Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה דחופה! [מנוע 2L של פיג'ו נורית בקרה]

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 7300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחצי שעה ניסיתי להניע פיזו 206CC 2L, הרכב הניע אבל המנוע רעד/קפץ כאילו לפחות בוכנה אחת לא עובדת... ממש ממש רעד, נוסף על כך נדלקה (רציף) נורית הבקרה שאומרת ש מערכת ההצתה ו/או מערכת הזרקת הדלק ו/או מערכת בקרת הפליטה לא תקינה...

הייתי חייב לנסוע אז לקחתי אותו אחר, לאחר חצי שעה כשהגעתי הביתה, ניסיתי להניע שוב, הנורית הבהבה, אך המנוע לא רעד! כלל.

אני תוהה מה עלי לעשות, ללכת למוסך ישר, או אולי לנתק מצבר לכמה דקות ואז לנסות להניע שוב... אינני סומך על המוסך בעיניים עצמות!

בתודה מראש נדב

נ.ב. אשמח לקבל השערות לסיבת התקלה!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע עם האוטו למוסך, אם נדלקה הנורה הזו, נרשמה בזכרון של המחשב התקלה , אני לא יודע אם ניתוק המצבר יימחק את זה, אבל אני ג לא רואה בזה את הטעם , סע למוסך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו פעם סיפור דומה שבוכנה אחת לא עבדה

בסוף התברר

שאחד המצתים היה מלוכלך (זה היה חורף וכניראה כל האבק, עפר והגשם המלוכלך עשו את שלהם)

אז ליפני שאתה נוסע למוסך תיבדוק מצתים

אני לא יודע מה גרם למצת שלך להתלכלך או בצורה יותר כללית להפסיק את פעולתו ואז לחזור לעבודה

אבל תיבדוק אותם ותראה מה איתם

אז זה לא עוזר תשתמש בהצעה הנ''ל

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בכלליות נשמע כאילו לא מגיע ניצוץ לאחת הבוכנות , חוט הצתה / פלג ( אם זה בקטנה ) לא הכי בריא ליסוע , וכשלי זה קרא והיה חוט הצתה זה היה בא והולך.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הם מחייבים 150 ש"ח על בדיקה... (אם כל מה שמקולקל באחריות לא מחייבים על הבדיקה)... ואז הם מתקשרים ואומרים לי מה לא בסדר והאם לתקן או לא... כל זה צריך להיות מחר בבקר...

בדרך למוסך האוטו נסע מצויין! נראה לי שרק יצתרכו לאפס את המחשב, ואולי להתקין תוכנה מחדש... אני מקווה לפחות!

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...