Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני ואן למשפחה צעירה

l&p
שימו לב! השרשור הזה בן 4345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברים

אני מחפש רכב משפחתי (מיני ואן) להסעת 2 תינוקות וזוג הורים.

דרישות הרכב:

בטיחותי, מרווח, אמין, עלויות אחזקה כולל דלק נמוכות.

נסועה שנתית כ-20,000 ק"מ.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את הדרישות - 2 תינוקות וזוג מבוגרים - ואני לא מבין למה הדרישה היא למיני-ואן, שסביר להניח יהיה גדול, מסורבל, מזהם, בזבזני ומיושן יותר מרכב משפחתי.

אם חסר לך מקום - קנה סטיישן. יש לך כסף לחדשה. פורד פוקוס זו בחירה מעולה, או לחילופין אם יש לך זמן להמתין - הייתי מחכה ליונדאי i30CW החדשה שצפויה לנחות בקרוב.

אם ננעלת על מיני-ואן - בתקציב שלך כל האופציות פתוחות בפניך:

קיה קרניבל מאוד מומלצת, עם עדיפות למנוע הדיזל החסכוני.

פורד גלאקסי או S-MAX גם להן המון תשבוחות, אם כי המבחר מצומצם.

אני אישית הייתי בוחר בסיטרואן C4 פיקאסו, שתהיה גם בטיחותית וגם חסכונית. בימי המבצע של לובינסקי היא הוצעה בסביבות 140,000~ ש"ח. ניתן למצוא כזו מליסינג בת פחות משנה עם קילומטראז' מצחיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם נשארו במלאי אבל פיג'ו 308 SW PRIMIUM סטיישן חדש עם 7 מושבים (2 האחרונים מתקפלים וניתנים לפירוק)

עם 3 מושבים נפרדים בשורה השניה, פתחי מיזוג לשורה שניה ורכב סופר מפואר (גג פנורמי, בקרת שיוט ומיליון תוספות)

היה עד לא מזמן במחיר של כ 130,000

שווה לבדוק

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן אובססיה לגודל...מדינה קטנה עם ביצים גדולות. לא ברור לי למה כל אב לשניים ישר מחפש מיניוואן? מדובר בסך הכל בשני ילדים!!

משפחתית קומפקטית מרווחת או משפחתית גדולה (אם כי משומשת), יעשו עבודה נהדרת. ובתקציב שלך אפשר גם משפחתית סטיישן, למשל. ואם מתעקש על מיניוואן, אפשר מיניוואן קומפקטי חדש (מיקרו-וואן) כגון טויוטה ספייס ורסו.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה כל אב לשניים ישר מחפש מיניוואן? מדובר בסך הכל בשני ילדים!!

משפחתית קומפקטית מרווחת או משפחתית גדולה (אם כי משומשת), יעשו עבודה נהדרת. ובתקציב שלך אפשר גם משפחתית סטיישן, למשל. ואם מתעקש על מיניוואן, אפשר מיניוואן קומפקטי חדש (מיקרו-וואן) כגון טויוטה ספייס ורסו.

זה לא ממש נכון, עם מושבי הבטיחות המפלצתיים שמורכבים היום במכונית לשני ילדים, לא נשאר מקום אפילו לעוד ילד סומלי באמצע.

שלא נדבר על להסיע עוד מבוגר (בייביסיטר, סבתא וכו') תא מטען שאמור להכיל אופניים, טיולון, ואמבטיית תינוק.

סטיישן נותן פתרון חלקי ומיניוואן קומפקטי פותר את הבעיה. אל תשכח שכשמגיע מספר שלוש אז אתה צריך 2 מושבי בטיחות + סלקל בשורה שניה ואת זה רק מיניוואן יכול לספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן לפני 12 שנה מורנו ורבנו ג'רמי קלארקסון נדרש לנושא: (סבלנות, מומלץ לראות את כל הסרטון, כ-20 דקות)

http://www.streetfire.net/video/clarksons-car-years-family-car-2000_206893.htm

מה חבל שתעשיית הרכב לא הבינה שבעצם היא כבר פיצחה את הקוד, את מהות הדרישה האמיתית מ"מכונית משפחתית", יצרה מוצר גאוני המעוצב באופן מופתי ואז... הפסיקה לייצר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למושב נוסעים מרווח, שקול גם את הסקודה ייטי

הדגם הבסיסי עם מנוע 1.2 אוט', 105 כ"ס קרוב לתקציב שלך - 135K לרכב חדש

לגבי האמינות, אולי החברים ידעו לפרט יותר.

ענת

אוויס

זה לא ממש נכון, עם מושבי הבטיחות המפלצתיים שמורכבים היום במכונית לשני ילדים, לא נשאר מקום אפילו לעוד ילד סומלי באמצע.

שלא נדבר על להסיע עוד מבוגר (בייביסיטר, סבתא וכו') תא מטען שאמור להכיל אופניים, טיולון, ואמבטיית תינוק.

סטיישן נותן פתרון חלקי ומיניוואן קומפקטי פותר את הבעיה. אל תשכח שכשמגיע מספר שלוש אז אתה צריך 2 מושבי בטיחות + סלקל בשורה שניה ואת זה רק מיניוואן יכול לספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברים

אני מחפש רכב משפחתי (מיני ואן) להסעת 2 תינוקות וזוג הורים.

דרישות הרכב:

בטיחותי, מרווח, אמין, עלויות אחזקה כולל דלק נמוכות.

נסועה שנתית כ-20,000 ק"מ.

תודה

היי,

ישנם אופציות נוספות שתוכל לבדוק-

שברולט אפלנדר - שנת 09/10 - מיני ואן מרווח, מצוייד במנוע חזק, בנפח 3900 סמ"ק.

הטראוורס- מוגדר כ SUV, במראה ג'יפ. אומנם צריך להימתח בתקציב קצת - מחירון 147 - אבל רכב מדהים אני מאוד ממליץ עליו.

אופצייה נוספת היא האורלנדו, רכב חדש קטן יותר, אך יכול לספק, חסכוני בדלק ועכשיו ניתן לקנות חדש במחיר מבצע 159900.

בהרבה סוכניות יש את האפשרות של טרייד אין על הרכב שלך ופריסה לתשלומים נוחים,

הכי טוב שתבדוק בנסיעת מבחן את הרכבים שמעניינים אותך כך תוכל להתרשם מהרכב בעצמך,

בהצלחה!

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת תקציב ולא תנאי נסיעה - יש הבדל עצום בין מי שנוסע כל שבוע מהגליל לב"ש או להפך עם המשפחה לבין מי שלוקח את הילדים לארוחת ערב אצל סבתא בתוך העיר.

להובלת שני ילדים תספיק גם סופרמיני, אם כי משפחתית סטנדרטית תהיה יותר מרווחת.

חשוב לא רק על הרכישה אלא גם על עלויות האחזקה - מיניואן יהיה הרבה יתר יקר לאחזקה ממשפחתית, בודאי מסופרמיני. אם אתה לא יוצא כל שבוע לקמפינג הייתי בוחר ברכב קצת יותר צנוע (וחדיש).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו את הסיטרואן C4 פיקאסו, אבל לדעתי גם C3 פיקאסו תעשה את העבודה, ואת העודף תחסכו לבר/בת מצווה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה לכל החברים שהתייחסו לסוגיה.

סטיישן הוא פיתרון מצויין עם בעיית תא מטען קטן מדי לציוד הנדרש כיום...

מיניואן גדול מדי בנפח החיצוני וזולל הרבה דלק.

מאחר ורציונליות היא רק פן 1 של קבלת החלטות.... נשלב גם אמוציות ונבחר בפיקאסו C4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 - אתה חייב לבצע נסיעת מבחן ארוכה ורצינית לפני קניה, בכדי שתראה אם התיבה הרובוטית מתאימה לך או לא.

יש אנשים שמסתדרים איתה ויש כאלה (כמו אצלי בעבודה) שמקללים את האוניה שהביאה אותו לארץ. כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...