Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי תצביעו בבחירות 2013? (מעודכן, תצביעו שוב)

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

למי תצביעו בבחירות הקרובות?  

219 הצבעות

1. 1. למי תצביעו בבחירות הקרובות?

• הליכוד ביתנו (ביבי + ליברמן)
      76
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      35
    • קדימה (שאול מופז)
      3
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      67
    • מרצ (זהבה גלאון)
      10
    • ארץ חדשה (אלדד יניב)
      0
    • האיחוד הלאומי \ הבית היהודי (נפתלי בנט\זבולון אורלב)
      23
    • מפלגות חרדיות (ש"ס, יהדות התורה)
      5
    • מפלגות ערביות (בל"ד, רע"מ, תע"ל)
      0

פוסטים מומלצים

מה אני מחפש בתור בחור בן 20?

שיהיו פה מחירים נורמליים, ולא מחירים כאילו אנחנו מינימום מרוויחים פה 20 אלף ש"ח בחודש כל אחד, שידאגו לרווחת הצעירים - לדאוג לחינוך, לדאוג למשכורות יותר נורמליות לחיילים, להטבות משתלמות למשוחררים ולסטונדטים, שידאגו לפתח את הנגב שנראה כמו החצר האחורית של המדינה, שידאגו לשיפור בתחבורה, בחינוך, בבטחון אם אפשר גם לא יזיק.

וכן, גם שידאגו שיהיו מחירים ריאליים של דברים שקשורים אלינו כמו הדלק למשל.

ביבי (בעע) לא אופציה מבחינתי, הוא היה כשלון ב96' והוא גם כשלון עכשיו, הוא ראש ממשלה גרוע. רק מחפש איך לדפוק את האזרחים במדינה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 390
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסקרן לראות כיצד השפיע הצעד של ביבי ליברמן על מצביעי שתי המפלגות הללו. לפי הסקר הקודם יש כאן מצביעי ליברמן רבים ואניתוהה כיצד החבירה לביבי משפיעה, אם בכלל, על עמדתם. כך גם בכוון השני. ספק אם ביבי יוותר על החרדים, כיצד ישפיע על עמדות ליברמן לעניין והאם זה באמת חשוב לתומכיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני מחפש בתור בחור בן 20?

שיהיו פה מחירים נורמליים, ולא מחירים כאילו אנחנו מינימום מרוויחים פה 20 אלף ש"ח בחודש כל אחד, שידאגו לרווחת הצעירים - לדאוג לחינוך, לדאוג למשכורות יותר נורמליות לחיילים, להטבות משתלמות למשוחררים ולסטונדטים, שידאגו לפתח את הנגב שנראה כמו החצר האחורית של המדינה, שידאגו לשיפור בתחבורה, בחינוך, בבטחון אם אפשר גם לא יזיק.

וכן, גם שידאגו שיהיו מחירים ריאליים של דברים שקשורים אלינו כמו הדלק למשל.

ביבי (בעע) לא אופציה מבחינתי, הוא היה כשלון ב96' והוא גם כשלון עכשיו, הוא ראש ממשלה גרוע. רק מחפש איך לדפוק את האזרחים במדינה.

אז אתה רוצה שמצד אחד המחירים (והמס) ירדו, ומצד שני שהממשלה תחלק יותר כסף להטבות, לפיתוח, לבטחון? כלומר שהמדינה תכניס פחות כסף, ותוציא יותר כסף?

זה לא עובד ברמה האישית. תנסה פעם להתפטר מהעבודה שלך בשביל שיהיה לך יותר זמן לעצמך, ואז לקנות משהו ממש יקר כי מגיע לך.

אני לא טוען שביבי הוא ראש ממשלה טוב (או רע), ואני בעצמי לא יודע למה אני אצביע, אבל אין לי שום ספק שמאחורי כל שונא ושונא של ביבי וכל אחד ואחד שחושב שהוא "רק מחפש לדפוק את האזרחים" נמצא מישהו שחושב שמגיע לו יותר, רוצה שיקחו ממנו פחות ולא יודע חשבון.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרה לי אופציה של אמסלם.

נכון שאני אפיקורס גמור אבל כשאין למי להצביע אז לפחות לתת אלטרנטיבה לחרדים בדמות דת שפוייה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרה לי אופציה של אמסלם.

נכון שאני אפיקורס גמור אבל כשאין למי להצביע אז לפחות לתת אלטרנטיבה לחרדים בדמות דת שפוייה.

המחשבה של להצביע לאמסלם עברה לי בראש לא אחת. עובדיה, in your face

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה רוצה שמצד אחד המחירים (והמס) ירדו, ומצד שני שהממשלה תחלק יותר כסף להטבות, לפיתוח, לבטחון? כלומר שהמדינה תכניס פחות כסף, ותוציא יותר כסף?

זה לא עובד ברמה האישית. תנסה פעם להתפטר מהעבודה שלך בשביל שיהיה לך יותר זמן לעצמך, ואז לקנות משהו ממש יקר כי מגיע לך.

אני לא טוען שביבי הוא ראש ממשלה טוב (או רע), ואני בעצמי לא יודע למה אני אצביע, אבל אין לי שום ספק שמאחורי כל שונא ושונא של ביבי וכל אחד ואחד שחושב שהוא "רק מחפש לדפוק את האזרחים" נמצא מישהו שחושב שמגיע לו יותר, רוצה שיקחו ממנו פחות ולא יודע חשבון.

העניין שבממשלה הנוכחית שוחטים אותנו כלכלית ולא מקבלים מזה כלום.

החינוך חרא כמו במדינת עולם שלישי, התחבורה לא משהו, הכבישים דורשים שיפורים ושיפוצים, התחבורה הציבורית גרועה למדי, אין תרבות נהיגה בשיט, המחירים של הדלק והמכוניות גבוהים מאוד ולא הגיוניים.

אז יודע מה? היו לוקחים ושוחטים אותנו, אבל הייתה לנו מערכת חינוך טובה, תחבורה ציבורית נורמלית וכבישים טובים הייתי אומר - ניחא. אבל כשהמצב חרא מכל הכיוונים זה לא עובד ככה.

באמת שאני לא רואה מועמד פוטנציאלי לבחור בו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיות המידיות וארוכות הטווח שלנו קשורות בקשר ישיר עם בעיות התעסוקה עם החרדים. כל עוד לא תשתרש שם העובדה שאין סיכוי שהציבור היצרני בארץ יוכל להמשיך לסחוב אותם על גבו גם כשהם יהיו מחצית מהאוכלוסיה ב2025 אנחנו נהיה בבעיה גדולה בבוא העת. על כן יש ליצור תוכנית בת לא יותר מ8-10 שנים להורדת קצבאות והטבות המיועדות לציבור החרדי. תספורת ממשית לתקציב המוסדות החרדים, הכנסת לימודי ליבה בחוק - או הפיכת חינוך חרדי לפרטי - שלא יקבל תמיכת ממשלתית.

בנוסף הריכוזיות במשק חייבת להתבזר. מי ירים את הכפפה ויוכיח שהוא לא מתקפל ללוביסטים של הטייקונים הנבלים?

אגב, לדעתי ביבי היה שר האוצר הטוב ביותר עד לתקופתו לפני כמעט עשור וראש ממשלה טוב לא פחות בקדנציה האחרונה. הסחטנות הקואליציונית מונעת ממנו לבצע לא מעט תהליכים חיוניים ממשנתו. זה לא סותר את העובדה שהוא שקרן. הרע במיעוטו?

גוש ימין חזק עם יאיר לפיד\שלי\אולמרט יכול לבלום את הבזאר שהתגלם כאן בשנים האחרונות מול החרדים שכל תכליתם היא לעשות לביתם.

לאחר האיחוד, אני בספק שלא אצביע לרשימת הליכוד ביתנו. (בתקווה לא לקבל את ליברמן שוב כשר חוץ, למרות שאני שמח שהפסקנו ללקק לאירופאים יפי הנפש ולאו"ם שמום הנלעג. ליברמן צריך לקחת על עצמו את תיק שר בטחון הפנים, כפי שהוא רצה לפני הבחירות האחרונות. דרושה יד קשה ובלתי מתפשרת כלפי פושעים והרעת תנאים בבתי כלא של אסירים בטחוניים היא הכרחית. יש להם תנאים של בית קיט!)

549087_4656944183752_370047216_n.jpg

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצביע ביבי רק בשביל שלא בטעות יהיו פה ליצנים כמו יחימוביץ או לפיד בטעות בשלטון.

יחימוביץ צריכה להיות שרת רווחה, חינוך וכדו'...

לפיד יכול להיות שר לענייני אופנה..

שתי תגובות מעולות,

יישר כח.

אני לא בטוח אם האיחוד היה צעד טוב, אני מעריך שהיה עדיף לרוץ בנפרד ולסגור הסכם קואליציוני מראש.

בכל מקרה נפתרה סופית ההתלבטות.

לפיד ויחימוביץ' יכולים לחזור לכתוב טורים,

המפלגות הערביות (כולל המפלגה של אלדד יניב) חייבות להיות מוצאות מחוץ לחוק ,

אם רוצים שהחרדים יהיו מיוצגים בפרופורציה הנכונה , כמה שיותר מהציבור הלא חרדי חייבים ללכת להצביע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצביע ביבי, כי יש לו מילה של גבר, ומה שהוא מבטיח הוא מקיים, כמו פעם שעברה, רק שעכשיו אובמה יהיה עליו עוד 4 שנים של שמייח.

וכעת יש את ליברמן כבונוס, מי שהוכיח את עצמו כשר חוץ מבריק, וכל מדינה שהוא ביקר בא לעשות הסברה, חודש לאחר מכן אותה מדינה הכירה במדינה הפלשתינאית. וכמו ביבי גם הוא אוהב לצעוק ססמאות נבובות על נאמנות ועוד כל מיני דברים שאת עצמם זה לא מעניין אבל זה גורם לגאווה ופתק קל בקלפי.

תשדיר מ2009

http://www.youtube.com/watch?v=yL6tv5Xon_U דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי תגובות מעולות,

יישר כח.

אני לא בטוח אם האיחוד היה צעד טוב, אני מעריך שהיה עדיף לרוץ בנפרד ולסגור הסכם קואליציוני מראש.

בכל מקרה נפתרה סופית ההתלבטות.

לפיד ויחימוביץ' יכולים לחזור לכתוב טורים,

המפלגות הערביות (כולל המפלגה של אלדד יניב) חייבות להיות מוצאות מחוץ לחוק ,

אם רוצים שהחרדים יהיו מיוצגים בפרופורציה הנכונה , כמה שיותר מהציבור הלא חרדי חייבים ללכת להצביע.

אין ספק, הימין תמיד הצטיין בזעקות שבר וצרחות באופוזיציה, אבל עשה מה שהשמאל לא היה מעיז בשקט ובהבנה מהציבור, כי הציבור בוחר באדם, ואם אותו אדם ניצח אז אותו בוחר ניצח, גם אם הוא עצמו נדפק מכך.

1. בגין - "אל נא תפנו יהודים יקרים אלה" (אשכרה ירדו לו דמעות) - פינה יהודים בכח ענק ועשה שלום.

2. אריק שרון - "מי בעד חיסול הטרור!!" (שמיר נראה פוסיקט לידו) - פינה\עקר יהודים ונתן את עזה לחמאס.

3. בנימין נתניהו "מוציא רב המכר לא עושים משא ומתן עם חמאסטאן" - שחרר את אחת מכומויות המחבלים הגדולה ביותר בתולדות מדינת ישראל.

כל אחד מהצעדים האלה אם היה מתרחש ע"י קוהליצית שמאל\מרכז היו זעקות של "בגידה!!" "חורבן המדינה!!" מהאופוזיציה. אבל שוב, מילה אחת והזיקפה הלאומית מצביעה בקלפי, אחרי זה אפשר גם למכור את כל העקרונות הלאומיים.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצביע לגנדי.

אה... שכחתי, רצחו אותו.

טוב, אז אצביע לרבין.

אה... שכחתי, רצחו גם אותו.

טוב, אז אצביע לכהנא.

אה... שכחתי, רצחו גם אות

טוב, אז אצביע לרפול.

אה... שכחתי, הוא נסחף אל לב ים.

טוב, אז אצביע לעזמי בשארה.

אה... שכחתי, הוא כבר לא עובד אצלנו, הוא עובד אצל נסראללה.

טוב, אז אצביע לחנין זועבי.

אה... שכחתי, היא גם עובדת גם עבורנו וגם אצל נסראללה.

טוב, אז אצביע לאהוד ברק.

אה... שכחתי, הוא ברח.

טוב, אז אצביע ליברמן.

אה... שכחתי, זה בעצם ביברמן.

טוב, אז אצביע לסטס.

אה... שכחתי, הוא עסוק בלקיים "קשר עם הבוחר" (נערת ליווי ושני בקבוקי וודקה).

טוב, אז אצביע למירי רגב.

אה... שכחתי, "חברת הכנסת מירי רגב".

טוב, אז אצביע ליוסי שריד.

אה... שכחתי, מישהו ראה אותו בכלל בעשור האחרון?

טוב, אז אצביע לאורית נוקד.

אה... שכחתי, מי זו אורית נוקד בכלל.

טוב, אז אצביע לעלה ירוק.

אה... שכחתי, כבר יש מספיק מסטולים במשכן.

טוב, אז אצביע ללפיד.

אה... שכחתי, אבא שלו כבר דפק אותנו, לא רוצה להידפק על ידי אותה המשפחה פעמיים.

טוב, אז אצביע לפנסיונרים.

אה... שכחתי, גם הם כבר שכחו למה הם רצו לכנסת.

טוב, אז אצביע לש"ס.

אה... שכחתי, עוד פליליסט אחד ברשימה ויש להם אגף מלא באבו כביר.

טוב, אז אצביע למפד"ל.

אה... שכחתי, כתום זה כבר לא באופנה.

טוב, אז אצביע לירוקים.

אה... שכחתי, אני לא אוהב להיות אנטי כל דבר.

אז מי נשאר?

אה...

אצביע לפרנקוס, כי רק הוא יכול.

אגב, אם אני זוכר נכון, פוליטיקה אסורה בפורום, לא? :roll:

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כאילו הכסף נכנס לו ישירות לחשבון בנק

איך שזה נראה, אז אחוז מסויים בטח נכנס לחשבונות בנק שלו ושל מקורביו. פשוט עדיין לא גילו את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרה לי אופציה של אמסלם.

+1

אמסלם הוא עוף מוזר, ייחודי, בדיוק הייתה עליו כתבה אתמול.

המודל שהוא מדבר עליו, היה בבית סבי וסבי רבי, ואשמח לתת יד לחזרתה של העטרה האמיתית ליושנה.

אם כי, האלקטורט האמיתי שלו הם החרדים, אבל הם כמו מצביעי הליכוד ממעמד סוציואקונומי נמוך, שממשיכים לירות לעצמם ברגל במשך דורות.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...