Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להמליץ על זרוע ל-LG G4 (רוחב הטלפון עם הכיסוי כ-9-9.2 ס"מ), שתתאים לפוקוס? רצוי זרוע שניתן יהיה למקם בה את הטלפון לרוחב (שכן ה-LG "גבוה" ומפריע לשדה ראייה כשממקמים לאורך)

עד עכשיו הייתה לי זרוע פשוטה (30 ש"ח בתחנת דלק, דומה לזאת שבתמונה) שנצמדת עם וואקום לשמשה הקדמית, והחזיקה לי כמה שנים, אבל היא לא רחבה מספיק עבור ה-LG.

אגב, אני מחפש פתרון אוניברסלי ופשוט שיתאים לפוקוס, ולא משהו ייעודי לרכב.

תודה.

זרוע לאייפון 5.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב חוזר על ההמלצה שלי - רק מגנט. עדיף קיבוע לדשבורד, אבל גם ואקום איכותי יעבוד. מגנט הרבה יותר נוח, עמיד ואוניברסלי, וגם לא יקר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על חוסר הבקיאות, אבל הכוונה היא לזרוע שמחזיקה את הטלפון באמצעות מגנט?

אם כן, אשמח לקבל המלצה לאחד.

אגב, מקריאה בשרשור הבנתי שלמכשיר/כיסוי מודבקת פלטה מתכתית דקה, שבאמצעותה המכשיר "מתחבר" למגנט?

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם זה. אתה מכניס לוחית מתכת דקה שבאה יחד עם המתקן בין הקייס לטלפון וזהו.

תראה דוגמה כאן : (בלי קשר למתקן הספציפי)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לדגם מסוים?

הבנתי שהזרועות המגנטיות של סקוש (Scosche) לפתח המזגן/לוח מחוונים נחשבות לטובות/איכותיות.

יש לי ברכב 2 זרועות של המותג, נקנה בדינמיקה סלולר במבצע.

האחד זרוע לשמשה (בערכה קיבלתי פלטה להדבקה על הדשבורד להניח עליה את הזרוע אם ארצה),

והשניה זרוע טיפה יותר קצרה עם ואקום סיליקון(מיקרופייבר כזה) דביק רב שימושי, לא משאיר סימנים ולא מראה סימני עייפות.

לצורך העניין הרכב עמד 26 יום ביולי בשמש כשהייתי במילואים וכלום ללא זז מילימטר.

מאוד ממליץ... אצלי בבית כל המשפחה שלי הלכה על הזרוע הזו

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הזרועות שנצמדות לדשבורד היא לא בגלל הסימנים שהן משאירות על הדשבורד.

הבעיה היא שבגלל השמש כול הדשבורד נהיה יותר בהיר עם הזמן, ובמקום שהזרוע מחוברת נוצר עיגול כהה בגלל החסימה של קרני השמש באותו מקום.

זה ההסבר שקיבלתי בפיסבוק מהיבואן של אחת החברות שמיצרות את הזרועות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי זרוע שניצמדת לשימשה והפלאפון מתחבר עם מגנט.

זה מאוד יציב ונוח, אבל שמעתי שהמגנט יכול לפגוע בפלאפון.

מישהו יודע על זה משהו?

לפני שקונים רכב בודקים רכב לצעירים ומקבלים את הדילים הכי שווים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עתיד לקבל את הרכב שלי לקראת סוף החודש, ואני עדיין מחפש פתרון איך לתקוע את הסמארטפון.

יש לי את הIOTTIE EASY ONE TOUCH 2, אבל לא מצאתי שום מקום על הדשבורד שאפשר להדביק אותה, או כל תושבת וואקום אחרת.

יש את האופציה של התקנת כרית לצד רגל הנוסע, שאני פחות מעדיף.

באיזו תושבת אתם משתמשים?

אני יכול להציע לך פתרון של ברודיט שיחסוך לך קצת בעלויות של העריסה.

מורכב מהתושבת של ברודיט לפיזו 208 (לא פוגעת בדשבורד וניתנת להסרה ללא סימנים בעתיד):

http://www.handsfree.co.il/product.asp?pid=854764

אליה מחברים את הבסיס הכדורי (אותו בסיס שמשמש בכל העריסות האוניברסליות שלנו - עם כדור 17 מ"מ).

אל הבסיס - אתה יכול לחבר את העריסה של IOTTIE שיש לך - היא משתמשת באותו כדור 17 מ"מ ובכך ולחסוך בעלות העריסה ולהשתמש בזאת שכבר יש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה לזרוע לפיג'ו 206, כרגע יש לי את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=472238&d=1474377654

וזה פשוט כבר מראה עייפות ומתנדנד, ובכללי זה לא נוח כי זה תופס את כל המקום של אמצע השמשה, וככה אני גם לא יכול לשים מגן שמש.

חשבתי אולי לחבר את זה למזגן באמצעות מתלה כזה למשל:

http://www.ebay.com/itm/Scosche-MAGVM2-MagicMount-Magnetic-Vent-Mount-for-Mobile-Devices-/152209876720?hash=item23706a66f0:g:pzUAAOSw65FXtQr9

מה אם הייתם עושים, בעיקרון הדשבורד של ה206 בנוי ככה:

https://www.google.co.il/search?q=206+dashboard&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGo77ztaXPAhVHMBoKHT3WATMQ_AUIBigB#imgrc=gQbrY92BcA3G6M%3A

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו.

בזבזתי כבר מאות שקלים על תופסנים לפלאפונים.

חלק לשמשה, חלק לדשבורד, אחד שנתפס על המראה.

היחיד שעבד לי כמו שצריך זה זה שנתפס במעמד דיסקים (וחסם את כל הקונסולה) ושירת אותי אחלה בפיקנטו.

ברכב החדש פשוט אין כניסת דיסק... וכל המעמדים פשוט לא עשו את העבודה.

הזמנתי את הפרוקליפ עם ה MOUNT האוניברסלי. וזה באמת לדעתי המוצר הכי נכון למי שמתכנן להחזיק רכב לשנתיים שלוש ומעלה (כי זה מותאם ספציפית לרכב שלך). בלי קדיחות והתקנה של 5 דקות.

קצר יקר... אבל שווה את הכסף ודויד מ DTECH נתן אחלה שירות ומשלוח מהיר.

IMG_20160928_232202.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן שלום,

קיבלתי את המעמד של ברודיט, ו.... הוא לא מתאים לטלפון עם כיסוי. :-(

חפרתי קצת בבלגאן שלי, ומצאתי מעמד עם מטען אלחוטי שנשבר לי הבסיס שלו.

הדבקתי אותו לבסיס של ברודיט שגם כן הזמנתי לפיאט פונטו, ועשיתי סיבוב בפסי האטה בשכונה לבדיקה - מחזיק מצויין. Great Success!

ככה זה נראה(האוטו לא באמת כזה ג'יפה, זה בגלל הפלאש)

WP_20161005_21_01_23_Pro.jpg

העברתי את הכבל ברווח קטן בין הפאנלים:

WP_20161005_21_03_12_Pro.jpg

הכבל נכנס ישר לתיבת פיוזים, בה נמצא שנאי עם שתי יציאות USB שקניתי בשביל המצלמת DVR.

מחר אני אתפוס הכל עם אזיקונים כדי שייראה נורמלי.

WP_20161005_21_05_31_Pro.jpg

יצא נקי, נוח, אין כבלים מסתובבים באוטו, ושקע המצת פנוי.

בתוך הבלגאן שלי מצאתי שנאי נוסף, ושני מפצלי פיוזים בגודל רגיל, אם מישהו רוצה ולא בא לו לחכות חודשיים לאיביי.

בנוסף, לצערי אין לי מה לעשות עם מעמד לנוקיה 930(אם מישהו קנה אותו בכלל חוץ ממני :lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הזרועות שנצמדות לדשבורד היא לא בגלל הסימנים שהן משאירות על הדשבורד.

הבעיה היא שבגלל השמש כול הדשבורד נהיה יותר בהיר עם הזמן, ובמקום שהזרוע מחוברת נוצר עיגול כהה בגלל החסימה של קרני השמש באותו מקום.

זה ההסבר שקיבלתי בפיסבוק מהיבואן של אחת החברות שמיצרות את הזרועות האלה.

יש לי על הדשבורד את הזרוע סקוץ DASH עם השכבת סיליקון, לא מכיר את הבעיה. ואחת לחודשיים אני מוריד את הזרוע לנקות את הדשבורד ואין שום סימן.

אני קניתי זרוע שניצמדת לשימשה והפלאפון מתחבר עם מגנט.

זה מאוד יציב ונוח, אבל שמעתי שהמגנט יכול לפגוע בפלאפון.

מישהו יודע על זה משהו?

המוצרים הזולים מציעים בעצם מוצר שהוא מתכת שמתמגנט. השדה המגנטי יוצר לחץ והפרעות לטלפון כמו לכל אביזר חשמלי אחר.

לSCOSCHE יש את הפטנט של הפלאח (דיסקית) שהיא עשויה מחומר שמזכיר פלסטיק והיא מונעת מהשדה המגנטי להגיע לסלולרי. בנקסוס של אחי זה מוכיח את הפטנט כאשר הנקסוס משתגע משדה מגנטי, ועם המוצר הזה פשוט אין בעיה.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...