Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות לאנדרואיד - הגיע הזמן לשרשור, לא?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 3786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבר'ה יש לי בעיה עם המכשיר, אולי מישהו פה נתקל בזה:

חיברתי אתמול את המכשיר למחשב ושמתי עליו קובץ עם סיומת ASEC אאל"ט (אותה סיומת כמו האפלקציות המורדות מהמארקט). אחרי שניתקתי את המכשיר מה USB הוא נדלק אבל אז באה האנמציה הזו של ה X הצבעוני ואני לא יכול לעשות כלום.

RECOVERY לא עזר. כשניסיתי לחבר אותו עוד פעם ל USB במצב BOOT הוא ביקש ממני דרייבר לאנדרואיד 1.0.

מצאתי את הדרייבר ברשת ועכשיו המחשב מזהה את ההתקן כ Android ADB Interface ואין לי מושג איך להמשיך מפה.

מצאתי גם את זה http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=628689 , אבל לא הבנתי מה אני צריך לעשות.

עריכה: סוף סוף עשיתי את זה! אחרי שאתמול נשארתי על הקו עד 3 לפנות בוקר עם התמיכה התכנית של סמסנוג ועד 6 חרישה באינטרנט, עשיתי ROOT למכשיר בעזרת המדריך מiAndroid ועכשיו נראה לי שהכל בסדר.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APK זה כמו EXE במחשב הרגיל, האסטרו זה רק סייר קבצים שמאפשר לך גישה לאותם הקבצים.

כנס לאסטרו, מצא את הקובץ ותלחץ עליו. או שתלחץ לחיצה ארוכה על הקובץ נדמה לי שזה אמור לפתוח לך אפשרויות לגבי אותו קובץ כאשר אחת האפשרויות היא פתיחת הקובץ.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עדיין לא הבנתי למה, מבחינת בדיקה ונתונים בבנצ'מארק כמובן שעלה משמעותית,(לאחר הLAG FIX) אך אני עדיים לא מרגיש.

אולי בגלל שהוא אצלי כמה שעות:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הIGO לאנדרואיד ממש עלוב, במיקרה הזה לצערי עדיף את הWAZE

ממליץ על MOTONAV - זה בעצם IGO עם סקין קצת שונה.

אני אישית מאוד מאוכזב מ WAZE - שמעתי עליו דברים טובים, והוא מאוד מאכזב בתכלס. ( מנתב אותי לנתיב חדש באמצע נסיעה, המיקום שלי לא מדוייק כ"כ, לוקח לו הרבה זמן להתאפס.. )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לבקשה של מוטי, אם למישהו יש מוטונב או אייגו אני אשמח לקבל לינק להורדה.

לילה טוב,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, לא בטוח שמדובר בWAZE. הבנתי יש בעיה כלשהי עם הGPS בכללי, בעקרון יש 4 קבצי תיקון שהוצאו לאור ע"י PILOTX. עוד לא יצא לעשות להן טסט. כרגע הWAZE עובד לי מצויין מבחינת כיוון עם ה2.0 של פיילוט. הבעיה שעולה כרגע היא שאני כל הזמן מקדים את GPS והוא לא מצליח "לתפוס" אותי. אני מקווה להגיע לתיקונים כבר ביום חמישי/שישי ולעשות טסטים.

אסף. די נו, תמשיך P:

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקשתכם:

http://dimiboy.blogspot.com/

יש שם הסבר מלא כיצד להתקין - עקבו אחרי ההוראות

*זה תחת השם IGO כמעט בתחתית הדף- זו התוכנה האחרונה בסקירה.

לגבי המפות- המפה מעודכנת ל 04.2010 - בכל מקרה הן יותר מפורטות בהרבה מהמפות של WAZE. ( אולי יש עדכון למפה? אני יחפש מחר ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...