Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מבקש חוות דעת) פולקסווגן פולו

Auto9981
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברי הפורום,

התחלתי להתעניין בפולקסווגן פולו יד שניה ,עד כה מצאתי הצעות כמו 50,000 שקל לשנת 2007 עם 85,000 קילומטר.

שמעתי שמוסכניקים אמרו למישהו שאני מכיר שלרכב יש מלא בעיות וכל בעיה דופקים אותך במחיר בגלל שזה פולקסווגן ולא מומלץ להתקרב אליו,האם זה נכון? ,האם העלויות תחזוקה יותר גבוהות בצורה משמעותית ובכמה? ,שווה ללכת על פולקסווגן בכלל?

דרך אגב אני גם מתלבט בין I20 לרכב הזה ,אשמח לקבל המלצות ,ובכלל מה אתם חושבים שיותר כדאי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפולו עדיפה. הרכב בנוי מצויין, בטיחותי ונוח לנהיגה.

אמינות? לאחי יש פולו שנת 2008, היא מטופלת לפי הספר ומשום כך לא נרשמה כל תקלה פרט להחלפה אחת של משאבת מים שנקרעה. לגבי טיפול שוטף - תוכל בוודאי למצוא אינסוף המלצות על מוסך "רון" שמטפל ברכבי VW במקצועיות ובמחירים נוחים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפולו עדיפה. הרכב בנוי מצויין, בטיחותי ונוח לנהיגה.

אמינות? לאחי יש פולו שנת 2008, היא מטופלת לפי הספר ומשום כך לא נרשמה כל תקלה פרט להחלפה אחת של משאבת מים שנקרעה. לגבי טיפול שוטף - תוכל בוודאי למצוא אינסוף המלצות על מוסך "רון" שמטפל ברכבי VW במקצועיות ובמחירים נוחים.

היי ,

אשמח לדעת מה זה מחירים נוחים וכמה עולים טיפולים בפולקסווגן והאם באמת שוחטים במחירים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהחזיק את הפולו הזאת, ממודל 2008.

הוא מבין ברכב, ואני יודע שהוא וההורים שלו מטפלים ברכב כמו שצריך, קרוב משפחה שלהם גם מגיב פה והוא חזק בעניינים, לא מציין את השם כרגע.

כך או כך, הם סבלו מהמון תקלות חשמל ברכב, וחלונות נופלים (זה לא מה שהיה להורים שלי בפולו 97'? זה היה, אז היה - אבל עברו 11 שנים, אבל לא השתנה כלום), טיפולים מאוד יקרים במורשה ושירות לא מוצלח. חיכו שתסתיים האחריות ולאחר מכן טיפלו במוסך אחר והיו מרוצים מאיכות הטיפול והמחירים.

אני חושב שהi20 מכונית לא פחות טובה מהפולו, היא זולה יותר לתחזוקה, היא יותר אמינה, אחריות ארוכה יותר, בטיחות לא פחות טובה מהפולו (פח כבר לא קובע).

טיפול במורשה בפולו עולה כמה מאות שקלים טובים, ומתקרב לאלפייה, ומדובר על טיפול בסיסי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

אשמח לדעת מה זה מחירים נוחים וכמה עולים טיפולים בפולקסווגן והאם באמת שוחטים במחירים?

תודה.

האמת שאני אישית לא טיפלתי במוסך רון, אז אני לא יודע לתת לך מחירים. ב-VW שהיתה לי טיפלתי במורשה (עדיין לא הייתי בפורום ולא היכרתי את מוסך רון או אחרים מומלצים...), ושם המחירים אכן גבוהים (אאל"ט טיפול 15,000 + בלמים 1,300 ש"ח).

אבל הרכבים עצמם מעולים, ובניגוד לדעה שהובעה כאן - אני חושב שעם כל הכבוד להתקדמות של יונדאי, הרכבים שלהם עדיין לא ברמה של VW, כשהפולו עצמה היתה לפחות פעם אחת מכונית השנה באירופה.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברמה של פולקסווגן?

בגלל זה בתערוכה בפרנקפורט בה הוצגה הi30, מנכ"ל פולקסווגן זרק ליונדאי מחמאה על הרכב, כי הוא יודע שהi30 יישרה היטב קו עם המתחרות מאירופה, זה מורגש בכיול שלה, בבטיחות, באבזור, בשיפור בנוחות הנסיעה, בהיצע המנועים שכולל גם מנועי דיזל ובנזין קטנים (חבל שלא ממש מגיעים לארץ).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...