Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נפלתי בבדיקה של יונדאי סונטה

rubin67
שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לשתף אותכם בחוויה מעצבנת.

אחרי התלבטות רבה החלטתי לרכוש יונדאי סונטה.

רכשתי מחברת סיקסט (ניו קופל) יונדאי סונטה מנוע 2000 שנת 2001.. כמובן שלקחתי אותה לבדיקה. המכון שבדק אותה היה קומפיוטסט בסמוך ליד אליהו בתל אביב. טופס הבדיקה קבע למכונית ציון 95 . בבודק אמר לי שמדובר במכונית מצויינת, שציון כל כך גבוה לא מקבלות מכוניות צעירות ממנה ובקיצור - המליץ על הרכישה בחום.

קניתי, אלא מה?

המכונית לא מיועדת לנסיעות רבות. היא בקושי נוסעת 200 ק"מ בשבוע.למרות זאת, שבועיים לאחר הרכישה, הלכה במכונית רצועת הגה כוח-מזגן. החלפתי את הרצועה על חשבוני. שבועיים לאחר מכן הקקי-דאון לא נכנס לפעולה. המכונית, תודה לאל באחירות. העברתי אותה למוסך מורשה, שם קבעו כי קיימת בעיית חשמל בתוך הגיר האטוטמטי. החליפו אתה זה על חשבון החברה. במהלך בדיקה לפני מסירה, הלכה שוב פעם רצועת ההגה כוח. הרצועה, כאמור, איננה באחריות. לכן נאלצתי שוב לשלם מכיסי ולהחליף את הרצועה.

יצאתי עם המכונית מהמוסך שמח וטוב לב. מקווה שבזה הסתיימה זאת הייסורים. המכונית, כאמור, לא נוסעת יותר מ-200 ק"מ בשבוע, זה ממש כלום למכונית כזו.

שבועיים לאחר מכן שוב פעם הלכה רצועת ההגה כוח. החזרתי את המכונית למוסך, הפעם הודיעו לי שהבעיה היא בגלגל ארכובה ויש צורך להחליפו. הסכמתי, יש לי ברירה?

עכשיו, מישהו יכול להגיד לי איך מכונית שזכתה בציון 95 בבדיקה ממוחשבת, מצליחה לבלות כל שבועיים במוסך?

רק לקומפיוטסט הפתרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התקלות שציינת אינם ניתנים להדיקה על ידי המכון.שום מכון בדיקות לא יכול לדעת שיש לך בעייה בפולי(הגלגל שיוצא מגל הארכובה)או חיישן בגיר האוטומטי.אלה סוג התקלות שאי אפשר ל "עלות" עליהן בבדיקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהמכון שהלכתה אליו ממש לא מומלץ (לא מקצועי בגרוש) את הבעייה הנ"ל לא ניתן לראות, אין מה להאשים את המכון.

אוף טופיק:

בדיקה שאומרת שהייתה פגיעת כנף קדמית (קומפיוטסט) ובמכון אחר אומרים שחצי מהשלדה ברכב רותחה אז זה כבר משהו אחר, למזלי טופס בדיקה לפני קנייה, המכור המסכן נהייה לבן.

דרך עגב אתה הייתה המחליף הראשון לרצוע או שגם במקום שממנו קניתה הכירו את הבעייה עם הרצועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שהתייחס להודעה שלי.

אני מקבל את ההערה שתקלות מסוג זה אינן ניתנות לבדיקה.

יכול להיות שזה פשוט מזל רע.

למגיב מספר 2 - במקום בו קניתי את המכונית לא הכירו את הבעיה

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שכן או שלא, אני בטוח אם הבעייה היית מוכרת לא היו מספרים לך אליה. סתם מזל רע או תיקון גרוע לך למוסך אמין וטוב שאתה יכול לסמוך אליו ושיתקן לך את הבעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...