Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים פנימיים - החלפת הגה - איך זה מסתדר עם הכרית אוויר?

meydaley
שימו לב! השרשור הזה בן 7304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

תהיתי מה קורה במידה ומישהו רוצה לפנק את עצמו עם הגה מומו נחמד אבל הוא לא רוצה לוותר על הכרית אוויר שנמצאת בתוך ההגה המקורי... האם הם לוקחים את זה בחשבון, או שהם מניחים שמי שמעוניין להחליף להגה יפה יותר, איכותי ונעים יותר כנראה מוכן לוותר על חייו או מינימום פרצופו היפה...?

תודה מראש.

(אני יודע שזה לא קשור לקניית רכב אבל בפורום הטכני לא בדיוק הולך לי עם שאלות ובכל זאת מדובר בסוג של רכישה/שיפור). :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מתאים לכאן.

בכל מקרה, קיימים הגאים של מומו עם כריות אוויר אבל המחירים שלהם מופלצים משהו למיטב ידיעתי.

מעבר לכך - לא חושב שהייתי משחק עם זה.

יש שיפורים אחרים פחות "מסוכנים".

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מתאים לכאן.

בכל מקרה, קיימים הגאים של מומו עם כריות אוויר אבל המחירים שלהם מופלצים משהו למיטב ידיעתי.

מעבר לכך - לא חושב שהייתי משחק עם זה.

יש שיפורים אחרים פחות "מסוכנים".

מה אתה אומר...? ואם הייתי ממש רוצה, איך עושים את זה כמו שצריך?

pitstop_steel.jpg

combatevo.jpg

net.jpg

milleniumevo.jpg

driver.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את השאלה...

אתה רוצה לקנות הגה שיש לו גם כרית אוויר? (או מתאם.. אין לי מושג איך זה בדיוק עובד), אתה מוזמן להכנס לאתר של מומו ולבדוק אילו דגמים מתאימים.

מעבר לכך, ההגה של היאריס דווקא סביר, אבל לא הייתי משחק עם מחלקת השירות הטכני של טויוטה.

הם יעיפו לך את האחריות על כל פיפס הכי קטן (למיטב זכרוני יש לך TS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את השאלה...

אתה רוצה לקנות הגה שיש לו גם כרית אוויר? (או מתאם.. אין לי מושג איך זה בדיוק עובד), אתה מוזמן להכנס לאתר של מומו ולבדוק אילו דגמים מתאימים.

מעבר לכך, ההגה של היאריס דווקא סביר, אבל לא הייתי משחק עם מחלקת השירות הטכני של טויוטה.

הם יעיפו לך את האחריות על כל פיפס הכי קטן (למיטב זכרוני יש לך TS).

קודם כל - כל הכבוד על הזיכרון. האוטו מוזמן והוא בדרך...

מה שאני מנסה לבדוק, הוא בדיוק מה ששאלת - אם בא לי על הגה מסויים, איך אני דואג/בודק/מסדר שהוא יתאים לכרית אויר... באתר של מומו אין מידע/לא הצלחתי למצוא מידע, ורציתי לבדוק כאן לפני שאני משגר לשירות הלקוחות שלהם שאלה רשמית בנושא, כדי לא לצאת מטומטם וגם כי ההגאים שלהם נראים כאילו הם ממש לא מסוגלים לקלוט התאמה לכרית אויר כזו... מה גם שנראה לי שאת השליטה על מערכת השמע מההגה הם לא יוכלו לקלוט. או שאני טועה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - כל הכבוד על הזיכרון. האוטו מוזמן והוא בדרך...

מה שאני מנסה לבדוק, הוא בדיוק מה ששאלת - אם בא לי על הגה מסויים, איך אני דואג/בודק/מסדר שהוא יתאים לכרית אויר... באתר של מומו אין מידע/לא הצלחתי למצוא מידע, ורציתי לבדוק כאן לפני שאני משגר לשירות הלקוחות שלהם שאלה רשמית בנושא, כדי לא לצאת מטומטם וגם כי ההגאים שלהם נראים כאילו הם ממש לא מסוגלים לקלוט התאמה לכרית אויר כזו... מה גם שנראה לי שאת השליטה על מערכת השמע מההגה הם לא יוכלו לקלוט. או שאני טועה? :roll:

אה...

אתה מזמין את ההגה לרכב שעדיין אין לך, ואח"כ דואג לוודא שבאמת יש הגה כזה לפני אתה שולח שאלה "רשמית" לשירות לקוחות של מומו... כדי לא לצאת מטומטם, נו טוב, קטונתי :wink: (הכל בחביבות גבר גבר)

כמה דברים:

1) שלח להם שאלה, זו הדרך הכי בטוחה והכי נכונה לדעת.

2) ההגה לא יוכל לתפוס את השליטה של הרדיו.

3) אני הייתי מוותר על "שיפור" כזה.

4) קבל את הרכב קודם ותהנה ממנו קצת כ"מקורי"... אח"כ תתחיל לשחק.

5) תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה...

אתה מזמין את ההגה לרכב שעדיין אין לך, ואח"כ דואג לוודא שבאמת יש הגה כזה לפני אתה שולח שאלה "רשמית" לשירות לקוחות של מומו... כדי לא לצאת מטומטם, נו טוב, קטונתי :wink: (הכל בחביבות גבר גבר)

כמה דברים:

1) שלח להם שאלה, זו הדרך הכי בטוחה והכי נכונה לדעת.

2) ההגה לא יוכל לתפוס את השליטה של הרדיו.

3) אני הייתי מוותר על "שיפור" כזה.

4) קבל את הרכב קודם ותהנה ממנו קצת כ"מקורי"... אח"כ תתחיל לשחק.

5) תתחדש.

אני קניתי את הרכב, וממתין להגעתו - זה נכון.

אני מתעניין לצורך ידיעה כללית ולאו דווקא עבור הרכב שהזמנתי - אני מאוד מרוצה ממה שיש ביאריס, זה יותר נכון. :!:

ואני מעדיף לברר כאן בפורום שמיועד לכך וחשוף להרבה אנשים שאולי ידעו את התשובה ויתנו אותה בשפת האם שלי, מאשר לשלוח שאלה לשירות לקוחות של מומו עם אנגלית סבירה של ישראלי (מספיק כדי לצאת מטומטם) ששואלת על משהו שאני בכלל לא בטוח שהוא אפשרי - ולכן הבדיקה הראשונית פה.

1. אני אשלח אליהם שאלה כי הציניות חוגגת. :x

2. תודה.

3. כנ"ל.

4. כבר קיבלתי את העצה הזאת פה פעם והחלטתי ליישם אותה.

5. ראה 2 ו-3.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי (כיון שרציתי לעשות צעד דומה):

א. אני יודע שקיימים הגאים תחליפיים עם כרית אויר בילט-אין, אולם הם יקרים ויעודיים לדגם ספציפי (לא יודע אם יש ליאריס) - אני לא הצלחתי למצוא בנט חברות שמוכרות הגאים כאלו (מודה שלא ממש התאמצתי).

ב. אפשר לבטל את כרית האויר ואז להתקין הגה תחליפי כלשהו עם מתאם מתאים ליאריס - אני לא הייתי עושה את זה גם כיון שזה אומר לוותר על כרית אויר וגם כיון שהחוקיות של צעד כזה מוטלת בספק.

ג. כל ויתור על הגה מקורי בו מתקנים פקדי שליטה על הרדיו/הילוכים/whatever מחייבת ויתור על הפקדים האלו (כאילו דה...).

בקיצור:

תהנה מהאוטו במצבו האורגינאלי, ואל תמהר לשפר אותו. אומרים שהיאריס TS חביבה למדי במצבה הסטאנדרטי, אולם לפחות עד שאריאל יתן לי סיבוב קשה לי לחוות דעה אישית :wink:

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדבר הגאים של טויוטות אחרות? אומנם לא של מומו אבל לטויוטה יש רכבים ספורטיביים ואני מניח שאמורים להיות להם הגאים "מעניינים" יותר שאולי אף יתאימו?

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולם לפחות עד שאריאל יתן לי סיבוב קשה לי לחוות דעה אישית :wink:

Fazer

כעקרון בכיף...

אבל יש לי ביטוח לנהג יחיד ואצלך המשמעות של סיבוב היא לא תמיד כמו אצל שאר האנשים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדבר הגאים של טויוטות אחרות? אומנם לא של מומו אבל לטויוטה יש רכבים ספורטיביים ואני מניח שאמורים להיות להם הגאים "מעניינים" יותר שאולי אף יתאימו?

זה כבר רעיון ממש מעניין (ולא ציני :x )- שווה בדיקה. אני אעדכן, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לאנשים בעלי הנסיון בהגאים כאלה פה, אממ.. נגיד והיה לי רכב עם הגה בעל כרית אוויר, ואני מחליף להגה עם מראה ספורטיבי כזה, בלי כרית אוויר, יעשו על זה בעיות בטסט?

ואפרופו טסט כסאות ספורטייבים לדוגמא:

corbeau_carrera_yellow.jpg

יעברו טסט?

עריכה: ומה עם חגורות מתאימות לכסא??. לדוגמא:

sparco_4point_overshoulder_harness.jpg

אפילו שאני חושב שאין סיכוי לעבור איתם טסט, אבל אם מרכיבים גם את החגורות האלה, וגם משאירים את החגורה הרגילה, עובר טסט?

תודה. :D

אם הייתי יכול הייתי מבטל את החוק שקובע שאסור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להגיד לי מה האתר של מומו.?

ובערך את מחירי ההגאים?

כל דבר שהוא מספיק מהיר כדי לעשות שטויות, הוא טוב מספיק בשבילי!

honda civic forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...