Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לא קניתי רכב משלמה סיקסט

nglancer
שימו לב! השרשור הזה בן 4780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא קניתי מספר פעמים מליסיניג [גם לי וגם לקרובי משפחה].

בכל מקרה שהתחיל הדיון על תשלום מקדמה ביקשתי שיהיה כתוב בחוזה שברגע שאנו לא רוכשים את הרכב מכל סיבה שהיא נקבל החזר מלא, וכך היה [מבחינתי אם דורשים ממני אקסטרא כסף על רצוני לקנות אז אני לא קונה נקודה.]

אני כן מבין את עניין הרצינות שמוכיח תשלום מקדמה אבל לא מוכן להתחייב לקנות חתול בשק לפני שאני רואה את הרכב ובודק אותו.

לכן אני מתעקש שבמידה ואינני רוצה את הרכב כל הסכום יוחזר לי במלואו.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק מעדכן

קניתי רכב דומה מאלדן עם 30000 ק"מ פחות וחדש בחצי שנה, באותה הנחה על המחירון, כולל אחריות לשנה מלאה, (הם משלימים את אחריות היבואן שנשארה לכמה חודשים), קיבלתי מהם גם חיישני רוורס מתנה (רק כי ביקשתי, "ביקשת תקבל") והיחס כולו היה בערך פי 100 יותר טוב.

אגב הדגש שלי לא היה על המקדמה שלא רצו להתחייב להחזיר , אלא על חוסר המקצועיות של המוכר , על סגירת חוזה ותשלום מקדמה ואז לגלות שבעצם אין לך אחריות על האוטו, ושסיקסט לא עומדים במילה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין כאן אשם ונאשם אלא מצב. אנחנו מפרסמים מלאי ארצי, באתר שלנו ובכל מקום אחר בעצם. בכל סניף קיים מלאי, ובמקום "לטרטר" לקוחות מסניף לסניף – אנחנו מאפשרים ללקוחות לצפות דרך מסך המחשב, בסניף או באתר האינטרנט, בכל המלאי, לבחון כלי רכב (לרבות תמונה, טופס בדיקה ופרטים כגון מס' רישוי וקילומטרז') ולהחליט אם יש משהו שמעניין אותו. הלקוח יכול לנסוע בעצמו לסניף בו נמצא הרכב אך הוא יכול גם לשלם דמי רצינות ואנחנו נביא את הרכב אליו.

אני לא מבין מה הבעיה עבור לקוח שעומד לרכוש רכב ב- 70,000 ש"ח לשלם מקדמה של 1000 או 2000 ש"ח, שתוחזר לו במלואה אם יבקש, כתנאי לכך שאנחנו נסיר את הרכב המבוקש מהמלאי ונשנע אותו עד אליו.

אני אתן לך דוגמה מתחום אחר – מועדוני הלקוחות. מועדוני הלקוחות שמעניקים הטבות אמיתיות לחבריהם דורשים דמי רישום. מי שמצטרף כדי לנצל את ההטבות – משלם את דמי ההצטרפות ללא בעיה, שכן הוא יודע שההטבות שהוא יקבל יכסו על דמי הרישום ואף יותר. כך גם כאן. אם הלקוח רציני בכוונותיו לרכוש רכב מאוויס – הוא ממילא ישלם כמה עשרות אלפי שקלים, כך שתשלום המקדמה לא אמור להוות בעיה. אך, כאמור, אנחנו לא מכריחים אף אחד לעשות שום דבר.

אם הלקוח מעדיף שלא לשלם את המקדמה (גם במחיר איבוד הזדמנות לרכוש רכב מסוים) – זו בחירתו.

סוף שבוע טוב ובטוח לכולם

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל הבעיה היא שיש חברות ליסינג שלא מכבדות את הלקוחות שלהם וחושבים שהם מעל לחוק.

ראה לדוגמה איך מנכ"ל בשלומה סקסט מדבר עם לקוח (אני מקווה שכולם ראו את זה בחדשות 10).

פשוט לא יאומן, אשקרה MAFIA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח עם תפרסם את מה שעברת שלמה סיקסט בקיר הפייסבוק שלהם http://www.facebook.com/pages/SHLOMO-SIXT-%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%9E%D7%94/133498393336360?sk=wall

שאנשים אחרים יראו ולא יפלו לקומבינה המסריחה הזאת שלהם ותודה רבה על השיתוף

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל - אודה לך אם תענה על שאלותי:

אני מתקשה להבין את הלוגיקה. אם הכסף מוחזר בכל מקרה, איך הוא בדיוק יוצר התחייבות? ואם אתם באמת מחזירים אותו באופן מיידי וללא ויכוחים, למה לקחת אותו מלכתחילה?

האם בהסכם/חוזה שלכם מצויין זאת במפורש, או שזו רק הבטחה שבע"פ (תוכל לצטט בבקשה?)?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שלמה סיקסט זה לא מפליא, לאור כל הסיפורים עליהם בפורומים השונים,

ועוד יותר, אחרי שכולם ראו איך מדבר המנכ"ל שלהם ללקוח שסך הכל רצה את

כספי המקדמה בחזרה. אני לא מבין איך אנשים עוד מוכנים להכנס לסניפי החברה

הזו ולרכוש רכבים. אני לא הייתי עושה את זה, גם אם זה היה 10K ש"ח פחות,

או כמו שאומרים, מי שהולך לישון עם נחשים, שלא יתפלא שהוא מתעורר עם הכשה.

לגבי תשלום מקדמה, בהנחה שיש סעיף שאומר שהמקדמה תוחזר ללקוח במידה שמסיבה

כלשהי הוא לא ירצה את הרכב, אני לא רואה בעיה, וזה כן מראה על רצינות כלשהי,

ולו רק עקב העובדה שאתה חייב להגיע לראות את הרכב, ולהחליט.

אחרת, כל אחד יבוא, יבקש לראות חמישה רכבים, ואולי לא יטרח בכלל להגיע,

ואני מניח שלא חסרים גם אנשים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, שלפי דעתי שווה זהב:

אם כבר לקנות באיזה שהוא מגרש, אז רק בלובינסקי טרייד, היחידים, אבל באמת היחידים שעומדים

מאחורי האחריות שלהם(מנסיון אישי ושל חברים), למרות שהם לא טלית שכולה תכלת, אבל באמת שהם

היחידים שאפשרי לקנות מהם רכב בשקט, חוץ מזה, היבואן של פיז'ו סיטרואן, בניגוד לשאר חברות ההשכרה

למיניהן והמגרשים, יש לו הרבה מה להפסיד(שם,מוניטין,פרסום) בשביל מכונית שהוא יתחמן בשבילה.

זו דעתי הצנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יובל,

מתנצל, פספסתי את השאלה...

ממש לא מתחמק – להיפך.

כאשר לקוח נדרש לשלוף את כרטיס האשראי שלו ולשלם סכום כסף, גם אם קטן, הוא מחויב יותר לעסקה. ולא ברמה הכספית, אוויס לא תתעשר מ- 2000 השקלים הללו, אלא ברמת ה- state of mind. בהשכרת רכב, לדוגמה, אנחנו מבקשים מהלקוח את פרטי האשראי שלו בעת ביצוע ההזמנה. אנחנו לא מחייבים את הלקוח אלא מתייחסים לפרטי האשראי כאל "הצהרת רצינות". מי שמוסר פרט אישי חשוב כדוגמת מספר כרטיס אשראי – בד"כ סגור על עצמו. ואנחנו רואים הבדל משמעותי בין שיעורי המימוש של אלה שלא נתנו את פרטי האשראי שלהם לבין אלה שנתנו. לקוח שנתן את פרטי האשראי והחליט לבטל – לא מחויב כמובן.

מקווה שעזרתי,

גיל מאוויס

גיל - אודה לך אם תענה על שאלותי:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יובל,

בעת תשלום דמי הרצינות אכן, חותמים על החוזה.

במידה והעסקה לא יוצאת לפועל מכל סיבה שהי, המקדמה חוזרת במלואה ללקוח.

(המקדמה מתבצעת דרך כרטיס האשראי של הלקוח ולכן ניתנת לביטול).

כל טוב,

גיל מאוויס

תודה, גיל, אך לא ענית לי על שאלתי.

לקוח שמשלם מקדמה / דמי רצינות, חותם על חוזה/הסכם כלשהו?

מה כתוב שם לגבי ביטול וקבלת התשלום בחזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב בחוזה לגבי החזרת המקדמה? מהם התנאים להחזרת הסכום? תוכל לצטט בבקשה את הסעיף הרלונטי כדי לחסוך ממני את השליחות העיתונאית לסניף הקרוב של אוויס?

תודה,

יובל

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יובל,

אין צורך לטרוח, אני אבדוק את הנושא ביום ראשון על הבוקר. החברים האחרים כאן בפורום יוכלו להעיד שאין בתחום זה שום סיבה לדאגה באוויס. אנחנו לא מאמינים שאפשר להכריח מישהו לרכוש רכב בכפייה. אגב, גם אם בהסכם המכירה אין התייחסות לנושא, לא אמורה להיות שום בעיה לספק לך התחייבות שכזו בכתב מגורם מוסמך.

שבת שלום

גיל מאוויס

מה כתוב בחוזה לגבי החזרת המקדמה? מהם התנאים להחזרת הסכום? תוכל לצטט בבקשה את הסעיף הרלונטי כדי לחסוך ממני את השליחות העיתונאית לסניף הקרוב של אוויס?

תודה,

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...