Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי וולוסטר?

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המילה הסופית בקניית הרכב היא של אמא שלי,פה הבעיה.

בוא תנסה להסביר את זה לאישה שסיאט זה רכב אמין כשכולם מסביב אומרים שלא.:?

איך הפורד פוקוס החדשה? הישנה היא כזאת סיוט שפורד היו צריכים לעשות הרבה מאמצים בשביל להוציא רכב נורמלי.:lol:

מאזדה 3 סטנדרטית איכזבה אותי בצורה קשה מאוד,מרמת הפלסטיקה הזולה ברכב,צפיפות גדולה ומנוע לא סוחב,לא נראה לי שבדגם הספורט משהו השתנה חוץ מהמנוע.

אני יכול לתת לך חוות דעת על ליאון 1.8 tsi dsg אוטומטית. תשמע הרכב פשוט חלום אומנם אינו מוגדר כרכב ספורט, אבל בהחלט מתנהג כך. לך על נסיעת מבחן אני מבטיח לך שלא תרצה לעזוב את ההגה ואחרי רבע שעה יבןא לך שוב. תרביץ תרגיש את הטורבו ואת הזמינות של הסלד. מדהים. בנוגע לאמינות הרכב אצלי כבר שנה וחודש והוא לא ראה מוסך. לגבי המחיר אנחנו רכשנו אותו ב130800. כלומר ידני זה 120. וכרגע הוא מוצע במחיר של 114 ולפי דעתי יש על מה להתמקח. יש על הרכב מהונטילים עד למנוע אחריות למשך שנתיים. כמו חן השירות מעולה. נדפק לי המגע במערכת מולימדיה החליפו לי הכול ועדכנו לי לגירסאת איגו 8 חדשה. אפילו לא ביקשתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי עכשיו על הוולוסטר.

מצטער לאכזב, אבל הרכב חלש מהמצופה, רעש המנוע חודר פנימה בצורה לא מועטה, המושב לא נוח מספיק.

בקיצור - ציפיתי ליותר.

כמי שנוסע על לאון חדשה ידנית, אני יכול להגיד שהיא טובה מהוולוסטר בכל פרמטר, חוץ מהעיצוב היפהפה של היונדאי, שעל זה כנראה אין מחלוקת. ההיגוי, המנוע, החומרים, אחיזת כביש, בהכל היא עדיפה על הוולוסטר, שבסופו של דבר מרגישה כמו - יונדאי.

ולא שיש לי ביקורת על המותג, אני חושב שהם מייצרים מכוניות סבירות ביותר, אבל במקרה של הוולוסטר העיצוב החיצוני גורם לך לצפות ליותר.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת שני פרמטרים חשובים לטובת הוולוסטר -

1. היא זולה משמעותית מהליאון 1.8TSI+DSG

2. אפשר להניח בוודאות די טובה שהיא תשמור על ערכה טובה יותר מהליאון. להזכירך, ליאון 1.8TSI+DSG שנמכרו במשהו כמו 150 אלף ש"ח נמכרות אחרי שנתיים על הכביש בפחות מ-100 אלף ש"ח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק את C4 חדשה עם מנוע 156כ"ס EXCLUSIVE.

כסאות הכי נוחים שישבתי ברכב ברמת מחיר כזו. גם אבזור עשיר לא מאכזב.

מחיר 142000 על הכביש

בברכה netmag.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק בליאון 1.8 אוט' ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן. רק תיזהר שבסוף לא תתמכר ותקנה אותה לעצמך.

אני לא חושב שניתן להשוות אותה לשום רכב שציינת.

לא ליונדאי, לא לג'וק ובטח לא למזדה 3 עם 105 כ"ס -חחח.

האוטו לא כ"כ יקר כמו שאתה חושב -איזור 135K כולל כול התוספות !

בשביל ההגינות אני חושב שחשוב שתדע 2 דברים:

א. אם מרבית הנסיעות שלך הם בתור העיר הליאון לא בשבילך - חבל על הכסף וגם לא תהנה! האוטו מיועד בעיקר לנסיעות עם כבישים מהירים ! עמידה ממושכת בפקקים היא לא הייעוד שלך הרכב הזה!

ב. אם אין לך כוונה להשתמש בטורבו - שוב הרכב הזה לא בשבילך!

אם רק תרצה זה הרכב שיחזיר לך את חווית הנהיגה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד להזמין רכב מהעבודה ומכיוון שזה יהיה רכב שני במשפחה חשבתי שבמקום להזמין מאזדה-3\פוקוס\קורולה...עדיף לי להזמין וולסטר בגרסא הזולה שהמחיר שלה מתאים לקבוצת מחיר הנ"ל....

לפי מה שראיתי במפרט גם הגרסא הפשוטה מגיע מאוד מאובזרת וללא גימיקים מיותרים כמו מראות מתקפלות או תא רשת בגב המושב הקידמי (נו באמת !!!)....די ברור לי שהלאון מכונית איכותית יותר ומהנה יותר אבל היא לא רלוונטית מכיוון שהיא לא באותה קבוצת מחיר כך שהוולסטור הופכת להיות האופציה הכי מעניינת אותי מהקבוצת מחיר הזאת ועדיין תיתן לי אופציה לקחת את שני ילדי הקטנים מהגן מדי פעם....

במחיר שלה עם 140 כ"ס ותיבה חצי אוטו' עם ידייות בהגה ומערכת מולטימדיה ( שלפי מה שקראתי בפורום מחול הצליחו לפרוץ אותה והיא מבוססת ווינדאוס כך שבקרוב ניתן יהיה להתקין עליה תוכנות נוספת...) , אני פשוט לא רואה לה מתחרות ומעדיף אותה על כל מישפחטומאתית 1.6 שיש במחיר הזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בסופו של דבר נקנתה ניסאן ג"וק צבע לבן,בגרסא הכי פשוטה,136 אלף.:-D

נראית מדהים,גם מבפנים,חוץ מכמה חסרונות ששמתי לב אליהם:

אין אור בתא כפפות:roll: ממש חסכו.

הצופר של הרכב נשמע כמו צופר של בימבה צעצוע,בכביש מהיר בטח לא נשמע בכלל.

מצת-אין מצת!:evil: רק מכסה שרשום עליו 12V.

חוץ מזה מערכת מובנית ממש נחמדה,דיבורית מובנית עם שליטה מההגה ואפשרות חיוג מהמערכת עוד כמה אופציות,כניסת USB וAUX ממש נוחה מתחת לקונוסולה.

בקרת אקלים ממש ידידותית.

כמו כן ניתן לבחור בין 3 מצבי נסיעה,ECO,ספורט ודינאמיק,לא יודע אם באמת יש הבדל למרות שברשת רשום שיש.

באגז די מרווח יחסית לגודל הרכב.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! בהחלט רכב מיוחד, לא משנה כמה כאלו נראה על הכבישים!

באוף טופיק תעלה תמונות שלה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אבל הדבר האחרון שאפשר להגיד על הג'וק זה שיש לה בגאז' מרווח ואני אומר את זה בתור מי שקנה אחת.

+1

יש לה בגאז שכדור רגל בקושי נכנס

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עכשיו על הוולוסטר.

מצטער לאכזב, אבל הרכב חלש מהמצופה, רעש המנוע חודר פנימה בצורה לא מועטה, המושב לא נוח מספיק.

בקיצור - ציפיתי ליותר.

כמי שנוסע על לאון חדשה ידנית, אני יכול להגיד שהיא טובה מהוולוסטר בכל פרמטר, חוץ מהעיצוב היפהפה של היונדאי, שעל זה כנראה אין מחלוקת. ההיגוי, המנוע, החומרים, אחיזת כביש, בהכל היא עדיפה על הוולוסטר, שבסופו של דבר מרגישה כמו - יונדאי.

ולא שיש לי ביקורת על המותג, אני חושב שהם מייצרים מכוניות סבירות ביותר, אבל במקרה של הוולוסטר העיצוב החיצוני גורם לך לצפות ליותר.

ותוסיף לכך שמרגישים כל אבן וגרגר בכביש שלא לדבר על בורות...

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

הג'וק בהחלט רכב חמוד ושונה אך סובל מבעית פרקטיות קשה.

תא המטען קטן ומעוצב באופן בעייתי מאוד.

מפתן גבוה ודש נמוך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...