Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן הזמנתי מאיביי נורות mtec super white הם הגיעו אתמול והרכבתו אותם , משום מה האור עדין נראה בגוון צהוב ולא לבן , הם באמת לא אמורות להיות בגוון לבן אלא רק פחות גוון צהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שום קיט לא חוקי.

ואם אתה בכל זאת מעוניין - שים לפחות משהו איכותי, עם הספק של 35W כמו כל קסנון אמיתי. ולך על טמפרטורת צבע 5000, ואל תעלה לגוונים שמיד ימשכו אליך שוטרים שיורידו אותך מהכביש

למשל

http://www.hids-direct.co.uk/h7-35w-...nversion-kits/

מגיע עם 2 שנות אחריות

לא הבנתי אותך אחי זה כן חוקי עם אני מזמין את זה או לא ?

כפי שכבר כתבתי - אף קיט לא חוקי.

יש כאלה שמרכיבים קיטים אפילו שזה לא חוקי ולכן רשמתי שאם אתה הולך לעשות דבר כזה לפחות זה יהיה עם קיט איכותי ולא כמו המוני הקיטים הסינים והמזוייפים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

אני עם לאון 2010 ולחבר יש ג׳טה 2010. שנינו עם פנסים רפלקטור ומחפשים קסנון.

נשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור בלתת לנו קישור לאייבי. חשוב שיהיה צבע לבן וסופר חשוב שלא יסנוור - למיטב ידיעתנו לפנסי רפלקטור יש דגמים מיוחדים.

ממש נשמח אם מישהו מבין עניין יוכל לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

אני עם לאון 2010 ולחבר יש ג׳טה 2010. שנינו עם פנסים רפלקטור ומחפשים קסנון.

נשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור בלתת לנו קישור לאייבי. חשוב שיהיה צבע לבן וסופר חשוב שלא יסנוור - למיטב ידיעתנו לפנסי רפלקטור יש דגמים מיוחדים.

ממש נשמח אם מישהו מבין עניין יוכל לעזור

תסתכל במה שרשמתי כמה פוסטים לפני,

קיט איכותי עם 2 שנות אחריות, לא חיקוי סיני, מתאים לרכבים שלנו - יש CANBUS שלא ידליק קוד שגיאה

תבחר 5000K בטמפרטורת צבע ותזמין.

הם אמינים ושולחים לישראל

קיט מתאים לפנס רפלקטור כמו שיש לך - H7R

http://www.hids-direct.co.uk/h7r-canbus-pro-hid-conversion-35w-kit-dipped-beam/

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל במה שרשמתי כמה פוסטים לפני,

קיט איכותי עם 2 שנות אחריות, לא חיקוי סיני, מתאים לרכבים שלנו - יש CANBUS שלא ידליק קוד שגיאה

תבחר 5000K בטמפרטורת צבע ותזמין.

הם אמינים ושולחים לישראל

קיט מתאים לפנס רפלקטור כמו שיש לך - H7R

http://www.hids-direct.co.uk/h7r-canbus-pro-hid-conversion-35w-kit-dipped-beam/

תודה!

הזמנתי אותם.

לגבי ההתקנה, יש צורך באיש מקצוע או שיש מדריך ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה התקנתי פנסי לד בחלק הקדמי של הרכב לצורך נסיעה ביום.

לצערי הגוון הוא צהוב-ירוק ולא בדיוק לבן כמו שציפיתי.

כל פנסי הלד המקוריים שמגיעים ברכבים החדישים דולקים בגוון לבן נקי ואילו הפנסים שקונים ומתקינים תמיד בגוונים קצת שונים.

יש למישהו המלצה על זוג פנסי לד איכותיים יותר שמגיעים בגוון לבן לגמרי כמו הפנסים המקוריים?

אשמח לקבל המלצות או קישור לקניה ברשת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש נורות לאור רוורס שיתנו תאורה כחולה בהירה (דוגמת לקסוס או סופרב החדשה). כמובן שיהיו error free ומדגם 1156.

אשמח להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק היבש זה חוקי רק אם יש תו תקן חרוט על הנורה.(והנורה בגוון לבן או צהוב בלבד).

איכות התאורה נפגעת בגלל שיש ציפוי על הנורה זה נע בין 5%-10% (בהנחה שהנורה לא כחולה לגמרי ואז הפגיעה היא קשה).

חשוב לציין שאם הנסיעות שלך הם במקומות מוארים ולא כפרים,מושבים ומקומות חסרי תאורה אז ירדת העוצמה תורגש פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי.

קניתי לא מזמן מאיביי אנג׳ל אייז למאזדה 3 2007 שלי.

הבעיה היא שאני לא יודע איך להתקין אותם, אני יכול להתקין אותם לבד אבל זה יקח מלא שעות ואין לי כוח להתעסק בזה כ״כ הרבה שעות.

אני רוצה למצוא מקום שיכול להתקין לי את שה במחיר הוגן. אז אם מישהו מכיר מקום במרכז שמתקין כאלה דברים, אשמח לשמוע.

ועוד שאלה, האם אנג׳ל אייז זה בכלל חוקי בארץ? אני בכלל יכול לעבור איתם טסט?

ומה לגבי קסנון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני רוצה להחליף את הנורות שלי ברכב, מצהובות, ללבנות, אני יודע שיש T10 לאורות חניה ויש HB4 לאורות דרך, אם אני לא טועה, עכשיו לא ידוע לי מה יש לאורות הגבוהים, ואיזה מנורות מומלצות, אשמח להמלצה לנורות בגוון לבן נקי חזק ולא מסנוור.

ואיפה אני יכול לראות את סוגי המנורות שיש לי ברכב, (אין לי ספר רכב).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי בדיוק לנושא הזה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?360281-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

לגבי ספר רכב, חיפוש קצר בגוגל נותן תשובה מדויקת להפליא עם ספר רכב להורדה בפורמט PDF:

http://owners.honda.com/vehicles/information/2007/Civic-Sedan/manuals

אופציית החיפוש הייתה פותרת לך את הבעיה בשניות בודדות. תשתמש בה.

מקווה שזה עוזר.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...