Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי תצביעו בבחירות 2013? (מעודכן, תצביעו שוב)

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

למי תצביעו בבחירות הקרובות?  

219 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות הקרובות?

• הליכוד ביתנו (ביבי + ליברמן)
      76
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      35
    • קדימה (שאול מופז)
      3
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      67
    • מרצ (זהבה גלאון)
      10
    • ארץ חדשה (אלדד יניב)
      0
    • האיחוד הלאומי \ הבית היהודי (נפתלי בנט\זבולון אורלב)
      23
    • מפלגות חרדיות (ש"ס, יהדות התורה)
      5
    • מפלגות ערביות (בל"ד, רע"מ, תע"ל)
      0

פוסטים מומלצים

"לעשות הכל כדי שביברמן לא יעלה לשלטון שוב" לא עולה בקנה אחד עם להצביע לעלה ירוק.

כדי למנוע מביברמן להמשיך להתעמר בנו ארבע שנים נוספות צריך להצביע למפלגה שיכולה לתת לו פייט ראוי.

תאמין או לא, יש מפלגה שלבדה אומנם לא תצליח לתת לו פייט, אבל כחלק ממצע הבחירות שלה היא היחידה שהתחייבה לא לשבת באף קואליציה שביברמן יעמוד בראשה. נכון לרגע זה, המפלגה הזאת נמצאת במקום הרביעי בסקר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 390
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חסרה האופציה "לא מצביע"

וטוב שכך

לא להצביע = להצביע למי שאתה הכי לא רוצה

לכל אלה שלא מצביעים עבור מישהו ספציפי אני מציע לשבת ולחשוב את מי הם הכי ל-א היו רוצים לראות בממשלה

ואז על המשפט "האויב של האויב שלי הוא חבר שלי" וללכת להצביע למפלגה שהיא האויב של מי שאתם לא רוצים לראות בשלטון

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין, השוני היום בין מפלגות הימין הגדולות למפלגות השמאל הגדולות מסתכם באג'נדה הכלכלית. מבחינה מדינית-בטחונית ההבדלים קטנים מאוד. מאז ומעולם השמאל הבטיח להחזיר שטחים בזמן שהימין ביצע את זה בפועל.

שים פס אחד גדול על המצע המדיני בטחוני. הפצצה האיראנית היא לא זאת שתקבע האם תצליח לסגור את החודש או לא.

תצביע למפלגה שתפעל לכך שיוקר המחיה כאן יהיה יותר מתקבל על הדעת, למפלגה שתדאג לחלוקה צודקת והוגנת של משאבי המדינה לכלל אזרחיה ולא רק למגזרים מסויימים, למפלגה שבין שורותיה אין עסקנים ושאר כולירות שהורשעו בפלילים (גם אם שילמו את חובם לחברה), למפלגה שתביא לכאן פתרון אמיתי למצוקת הנדל"ן, ובעיקר: למפלגה שתתחייב להעניק לנוער שלנו את החינוך אליו הוא ראוי.

מצע מדיני? אין ספק שהוא חשוב. אבל שקודם ידאגו לכך שגם אחרי שיהיה כאן שלום וכל אויבינו ייעלמו, נוכל לקיים כאן חיים סבירים.

+1.

אני חושב שמי שיקרא לעומק את התגובה של אלעד יבין שחייבים שינוי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שקרא לעומק את תגובתו של אלעד, אני בעיקר תוהה מה הוא "פתרון אמיתי למצוקת הנדל"ן".

מעבר לזה, מה הטעם להצביע למפלגה שהתחייבה לא לשבת בקואליציה? הרי מספסלי האופוזיציה אי אפשר לשנות דבר. המנצחים הם הפרגמטיים, אלו שרואים את טובת בוחריהם מעל כל שיקול אידיאולוגי - החרדים, כמובן. חבל שמרצ לא רואים במטרותיהם שליחות כמו שש"ס רואה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לעשות הכל כדי שביברמן לא יעלה לשלטון שוב" לא עולה בקנה אחד עם להצביע לעלה ירוק.

כדי למנוע מביברמן להמשיך להתעמר בנו ארבע שנים נוספות צריך להצביע למפלגה שיכולה לתת לו פייט ראוי.

תאמין או לא, יש מפלגה שלבדה אומנם לא תצליח לתת לו פייט, אבל כחלק ממצע הבחירות שלה היא היחידה שהתחייבה לא לשבת באף קואליציה שביברמן יעמוד בראשה. נכון לרגע זה, המפלגה הזאת נמצאת במקום הרביעי בסקר.

מהסקר הזה עולה דווקא שאם תצביע ללפיד, כנראה שהוא יהיה ראש בראש עם ביברמן.

הוא נראה היחיד שייתן להם בראש וייתן לו פייט מבחינת כמות קולות וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שקרא לעומק את תגובתו של אלעד, אני בעיקר תוהה מה הוא "פתרון אמיתי למצוקת הנדל"ן".

לא אתה כתבת בשרשור הקודם משהו לגבי הפשרת קרקעות?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתה כתבת בשרשור הקודם משהו לגבי הפשרת קרקעות?

כן, אבל זה פתרון שמסתמך על כוחות השוק ועל ראיה ארוכה טווח, ממש לא נשמע לי משהו שישתלב ברטוריקת "המחאה".

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס של רוב האזרחים במדינה הוא שמחירי הנדל"ן לא רק שלא ירדו - אלא אף יעלו.

למה? מהרבה סיבות:

- תחושת העושר שהנכס מעניק.

- האופציה הכלכלית להמיר את דירת 4 החדרים בחולון לצמוד קרקע בארה"ב.

- יציבות המערכת הבנקאית שהעניקה הלוואות משכנתא.

- "משקיעים" שרוכשים דירות להשכרה ומעוניינים שנכס הבסיס יישאר גבוה גם כדי שייניב שכירויות גבוהות (אגב - האנשים האלה גורמים לעליית מחירים בעידוד המדינה שגובה מס זניח משכירויות).

- ענף הבניה נחשב תמיד לקטר של המשק, מחירים גבוהים = הרבה בניה = צמיחה.

היחידים שנדפקים מהבוננזה הזו הם רק מחוסרי הדיור והם עדיין המיעוט במדינה הזו.

אז דיבורים לחוד ומעשים לחוד, הפוליטיקאים ידברו על דיור בר השגה ובפועל הם יפעלו כדי להשיג את ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה, מה הטעם להצביע למפלגה שהתחייבה לא לשבת בקואליציה? הרי מספסלי האופוזיציה אי אפשר לשנות דבר. המנצחים הם הפרגמטיים, אלו שרואים את טובת בוחריהם מעל כל שיקול אידיאולוגי - החרדים, כמובן. חבל שמרצ לא רואים במטרותיהם שליחות כמו שש"ס רואה.

אני לא יודע מה הפתרון למצוקת הנדל"ן. אני יכול לנחש שהפשרת קרקעות מסיבית תעזור, שקיצור זמני נסיעה מהפריפריה למרכז יעזור לבזר את האוכלוסייה ולהוריד את הלחץ מהמרכז וכתוצאה מכך את המחירים, שביטול מונופול המלט במדינה יוריד את המחיר וגם קצת צניעות מצידם של זוגות שרק התחתנו ו"חייבים" דירת 4 חדרים.

אלעד מצביע מרץ, אני מצביע ליאיר לפיד וזה השינוי עליו אני מדבר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס של רוב האזרחים במדינה הוא שמחירי הנדל"ן לא רק שלא ירדו - אלא אף יעלו.

למה? מהרבה סיבות:

- תחושת העושר שהנכס מעניק.

- האופציה הכלכלית להמיר את דירת 4 החדרים בחולון לצמוד קרקע בארה"ב.

- יציבות המערכת הבנקאית שהעניקה הלוואות משכנתא.

- "משקיעים" שרוכשים דירות להשכרה ומעוניינים שנכס הבסיס יישאר גבוה גם כדי שייניב שכירויות גבוהות (אגב - האנשים האלה גורמים לעליית מחירים בעידוד המדינה שגובה מס זניח משכירויות).

- ענף הבניה נחשב תמיד לקטר של המשק, מחירים גבוהים = הרבה בניה = צמיחה.

היחידים שנדפקים מהבוננזה הזו הם רק מחוסרי הדיור והם עדיין המיעוט במדינה הזו.

אז דיבורים לחוד ומעשים לחוד, הפוליטיקאים ידברו על דיור בר השגה ובפועל הם יפעלו כדי להשיג את ההפך.

זה נכון. ולא רק זה, אלא שאם מישהו ינקוט אמצעים אמיתיים ומידיים להורדת מחירי הדיור, אין שום ערובה שהירידה הזו לא תהפוך לקריסה בתוך זמן קצר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון למצוקה הוא שזוגות צעירים יבינו שדירה ראשונה לא צריכה להיות 5 חדרים במגדל יוקרה אלא 2.5 חדרים בשכונת מצוקה.

כשרוב הזוגות הצעירים יפנימו את זה אז שכונות המצוקה יהיו עם הרבה פחות מצוקה ומחירי הדירות יתאזנו כי הביקוש בשכונות הטובות יותר יירד משמעותית ואיתו המחירים.

אם אני מסתכל על אשקלון אז דירת 4 חדרים חדשה באיזור טוב עולה בין 800,000 ל950,000 ודירה באותו הגודל בשכונות החלשות אבל באיזור סביר עןלה בין 350,000 ל 550,000.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מסתכל על אשקלון אז דירת 4 חדרים חדשה באיזור טוב עולה בין 800,000 ל950,000 ודירה באותו הגודל בשכונות החלשות אבל באיזור סביר עןלה בין 350,000 ל 550,000.

שזה פחות או יותר מה שהולך בבאר שבע.

מה שכן המחירים בתל אביב ובמרכז הזויים לחלוטין.

רק בתל אביב, בית ג'יפה במקום עם זיהום אוויר מטורף, בלי חניה, בגודל של 40 מטר רבוע, עולה כמו וילה מפוארת שאני יכול לבנות בשכונה חדשה בבאר שבע או אשקלון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן המחירים בתל אביב ובמרכז הזויים לחלוטין.

מה שקורה בתל אביב זו לא "מצוקת דיור". גם אחרי שהמחירים בכל הארץ יקרסו, תל אביב תמיד תשאר מבוקשת. אין עם זה בעיה ואין סיבה להלחם בזה (לא יותר משצריך להלחם במחירי הוילות בסביון, לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בתל אביב, בית ג'יפה במקום עם זיהום אוויר מטורף, בלי חניה, בגודל של 40 מטר רבוע, עולה כמו וילה מפוארת שאני יכול לבנות בשכונה חדשה בבאר שבע או אשקלון.

ועדיין ישנם לא מעטים שמעדיפים את הג'יפה התל אביבית על איכות החיים באשקלון, כנראה שהם מוצאים לכך ערך מוסף שמצדיק בעינהם את המהלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...