Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על איך נתתי לבן אדם זר 100 שקל

Mafteah
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

חזרתי עכשיו מנסיעה מהצפון למרכז דרך כביש 6, בדרך עצרתי לתדלק בתחנת דלק, ראיתי איזה אוטו מסתובב קצת וכשהתחלתי לתדלק בא לקראתי הנהג שלו.

הוא סיפר לי שהוא במקור מירושלים ושהוא עצמאי ומוכר אביזרים לבית או משהו כזה, ושלצערו הוא שכח את הארנק איפשהו ואין לו כסף לתדלק ולחזור הביתה. כל הזמן הוא הדגיש שהוא יחזיר את הכסף ובשום פנים שזה לא תרומה או משהו.

למרות שהיו תקדימים לא טובים בקולבוטק וכל העניין היה טיפה מוזר עדיין הרגשתי שהדבר יכול לקרות לכל אחד. ובסוף הבאתי לו את הכסף.

מה דעתכם? יצאתי טמבל או בן אדם טוב?

(אולי מישהו נתקל בו כבר ואז יצאתי הטמבל של הטמבלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישנם לא מעט מקרים כאלו, לפעמים זה אמיתי וברוב הפעמים זהו סתם ניצול בסיגנון "אחי יש לך 5 שקל אני צריך להגיע לבאר שבע"

אין אפשרות לדעת מהי האופציה ש"נפלה" עליך ולכן תמיד עדיף לחשוב שתרמת לאדם ניזקק ולהישאר תמים.

האם מקבל הכסף רשם את הכתובת שלך?

קרה לי מקרה שחייל ניגש אלי וביקש 5 שקל לקנות אוכל בתחנה המרכזית של ת"א וטען שגנבו לו את הארנק והפלאפון ושהוא לא אכל מהבוקר, קניתי לו מנה שווארמה והוא רשם את המס' פלאפון שלי ואני "ידעתי" שהוא לא ייתקשר אבל הרגשתי טוב עם עצמי.

יומיים אחר כך הוא היתקשר וביקש את הכתובת שלי לשלוח לי את החוב.

במעטפה שקיבלתי ממנו היו 500 ש"ח במזומן ומכתב תודה, מסתבר שהוא מבית אמיד והסיפור היה אמיתי :-P

לעומת זאת שהייתי בן 13 ראיתי קבצן בדיזינגוף סנטר שעל השלט שלידו היה כתוב שהוא מבקש תרומות כי הוא רעב אז במקום לתת לו שקל הלכתי וקניתי לו ארוחה במקדונלדס, אם לא היו שוטרים במקום בזמן שנתתי לו הארוחה הוא היה מביא לי מכות רצח מעצבים (אוויש התמימות של ילדים) :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן הוא הדגיש שהוא יחזיר את הכסף ובשום פנים שזה לא תרומה או משהו.

בהנחה ואתה אשכרה מצפה לקבל את הכסף בחזרה - אתה בונה על חשבון ה Paypal שלו? העברה בנקאית? יונת דואר? תיפגשו באיזו "סימטה חשוכה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתחיל בסיפור קטן, ואז אכתוב לך את דעתי.. :roll:

לפני מספר שנים הלכתי בתחנת הרכבת בבת גלים בחיפה וראיתי אדם הלבוש בחליפה מסודרת ומגוהצת, עניבה, נעלי עור הכל נקי וישר פלס.הוא נעמד ליד אנשים ואמר כי גנבו לו את הארנק וכי הוא חייב לאסוף כסף על מנת להגיע לפגישה חשובה בבאר שבע.

הייתי חשדן, אך נתתי לאדם מספר שקלים.

אחרי מספר חודשים ראיתי את אותו הבחור לבוש בדיוק אותו הדבר בדיוק באותו המקום.

זאת פשוט הפכה להיות שיטת עבודה. הקבצנים של היום לא פראיירים! :evil:

יש לך לב רחב וזה מה שחשוב, אם רימה אותך הוא כבר יקבל את העונש המגיע לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית רוצה לכסת"ח את עצמך היית מבקש שיעשה לך צילצול ניתוק וככה היה לך את המס' שלו.

אם הוא היה מתחמק מתשלום החוב היית יכול לפרסם את המס' שלו ביד 2 במדור תורמים תחת מודעה בסיגנון של "מעוניין לתרום 200K ש"ח למישהו ניזקק" :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א"א לדעת אבל אני חושב שעשית בסדר, אם עקצו אותך כולה 100 ש"ח ואם לא עזרת לאדם עזרה גדולה. תחשוב חיובי וזהו. אל תשכח לעדכן אם באמת תקבל את הכסף.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית רוצה לכסת"ח את עצמך היית מבקש שיעשה לך צילצול ניתוק וככה היה לך את המס' שלו.

אם הוא היה מתחמק מתשלום החוב היית יכול לפרסם את המס' שלו ביד 2 במדור תורמים תחת מודעה בסיגנון של "מעוניין לתרום 200K ש"ח למישהו ניזקק" :twisted:

זה מה שהוא עשה לבד. צלצל וניתק ויש לי את המספר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך להתסתכל על המד דלק שלו.

איזה אוטו היה לו?

בכול מקרה אני דיי בטוח שעקצו אותך.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אישית קרה שהייתי עם כמה חבר'ה בתל אביב ניגשה אלינו בחורה צעירה וחמודה וטענה שהיא וחברה שלה איבדו את הארנק,

ומכיוון שאיבדו את הארנק אין להם מספיק כסף לחזור לחיפה .

אז כשראיתי שאחד מהחבר'ה שלי מושיט את היד לכיס ומוציא כסף, אמרתי לו תחזיר תחזיר .

ושאלתי אותה בנימוס, אם את וחברה שלך איבדתם את הארנק ואין לכם כסף מטבעיכם שתיהיו לחוצות וביחד ולא תעזבו אחת את השניה, שאני רואה אותך פה ואת החברה שלך רחוק, ואיך איבדת את הארנק בדיוק כשהתיק שלך נמצא על הכתף ובהצצה נחמדה הוא שם?

היא פשוט היסתובבה והלכה, אני אישית באמת שהייתי מצפה לתשובה ומקווה שזה באמת מקרה שניסו לרמות אותי .

כי אם לא, אני מרגיש מאוד מאוד לא נעים אם עצמי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...