברית ?

נתניהו נתן לו את ראשות הליכוד בעתיד על מגש של כסף, ועל הדרך מכר את חברי סיעתו במחיר היצף, בלשון המעטה.

היחיד שהיו לו ביצים להגיד את האמת הוא כרגיל מיכאל איתן, שכנראה יבעט יחד עם דן מרידור מחוץ לכנסת הבאה.

בסיעה לאומית הם יכולים לככב, בסיעה לאומנית לא.

מעניין מה היה אומר על זה בגין ז"ל..

צודק. מתוך נאיביות הזנחתי את העובדה שסביר להניח והוא יעדיף לשבת ולחכות לתורו, מאשר לעורר מהומות ולשבור את הכלים - לא משנה מה יהיה. עכשיו אני גם מבין על מה roee דיבר. הלך עוד מנגנון איזון של השלטון :wink: עכשיו לא משנה מה ביבי ישחרר כסתימת פיות קואליציונית, ליברמן ישחק אותה השותף הטוב וישב על השמרים עד שיגיע יומו.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אמיר. בשרשור הקודםceyal צירף ראיון מאלף עם ב. מיכאל בנוגע ללפיד.

שאלתו - איפה הכסף , לא מתאימה לבחירה בפרי. צירפתי בעבר ראיון עם פרי, הוא בעולם משלו וסבור שהוא מעמד בינוני.

דבריו על שנוי, איזה שנוי? הוא רוצה חנוך , הוא רוצה מדינה טובה יותר- גם אתה ואני. אז אנו מנהיגים?

דבריו על ממשלת שמונה עשרה שרים, יופי אך זו לא בעייה האמיתית.

עמדותיו האמיתיות עמומות בעיניי, יתרונו בכך שלא פעל בעבר ולכן אינך רואה טעויות או שחיתות כאצל אחרים, בסדר, אך אני מחפש יעדים, דרך ליעדים והוכחת יכולת בתחומים אחרים בעבר, איני רואה זאת. אני רואה את האנשים שהוא בוחר ואיני נלהב.

איני נחשף לכל הופעה ואמירה שלו אך אני מה ששמעתי הן אמירות פלקטיות. מישקל זבוב לעומת יריבים, ודאי מול סוגיות קשות.

האיש עשה דרך קלה וסלולה בתקשורת וכעת יעשה בפוליטיקה. הוא יקבל הרבה מנדטים שיבוזבזו לטעמי. הלוואי ואני טועה.

אגב, יש אנשים שאפשר לנסות להתווכח עם עמדותיהם. איך אתווכח עם לפיד? יש לו עמדות בנושאים מהותיים? הוא רוצה שנוי? גם אני. רוצה שמונה עשרה שרים? גם אני. אולי הוא אוהב צבע ירוק? גם אני. להצביע עבורו?

לא הכנוי נער פוסטר מעליב. המסע שלו הוא שמעליב. הוא נועד לבוחרים בפעם הראשונה ולאנשים חסרי דיעה ומתנדנדים. לא מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ועכשיו אתה מעליב את אלה שמצביעים לו בכינוי חסרי דיעה.

גם אם כל מה שאתה אומר נכון אני עדיין אצביע לו מכיוון שרוב מי שנמצא היום במירוץ מייצג בדיוק את מה שאני לא רוצה. בניגוד אליך אני לא צריך לחפש הוכחות, המציאות עצמה היא הוכחה. יוקר המחיה מטורף, מחירי הדירות בשמיים, הביטחון על הפנים והכול פרי מעלליהם של הממשלות האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך- המצב רע.

ביבי ייבחר- המצב ימשיך להיות רע.

יותר מזה, נניח שלפיד ייבחר, אתה מאמין שמצבך או מצב אנשים במעמדך ישתנה מהותית?

אל תמהר להיעלב, הסיבה שאני עונה לך כאן היא מפני שאתה ראוי לתגובה, דווקא לכן סברתי שאין מקומך עם חסרי הדיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עד כדי כך תמים שאם לפיד ייבחר הכול יישתנה והסיבה שככל הנראה אצביע ליאיר לפיד היא דאני מעוניין שמישהו בממשלה הבאה או באופציה הפחות טובה בכנסת הבאה, ייצג אותי. בדיוק כמו שיש נציגים לציבור הדתי, נציגים לציבור הלאומי, לערבי ועוד.

וכבר הרבה מאוד זמן, אף אחד לא עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...