Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, דובצע כתב:

היתחדשתי באייפון 13 מיני יד 2 במצב כמו חדש. בינתיים ניראה אחלה מכשיר

היה לי. פגז של מכשיר. 

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bv12 כתב:

המיני נמכר,ההבדל בין 60Hz ו-120Hz הכניע אותי

זה כמו להגיד שעברת מסמארט לסמי טריילר כי הפונט של הספידומטר בסמי היה יותר יפה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את המיני חשבתי שההבדל לא יהיה משמעותי,אבל כשמשתמשים בהם אחד ליד השני,יש הבדל די גדול ב״fluency" אם ניתן להגדיר את זה כך.

אגב,לעצמי רכשתי את הפרו הרגיל , יש גבול ,המקס לבנה 🤪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה מאוד אינדיווידואלי. יש אנשים שלא יחזרו יותר למסך 60 הרץ לעולם,

אבל יש כאלה שזה כול כך חסר משמעות מבחינתם, שהם יגבילו בכוונה ל-60 הרץ בשביל שהסוללה תחזיק יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא מסכים.

עברתי עכשיו ל13T pro, קצב רענון 144hz ומסך מצויין. בהתחלה היה טירוף, עכשיו התרגלתי. 

כשמחזיק מכשיר עם קצב רענון נמוך זה מורגש.

אני לא מאלה שמחפשים תמיד את הטופ הטכנולוגי, אבל כשכבר יש לך , זה מאוד קשה לחזור אחורה, כמו שמישהו שרגיל לאוקטביה 1.5 150 יצטרך לעבור לנהוג על סקודה סיטיגו 1.0 60.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני נסיעה לאילת, אמרתי אנצל את הפטור ממע"מ ואחפש טלפון טוב עם דגש על מצלמה (חשוב לאשתי).

לא רוצה להיסחף עם תקציב, ואיפון לא בא בחשבון.

אז הסתכלתי על אתר dxomark, וראיתי שבעלות תועלת, הפיקסל 8 מדורג גבוה שם ביחד עם מכשירים שעולים אלפייה יותר.

אממה, הסתכלתי קצת בתמונות שצולמו ברשת עם פיקסל 8 והתמונות לא נראות וואו.  לי יש איפון 13 ואיכות הצילום שם טובה משמעותית ממה שאני רואה.

מה אני מפספס? והאם יש המלצה למכשיר אחר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקסל 8 יודע לצלם תמונות סטילס מעולות. עיבוד התמונה שלו הוא המתקדם ביותר בשוק היום. הבעיות שלו, בגלל שאין יבוא רישמי, אין דור 5 שזה מעצבן. והטעינה שהיא ממש כמו מכשיר בן עשר שנים. לוקח לו כמעט שעתיים להגיע למאה. אל תתרשם שיש לו טעינה של 30 וואט, זה רק עם מטען רישמי שאין בערכה. עם מעטן מהיר אחר הוא יטעין מעשר וואט. לדעתי חוץ מצילום מכשיר אחר יהיה עדיף

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bv12 כתב:

כשרכשתי את המיני חשבתי שההבדל לא יהיה משמעותי,אבל כשמשתמשים בהם אחד ליד השני,יש הבדל די גדול ב״fluency" אם ניתן להגדיר את זה כך.

אגב,לעצמי רכשתי את הפרו הרגיל , יש גבול ,המקס לבנה 🤪

זה יותר מובן.

הפיקסל 90 הרץ, אם הוא יורד ל-60 תוך כדי שאני משתמש (סוללה ירדה ל-20%), זה מורגש, תלוי מה אני עושה.

האייפון תמיד הרגיש לי מאוד חלק, אבל לא הייתי בוחר או מחליף מכשיר על זה. מסוג הדברים שמרגישים רק בהשוואה ישירה, ולא משנה כלום בתפקוד של המכשיר.

לפני 24 דקות, אלפרד חיות כתב:

אממה, הסתכלתי קצת בתמונות שצולמו ברשת עם פיקסל 8 והתמונות לא נראות וואו.  לי יש איפון 13 ואיכות הצילום שם טובה משמעותית ממה שאני רואה.

פערים של פרשנות בעיבוד התמונה. שומדבר שהייתי מחליף עליו מכשיר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, guy.a כתב:

הפיקסל 8 יודע לצלם תמונות סטילס מעולות. עיבוד התמונה שלו הוא המתקדם ביותר בשוק היום. הבעיות שלו, בגלל שאין יבוא רישמי, אין דור 5 שזה מעצבן. והטעינה שהיא ממש כמו מכשיר בן עשר שנים. לוקח לו כמעט שעתיים להגיע למאה. אל תתרשם שיש לו טעינה של 30 וואט, זה רק עם מטען רישמי שאין בערכה. עם מעטן מהיר אחר הוא יטעין מעשר וואט. לדעתי חוץ מצילום מכשיר אחר יהיה עדיף

יש המלצה אחרת בתקציב של 2000+/- במחירי אילת? לטלפון שלם עם מצלמה טובה, סוללה טובה, לא נתקע וכולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנייה טובה תהיה סמסונג S24 על כל תתי דגמיה. שיאומי 13T גם מוצלח בצילום. אבל יש להם בעיה כבר שנים עם חיישן קירבה.זה פוגם בנוחות שיחה, שאה מדבר ומצמיד את הטלפון לפנים, המסך לא נכבה ואתה מוצא את עצמך לוחץ על דברים על הלחי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...