Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לשימוע בגין מהירות מופרזת.

שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח על מהירות מופרזת 113 קמ"ש לאחר הפחתה באיזור של 70 קמ"ש באמצעות ממל"ז (לא כתוב איזה סוג פשוט כתוב מס' מכשור 13063) במרחק של 235.7

השוטר שאל למה נסעתי כ"כ מהר ואמרתי לו ש"לא שמתי לב למד המהירות ואני בטוח שנסעתי על פחות מזה".

לא עניין אותו כ"כ מה שאמרתי, לקח ממני את הרישיון ונתן לי רישיון זמני עד למחר שבו אני אמור להתייצב מול קצין משטרה.

על הדו"ח לא כתוב את מה שאמרתי להגנתי, האם הוא כותב את זה בדו"ח נפרד שלא מגיע לי עותק ממנו?

שנית, מה אני אמור לומר לקצין המשטרה?

האם לחזור על הטיעון ש"לא שמתי לב למהירות ואני בטוח שהייתי על פחות" או להוסיף טיעון כזה או אחר בשביל להשאיר את הרישיון אצלי?

בכל מקרה קיבלתי זימון למשפט בתאריך 4/9/11 (5 חודשים מהיום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא שמת לב, כיצד בדיוק אתה מתכוון לכפור באשמה, בהנחה שאתה באמת מתכוון לעשות את זה? אם אתה חושב שלא נסעת במהירות מופרזת, פשוט תסביר שנסעת כחוק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדו"ח לא כתוב את מה שאמרתי להגנתי, האם הוא כותב את זה בדו"ח נפרד שלא מגיע לי עותק ממנו?

שנית, מה אני אמור לומר לקצין המשטרה?

בעותק שאתה מקבל, מופיע הסעיף בו אתה מואשם, תאריך ושעה שעליך להתייצב בבית הדין.

אצל השוטר נשאר הדוח עם הנסיבות שאותן הוא כותב, ואת הדברים שאמרת.

אתה צריך להופיע אצל הקצין לשימוע, הוא שומע מה יש לך לומר ומחליט אם לשלול לך את הרשיון ל 30 ימים או שלא.

אין נוסחה מדיוקת מה לומר, תפעיל שיקול דעת.

שיהיה בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקצין המשטרה יש סמכות לפסול אותך (פסילה מנהלית) למשך 30 יום ולאחר מכן בבית המשפט את עלולה

להיפסל גם כן (פסילה שיפוטית) ובנוסף לכך תהיי צפויה לקנס ולפסילה על תנאי.

קצין המשטרה אינו נכנס לעובי הקורה ולבדיקת הראיות אלא מתייחס למהירות ולעברך התעבורתי וותק הנהיגה

שלך ומקבל החלטה באם לפסול או לא. תגובתך לשוטר כפי שנרשמה הינה חלק מהראיות בתיק ואני מציע לא

לחזור עליה שכן אי שימת לב לדבר שכזה פירושו רשלנות מצידך.

בכל מקרה, אני חושב שכדאי ורצוי לבדוק היטב את התיק, לנהל אותו, ואת הדברים הללו מומלץ לעשות באמצעות

עו"ד העוסק בתחום ואשר טיפל בתיקים מסוג זה.

לא אחת מוצאים בתיק המשטרה ובחומר הראיות פגמים וליקויים אשר יכולים להביא לזיכוייך בתיק

או לחילופין לסייע מאוד בניהול משא ומתן עם התביעה בדרך להסדר טיעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...