Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ביניים-10000 קמ -מגאן RS CUP

rubycoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 4328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיליפ, רכב ההדגמה האדום (מלפני שנה / שנה וחצי) - היה סטנדרטי לחלוטין.

לא נהגתי בכסופה (זו שהייתה עם מערכת פליטה משודרגת) או בנוכחית, ואני די בספק אם צ'מפיון יעשו זאת.

כך או כך - GTI סטנדרטית - נוסעת לא רע.

רק אתמול קראתי וראיתי סרטון השוואתי של GTI מול 125 החדשה, בה נאמר (ע"י אוטובילד) שהגולף אינה נופלת מהבווארית בכל הקשור למנוע, למרות שעל הנייר יש פער מסויים בנתוני ההאצה ופער קל בנתוני הספק. סוכם כי ה-GTI נוחה, פרקטית ונעימה יותר כחבילה. מי שמעוניין לוותר על הפרקטיות ונוחות - לטובת יכולת דינמית עדיפה - שיבחר בבימרית. יזכה גם ביכולת דריפטים נאה :wink:

יתכן והבעיה טמונה בלאון של חברך היקר, אולי בה משהו אינו מתפקד כשורה - ולכן רכב ההדגמה (GTI) מרגיש לו / לך חזק מהרגיל.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמילוב, המגאן RS, ובטח הקאפ, בפירוש מהירה יותר מגולף GTI. גם במסלול וגם בכביש (הצפון, נס).

חותם לך שאין סיכוי שהמגאן, גם בגרסת קאפ וגם בגרסת שמאפ, בורחת לגולף GTI בנס הרים, בכביש הצפון או בסדום ערד. יש מצב שהיא תתרחק מעט בישורות ארוכות במהירות גבוהה, בזכות הספק עדיף, אבל ההפרשים יהיו קטנים. ההפרשים המשמעותיים באמת הם איך היא עושה את הדרך הזו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בן....צריכת הדלק סביב ה1-9-ממוצע מיום קבלת הרכב עד עכשיו כאשר בתחילה הצריכה היתה סביב ה1-8 ועכשיו היא 1-10 רוב הזמן או בנהיגה נורמטיבית .

למחשב הרכב יש פונקציה של "כמה דלק צרכת" בליטרים מיום הולדת הרכב ככה שאפשר לספור את הליטרים,להכפיל ב7.50 שח +- ולבכות.

דלק 95 BTW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לחודש אפריל 2012 עלו 6 יחידות מגאן ספורט על כבישי ישראל, אין לי מידע כמה RS וכמה CUP.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חותם לך שאין סיכוי שהמגאן, גם בגרסת קאפ וגם בגרסת שמאפ, בורחת לגולף GTI בנס הרים, בכביש הצפון או בסדום ערד. יש מצב שהיא תתרחק מעט בישורות ארוכות במהירות גבוהה, בזכות הספק עדיף, אבל ההפרשים יהיו קטנים. ההפרשים המשמעותיים באמת הם איך היא עושה את הדרך הזו...

אתה מודע לכך שהקאפ הוציאה תוצאה הכי מהירה ברינג להנעה קדמית,זה דיי אומר משהו על ההתנהגות שלה במסלול.

בקאפ אומנם לא נהגתי,אבל שמעתי מיודעי דבר על האיכויות המטורפות שלה במסלול,בGTI נהגתי ובכלל לא הבנתי על מה המהומה.

תקשורת עם נהג שלא ברמה של הרנו(נהגתי בRS200) ולא השתגעתי איתה יותר מדיי אז לא אוסיף מה שאני לא יודע.

אבל הקאפ רכב פשוט יותר טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שהקאפ הוציאה תוצאה הכי מהירה ברינג להנעה קדמית,זה דיי אומר משהו על ההתנהגות שלה במסלול.

בקאפ אומנם לא נהגתי,אבל שמעתי מיודעי דבר על האיכויות המטורפות שלה במסלול,בGTI נהגתי ובכלל לא הבנתי על מה המהומה.

תקשורת עם נהג שלא ברמה של הרנו(נהגתי בRS200) ולא השתגעתי איתה יותר מדיי אז לא אוסיף מה שאני לא יודע.

אבל הקאפ רכב פשוט יותר טוב...

ועדיין אין לזה קשר למהירות בכביש אמיתי ולא ישר. בהנתן שתי מכוניות עם נתונים דומים, כל מה שקובע בכביש כזה הוא הביצים של הנהג. בכמעט כל כביש אני מוגבל על ידי שדה הראיה שלי קדימה ולא על ידי האוטו. אם אתה נוהג כאילו שאתה על מסלול אז זה משהו אחר, אבל רובנו לא עושה את זה (לא לאורך זמן, לפחות).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הגדול בין השתיים-וזה בהתייחסות ל"גודל הביצים של הנהג" כדברי רועי- הוא רמת השקט והקלות שהמגאן עושה את הכביש ,כל כביש ופועל ישיר מכך היא רמת ביטחון גבוהה יותר ואמון ברכב של הנהג ברנו שכתוצאה מכך יכול להיות בעל ביצים ממוצעות ועדיין מהיר כמו נהג גולף עם ביצי יענה.

אז תתאר לך מה יקרה עם ל2 הנהגים ביצים בגודל זהה ..אני חושב שהבנת.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לגודל ביצים וזה..

קצת רקע על מי שנהג במגאן CUP בנס הרים:

ליאור לוי

• נהג מבחן ומדריך הנהיגה בתכנית הטלוויזיה המוטורית "טסט ראשון"
  • זוכה מלגה יוקרתית של מועדון המכוניות הגרמני ADAC (הלא גרמני הראשון שזכה במלגה זו)
  • יועץ בענייני נהיגה מתקדמת לתכנית הטלוויזיה "המופע המוטורי"
  • התחרה באליפות צרפת במכוניות סלון Coupe de France AX
  • נהג מבחן במגזין "הגה"
  • נהג מבחן במגזין "רכב"
  • התחרה באליפות מועדון Jim Russell באנגליה
  • נהג בקבוצת JMC RACING בניהולו של Jean Marie Clairet, אלוף צרפת
  • בוגר קורס נהיגת ראלי, ג´ט, צרפת

• בוגר בית הספר למירוצים Jim Russell באנגליה
  • מדריך נהיגת מירוצים באירופה משנת 1997
  • מדריך נהיגה מתקדמת בישראל משנת 1997
  • השתתף באליפויות ישראל בקרטינג בשנים 1999-1998

ועדיין היא לא התרחקה מאיתנו מילימטר :wink:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההשוואה בין הGTI לCUP פשוט לא במקום,עם כל הכבוד לGTI [ויש כבוד] היא לא באותה ליגה.

מכל בחינה, אם זאת התנהגות ואם מדובר בתאוצה [סטוק כמובן],הרנו עדיפה מה גם שבמבחנים בחו"ל ההשוואה היא מול סדרת הR והפוקוס RS ששתיהן ילעסו את הGTI בכל מצב, ובכל זאת גם אליהן הצרפתייה מראה עדיפות.

נס הרים או לא נס הרים ההשוואה עושה עוול לCUP.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...