Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקו לי את האוטו בחנייה - או עצבני מדי בשביל כותרת שנונה

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שמעצבן בישראלים שאין להם ערך לרכוש של אדם אחר, כל יום אני מחפש חניה מרווחת , לא נצמד לאנשים וכל יום בסוף היום אני רואה או שחוסמים אותי או שנצמדים אליי או שפותחים עליי דלת, ועוד בעיה זה התכנון הצר של החניות בחניונים ציבוריים!

בקיצור לא שווה לקנות רכב חדש במדינה הזאת - סתם כואב הלב :x

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, פשוט כואב הלב :-(

מזל שהמזל רע רק לסיאטים חדשים עם לא האיתי מוריד תסיאט שלי למחתרת :lol:

אותו בעיה עם צבע חדש (אצלי), כל יום חוזר ורואה קילוף צבע ממכה חדשה בדלת (מפתיחת דלתות).

ולאחר צביעה, כל סריטה קטנה חדשה שאני רואה על האוטו מבעס לי תיום =\, אבל ככה זה.

קונים אוטו כדי להנות (לא רק להגיע מA לB) לכן לא צריך לתת לזה לערוס לנו תיום ;)

על תדאג אתה עוד תסדר את זה והיה פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את הרכב באוטופיקס בהרצליה, גם לי זה קרה ללאון החדשה שרק הוצאתי מהחברה, אחד השתולל עם בלם היד החליק והעיף לי ברזל על הכנף, שילם 3000 לאוטופיקס בהרצליה שיסדרו לי את זה ומרוב שזה יצא מושלם אפילו בועה קטקנה טיפה לא רואים, וגם לי יש את הפסים האלה על הכנף האחורית של האווירודינמיקה [או מה שזה לא יהיה

הצביעה יצאה מושלמת ולא רואים זכר, ואני שם לב לדברים האלה בקלות.

בגלל שזה קרה בצד של המכסה דלק, פתחתי גם אותו לראות אם עשו שם "פדיחות" וכלום הכל מושלם, גם שם דאגו לעשות זאת לאט.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטופיקס עלה השתן לראש!

אם זאת לא עבודה עם הרבה "בשר",או שישחטו או במחיר או שיעשו טובה שבכלל יסתכלו.

אתה צריך לנמק ולתת דוגמאות, כי ייעוץ לא מבוסס זו עבירה על חוקי הפורום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך פותח השרשור.

אשתי, גם היא הספיקה לשפשף / למעוך בצורה רצינית דלת של רכב בן שבועיים שקנינו (בזמנו). פניתי לאוטו פיקס בהרצליה, והם יישרו את הפח בצורה מקצועית, שלא ניתן לשים אליה לב כמעט, ללא צורך בצביעה (עשו רק פוליש + ווקס) - ממש מומלצים. איני מציע לך לעשות זאת לבד אפילו אם תשיג פומפה, מחשש שאולי הצבע יתפוצץ או שהפח יתעקם בצורה בלתי הפיכה שתצטרך להחליף את המעטפת החיצונית של הדלת. אם היה מדובר ברכב ישן - הייתי ממליץ לך לנסות לבד, אבל לא זה המקרה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שגם עליי זה לא פסח, גם לי חתיכת שמוק החליט לגרד איכשהו את הפגוש האחורי, מה שהכי מצחיק זה קרה אצלי בחנייה הפרטית בבית, אין הרבה אופציות מי יכל לעשות את זה, אני היום אתחיל לעבור רכב רכב אצל השכנים נראה למי יש צלקת מתאימה באותו גובה וללכת ולברך אותו או משהו בסגנון.:lol:

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את הפאביה שלי דפקו אפסים כשהרכב היה חדש עם 1000 ק"מ על השעון, מזל שיש לבן דוד שלי מוסך לפחחות וצבע והוא תיקן לי במהירות וכמעט בחינם (הבאתי לו קצת כסף בכל זאת, לא נעים)...

מי שלא עבר את זה לא יכול להבין כמה זה מעצבן! ולפותח השרשור - משתתף בצערך, ברוך הבא למועדון.

יו יו כל כך נכון... אמא שלי חנתה עם המאזדה בחניון של קופת חולים, חזרה הביתה ולאראתה כלום... לשם שינוי חנתה את האוטו בשבילי בחנייה ברוורס, באתי לאוטו וראיתי וואחד מעיכה בטמבון... לא השאירו פתק ולא כלום.. פשוט נשבר לי הלב לראות את זה

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיב לך להודעה הראאשית כי לא קראתי הכול,

פחח יעשה פלאות,ואין מה לעשות צריך להבין שרוב הישראלים..הם נהגים יותר גרועים

מנהגיי משאיות רדומים.

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

עידכון - תוקן באוטופיקס, ללא צבע, רק משיכת הפח החוצה, התוצאה מדהימה, נראה כמו לפני היום הארור ההוא..

185785_471692127254_555047254_5166681_756682_n.jpg

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה משביעת רצון.

חבל שלרכב שלי זה לא יכול לעזור. מישהו נכנס בדלת האחורית והמכה כוללת גם מעיכה וגם קילופי צבע ושריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון - תוקן באוטופיקס, ללא צבע, רק משיכת הפח החוצה, התוצאה מדהימה, נראה כמו לפני היום הארור ההוא..

ואוו יפה מאוד,

אמנם התמונה באיכות נמוכה אבל ניכר שעשו כאן עבודה מצויינת.

אשמח לראות את זה מעוד כיוונים (זה סוג של תחביב אצלי לחפש תיקוני פחחות) באיכות טובה יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הנה עוד תמונות באיכות יותר גבוהה - ניסיתי לצלם באור יום אבל אז לא רואים כלום.. העליתי תמונות באותן זוויות של התמונות המקוריות לשם השוואה.

מבחינת מחיר, לא עשיתי סקר שוק - הלכתי על המקצוענים מכיוון שאותי מעניינת רק התוצאה.

IMG00069-20110309-0001.jpg

IMG00070-20110309-0001.jpg

IMG00071-20110309-0001.jpg

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...