Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בחיבור לדים למקור כוח

gabini99
שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

בשעה טובה התקנתי את פנסי הלדים במקום שאמורים להיות בו פנסי הערפל בקיה קרניבל שלי :-D

ההתקנה התבצעה כפי שמתואר בשרטוט והתוצאה מספקת :-)

יש לי דילמה בכך שחיברתי את הלדים ישירות למצבר ואם אני שוכח לכבות את הסוויץ' שלי אז הם נשארים דולקים גם אם הרכב נעול בלי מפתח בתוך הסוויץ'.הבעיה היא שאני פוחד שיום אחד אני אשכח לכבות ואז יתרוקן לו המצבר ובגלל זה אני רוצה לשנות את מקור הכוח.העדיפות שלי היא מתוך הרכב (הכי נוח יהיה מקופסת הפיוזים כי הכפתור שלי קרוב) חשבתי על מצית הסיגריות אבל אני לא יודע אם יש לה פיוז ואם אין אז יהיה לי קשה להגיע לכבל שלה,אפשרות אחרת היא לחבר לרדיו דיסק אבל האם יכול להיגרם לו נזק?

תודה לעוזרים וחג שמח!

ללא שם.png

תצלום0098.jpg

תצלום0105.jpg

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת ממסר שיקבל אות מהREMOTE של הר"ד וככה מתי שהרדיו דולק אז ידלק הLED וככה זה גם לא לוקח זרם מהרדיו [חוץ מהזרם של הרימוט וזה זניח לפי דעתי] כי הוא לוקח זרם מהממסר וגם ככה הלדים צורכים זרם קטן אז לא יהיה בעיה למצוא ממסר עבורם.

בהצלחה וחג שמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת ממסר שיקבל אות מהREMOTE של הר"ד וככה מתי שהרדיו דולק אז ידלק הLED וככה זה גם לא לוקח זרם מהרדיו [חוץ מהזרם של הרימוט וזה זניח לפי דעתי] כי הוא לוקח זרם מהממסר וגם ככה הלדים צורכים זרם קטן אז לא יהיה בעיה למצוא ממסר עבורם.

בהצלחה וחג שמח :)

ובשביל זה אני צריך להגיע למערכת אם אני לא טועה :shock: שזה טיפה בעייתי כי הרכב הזה היה פעם בהשכרה וכל הדשבורד כבר מודבק בדבקים למיניהם (חלק שלנו וחלק של החבר'ה מאלדן :-D )

אשמח אם זה יהיה אפשרי פשוט לחבר לפיוז של המערכת :wink:

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח את החובק הגה יש שם מתח + אחריי S.W ותחבר לשם

ואז גם אם שכחתי לכבות את כפתור הלד,הוא יתכבה כשאוציא את המפתח מהסוויץ'?

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם תחבר את ה+ לדים ל+אחרי סוויטצ'. אז הלדים ידלקו רק לאחר 2 תנאים.

א. עשית חצי סוויטש.

ב. הדלקת את הכפתור.

כפתור מכובה או אין סוויטש משמע הלדים כבויים

אני אישית לא הייתי משחק עם הסוויטש אלא בכבלים שמגיעים למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם תחבר את ה+ לדים ל+אחרי סוויטצ'. אז הלדים ידלקו רק לאחר 2 תנאים.

א. עשית חצי סוויטש.

ב. הדלקת את הכפתור.

כפתור מכובה או אין סוויטש משמע הלדים כבויים

אני אישית לא הייתי משחק עם הסוויטש אלא בכבלים שמגיעים למערכת.

תודה על העזרה! עכשיו הלכתי לבדוק איך אני מחבר למערכת וגיליתי שיש שני יציאות (OUT) בקופסת הפיוזים מתחת להגה,חיברתי את כבל ה+ של הלדים וסגרתי עליו את הפיוז שהיה שם :-o עכשיו הכל פועל כמו שצריך...גם אם שכחתי לכבות את הכפתור,הלדים נכבים אוטומטית עם הוצאת המפתח :-D

Kia Forte 1.6 126 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...