Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות לאנדרואיד - הגיע הזמן לשרשור, לא?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יום חמישי בע"ה אני אמור לקבל את הגאלקסי S שלי.

חשבתי שנפתח שרשור שנשתף בו אפליקציות מעניינות כיפיות שימושיות וכו' וכמובן לציין אם חינם או לא דרך המרקט או לא וכו'.

אישית, אשמח לקבל אפלייקצית פייסבוק שיש בה צ'אט, משחקים באיכות טובה כמו בנושאי מירוצים בעיקר.

שיהיה שרשור מפותח :)

נ.ב-יש אדם שיוכל לעזור לי עם הגאלקסי בשאלות כלליות למשל ראיתי שיש שני משקלים שונים לאפליקציה מסויימת וכו, נראה לי שזה קשור לזכרון ROM אבל הידע שלי בנושא נמוך מאוד

תודה.. ערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה מר ויקינג

פייסבוק הרשמי ? לא דרך אייקון של אפליקציה או שהתכוונת לאפליקציה הרשמית ?

מישהו שכבר פרץ גאלקסי S יוכל לעזור לי בבוא הזמן ?

שאלותי בפוסט הקודם שלי עדיין בעינם כמובן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תוכנות שאני אוהב

התנ"ך - hebrew bible

ניווט - waze

תזכורת לימי הולדת - EboBirthday

תוכנת סקנר - Barcode Scanner

מונה תעבורת רשת - Tethering Widget

"הורג" משימות - Advanced Task Killer

חייגן חכם - Dialer One

הערה לגבי התנ"ך, כל מכשיר שיש לי זאת התוכנה הראשונה שאני מתקין. אני לא דתי ואולי אפילו רחוק מהדת אך תמיד נחמד שמטיילים בשבילי ארצנו לחפש בתנ"ך סיפורים על המקום שבו אנו נמצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנה הראשונה שצריך להתקין זה applanet. בעקרון התוכנה היא כמו המרקט, במרקט שמגיע עם המכשיר אתה מוריד תוכנות ומתקין אותן, ב applanet יש רק תוכנות פרוצות, אתה פשוט מוריד ומתקין את התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ... האמת, אני לא יודע, לחברה שלי פרצתי את המכשיר ואח"כ התקנתי לה את התוכנה, זה בסה"כ קובץ APK, תנסה לשים אותו על הכרטיס זכרון ולהתקין אותו בעזרת כל FILE EXPLORERE, עובד - סבבה, לא עובד, צריך לפרוץ :).

אגב, פורום טוב לשאלות לגבי אנדרויד:

http://iandroid.co.il/forum/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תוכנות שאני אוהב

התנ"ך - hebrew bible

ניווט - waze

תזכורת לימי הולדת - EboBirthday

תוכנת סקנר - Barcode Scanner - זה תוכנת ברקוד לאפלקציות. בעזרתה מגיעים בקלות לעמוד ההורדה של אפלקציה מבוקשת במרקט.

מונה תעבורת רשת - Tethering Widget

"הורג" משימות - Advanced Task Killer - מיותר למערכת אנדרואיד ולרוב רק פוגע בביצועים.

חייגן חכם - Dialer One - אכן מדובר על חייגן טוב.

הערה לגבי התנ"ך, כל מכשיר שיש לי זאת התוכנה הראשונה שאני מתקין. אני לא דתי ואולי אפילו רחוק מהדת אך תמיד נחמד שמטיילים בשבילי ארצנו לחפש בתנ"ך סיפורים על המקום שבו אנו נמצאים.

תשובות באדום

applanet אין במרקט ועל מנת להתקין אותה צריך הרשאה להתקין אפלקציות שלא מהמרקט. ללא רוט, לא ניתן להתקין אפלקציות לא מהמרקט. כל השאר נכון לגביה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות באדום

applanet אין במרקט ועל מנת להתקין אותה צריך הרשאה להתקין אפלקציות שלא מהמרקט. ללא רוט, לא ניתן להתקין אפלקציות לא מהמרקט. כל השאר נכון לגביה.

יש הגדרה במכשירים שבאים מהחברה שאפשר לתת הרשאה לאפליקציות שלא מהמרקט להיות מותקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת למצוא אפליקציות טובות של מציאות מתוגברת, משחקים נחמדים (כמו סוניק הקיפוד) וכמובן קודם כל מכשיר טלפון אנדרואיד... הנבלה שאני משתמש איתו יוחלף בקרוב מאד, אני זומם על גלאקסי של סמסונג, ואשמח לשמוע על עוד אפליקציות חמודות.

נתקלתי באפליקציה שנקראת "WORD LENS", מתרגם ע"י המצלמה של הנייד את מה שכתוב מול המצלמה - בינתיים זה עובד רק באנגלית - ספרדית (פרנקוס... זה בשבילך חביבי, למרות שאתה יכול כנראה ללמד את המכשיר מילה או שניים).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2G-3G OnOff (CurveFish)

GPS OnOff (CurveFish)

WiFi OnOff (CurveFish)

ווידג'טים נחמדים לכבות ולהדליק את הwifi, gps, אינטרנט סלולרי (יש גם bluetooth)

BatteryBar (Skura Soft) - מראה את מצב הסוללה באחוזים על הnotification bar - המד סוללה המקורי חסר תועלת לגמריי

3G Watchdog (Richard Gruet) - מראה כמה אחוזים ניצלת מהחבילת גלישה החודש בnotification bar

Fancy Widget (Android Does) - ווידג'ט חמוד של מזג אוויר, תחזית ושעון

ColorNote Notepad Notes (Notes) - מאפשר לכתוב תזכורות/פתקים ולשים אותם בnotification bar כדי לא לשכוח

ChromeMarksLite (howardb) - מציג את הbookmarks של chrome מהמחשב למי שמשתמש בסנכרון המובנה של כרום

Skype (Skype)

Opera Mini Web browser (Opera Software ASA) - דפדפן שחוסך הרבה תעבורה, מתי שגולשים בחבילת גלישה הסלולארית ולא רוצים שהיא תגמר מהר, זה פתרון מעולה.

Waze: Community GPS navigation (Waze) - ניווט בחינם בארץ

Angry Birds (Rovio Mobile)

Reckless Racing Lite (polarbit) - משחק מירוצים עם גרפיקה נחמדה למדיי והרבה אפשרויות שליטה (סיבוב, 2 סוגי הגהים, 2 סוגי חצים על המסך)

Android Terminal Emulator (jack Palevich) - אם אתם כמוני לא אוהבים את adb או סתם רוצים טרמינל unix בטלפון, הנה הפתרון בשבילכם..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, אני מתכוון לקנות HTC WILDFIRE שבא עם אנדרויד 2.1.

אם אני ארצה לעדכן את המערכת ל2.2 או 2.3 האם אני אצטרך לפרוץ את המכשיר (לעשות לו ROOT) או שאוכל לעדכן בצורה רגילה/חוקית את המכשיר ע"י אפשרות עדכון תוכנה מתוך המכשיר עצמו?

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dolphin Browser HD - דפדפן אשר מבוסס על הדפדפן המובנה של המכשיר אבל מוסיף פונקציות שימושיות כמו טאבים וארגון טוב יותר של ה-Bookmarks.

Winamp - נגן מוזיקה טוב משמעותית מהנגן הבסיסי של Android.

GPStest - מראה את עוצמת קליטת הלווינים.

HeavyGunner3D - צריך לשחק כדי להבין כמה הדבר הזה מגניב...

Daihatsu Charade 1.5i Classic

♦♦♦○○○♦♦♦○○○○○♦♦♦○○○♦♦♦

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...