Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות לאנדרואיד - הגיע הזמן לשרשור, לא?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 3786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כרגע מאפס את הבטריה, ככה שיש עוד כמה איזה 4 -5 שעות עד שהסלולרי יחזור לפעולה. אחרי זה אני אוכל לבדוק לך. בכל מקרה, הדבר שהכי הפריע לי ובאמת השתפר עם הרום שלו, זה התקיעות והלאגים של המכשיר שפשוט נעלמו כמעט לגמרי. עכשיו יש את הקרנל של voodoosound נדמה לי שגם אמור לשפר פלאים את הביצועי של האודיו. חשבתי על לנסות לבדוק אותו.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריצת קרנל ה Z4MOD ביצע לי לפני המעבר מ RFS ל EXT2. השאלה היא, אם אני מעוניין לצרוב ROM של PILOTX.

האם יש צורך לחזור חזרה ל RFS? ולהשאיר רק את הקרנל פרוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי דיון ב XDA שEXT3 ממש לא כדאי. הבחירה היתה בין EXT4 ל EXT2.

תמשיך לקרוא. יש הרבה דיונים על הנושא אבל בסופו של יום EXT2 מיושן כאשר EXT4 הכי חדש אבל הבלאי לכרטיס הזיכרון הוא הכי גבוהה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגלקסי S הייתי קודם כל עושה רוט ומתקין לאג פיקס. אחר כך את ה ADFREE.

כל השאר כבר יבוא עם הזמן.

יש לך במקרה לינק או כל דבר אחר ל-לאג פיקס?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא אחר, הורדתי טורנט של IGO למחשבי כף יד ופלאפונים.

הקובץ הוא תיקיה אחת, בתוכה 4 תיקיות-

1,2 זהות בתוכן , אחד קובץ התקנה(עם הסמל של אנדרואיד של האיש הירוק)ששמו-igo my way השני קובץ ששמו SD CARD והוא לא משהו שניתן לפתוח (הוא קובץ RAR, הורדתי זיפר)

שם התיקיים 3 היא MAPS OTHER

תיקים 4- , mexico MAPS UsA CANADA

בתוך תיקיות 3,4 ישנם מלא RARים

איך אני מתקין את התוכנה?(יש חיצוני SD של 2 GB)

מקפיץ.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור ששאל על הבנצ'מרק, יצא לי 1015. לא שינית כלום בהגדרות בסיס מעבר למה שרשום לעשות במדריך של Pilotx. המערכת פעלה כאשר כל הווידג'טים שם במצ' שני, כאשר כל הווידג'טייה סגורה (יש הרבה) הציון עולה 1134.

מבחימת הלאנצ'ר, אני אני עובד עם הtouchwiz ולא עם הlauncher pro

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. עדכון.

החלפתי את הרום לjpy2.0 שוב, של pilotx. והבנצ' מרק אכן טיפס ל1800~. די הזוי O.o מדובר על שיפור של מעל לפי 2(!) אל מול הרום המקורי.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...