Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי תצביעו בבחירות 2013? (מעודכן, תצביעו שוב)

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

למי תצביעו בבחירות הקרובות?  

219 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות הקרובות?

• הליכוד ביתנו (ביבי + ליברמן)
      76
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      35
    • קדימה (שאול מופז)
      3
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      67
    • מרצ (זהבה גלאון)
      10
    • ארץ חדשה (אלדד יניב)
      0
    • האיחוד הלאומי \ הבית היהודי (נפתלי בנט\זבולון אורלב)
      23
    • מפלגות חרדיות (ש"ס, יהדות התורה)
      5
    • מפלגות ערביות (בל"ד, רע"מ, תע"ל)
      0

פוסטים מומלצים

נו ועכשיו אתה מעליב את אלה שמצביעים לו בכינוי חסרי דיעה.

גם אם כל מה שאתה אומר נכון אני עדיין אצביע לו מכיוון שרוב מי שנמצא היום במירוץ מייצג בדיוק את מה שאני לא רוצה. בניגוד אליך אני לא צריך לחפש הוכחות, המציאות עצמה היא הוכחה. יוקר המחיה מטורף, מחירי הדירות בשמיים, הביטחון על הפנים והכול פרי מעלליהם של הממשלות האחרונות.

מי שמצביע לביבי הוא בור, מי שמצביע לליברמן הוא פאשיסט, מי שמצביע ללפיד הוא חסר דעת, ורק מי שמצביע לזהבה או לשלי יושיע אותנו. איך אמרו את זה, "צר עולמי כעולם נמלה"

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 390
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא עד כדי כך תמים שאם לפיד ייבחר הכול יישתנה והסיבה שככל הנראה אצביע ליאיר לפיד היא דאני מעוניין שמישהו בממשלה הבאה או באופציה הפחות טובה בכנסת הבאה, ייצג אותי. בדיוק כמו שיש נציגים לציבור הדתי, נציגים לציבור הלאומי, לערבי ועוד.

וכבר הרבה מאוד זמן, אף אחד לא עושה את זה.

הנקודה היא שעם לפיד אתה לא יודע מי מייצג אותך ואיך. הרי הוא מראש הצהיר שיבחר אנשים מחוץ לפוליטיקה.

אף אחד לא אומר שצריך להצביע גלאון או חו"ח שלי. תצביע למפלגה שאתה מזדה אית ושתוכל לרסן את ראש הממשל הבא בין אם מהקואליציה ובין אם מהאופוזיציה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שרשור רציני, יפה.

בסה"כ כולם אותו חרא.

ביבי - לא מסוגל לראות את היצור השחצן והיהיר הזה, בטח לא את אישתו שנראית כמו דמות חזירית מסרט של PINK FLOYD, לפחות יש לה תואר שני עם TEEEZA !! עכשיו ביחד עם הבלון המנופח ליברמן שמחובר לביביהו עם חוט - זה ממש PINKY AND THE BRAIN

לפיד - חתיך, אבל הוא כל הזמן מזיז את הראש שהוא מדבר, אי אפשר לנהל ככה מדינה, הוא יקבל סחרחורת.

זהבה גלאון - WHO ?

נפתלי בנט\זבולון אורלב - WHAT ?

שלי יחימוביץ - הרושם שלי היא שהיא באמת רוצה לעשות דברים טובים, ושהיא הכי פחות מושחתת. כנראה אצביע לה, החלום הרטוב זה שהיא ולפיד מתאחדים לרומן סוער... או אז תיהיה לנו פוליטיקה כמו שצריך !

:-D

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהבה גלאון היא סה"כ בעלת דיעות מרכזיות. ניתן למקם אותה במרכז בין החמאס לבין הג'יהאד האיסלמי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהבה גלאון היא סה"כ בעלת דיעות מרכזיות. ניתן למקם אותה במרכז בין החמאס לבין הג'יהאד האיסלמי.

אני לא חושב שהיא רוצה ברעתנו, היא פשוט לא בהכרח מבינה מהי טובתנו.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמצביע לביבי הוא בור, מי שמצביע לליברמן הוא פאשיסט, מי שמצביע ללפיד הוא חסר דעת, ורק מי שמצביע לזהבה או לשלי יושיע אותנו. איך אמרו את זה, "צר עולמי כעולם נמלה"

אפשר להשמיץ את ציבור הבוחרים ואפשר לדבר על עובדות, מה אתה בוחר?

איזה שרשור רציני, יפה.

בסה"כ כולם אותו חרא.

ביבי - לא מסוגל לראות את היצור השחצן והיהיר הזה, בטח לא את אישתו שנראית כמו דמות חזירית מסרט של PINK FLOYD, לפחות יש לה תואר שני עם TEEEZA !! עכשיו ביחד עם הבלון המנופח ליברמן שמחובר לביביהו עם חוט - זה ממש PINKY AND THE BRAIN

לפיד - חתיך, אבל הוא כל הזמן מזיז את הראש שהוא מדבר, אי אפשר לנהל ככה מדינה, הוא יקבל סחרחורת.

זהבה גלאון - WHO ?

נפתלי בנט\זבולון אורלב - WHAT ?

שלי יחימוביץ - הרושם שלי היא שהיא באמת רוצה לעשות דברים טובים, ושהיא הכי פחות מושחתת. כנראה אצביע לה, החלום הרטוב זה שהיא ולפיד מתאחדים לרומן סוער... או אז תיהיה לנו פוליטיקה כמו שצריך !

:-D

שוב השמצה של לפיד על סמך מראה חיצוני והתייחסות ממש לא רצינית לשאר. יש לך עובדות שליליות שאתה יכול להציג ולהוכיח ?

בואו נהפוך את הדיון הזה לדיון בעובדות במקום להשמיץ את כל העולם.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיא רוצה ברעתנו, היא פשוט לא בהכרח מבינה מהי טובתנו.

רועי, אם היתה תשובה אחת נכונה אז מזמן היה פיתרון לכל בעיותינו. הבעיה העיקרית היא שלא ניסינו אף דרך עד הסוף.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

אשמח לדעת ממה נובע הרושם הזה שלך, מהקשר החם שלה עם עופר עיני? אם אתה רוצה מדינה שמנהולת כמו חברת חשמל והרכבת שיבושם לך.

אתה מוזמן לראות למי הגברת הנכבדה שאתה רוצה להצביע לה ושרוצה לעשות דברים טובים, הצביעה בבחירות בשנת 1996 כדי לראות עד כמה היא מנסה לטשטש (תחשוב עליה אומרת "לטשטש" חמוד לא?) את עמדותיה המדיניות כדי לצבור כמה שיותר קולות.

מוזר לי שההגדרה שלך לפוליטיקה "כמו שצריך" הם שני אנשי תקשורת שהרוויחו עשרות אלפי שקלים מדי חודש, חסרי רקורד של עשייה שעושים לנו טובה שהם נכנסים לזירה הפוליטית להציל אותנו.

אגב הנימוקים שלך לגבי ביבי ושרה מאוד עמוקים, והעובדות שהצגת בהחלט מעוררות בי מחשבות למי להצביע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ALON A כתב:

"שלי יחימוביץ - הרושם שלי היא שהיא באמת רוצה לעשות דברים טובים, ושהיא הכי פחות מושחתת. כנראה אצביע לה, החלום הרטוב זה שהיא ולפיד מתאחדים לרומן סוער... או אז תיהיה לנו פוליטיקה כמו שצריך !"

אשמח לדעת ממה נובע הרושם הזה שלך, מהקשר החם שלה עם עופר עיני? אם אתה רוצה מדינה שמנהולת כמו חברת חשמל והרכבת שיבושם לך.

אתה מוזמן לראות למי הגברת הנכבדה שאתה רוצה להצביע לה ושרוצה לעשות דברים טובים, הצביעה בבחירות בשנת 1996 כדי לראות עד כמה היא מנסה לטשטש (תחשוב עליה אומרת "לטשטש" חמוד לא?) את עמדותיה המדיניות כדי לצבור כמה שיותר קולות.

מוזר לי שההגדרה שלך לפוליטיקה "כמו שצריך" הם שני אנשי תקשורת שהרוויחו עשרות אלפי שקלים מדי חודש, חסרי רקורד של עשייה שעושים לנו טובה שהם נכנסים לזירה הפוליטית להציל אותנו.

אגב הנימוקים שלך לגבי ביבי ושרה מאוד עמוקים, והעובדות שהצגת בהחלט מעוררות בי מחשבות למי להצביע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדה-מרקר, יחימוביץ׳ מדברת על מס הכנסה של 50% ומעלה למרווחים מעל מליון וחצי שקלים. ואחרי זה יתפלאו למה אנשים לא מדווחים בנכס, או סתם מעלימים מיסים. אה, וכמובן שאין לה שום דבר לומר על חברת החשמל מעבר לכך שהיא ״בעד יעול״ אבל ״נגד הפרטה״

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אין לי מושג במי אני בוחר. על הנייר, נתניהו הכי קרוב לדעות הכלכליות שלי, אבל מעשית הממשלה האחרונה לא הצעידה אותנו קדימה מספיק בתחום הזה, ויש לי בעיה אידיאולוגית עם כל הפלג המשיחי-שמרני מימין.

לגבי הראיון עם שלי, שימו לב שמס הכנסה של 50 אחוז הוא בעצם מס אפקטיבי של 60 אחוז, עם ביטוח לאומי ומס בריאות (ואפילו קרוב ל70 אחוז אם כוללים את החלק בביטוח הלאומי שמשולם על ידי המעביד, שצריך לדעתי להכנס לחשבון). זה קטסטרופלי.

לגבי היושרה שלה, אני מציע לכולם לקרוא את הראיון איתה בדה-מרקר ולראות איך הם, באופן יוצא דופן, חושפים את חוסר הדיוק שלה בסוף הכתבה.

מבחינתי יש שני סוגים של שחיתות: שחיתות ברמה האישית בסגנון אולמרט והמעטפות, ושחיתות ברמה המערכתית של הועדים וההסתדרות שאותה מייצגת יחימוביץ'. היא אומרת שעלות העובדים בחברת החשמל היא רק 10%? אולי בשוטף, אבל כמה מהחוב של 60 מיליארד שקל של חברת החשמל, חוב לו מעשית ערבים כולנו, הוא בשל התחייבויות אקטואריות לעובדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפסלו. זו תכנית הבראה עקיפה לגוש האירו. בעלי הון רבים יעבירו את חשבונותיהם לשוויץ, מגמה שתאזן את הכלכלה האירופאית, מה שיביא לסיומו של המשבר הכלכלי העולמי ויטיב גם עם מעמד הביניים בישראל. :wink:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי היחידה שלא מתביישת בזה שהיא סוציאליסטית, ולכן אצביע לה.

חבל שהיא לא מתאחדת עם לבני ולפיד בינתיים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אין לי מושג במי אני בוחר. על הנייר, נתניהו הכי קרוב לדעות הכלכליות שלי, אבל מעשית הממשלה האחרונה לא הצעידה אותנו קדימה מספיק בתחום הזה, ויש לי בעיה אידיאולוגית עם כל הפלג המשיחי-שמרני מימין.

לגבי הראיון עם שלי, שימו לב שמס הכנסה של 50 אחוז הוא בעצם מס אפקטיבי של 60 אחוז, עם ביטוח לאומי ומס בריאות (ואפילו קרוב ל70 אחוז אם כוללים את החלק בביטוח הלאומי שמשולם על ידי המעביד, שצריך לדעתי להכנס לחשבון). זה קטסטרופלי.

תוכל להסביר לי מההכוונה ב"לא הצעידה מספיק קדימה"? הצמיחה לא עלתה? לא נוספו מקומות עבודה? האבטלה לא הנמוכה ביותר בעשרות השנים האחרונות? אולי השקעה של 27 מילארד ש"ח בתשתיות לא מספיקה? זאת כאשר מדינות באירופה על סף פשיטת רגל (יוון לטעמי, הייתה צריכה כבר מזמן להכריז על פשיטת רגל אבל זה נושא לדיון נפרד) או "לא הצעידה מספיק קדימה" זה שלדפני ליף נגמר חוזה השכירות?

מה שאנשים לצערי לא מבינים זה שדברים רעים תמיד יהיו לומר וזה הכי קל. מה שצריך לעשות בנוסף זה להשוות לראשי ממשלה קודמים ולאלטרנטיבות אחרות שקיימות היום שלא לדבר על מצב במדינות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...