Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ביניים-10000 קמ -מגאן RS CUP

rubycoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, יש לי חלום חדש :lol:

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני עדיין שוקל את זה. בהתחלה זה היה נראה לי זול, אבל עכשיו זה התחיל למצוא חן בעיני...

מה אתה חושב?

לדעתי תוריד.

אם כי, הרכב נראה רוצח. אבל זה פשווט נראה זול, מדי.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי שזה כביש מיותר לגמרי עבור GTR (שצריכה משהו כמו סדום ערד) אבל אני יודע את מי לשאול :twisted:

את פייביש? :roll:

סליחה, הגעלתי את עצמי.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמילוב, המגאן RS, ובטח הקאפ, בפירוש מהירה יותר מגולף GTI. גם במסלול וגם בכביש (הצפון, נס).

לשאלה של אור, בוודאי להוריד, מדבקה כזו שמים על הונדה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי אורון... :)

המדבקה כנראה תירד למרות שבמציאות היא נראית הרבה יותר טוב מבתמונות.

צירפתי לינק מעניין לראיון עם בכיר ברנו ספורט שמודה שהרכב יותר חזק מה250 כ"ס המוצהרים.

הוא טוען שבשביל לא לאכזב את הלקוחות המנוע הכי גרוע שייצא מהמפעל יהיה לו לפחות 250 כ"ס, ולפי בדיקות דיינו מרכבי העולם התווך של כ"ס הוא 260-280.

http://www.goauto.com.au/mellor/mellor.nsf/story2/1135FB96313FEBC3CA2579E2000CA627

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמילוב, המגאן RS, ובטח הקאפ, בפירוש מהירה יותר מגולף GTI. גם במסלול וגם בכביש (הצפון, נס).

לשאלה של אור, בוודאי להוריד, מדבקה כזו שמים על הונדה :wink:

הונדה או עונדה?;D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי ש 4 כאלו בארץ ( 1 צהובה של מסלולים, אחת שחורה זהה לשלי למכירה בבווריאן מוטורס, שלך ושלי) - חלק מהכיף שזה רכב נדיר..

יוסי

יש אחת בצבע אפור (לא כסוף ולא אפור עכבר, משהו באמצע) ליד מקום העבודה שלי וככל הנראה מדובר ב-CUP (חישוקים שחורים מבריקים).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שרכב ההדגמה של רנו הוא RS רגילה ולא קאפ - רק מראה כמה שהם לא מחוברים ללקוחות שלהם...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד יותר מעניין שצ'מפיון התקינו שדרגו תוכנה ב-GTI שלהם כדי שלקוחות יחשבו שהיא חזקה יותר ממה שהיא באמת :roll:

did they really

יש למישהו סימוכין על העניין הזה? של מי התוכנה?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומתי? אני לא זוכר שלפני שנה היא היתה חזקה יותר ממה שקיבלתי בסוף?

אולי הם עשו עסקה עםAPR/ GIAC ומספקים את כל הרכבים TUNED ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמועות שהייתה כזו ברכב הדגמה הקודם.

וגם הנוכחית הרגישה לי מאוד חזקה. חבר נוסף עם לאון TFSI מצויידת בסטייג' של אחת הסדנאות ציין גם הוא כי הרכב נוסע כמו הלאון שלו לאחר כמה סיבובים בנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...